Založ si blog

Po príhovore Zelenského

Tlačovka OĽaNO bola tlačovka totaliťákov. Pozberanci z ulice lokajsky papagájujú, čo im prikázali. Najvýraznejšia sprostosť týchto len lokajov bola, že za vojnu, prípadne tretiu svetovú, vraj môže len jeden jediný človek! Akože sťažujte sa len naňho, keď nás títo pozberanci z ulice doženú do tretej svetovej alebo jadrovej!

Samozrejme, títo už totalitní pandrláci by nič v spoločnosti nedokázali (pozrite si to %, koľkých zaujímajú), keby občanov do totality nenáháňali vyhrážaním sa progresívni novinári. Môj syn pandrlákov z OĽaNO nepočúva. Na to majú „intelektuálnu elitu“ v médiách, čo vydiera spoločnosť (ako v socializme) ako vraj najmorálnejšia sekta!

A všetkých iných chcú prenasledovať ako fašistov!

 

 

Celý život som si myslela, že sme sa mali v 68 brániť, ale len preto, lebo som nerozmýšľala nad dôsledkami, čo by sa v našej krajine dialo, keby sme bojovali ako na Ukrajine. Môj názor na okupáciu zmenil nórsky seriál „Okupácia“ v ktorom Rusko obsadilo Nórsko a nórski predstavitelia zachraňovali civilistov pred dôsledkami vojny. 

Najprv ma tento seriál vrcholne podráždil, že ich predstavitelia sa zachovali celkom zbabelo, ale práve tento seriál ma presvedčil, aby som chápala politikov, ktorí aj za cenu opľutia vlastným národom budú zachraňovať obyvateľov štátu pred vojnou. Znamená to hanbu v dejinách takým politikom, ale záchranu tisícov civilistov, ktorí mohli zomrieť veľmi drastickým spôsobom, prísť o ruky a nohy, znášať znásilnenia a vraždenie ich detí.

 

Odvtedy si myslím, že každý štát a všetci politici v ňom majú konať tak, aby predišli vojnám alebo v prvom rade zachraňovať civilistov a nie svoje územia, lebo ľudské životy sú viac ako akékoľvek územia. 

Dnes, až dnes som rada, keď vidíme, čo sa deje na Ukrajine, že my sme nemali takých politikov, ktorí by vojnu na našom území dopustili a neobetovali nás – civilistov.

 

Vďaka tomu nebola vyvraždená moja rodina a prežili sme život v mieri. Naše životy aj tak stáli za to, hoci dnes progresívni novinári píšu, že také životy za to nestoja a radšej sme sa tiež mali dať aj vyvraždiť, ako takto žiť.

Vďaka takému životu, ktorým vy pohŕdate, som zažila šťastné detstvo so živými rodičmi, mohla prežiť svoj život v šťastnej mladosti v mieri a mohla sa stať matkou. Vďaka tomu som mohla svoje deti v mieri vychovávať. Dnes si uvedomujem, že to bol mimoriadny dar – môcť prežiť život v mieri. A som veľmi rada, že vtedy so mnou žili na Slovensku ľudia, ktorí nevolali po vojne. Nie je to samozrejmosť, dnes takí vymierajú a noví občania už volajú po vojne a to aj tretej svetovej a „malej“ jadrovej!

 

Keď tieto budúce generácie zažijú vojnu a vyvraždenie svojich rodín, pomyslím si len, že deje sa len to, čo chceli a po čom volali. A preto je len spravodlivé, že to zažijú, aby opäť, ako ich pradedovia vedeli, čo je vojna!

 

Nemyslím si, že EÚ a NATO urobili to, čo bolo v ich silách, aby zabránili vojne s Ruskom. Myslím si presný opak, že sa snažili o vojnu s Ruskom a celé roky sa snažili túto vojnu vyprovokovať. 

A nemyslím si, že sa snažia túto vojnu zastaviť a dosiahnuť mier pre civilistov na Ukrajine. Myslím si presný opak, že sa snažia túto vojnu predlžovať na mnohoročnú až pokým celkom neporazia Rusko a to aj za cenu tretej svetovej a „malej“ jadrovej.

