Založ si blog

Po príhovore Zelenského

Tlačovka OĽaNO bola tlačovka totaliťákov. Pozberanci z ulice lokajsky papagájujú, čo im prikázali. Najvýraznejšia sprostosť týchto len lokajov bola, že za vojnu, prípadne tretiu svetovú, vraj môže len jeden jediný človek! Akože sťažujte sa len naňho, keď nás títo pozberanci z ulice doženú do tretej svetovej alebo jadrovej!

Samozrejme, títo už totalitní pandrláci by nič v spoločnosti nedokázali (pozrite si to %, koľkých zaujímajú), keby občanov do totality nenáháňali vyhrážaním sa progresívni novinári. Môj syn pandrlákov z OĽaNO nepočúva. Na to majú „intelektuálnu elitu“ v médiách, čo vydiera spoločnosť (ako v socializme) ako vraj najmorálnejšia sekta!

A všetkých iných chcú prenasledovať ako fašistov!

 

 

Celý život som si myslela, že sme sa mali v 68 brániť, ale len preto, lebo som nerozmýšľala nad dôsledkami, čo by sa v našej krajine dialo, keby sme bojovali ako na Ukrajine. Môj názor na okupáciu zmenil nórsky seriál „Okupácia“ v ktorom Rusko obsadilo Nórsko a nórski predstavitelia zachraňovali civilistov pred dôsledkami vojny. 

Najprv ma tento seriál vrcholne podráždil, že ich predstavitelia sa zachovali celkom zbabelo, ale práve tento seriál ma presvedčil, aby som chápala politikov, ktorí aj za cenu opľutia vlastným národom budú zachraňovať obyvateľov štátu pred vojnou. Znamená to hanbu v dejinách takým politikom, ale záchranu tisícov civilistov, ktorí mohli zomrieť veľmi drastickým spôsobom, prísť o ruky a nohy, znášať znásilnenia a vraždenie ich detí.

 

Odvtedy si myslím, že každý štát a všetci politici v ňom majú konať tak, aby predišli vojnám alebo v prvom rade zachraňovať civilistov a nie svoje územia, lebo ľudské životy sú viac ako akékoľvek územia. 

Dnes, až dnes som rada, keď vidíme, čo sa deje na Ukrajine, že my sme nemali takých politikov, ktorí by vojnu na našom území dopustili a neobetovali nás – civilistov.

 

Vďaka tomu nebola vyvraždená moja rodina a prežili sme život v mieri. Naše životy aj tak stáli za to, hoci dnes progresívni novinári píšu, že také životy za to nestoja a radšej sme sa tiež mali dať aj vyvraždiť, ako takto žiť.

Vďaka takému životu, ktorým vy pohŕdate, som zažila šťastné detstvo so živými rodičmi, mohla prežiť svoj život v šťastnej mladosti v mieri a mohla sa stať matkou. Vďaka tomu som mohla svoje deti v mieri vychovávať. Dnes si uvedomujem, že to bol mimoriadny dar – môcť prežiť život v mieri. A som veľmi rada, že vtedy so mnou žili na Slovensku ľudia, ktorí nevolali po vojne. Nie je to samozrejmosť, dnes takí vymierajú a noví občania už volajú po vojne a to aj tretej svetovej a „malej“ jadrovej!

 

Keď tieto budúce generácie zažijú vojnu a vyvraždenie svojich rodín, pomyslím si len, že deje sa len to, čo chceli a po čom volali. A preto je len spravodlivé, že to zažijú, aby opäť, ako ich pradedovia vedeli, čo je vojna!

 

Nemyslím si, že EÚ a NATO urobili to, čo bolo v ich silách, aby zabránili vojne s Ruskom. Myslím si presný opak, že sa snažili o vojnu s Ruskom a celé roky sa snažili túto vojnu vyprovokovať. 

A nemyslím si, že sa snažia túto vojnu zastaviť a dosiahnuť mier pre civilistov na Ukrajine. Myslím si presný opak, že sa snažia túto vojnu predlžovať na mnohoročnú až pokým celkom neporazia Rusko a to aj za cenu tretej svetovej a „malej“ jadrovej.

