Založ si blog

Môžete sa aj biť na koaličnej rade!

Vôbec nechápem, prečo sa niekto, hocikto chce zbaviť Matoviča, keď Slovensko neožobráčil Matovič, ale Naď s nákupom, darovaním zbraní, zaťahovaním do vojny. A nie je to len Naď, ale všetci naši lokaji, čo pomáhali schvaľovať sankcie na naše ožobráčenie.

 

Ja nevidím žiadny zmysel v tom zbaviť sa Matoviča za nejaký minibalíček oproti tomu, čo míňajú na zbrane a ako ešte len idú ožobráčiť Slovensko cez sankcie voči Rusku. 

 

Pre toto chcem, aby odišla Čaputová, Korčok, Naď, Heger, Krúpa a doradu všetci lokaji, čo tomuto ožobračovaniu cez zbrane a sankcie slúžia.

Taktiež chcem, aby odišli novinári z denníkov SME a denníka N, ale tých sa ako na nás nasadených drábov zbaviť nemôžme ani voľbami a ich totalitné maniere budeme musieť znášať, pokým ich budú ich sponzori platiť.

 

Len sa tam držte ako pijavice, čas sa vám kráti.

 

Všetko je teraz len v rukách voličov, aby si nedali ukradnúť svoje hlasy Hlasom pre ich progresívnu koalíciu lokajov.

 

Keby som to mala povedať stručne, je mi celkom jedno ako sa budú zradcovia vzájomne tlačiť v takej zradnej koalícii. Či padne vláda alebo budeme čakať na voľby, čas sa vám kráti. Maximálne ešte rok a dačo.

 

Všetkých z opozície sa vám zlikvidovať nepodarí!

 

 

To si ako niekto myslí, že nejakými výmenami bude ešte niekto takých zradcov voliť? Tých maximálne 25 % zmanipulovaných voličov cez SME a Denník N.

 

To sa uchádzate len o 25 % voličov!

 

Mňa napríklad absolútne nezaujíma, či sa tam hádajú. Môžete sa aj biť, aj mlátiť v parlamente alebo na koaličnej rade. Mne je to jedno, lebo už ste nás ožobráčili!

 

A Smer to tak výdatne nedokázal! A za Smeru cenzúra nebola! A Smer nezavádzal totalitu!

 

 

Len sa dobre vzájomne pourážajte, tak sa vzájomne nedokážete, ako by ste to zažili od občanov.

 

 

 

 

Chmelar 6.7.:

 

„No čo je najdôležitejšie, odchod Matoviča z postu ministra predsa nič nerieši. Naďalej bude predsedom koaličnej strany a neviazaný vládnou zodpovednosťou bude ešte nepríjemnejší. Takže čo má celé to divadlo vlastne znamenať?

 

Som presvedčený, že odpoveď na tento problém treba hľadať v reakcii šéfa diplomacie Ivana Korčoka na jednu servilnú novinársku otázku, či sa neobáva, že nová vláda môže obrátiť kurz ich „hodnotovej“ zahraničnej politiky. Odpoveď ministra bola jednoznačná: určite to vraj urobia, a preto tomu treba zabrániť. A ako sa tomu dá zabrániť? Tomu má slúžiť tá veľkorysá lehota do 31. augusta. Dovtedy môžeme čakať, že jedna ambasáda, jeden prezidentský palác a jedna digitálna firma budú vyvíjať obrovský nátlak na Eduarda Hegera, aby sa zbavil Matoviča a prevzal opraty v OĽaNO, teda aby garantoval kontinuitu zahraničných záujmov na Slovensku. Heger sa bude musieť rozhodnúť. Doteraz sa správal skôr ako predseda JRD Kalina z filmu Vesničko má středisková, ktorý sa pokúšal oddeliť od seba dvoch bijúcich sa chlapov slovami: „No tak, chlapci, prosím vás, nechte toho, neperte se. To nemá za mák smyslu, co tady děláte. No to jste družstevníci??“ … No tak takto to asi nepôjde.