 

Nemyslím si, že v takejto vojne má ktokoľvek obetovať svoj život. Aj tí v druhej svetovej ho potom obetovali celkom zbytočne, keď ich vnuci a pravnuci opäť volajú po tretej svetovej a hoci aj jadrovej. Aj ich veniec na ich hrob nevďační vnuci a pravnuci len roztrhajú a budú kričať po štvrtej svetovej! Za také budúce generácie sa nikoho život obetovať neoplatí!

 

 

z komentárov na Pravde:

 

 

„Mier sa nemusel podpisovať, keby herec Zelenskij nebol riadený USA a keby neobetoval svoju krajinu a vedome nedal zničiť svoju krajinu. Nebola by žiadna vojna. Stačilo v januári deklarovať neutralitu (tak ako Švajčiarsko, Rakúsko, doteraz Finsko, Švédsko.) Dajte si na misku váh – takúto „obeť“ a skutočné obete vo vojne, ktoré sú teraz vo vojne len kvôli tomu, že sa tento šašo búchal do pŕs ako porazí Rusko. On je v bezpečí bunkra ľudí nahnal na jatky. A ešte mu za to retardi západu tlieskajú. Tu len vidno – kto a prečo zorganizoval farebné revolúcie v bývalých sovietskych satelitoch. Keby nebolo vedenie Ukrajiny skorumpované a vedeli by viesť politické stratégiu a chceli by dobre svojmu národu – mohol byť Krym stále súčasťou Ukrajiny. Ale – USA nikdy nešlo o dobro Ukrajiny ale použitie užitočného idiota na svoje ciele v boji proti Rusku.“

 

„Vážení pani poslankyne a poslanci, je mi ľúto že odsudzujete tých čo to nechceli počúvať, ale si uvedomte že ani vy nepočúvate ich keď žiadajú niečo pre našich občanov, ktorí Vás volili.“

 

 

To je tiež pravda, že odsudzujú, že niekto niekoho nechcel počúvať, ale ukážkou, ako politici nepočúvajú vlastných obyvateľov, je práve táto vláda! 

Obyvatelia tejto krajiny si neprajú vojnu a neprajú si ani ožobráčovanie Európy, ktoré im je len vnucované násilím. Naši občania nemôžu slobodne o sebe rozhodovať, že nechcú vojnu a nechcú ožobráčenie. Preto je totálnym klamstvom, keď sa im tu predvádza divadlo, že tak ako my môžme, môžu aj Ukrajinci. Ani my nemôžme a musíme len poslúchať, čo nám iní prikážu. My o sebe nerozhodujeme! Keď nám prikážu vojnu, ako Ukrajincom a zatvoria naše hranice, aby sme nemohli ujsť, naženú nás povinne do vojny. A keď sa rozhodnú nás ožobráčiť, tak nás ožobráčia. Je im to rovnako jedno ako hladomor pre sankcie EÚ v Afrike.

 

Najlepším dôkazom začínajúcej totality je, že som pre tieto svoje názory fašista. A každý, kto by nechcel povinne poslúchať a volať po tretej svetovej a ožobráčení.

 

A načo chcete náš súhlas? Však si rozkazujte, prikazujte a prenasledujte!

Máte moc, zneužívate ju, tak načo vám treba náš názor? Aby sa vám lepšie spalo, že nielen s donútením, ale aj s vynúteným súhlasom?

 

Moje dve deti ste už proti mne poštvali! Také niečo mi nedaroval ani socializmus! Ani tá totalita, čo tu bola! 

A preto pre mňa navždy budete nacisti! Akých som nezažila ani v socializme!

 

Pre mňa, za mňa si zabezpečte aj tretiu svetovú a to ožobráčenie! To vaše deti budú v tej vojne, to svojim deťom chystáte to ožobráčenie a v budúcej totalite!

 

Na morálku sa môžete hrať medzi sebou!

