Založ si blog

SME: „Poskladať hocičo bez Hlasu bude nesmierne komplikované. „

Už minimálne rok pred voľbami, čo už boli, som písala, že progresívni ľudia v stranách a v médiách plánovali progresívnu vládu – PS/SPOLU, Za ľudí, Pellegrini a SaS. Nemali dosť svojich voličov, tak počítali s tým, že im hlasy do takejto vlády prinesie Smer – Pellegrini.

 

Tento plán im prekazil volebný výsledok OĽaNO a preto sa každý deň snažili OĽaNO mediálne zlikvidovať alebo ovládnuť na všetky progresívne ciele. Napríklad, aby sme tu mali povinné očkovanie, cudzie vojenské základne, cenzúru, aby tieto nariadenia museli občania povinne pod vyhrážaním sa ich novinárov prijímať. Aby nerozhodovala väčšina občanov (žiadne sebaurčenie), ale malá progresívna elita novinárov ako vykonávateľov kontroly nad politikmi. Neskôr k tomu pribudlo povinné odpájanie sa od všetkého, čo budú vyžadovať.

 

OĽaNO sa im celkom mediálne zlikvidovať nepodarilo, ale Matoviča ako psychopata áno. Toho sa im odstaviť ako premiéra podarilo.

Občanom to ľúto vôbec nebolo, lebo ich poslúchal aj tak. Pre progresívnych bol neposlušný, že nechcel povinné očkovanie napríklad, ale pre občanov to bolo málo, že si ich chcel kupovať lotériami a nápadmi ako prebehovať medzi poslušnosťou a neposlušnosťou. Týmto nevyhovel ani občanom, ani uvedomelým poslušným politikom. Preto ho odsúdili obidve strany a nemal ochranu ani jednej. Nemal ochranu ani občanov, že by ho chceli, ani novinárov s uvedomelými víziami poslušnosti. Jeho tragédiou bolo to prebehovanie a strata ochrany z obidvoch strán.

 

 

Dnes sme znova v tom istom. Prípravy na nové voľby pokračujú a progresívni poslušní stále nemajú voličov. Uvedomelou poslušnosťou k povinnému očkovaniu pod vyhrážaním sa všetkým občanom, že sú dezoláti, získali len poslušných, čo sa boja. Cenzúrou a schvaľovaním nezmyselných sankcií a jadrovej vojny, tiež nikoho nezískali a nepomohlo im ani rozoštvávanie občanov a rodín. Stále majú málo poslušných a uvedomelých voličov. Stále potrebujú okradnúť cudzie strany o ich voličov, keďže svojich nemajú a stále dúfajú, že ten zlodej hlasov bude Pellegrini a mucholapkou Hlas.

 

 

Preto aj dnes robili prednášku svojim čitateľom, že bez Pellegriniho Hlasu žiadnu svoju vládu nebudú mať:

 

 

SME:

 

„Nech totiž čísla obraciame hocijako, poskladať hocičo bez Hlasu bude nesmierne komplikované.“

 

Rozumej, bez Hlasu a bývalých smerákov to nepôjde! Pochopte to, že sa nám ich voliči hodia na našu progresívnu koalíciu!

 

 

„Ibaže tentoraz pribudne Hlas, ktorý sa bude môcť prikloniť tam aj tam, s čím súvisia isté dilemy.“

„Zvyšok pelotónu to má komplikovanejšie, o čom svedčí, že SaS a PS sa voči Hlasu síce vymedzujú, ale povestné „nem, nem, soha!“ od nich nezaznelo. Asi, že vedia počítať a zároveň vnímajú výhrady svojich voličov a členov.“

 

Rozumej, progresívnym a uvedomelým poslušným politikom je to jasne, že musia využívať voličov Smeru.

 

 

„Preto sa dá Sulíkovi rozumieť, že ho táto vylučovacia hra už príliš nebaví a s istým podráždením hovorí, nech si láskavo počkáme na voľby a potom sa uvidí. Niečo na tom aj je, po voľbách človek vidí všeličo inak a je rozumné nezväzovať si ruky.

Veď si spomeňme na situáciu po voľbách 2016, keď sa nedala postaviť koalícia bez toho, aby niekto porušil predvolebný sľub.“

„Čiže keď vtedy s takou ľahkosťou strávili Danka (!), Pellegrini by nemusel byť až taký problém. Len či sa mu bude chcieť.“

 

Rozumej, Sulíka prestalo baviť bojovať proti Smeru, lebo nemá svojich voličov, tak potrebuje na svoju vládu smeráckych, ktorých mu prinesie Pellegrini. Nebavilo by ho mať málo voličov a nedostať sa do vlády. Je podráždený, že musí kradnúť voličov iným stranám, ale bez ich „dezolátov“ to nepôjde. Hoci sú preňho len primitívni voliči ako pre všetkých poslušných, ale bez „primitívov“ to nepôjde. Preto si nebude nejakou morálkou zväzovať ruky. Však stačí vyhlásiť, že keď sa Smer volá Hlas, tak už to Smer nie je! Rozhodujúca je nová nálepka!