 

Nech sa na to pozerám z akejkoľvek strany, zámery všetkých aktérov sú falošné. Matovič je síce neriadená strela, ale robiť z neho „jediný problém tejto vlády“, ako to formuloval Sulík, je buď nepochopením situácie alebo zámerným zavádzaním. Ak ministrovi financií vyčítajú, že chcel dať stámilióny eur na pomoc rodinám, ktoré nemal finančne kryté v štátnom rozpočte, tak čo povedať o ministrovi obrany Naďovi, ktorý robí škandalózne netransparentné obchody za miliardy eur, pričom ako bývalý zbrojársky lobista kupuje od svojich bývalých partnerov a dnešných sponzorov zbraňové systémy za štátne peniaze. A všetci koaliční partneri sa tvária, že je to v poriadku.
Problémom tejto vlády nie je (len) Matovič…“
(krátené)
https://www.facebook.com/ChmelarEduard/photos/a.328767897155109/5563911426974037/
.
.
.
.

Stačí, aby začali stúpať požiadavky na „morálnu uvedomelosť“!

09.08.2022

Včera som si pozrela jedno hodinové dokumentárne video – ako vznikla vojna na Ukrajine, čo jej predchádzalo, celú chronológiu konfliktu. Dnes máte množstvo všelijakých videí, ale tak dobré video som k tejto vojne ešte nevidela, pretože nabité dôkazmi – strih a vidíte toho politika, čo hovorí, čo robí na vlastné oči. To nie je, že napísali vám a ktovie, či [...]

Správa AI nemala byť podľa SME publikovaná!

08.08.2022

Ospravedlňovanie a kritika správy Amnesty International zo strany SME: Je to paradox, že ich aj ospravedlňujú a zarovno píšu, že tá správa nemala vyjsť alebo inak preformulovaná. Uvádzam len podstatné časti, keďže je to platený obsah: „AI zároveň neriešila, ako by sa malo postupovať, ak samotní civilisti z bojových zón nechcú odísť napriek [...]

A v čom sa SME líši od Kuffu?

07.08.2022

„V komentároch na FB stránke organizácie je veľké množstvo nenávistných komentárov, odsudzujúcich AI zo zľahčovania ruských útokov až že sú „na výplatnej páske RuZZákov“. Administrátor stránky v komentároch neustále zdôrazňoval, že AI odsudzuje ruskú agresiu ale ľudia v komentároch si idú tvrdohlavo svoje. Pritom si organizácia robí iba svoju prácu. [...]

Francúzsko požiar hasiči

Vo Francúzsku zúria najhoršie prírodné požiare za uplynulých 20 rokov

12.08.2022 16:13

Emisie z francúzskych požiarov pozorované satelitom v mesiacoch jún, júl a august boli vyššie ako kedykoľvek od roku 2003.

Ukrajina Záporožie elektráreň

V jadrových elektrárňach po Európe sa môžu stať nehody, vyhráža sa Medvedev

12.08.2022 16:08

Bývalý ruský prezident Dmitrij Medvedev to uviedol vo svojom komentári o situácii v Záporožskej jadrovej elektrárni.

Bratislava justícia súdy GP Žilinka

Pochybil Žilinka, ak nevidí dôvody na rozpustenie ĽS NS?

12.08.2022 15:00

Predstavuje Kotlebova strana bezprostrednú hrozbu pre demokraciu? Generálny prokurátor Maroš Žilinka nepodá žalobu na rozpustenie ĽS NS. O aké dôvody sa opiera?

voda, jazero, rieka, leto, kúpanie

Enviropolicajti vypátrali mužov, ktorí jazdou po Kysuci usmrtili stovky rýb

12.08.2022 14:28

V tom čase sa v rieke zhromažďovali z dôvodu rozmnožovania väčšie množstvá rýb druhu podustva severná.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,164
Celková čítanosť: 4670688x
Priemerná čítanosť článkov: 4013x

Autor blogu

Kategórie