Založ si blog

2/3 občanov nie sú bastardi, ako to píše Matovič!

Matovič vystrčil zobáčik z „izbičky“, aby sa pokúsil zmanipulovať pravdu, že 2/3 voličov, čo okašlali a podviedli, sú len smeráci!

 

Nie, toľko smerákov nie je ani medzi ich voličmi a 2/3 občanov si teraz myslia, že „dobre vám tak, žite si so svojim svedomím“. Ešte vás ten smerák dobre videl, lebo ja si nemyslím, že máte nejaké zlé svedomie, ale žiadne! Ani svedomie, ani chrbticu, ani hanbu, len drzosť, ešte sa vydávať za kresťanov! 

 

Keď som RKC, ja neviem, asi 10 rokov na SME kritizovala, no nemyslela som si, že nám vo vláde zahrajú takú frašku, že akí by boli „kresťania“ vo vláde!

Ja byť kňazom, tak ich vyženiem z kostola. Ani ako učiteľka by som nechcela učiť nejaké vaše dieťa, stačí, že vás živíme, aj vaše deti. Radšej by som prestúpila na inú školu alebo do inej farnosti, keby ste odo mňa chceli divadlo, že akí ste vy kresťania! Nech vás Boh zavaruje ešte raz pochodovať za naše maternice!

 

Pevne dúfam, že naše maternice vás už tiež nezaujímajú a nebudete tvrdiť, že z občanov len maternice. A že potrebujete naše ženy, aby ste sa len na ženách hrali na vaše „kresťanské svedomie“. 

 

Matovič, hovorili o tebe, aký si ty despota a robíš poriadky s OĽaNO, ale všetci vidíme, že poriadok s tebou urobil Naď, lebo skríkne – Kuš! – a ty zalezieš do kúta.

 

Na tomto našom chudobnom smetisku si sa hral na kohúta – v „našej izbičke“, ako si to nazval. Ale na smetisku EU a väčšej izbičky patríš k horšej skupine než sú len zlodeji! Aj to neviete zlodejov normálne chytiť, len ako mafia a koho ste už chytili? Za oveľa horšie veci by mali teraz naháňať vás, ale ty ako kohút budeš behať len po tej malej izbičke a slúžiť ešte horším zlodejom a zločincom, ktorých sa už aj Nemci a Francúzi boja! 

 

Volila som vás ako žuvačku na vytlačenie samých Naďov, Korčokov a Čaputových – progresívnych lokajov (dnes je to tak, zajtra v kontexte). A ani ako žuvačka ste nevydržali a odpadli – dobrý obraz aj vašej kresťanskej viery, že tiež držala ako odpadnutá žuvačka.

 

Keď budeš nabudúce niekomu nadávať do bastardov, tak to teraz nadávaš aj svojim vlastným voličom a vôbec ich nie je málo! A tí smeráci na vás nemajú, čo ste urobili vy!

Zlodeji z „väčšej izbičky“ sú horší zlodeji než len z „malej izbičky.“ Ste zlodeji už tak veľkého kalibru, že vás na to musí chrániť cenzúra a totalita – pred vlastnými voličmi!

 

Ja som ti dobre radila, ale nedal si si povedať, tak sa budeš už navždy na tom kolotoči voziť len s Naďom!

„Malá izbička“ ma už nezaujíma, akým si ty v nej veľkým kohútom, keď vo „veľkej izbičke“ len držíš zobák ako zmoknutá sliepka. To robí politik alebo lokaj?

 

Nemal si čo jesť a musel si, že by si neprežil? To je tvoja mužská odvaha, byť kohútom len na malom smetisku a v „malej izbičke“. Ste len atrapy na mužov a s kresťanským divadlom len na ženách! Vo svete mužov len zmoknuté sliepky. 

 

 

 

 

Blaha o agresivite čitateľov Denníka SME a N, ktorých prevychovávajú novinári k agresivite a umlčiavaniu spoluobčanov:

 

 

