Založ si blog

Najradšej zo všetkých správ mám, keď Matovič na niekoho útočí

Príklad:

 

„Matovič opäť útočí na Lengvarského: Nadsluhuje na svojom mieste“

 

Najradšej zo všetkých správ mám, keď Matovič na niekoho útočí. Také niečo keď zbadám, srdce mi poskočí od radosti nad jeho odvahou a toto okamžite prvé čítam, na koho si dovolil zaútočiť.

Asi tiež rada prežívam vzrúšo, ako to on povedal a vždy dúfam, že už zaútočil správne.

Keď útočí na Sulíka, myslím si: Tak už dosť a teraz na niekoho iného. Oveľa radšej mám, keď útočí na prezidentku alebo na novinárov a nemám rada, keď ustupuje. Keď sa ospravedlňuje, to mi nevadí, lebo to mu umožňuje zaútočiť znovu.

S týmto som ho aj volila, že bude útočiť na všetkých doradu a naopak som sklamaná, keď niektorých zámerne vynecháva.

 

 

Znie to ako nezmysel alebo ako vtip, že si robím srandu alebo to má znieť smiešne, ale ja to skutočne takto prežívam, ako som hore napísala. Asi už natoľko neberiem politiku psychopatov vážne, že čakám, že aspoň voľakto na voľakoho zaútočí a vykričí mu aspoň špetku pravdy.

 

Od začiatku covidu a už aj predtým stále niekto niekoho kritizoval a nevolalo sa to zakaždým, že naňho útočí. Dennodenne novinári kritizujú politikov a dennodenne tu každý politik kritizuje iných a nevolalo sa to, že útočí. Útočí vraj výlučne Matovič a kritika iných už vraj útokom nie je.

To ja nechcem obhajovať Matoviča, keď ich poslúcha ako zbabelec za všetky sankcie a štvanie do vojny, ale absolútne nesúhlasím s tým, že len on útočí. Veď útočia všetci na všetkých, keď sa vzájomne kritizujú.

Taktiež nesúhlasím, že je psychopat, keď všetci, čo s týmito sankciami a štvaním do vojny súhlasia, sú podľa mňa ak nie psychopati, tak sebevražední blázni alebo úplní somári. A uprostred toľkých psychopatov je akurát on psychopat? No nielen on, čo je len zbabelec a behá v tom len ako veverička, ale v prvom rade sú psychopati tí, čo to ešte seriózne schvaľujú, čo sa tu v Európe deje! To znamená, že v prvom rade je psychopatom prezidentka, Naď, Korčok, poslušní poslanci schváliť čokoľvek, máte tu mraky psychopatov. A z nich má byť len Matovič? Tak sa nevyhovárajte, že len jeden, keď všetci sú povinne psychopati. Každý jeden, čo povinne odkýva sankcie a každý jeden, čo štve do vojny. Takže mňa uráža, že v krajine psychopatov a v Európe psychopatov sa máme hrať len na jedného psychopata. No, nehrajte sa, že ste seriózni! Ste blázni!

 

A verím tomu, že mnohým ľuďom to dochádza, že o nás rozhodujú len poslušní psychopati, ale boja sa tých psychopatov, že ich budú prenasledovať a preto sa tvária, že psychopat je tu len Matovič. V šibnutej dobe!

 

 

 

Príklad – Zbierka na jadrovú bombu:

 

 

„Ukrajina prostredníctvom siete získava peniaze na jadrovú bombu

To nie je vtip, ale ukrajinskí blogeri inkasujú nielen za Bayraktar, ale aj za jadrovú bombu!

Ďalší blogger, Rostyslav Timchuk, prostredníctvom tej istej „nadácie Sergeja Prytulu“, pomocou sociálnych sietí, so všetkou vážnosťou získava finančné prostriedky na nákup … jadrovej bomby.“

 

 

 

.

Stačí, aby začali stúpať požiadavky na „morálnu uvedomelosť“!

09.08.2022

Včera som si pozrela jedno hodinové dokumentárne video – ako vznikla vojna na Ukrajine, čo jej predchádzalo, celú chronológiu konfliktu. Dnes máte množstvo všelijakých videí, ale tak dobré video som k tejto vojne ešte nevidela, pretože nabité dôkazmi – strih a vidíte toho politika, čo hovorí, čo robí na vlastné oči. To nie je, že napísali vám a ktovie, či [...]

Správa AI nemala byť podľa SME publikovaná!

08.08.2022

Ospravedlňovanie a kritika správy Amnesty International zo strany SME: Je to paradox, že ich aj ospravedlňujú a zarovno píšu, že tá správa nemala vyjsť alebo inak preformulovaná. Uvádzam len podstatné časti, keďže je to platený obsah: „AI zároveň neriešila, ako by sa malo postupovať, ak samotní civilisti z bojových zón nechcú odísť napriek [...]

A v čom sa SME líši od Kuffu?

07.08.2022

„V komentároch na FB stránke organizácie je veľké množstvo nenávistných komentárov, odsudzujúcich AI zo zľahčovania ruských útokov až že sú „na výplatnej páske RuZZákov“. Administrátor stránky v komentároch neustále zdôrazňoval, že AI odsudzuje ruskú agresiu ale ľudia v komentároch si idú tvrdohlavo svoje. Pritom si organizácia robí iba svoju prácu. [...]

Francúzsko požiar hasiči

Vo Francúzsku zúria najhoršie prírodné požiare za uplynulých 20 rokov

12.08.2022 16:13

Emisie z francúzskych požiarov pozorované satelitom v mesiacoch jún, júl a august boli vyššie ako kedykoľvek od roku 2003.

Ukrajina Záporožie elektráreň

V jadrových elektrárňach po Európe sa môžu stať nehody, vyhráža sa Medvedev

12.08.2022 16:08

Bývalý ruský prezident Dmitrij Medvedev to uviedol vo svojom komentári o situácii v Záporožskej jadrovej elektrárni.

Bratislava justícia súdy GP Žilinka

Pochybil Žilinka, ak nevidí dôvody na rozpustenie ĽS NS?

12.08.2022 15:00

Predstavuje Kotlebova strana bezprostrednú hrozbu pre demokraciu? Generálny prokurátor Maroš Žilinka nepodá žalobu na rozpustenie ĽS NS. O aké dôvody sa opiera?

voda, jazero, rieka, leto, kúpanie

Enviropolicajti vypátrali mužov, ktorí jazdou po Kysuci usmrtili stovky rýb

12.08.2022 14:28

V tom čase sa v rieke zhromažďovali z dôvodu rozmnožovania väčšie množstvá rýb druhu podustva severná.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,164
Celková čítanosť: 4670765x
Priemerná čítanosť článkov: 4013x

Autor blogu

Kategórie