 

Nemyslím si, že v takejto vojne má ktokoľvek obetovať svoj život. Aj tí v druhej svetovej ho potom obetovali celkom zbytočne, keď ich vnuci a pravnuci opäť volajú po tretej svetovej a hoci aj jadrovej. Aj ich veniec na ich hrob nevďační vnuci a pravnuci len roztrhajú a budú kričať po štvrtej svetovej! Za také budúce generácie sa nikoho život obetovať neoplatí!

 

 

z komentárov na Pravde:

 

 

„Mier sa nemusel podpisovať, keby herec Zelenskij nebol riadený USA a keby neobetoval svoju krajinu a vedome nedal zničiť svoju krajinu. Nebola by žiadna vojna. Stačilo v januári deklarovať neutralitu (tak ako Švajčiarsko, Rakúsko, doteraz Finsko, Švédsko.) Dajte si na misku váh – takúto „obeť“ a skutočné obete vo vojne, ktoré sú teraz vo vojne len kvôli tomu, že sa tento šašo búchal do pŕs ako porazí Rusko. On je v bezpečí bunkra ľudí nahnal na jatky. A ešte mu za to retardi západu tlieskajú. Tu len vidno – kto a prečo zorganizoval farebné revolúcie v bývalých sovietskych satelitoch. Keby nebolo vedenie Ukrajiny skorumpované a vedeli by viesť politické stratégiu a chceli by dobre svojmu národu – mohol byť Krym stále súčasťou Ukrajiny. Ale – USA nikdy nešlo o dobro Ukrajiny ale použitie užitočného idiota na svoje ciele v boji proti Rusku.“

 

„Vážení pani poslankyne a poslanci, je mi ľúto že odsudzujete tých čo to nechceli počúvať, ale si uvedomte že ani vy nepočúvate ich keď žiadajú niečo pre našich občanov, ktorí Vás volili.“

 

 

To je tiež pravda, že odsudzujú, že niekto niekoho nechcel počúvať, ale ukážkou, ako politici nepočúvajú vlastných obyvateľov, je práve táto vláda! 

Obyvatelia tejto krajiny si neprajú vojnu a neprajú si ani ožobráčovanie Európy, ktoré im je len vnucované násilím. Naši občania nemôžu slobodne o sebe rozhodovať, že nechcú vojnu a nechcú ožobráčenie. Preto je totálnym klamstvom, keď sa im tu predvádza divadlo, že tak ako my môžme, môžu aj Ukrajinci. Ani my nemôžme a musíme len poslúchať, čo nám iní prikážu. My o sebe nerozhodujeme! Keď nám prikážu vojnu, ako Ukrajincom a zatvoria naše hranice, aby sme nemohli ujsť, naženú nás povinne do vojny. A keď sa rozhodnú nás ožobráčiť, tak nás ožobráčia. Je im to rovnako jedno ako hladomor pre sankcie EÚ v Afrike.

 

Najlepším dôkazom začínajúcej totality je, že som pre tieto svoje názory fašista. A každý, kto by nechcel povinne poslúchať a volať po tretej svetovej a ožobráčení.

 

A načo chcete náš súhlas? Však si rozkazujte, prikazujte a prenasledujte!

Máte moc, zneužívate ju, tak načo vám treba náš názor? Aby sa vám lepšie spalo, že nielen s donútením, ale aj s vynúteným súhlasom?

 

Moje dve deti ste už proti mne poštvali! Také niečo mi nedaroval ani socializmus! Ani tá totalita, čo tu bola! 

A preto pre mňa navždy budete nacisti! Akých som nezažila ani v socializme!

 

Pre mňa, za mňa si zabezpečte aj tretiu svetovú a to ožobráčenie! To vaše deti budú v tej vojne, to svojim deťom chystáte to ožobráčenie a v budúcej totalite!

 

Na morálku sa môžete hrať medzi sebou!

