Založ si blog

Centrum cenzúruje aj články z Postoja

Centrum cenzúruje aj Postoj. Vyskúšala som, či sa dá poslať cez centrum Danišov článok z Postoja a nedá, znovu mi prišiel výhražný oznam, že vyhodnotia obsah môjho súkromného listu a odmietajú ho doručiť. Je to teda absurdné, aby si občania nemohli posielať obsah z Postoja! Akokeby Postoj bola nejaká alternatívna konšpiračná stránka.

Zaujímalo by ma, či rovnako cenzúrujú aj Danišovu súkromnú poštu ako nejakého disidenta.

Takže, čo také Daniš napísal, že sa to musí a aj novinári cenzúrovať:

 

 

Pfizer povedal, generál Lengvarský vykonal…

 

 

„Pokiaľ ide o deti, podľa rozhodnutia EMA sú vakcíny podmienečne schválené na používanie od 12 rokov. V Európe ani v Spojených štátoch sa deti od päť rokov neočkujú (v Británii sa neodporúča očkovať ani deti pod 15 rokov).

 

Samotný Pfizer tvrdí, že klinické dáta o očkovaní malých detí bude mať až koncom septembra. Prípadne v októbri. Požiadavku Pfizeru na povolenie očkovania detí pod 12 rokov americká FDA zatiaľ neschválila. Vyžiadala si zapojenie väčšieho množstva detí do testovania a výskumov. Pre obavy zo zápalu srdcového svalu, ktorý bol hlásený vo viacerých prípadoch pri očkovaní mladistvých.

Jasnovidec Lengvarský sa dostal k potrebným dátam už začiatkom septembra. A nepotreboval nijaké hodnotenia a odporúčania liekových agentúr. O rozšírení očkovania pre malé deti rozhodol cez schválenie usmernení, resp. výnimiek pre mRNA vakcíny. Tvrdí, že ho presvedčili odborníci.

O niečo úprimnejší bol v TV Pravdarozhodnutia robí na základe „argumentov, vedeckých názorov, odporúčania farmafiriem… keď skrátka povie Pfizer, že áno, odporúčame tretiu dávku, no tak to skrátka vykonáme“.

Rozumieme. Pfizer povedal, generál Lengvarský vykonal… 

Wonderful. Good job.

Škoda, že ministerstvu pri vykonávaní zadaní trochu unikajú priority.

Prioritou je zabezpečiť maximálnu (ambulantnú) dostupnosť očkovania pre ohrozené skupiny, respektíve pre seniorov. Nie zvyšovať tržby Pfizeru ponukou vakcín pre päťročných klientov…“

https://www.postoj.sk/87770/lengvarsky-sa-zachoval-ako-manipulator-a-alibista

 

 

Očkovanie deti na Slovensku je len experiment!

 

 

 

 

Čo za ľudská zrúda je tento Lengvarský? Hádam sa aj on neráta medzi veriacich, lebo to si môžete rovno pred takými veriacimi odpľuť.

Keď mu povedia deti, vykoná! Keď mu povedia strieľať, vykoná! Nakladal by aj ľudí do vagónov, keby mu to prikázali. A to som doteraz brala s rezervou tú vetu – Je to zelená guma. Že to snáď nemôže byť možné, aby vojaci vôbec nemysleli. Ale on je taká guma, čo to aj o sebe povie, že nemyslí, len plní rozkazy. 

Inak, skončila som s Chmelárom, už ho málokedy čítam. Vraj sa obete očkovania a mediálnej šikany nedajú prirovnať k Židom. Ale veď on si spomenie, keď aj jemu to budú musieť napísať iní, že tu bola totalita a že tu boli obete.

Vraj takých vyhadzuje z diskusie. Nikdy som pod ním nediskutovala, ale za toto sa raz bude hanbiť, keď sa o tých obetiach už dozvie. 

Viac ma sklamal Chmelár než táto vláda, lebo od tejto vlády som nečakala, že to bude dobrá vláda. Ale od Chmelára by som to čakala.

Táto vláda sú prihlúplejší konzervatívci, ktorí ešte boli terno oproti progresívcom s ich donucovacím progresom.

Nebezpečnejší sú stále progresívci a progresívni smeráci. Nie tento tupec, o ktorom to už každý vie. Tento by si oddane zabil aj vlastné deti, keby na tom zarobil.

 

 

A teraz vinníci toho, čo všetci zažívame, to napísal Daniš:

 

 

4. Keď pandemický jastrab klame

Anthony Fauci, ikona pandemickej politiky v Spojených štátoch a architekt ochranných opatrení, klamal priamo pred senátom. Fauci po úniku mailov tvrdil, že americký štátny ústav pre infekčné ochorenia, ktorý viedol, nefinancoval tzv. gain-of-function výskum koronavírusov vo Wu-chane.

Nové dokumenty, ktoré zverejnili niektoré americké médiá, pritom dokazujú opak. Fauci zjavne zavádzal. Z dokumentov vyplýva, že Fauciho ústav z peňazí daňových poplatníkov schválil trojmiliónový grant pre wuchanský výskum, zameraný na také laboratórne manipulácie s koronavírusmi, ktoré by viedli k ich vyššej infekčnosti. Výskum údajne prebiehal v rokoch 2014 – 2019. Fauciho ústav grant obnovoval, kým nebol pozastavený za Trumpovej vlády.