A napokon, títo smeráci už poslúchať budú a preto majú novú nálepku – My sme poslušní a sme ochotní okradnúť svojich voličov o hlasy a priniesť vám ich. Veď si spomeňte na každé voľby, že urobia aj presný opak než sľubovali pred voľbami!


A čo by sa mu nechcelo? Ten za kariéru okradne voličov o hlasy a urobí im to prekvapenie, že volili progresívnu vládu!

 

https://komentare.sme.sk/c/22948300/ked-bol-pravici-dobry-danko-preco-nie-pellegrini.html

 

 

 

Keby som bola uvedomelý progresívec, tak vám tiež radím voliť aspoň Hlas, keď už nie PS alebo SaS. Zaručila by som sa za uvedomelosť Pellegriniho, že bol vždy rozumný politik a vedel, čo a koho musí poslúchať. Ešte stále je mladý a perspektívny pre uvedomelú kariéru. 

To, že je teraz prechodne populista a vyskakuje proti nám, ako inak by získal hlasy „dezolátov“ a „primitívov“? Veď ich musí získať a nahradiť nimi chýbajúcich voličov PS a SaS. A my jeho službu oceníme, nejaký populizmus k tomu predsa potrebujeme. Len uvedomelosť za sankcie a cenzúru by ich mohla odradiť. Tak vydržte, vedia čo robia a po voľbách uvidíte, že všetko bude inak a v náš prospech. Držte mu palce, aby dezoláti chceli cukríky. Pri tých cukríkoch ide už o serióznu politiku.

 

 

Ukážka reakcie jedného z čitateľov SME:

 

„Ja osobne neznasam Hlas este viac ako Smer, Pellegrini, Rasi, Sakova, ten *** hlasatel – vsetci velmi dobre vedeli, co sa deje a aktivne tomu zlocinnemu rezimu sluzili a aktivne sami lupili. Pellegrini a jeho bytik v Zuckermandli – ako si to mohil dovolit? Rasi sa podielal na lupezi storocia v IT, Sakova chranila vsetky tie mafianske spiny a ten moderator to cele ideologicky po odchode Madarica riadil. Pre mna su toto este vacsie spiny ako Smer, lebo ako krysy opustili lod. Ale stale su to krysy.“

 

 

 

Zjavne mu nedochádza, že bez „krýs“ nepostavia svoju progresívnu vládu!

 

 

 

 

.

Stačí, aby začali stúpať požiadavky na „morálnu uvedomelosť“!

09.08.2022

Včera som si pozrela jedno hodinové dokumentárne video – ako vznikla vojna na Ukrajine, čo jej predchádzalo, celú chronológiu konfliktu. Dnes máte množstvo všelijakých videí, ale tak dobré video som k tejto vojne ešte nevidela, pretože nabité dôkazmi – strih a vidíte toho politika, čo hovorí, čo robí na vlastné oči. To nie je, že napísali vám a ktovie, či [...]

Správa AI nemala byť podľa SME publikovaná!

08.08.2022

Ospravedlňovanie a kritika správy Amnesty International zo strany SME: Je to paradox, že ich aj ospravedlňujú a zarovno píšu, že tá správa nemala vyjsť alebo inak preformulovaná. Uvádzam len podstatné časti, keďže je to platený obsah: „AI zároveň neriešila, ako by sa malo postupovať, ak samotní civilisti z bojových zón nechcú odísť napriek [...]

A v čom sa SME líši od Kuffu?

07.08.2022

„V komentároch na FB stránke organizácie je veľké množstvo nenávistných komentárov, odsudzujúcich AI zo zľahčovania ruských útokov až že sú „na výplatnej páske RuZZákov“. Administrátor stránky v komentároch neustále zdôrazňoval, že AI odsudzuje ruskú agresiu ale ľudia v komentároch si idú tvrdohlavo svoje. Pritom si organizácia robí iba svoju prácu. [...]

Francúzsko požiar hasiči

Vo Francúzsku zúria najhoršie prírodné požiare za uplynulých 20 rokov

12.08.2022 16:13

Emisie z francúzskych požiarov pozorované satelitom v mesiacoch jún, júl a august boli vyššie ako kedykoľvek od roku 2003.

Ukrajina Záporožie elektráreň

V jadrových elektrárňach po Európe sa môžu stať nehody, vyhráža sa Medvedev

12.08.2022 16:08

Bývalý ruský prezident Dmitrij Medvedev to uviedol vo svojom komentári o situácii v Záporožskej jadrovej elektrárni.

Bratislava justícia súdy GP Žilinka

Pochybil Žilinka, ak nevidí dôvody na rozpustenie ĽS NS?

12.08.2022 15:00

Predstavuje Kotlebova strana bezprostrednú hrozbu pre demokraciu? Generálny prokurátor Maroš Žilinka nepodá žalobu na rozpustenie ĽS NS. O aké dôvody sa opiera?

voda, jazero, rieka, leto, kúpanie

Enviropolicajti vypátrali mužov, ktorí jazdou po Kysuci usmrtili stovky rýb

12.08.2022 14:28

V tom čase sa v rieke zhromažďovali z dôvodu rozmnožovania väčšie množstvá rýb druhu podustva severná.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,164
Celková čítanosť: 4670664x
Priemerná čítanosť článkov: 4013x

Autor blogu

Kategórie