 

 

Tlačovka OĽaNO bola tlačovka totaliťákov. Pozberanci z ulice lokajsky papagájujú, čo im prikázali. Najvýraznejšia sprostosť týchto len lokajov bola, že za vojnu, prípadne tretiu svetovú, vraj môže len jeden jediný človek! Akože sťažujte sa len naňho, keď nás títo pozberanci z ulice doženú do tretej svetovej alebo jadrovej!

Samozrejme, títo už totalitní pandrláci by nič v spoločnosti nedokázali (pozrite si to %, koľkých zaujímajú), keby občanov do totality nenáháňali vyhrážaním sa progresívni novinári. Môj syn pandrlákov z OĽaNO nepočúva. Na to majú „intelektuálnu elitu“ v médiách, čo vydiera spoločnosť (ako v socializme) ako vraj najmorálnejšia sekta!

A všetkých iných chcú prenasledovať ako fašistov!

 

 

 

Pre tých, ktorí si život ešte vážili. To len tupcov z „intelektuálnej elity“ bude zaujímať len to, že je to ruský film (ako ruské vajce) a nie obsah ukážky tohto výnimočného filmu:

 

 

 

 

 

 

.

Dvojaký meter progresívcov v praxi

11.05.2022

„Najmenšiu ochotu brániť Slovensko respektíve najväčšiu ochotu dezertovať mali podľa prieskumu Focusu voliči PS. Kto by to bol čakal.“ . . „Dôkaz nadpriemernej inteligencie voličov PS.“ . . „Aha. Doteraz som si myslel že to že Ukrajinci tak bránia svoju vlasť je výsledok ich odvahy a statočnosti. A ono je to len nedostatok inteligencie. No [...]

Ako by potom videl mnoho rokov vojny?

09.05.2022

Ako viete, odkedy mi novinári a dopisovatelia progresívnych denníkov rozoštvali rodinu, že s polkou druhá jej polka skončila ako s fašistami, sa len zvýšil môj záujem o týchto novodobých komsomoľcov, čo sú to za ľudia a ako rozbíjajú rodiny iným, štvaním svojich čitateľov k tomu, aby s členmi svojej rodiny skončili ako s fašistami, keď nebudú mať také isté [...]

Hľadači morálky ako úderka

08.05.2022

Ľudia by nemali zabúdať, že vojnová propaganda sa vždy vedie z obidvoch strán, čo platí pre obidve strany a na čo zabúdajú aj na jednej, aj na druhej. Aj keď zakázali alternatívne médiá, sledovala som z nich práve tie, ktoré upozorňovali na zlo na obidvoch stranách. Nie také, ktoré oslavovali Putina alebo Trumpa, ale ktoré upozorňovali na manipulácie s ľuďmi na [...]

Afganistan Taliban / moderátorky / Zakrývanie tváre / TV Zan /

Taliban nariadil televíznym moderátorkám, aby si zakrývali tvár

19.05.2022 21:08

Talibanské úrady upozornili všetky afganské televízne stanice, že nový príkaz je konečný "a nie je možné o ňom diskutovať".

Ukrajina, Rusko, vojna na Ukrajine

Kritizoval ťaženie ruskej armády. Ruský plukovník v zálohe zmenil názor

19.05.2022 19:30

Podľa slov Michaila Chodarionoka bude ukrajinská armáda z nadchádzajúcich plánov ruskej armády nemilo prekvapená.

Vangelis

Zomrel hudobný skladateľ Vangelis. Preslávil sa najmä filmovou hudbou

19.05.2022 18:46, aktualizované: 19:01

Grécky inštrumentalista zomrel vo veku 79 rokov. Patril k najrešpekto­vanejším hudobným skladateľom vo filmovom priemysle.

Richard Sulík, Ide o pravdu

Sulík v Ide o pravdu: Matovič mi sľúbil, že daň z ropy stiahne. Rusku sme za plyn už zaplatili

19.05.2022 17:57

Platba za ruský plyn už prešla, a pozvať Geissenovcov na Slovensko bol dobrý nápad, ktorý pomôže turizmu, hovorí Richard Sulík.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,119
Celková čítanosť: 4433520x
Priemerná čítanosť článkov: 3962x

Autor blogu

Kategórie