„7. Smečkársky bloger Radovan Bránik dokonca zverejnil moju adresu aj s číslom vchodu a fotkou bytovky, kde bývam. Huckal na mňa rozzúrené liberálne masy.
.
8. Večer mi tu pod oknom vrieskali nenávistní ožrani, aby sa deťom lepšie zaspávalo. Som na to už za tie roky zvyknutý, nerobím z toho národnú katastrofu ako liberáli.
.
9. Z nejakého čudného dôvodu však takéto agresívne útoky nie sú predmetom palcových titulkov v Denníku N. To viete – slušnoľudia môžu lynčovať Smerákov, ale Smer nesmie zverejniť ani len verejne dostupné informácie o koaličných vlastizradcoch.
.
10. Keď som ja uverejnil, že Šeliga je z Bratislavy a Laurenčík z Terchovej, tak to bol ten najťažší extrémizmus a údajne aj výzva k lynčovaniu. V Denníku N kričia, že ma treba zavrieť.
.
11. Ale keď slniečkari uverejnia moju presnú adresu, čo nie je verejne dostupný údaj a ešte aj sledujú môj byt, ako to kedysi robili vrahovia Kuciaka – tak je to prejav nekonečnej lásky a liberálne médiá to veselo šíria.
.
12. Nebuďme ako oni. Oni propagujú násilie, oni zabili Milana Lučanského, oni chcú zapaľovať autá nevinných ľudí, oni chcú vojnu. Toto je cesta čaputovskej mafie. Toto nie je naša cesta.
.
13. Ja som nikdy nevyzýval k násiliu ani k tomu, aby politikom ľudia stavali šibenice. Pokiaľ viem, takéto špinavosti robil Matovič s Lipšicom pred bytom Roberta Fica – odsudzoval som to vtedy a odsudzujem to aj teraz.
.
14. Ale považujem za úplne prirodzené, že politici, ktorí podľa môjho názoru spáchali vlastizradu, majú byť konfrontovaní so svojim hlasovaním a ľudia majú právo vedieť, odkiaľ pochádzajú, ak to je verejne dostupný údaj.“
.
.
.
.
.

Tu je úplne jasné, kto tu je agresívnejší, kto nosil šibenice po demonštráciách a kto uverejnil presnú adresu, aj ktoré noviny takto rozoštvávajú občanov!

 

Ja sama svedčím o tom, že vyhlásenia o osobnom prenasledovaní som videla v diskusiách na SME a nevidela som také na Pravde.

 

A pravdu vám poviem, myslím si, že sú schopní niekoho teraz zo svojich aj zabiť, aby z toho obvinili iných! Že sú schopní všetkého, keď chcú opozíciu zlikvidovať, aby sa udržali pri moci alebo dostali k moci ich progresívni lokaji a majú proti sebe teraz toľko ľudí. Naozaj si to myslím, že sú toho schopní!

 

Preto vás varujem, nikde nevylepujte plagátiky, lebo ak niekde niekoho zavraždia, môžete byť takto zatiahnutí do vraždy a ešte na vás to hodia!

 

 

 

 

.

„Uvedomelí“ ľudia by boli veľmi zlí učitelia, nič by nevyšetrovali!

03.06.2023

Veľmi ma rozčuľujú veľmi hlúpe diskusie mainstreamu v televízii. Moderátor akoby úplne osprostel a celá spoločnosť úplne osprostela, čo vlastne predkladajú ľuďom. Tak napríklad včera na TA3 bola diskusia vedená Bielikom na tému Hybridná vojna v slovenskej politike. Zameriam sa len na najhlavnejšiu hlúposť, lebo všetky naraz by sa aj tak nedali riešiť. Bude vám to [...]

Jednostranne informovaní sú len tí, čo sledujú len mainstream

30.05.2023

Prvá vec, čo sa mi na úradníckej vláde nepáčila je to, že ako prioritu majú vydávať 2% HDP na zbrane, hoci napríklad oveľa bohatšie Nemecko toľko nevydávalo, lebo vraj nemajú z čoho! Už týmto boli u mňa odpísaní, že prvý znak lokajstva nevedieť sa zastať vlastného štátu a svojich občanov ako napríklad Nemci. A už počúvame o ďalšom znaku lokajstva, že [...]

Veľmi odporúčam prečítať si ukážku, ako si SME predstavuje správnych voličov!

29.05.2023

Začína to Miklošovou otázkou v nadpise článku: „Máme vôbec na vlastnú štátnosť? Zaslúžime si slobodu a nezávislosť? Len štyridsať percent z nás netrpí úplnou pomätenosťou.“ A končí: „Máme vôbec na vlastnú štátnosť? Zaslúžime si slobodu a nezávislosť? Tiež o tom už roky pochybujem!!!!!“ Radím [...]

Maďarsko Voľby Parlamentné Príprava

Maďarský Fidesz k výročiu Trianonu: Hranice má iba štát, nie národ

04.06.2023 12:31

Maďari si pripomínajú podpísanie Trianonskej mierovej zmluvy z roku 1920.

ukrajina, dron, kyjev, šáhid

Ruské rakety zasiahli ukrajinské operačné letisko, na Krym útočili drony

04.06.2023 12:12

Strely, ktoré mierili na oblasť Kyjeva, sa protivzdušnej obrane podarilo zostreliť.

Robert Fico

Smer kritizuje mediálnu kampaň, ktorú má na Slovensku organizovať NATO

04.06.2023 11:38

Fico to považuje za priamy zásah do volebnej kampane na poškodenie opozície.

Polícia / Pomáhať a chrániť / Policajné auto /

Zavolali vám z Interpolu? Pozor, ide o podvod, varuje polícia

04.06.2023 11:15

Polícia upozorňuje na podvodné telefonáty, ktorých cieľom je získať vzdialený prístup do mobilu poškodených.