 

 

Tlačovka OĽaNO bola tlačovka totaliťákov. Pozberanci z ulice lokajsky papagájujú, čo im prikázali. Najvýraznejšia sprostosť týchto len lokajov bola, že za vojnu, prípadne tretiu svetovú, vraj môže len jeden jediný človek! Akože sťažujte sa len naňho, keď nás títo pozberanci z ulice doženú do tretej svetovej alebo jadrovej!

Samozrejme, títo už totalitní pandrláci by nič v spoločnosti nedokázali (pozrite si to %, koľkých zaujímajú), keby občanov do totality nenáháňali vyhrážaním sa progresívni novinári. Môj syn pandrlákov z OĽaNO nepočúva. Na to majú „intelektuálnu elitu“ v médiách, čo vydiera spoločnosť (ako v socializme) ako vraj najmorálnejšia sekta!

A všetkých iných chcú prenasledovať ako fašistov!

 

 

 

Pre tých, ktorí si život ešte vážili. To len tupcov z „intelektuálnej elity“ bude zaujímať len to, že je to ruský film (ako ruské vajce) a nie obsah ukážky tohto výnimočného filmu:

 

 

 

 

 

 

.

2015: „Snáď si nemyslíte, že sa Rusko nechá vyprovokovať do samovražednej akcie kvôli pár tankom. „

16.07.2024

A dalo sa! A teraz čo píšu? To isté! Potom zas sa budú hrať na prekvapených? Prečo ste sa hrali na prekvapených, keď Rusko napadlo Ukrajinu, keď sa po celom svete a aj na Slovensku (a aj ja) písalo už sedem rokov – ako sa provokuje vojna s Ruskom? Mohli ste byť všetko, ale nie prekvapení!!! A keď začne malá jadrová alebo [...]

Väčšine progresívcov nahrádza progresivizmus duchovnú skupinu. To, čo si iní odžijú v kostoloch

15.07.2024

Názor z Postoja ako ku ortodoxnej sekte: „Na SME je do znacnej miery vyselektovana skupina ortodoxnych vstupencov progresivizmu, ktori pokial sa spochybnuje nieco co vnimaju ako posvatne, reaguju primerane. No a primeranou reakciou na herezu je predsa exkomunikacia.“ Poväčšine progresívnym ateistom nahrádza duchovno. To, čo si iní väčšinou odžijú v [...]

Daniš: „Bašty šírenia nenávisti sú už roky v prostredí progresívcov a ich spojencov“

14.07.2024

Štandard: „Budú klamať sami sebe. Lebo inak by si museli priznať, že svet, ktorý s krvou v očiach vytvárali, nie je pokrokový, ale chorý.“ Šokoval ma dnes Samo Marec na SME, keď tam napísal článok, aký je zdrvený z toho, že sa z nich Taraba vysmieval, keď napísal status, že toľko múdrych hláv a nevedia si pozrieť predpoveď počasia alebo čosi také [...]

Joe Biden, Zelenskyj, vojna na Ukrajine, Paríž

Som starý, ale sakramentsky bystrý, vyhlásil Biden. V kampani pokračuje

16.07.2024 12:30

Americký prezident Joe Biden opätovne odmietol pochybnosti ohľadom svojej schopnosti uchádzať sa o znovuzvolenie.

Boeing 777 / Raketa / Buk / Malaysia /

Jedna z najväčších tragédií v histórii letectva. Pred 10 rokmi zostrelila raketa z ruského BUK-u lietadlo nad Ukrajinou

16.07.2024 12:15

Boeing 777 spoločnosti Malaysia Airlines prevážal na palube 298 ľudí, väčšina letela na dovolenku do Malajzie.

Keir Starmer / George Robertson /

Británia ide zbrojiť pod taktovkou exšéfa NATO. Ten varoval pred "smrtiacim kvartetom"

16.07.2024 11:54

V prvej polovici roku 2025 má vzísť správa o stave britských ozbrojených síl.

Zubrohlava

V Zubrohlave na Orave majú mimoriadnu situáciu, odtrhlo im breh pri ceste

16.07.2024 11:43

Na miesto by mali v utorok doraziť statik a projektant.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,551
Celková čítanosť: 5631106x
Priemerná čítanosť článkov: 3631x

Autor blogu

Kategórie