Metóda gain-of-function je zameraná na laboratórne kontrolované mutácie vírusov. Cieľom je dopracovať sa k takým kmeňom vírusov, ktoré budú mať požadované vlastnosti. Napríklad vysokú infekčnosť pre človeka (čo sa následne využívalo vo výskume a vývoji vakcín proti rôznym typom chrípky).

Gary Ruskin, výkonný riaditeľ skupiny, ktorá vyšetruje pôvod nového koronavírusu, to komentoval dosť tvrdo. Fauciho grant bol podľa neho „cestovnou mapou pre vysoko nebezpečný výskum, ktorý mohol viesť k súčasnej pandémii“.

Keď naplno prepukla pandémia, vedci, ktorí boli zapojení do wuchanských experimentov, vypracovali štúdie, ktoré ukazovali na prírodný pôvod nového koronavírusu. Túto teóriu – dodnes ničím nepodloženú – hlásal aj Fauci. Jeden z vedcov, ktorý sa podieľal na čerpaní grantu, mu za to mailom ďakoval.

Počas pandemickej krízy bol Fauci hlavnou postavou reštriktívnych opatrení. Často pri tom narážal na prezidenta Trumpa, ktorý sa snažil Fauciho pandemickú politiku tlmiť.

Dnes je Fauci jedným z lídrov očkovacej kampane a génového inžinierstva cez mRNA technológie.

Viacerí republikánski poslanci žiadajú, aby odstúpil a aby sa jeho kauzy vyšetrovali na úrovni Kongresu.

Hlasy, ktoré volajú po vyšetrovaní pôvodu pandémie, si určite zaslúžia podporu. Medzinárodnú podporu. Čoraz viac indícií ukazuje, že za pandémiu, za jej obete a za jej ničivé následky zrejme nie je zodpovedný netopier, ale iný cicavec.

A že ide o zodpovednosť, ktorá má trestnoprávnu povahu.“

https://www.postoj.sk/87770/lengvarsky-sa-zachoval-ako-manipulator-a-alibista

 

 

A týchto nacistov bránia všetci „progresívni“. V čom je to iné ako zabíjanie Židov? A ešte ich aj podusili a dusili sa nie krátko ale celé týždne. To sú obete a žiadnej náhody.

Vy mi to môžete scenzúrovať v súkromných listoch. Vy to môžete mazať na sieťach, ale čo budem žiť, budem si to myslieť.

Že sú tu nacisti s celosvetovou mocou a všetci progresivni zločincov kryjú a v genocíde ľudí im pomáhajú. 

 

 

 

 

.

Prymula: „To, čo sa deje na Slovensku, to je skutočne experiment! „

10.09.2021

„Pokud totiž očkování proběhne, budou mít očkovací data ze Slovenska o očkování dětí obrovskou cenu, protože Pfizer bude moci data předložit americké FDA, že došlo k uskutečnění in vivo plošné studie v jedné zemí Evropské unie, konkrétně na Slovensku. A to bude silný argument pro to, aby FDA kývla a povolila vakcínu pro děti od 5 let i v USA. Kolik [...]

„Tí, čo sa nezaočkujú, budú naďalej nosiť rúška! “

07.09.2021

Matovič odkazuje ľuďom: „Tí, čo sa nezaočkujú, budú naďalej nosiť rúška!“ „Premiér Igor Matovič vyslovil svoju predstavu o tom ako prinútiť ľudí dať sa zaočkovať. Okrem toho, že zrejme bez očkovania, alebo PCR testu nebudú môcť cestovať do zahraničia, premiér navrhuje, aby nezaočkovaní ľudia nosili na Slovensku naďalej rúška.“ [...]

Možno bude vakcína sloboda pre štvoročkovancov?

06.09.2021

Bukovský – doktor oriešok Nemôžem už komentovať politiku, lebo by ma šľahlo o zem venovať sa zaostalosti dnešných novinárov na SME napríklad. Ale nedá mi vyjadriť sa k vysmievaniu Bukovského, že je doktor oriešok, ako sa z neho títo hlupáci vysmievajú. Ja najlepšie môžem svedčiť, ako má a mal pravdu hádam vo všetkom doradu, pretože ja som bola [...]

očkovanie v škole, Zvolen

Stredoškolákov zaočkovali priamo v gymnáziu

17.09.2021 20:15

Na pôde zvolenského Gymnázia Ľudovíta Štúra spustili v piatok očkovanie študentov.

lipšic

Lipšic má podozrenie, že ho sleduje SIS. Šeliga to chce riešiť na mimoriadnom výbore

17.09.2021 20:13

Špeciálny prokurátor pred piatkovým rokovaním Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť, na ktorý bol prizvaný, naznačil, že ho cestou prenasledovalo auto s neexistujúcimi 'ešpézetkami'.

Výbor NR SR pre obranu a bezpečnosť Juraj Krúpa

Na Úrade inšpekčnej služby zrealizuje výbor poslanecký prieskum

17.09.2021 18:52, aktualizované: 19:42

Predseda Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť Juraj Krúpa o tom informoval po mimoriadnom zasadnutí k situácii v bezpečnostných zložkách.

Boris Kollár

Ak siahnete na Santusovú, povalím vládu, povedal údajne Kollár

17.09.2021 18:37

Premiér stretnutie nepoprel.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 973
Celková čítanosť: 3803014x
Priemerná čítanosť článkov: 3909x

Autor blogu

Kategórie