Založ si blog

Prymula: „To, čo sa deje na Slovensku, to je skutočne experiment! „

„Pokud totiž očkování proběhne, budou mít očkovací data ze Slovenska o očkování dětí obrovskou cenu, protože Pfizer bude moci data předložit americké FDA, že došlo k uskutečnění in vivo plošné studie v jedné zemí Evropské unie, konkrétně na Slovensku. A to bude silný argument pro to, aby FDA kývla a povolila vakcínu pro děti od 5 let i v USA.

 

Kolik za to někdo dostane na Slovensku od Pfizeru?

 

 

Tady pozor, abyste pochopili, o čem je ta studie Pfizeru. Jednalo se o pokusy s účinky vakcíny in vitro, to znamená ve zkumavkách a Petriho miskách. Pfizer nedostal povolení od americké FDA k zahájení klinických studií na dětech, to dokonce ani v USA není možné bez udělení trojího souhlasu. Jeden souhlas uděluje FDA, druhý souhlas ošetřující lékař dítěte a třetí souhlas rodič dítěte. Americké farmaceutické firmy tento složitý byrokratický aparát v USA obchází tím, že provádí klinické studie na dětech ve 3. zemích, kde ochrana děti nemají tak velkou ochranu před zapojováním do klinických experimentů.

Podle názoru našeho kolegy lékaře se slovenská vláda pohybuje na tenké hraně, protože existuje podezření, že slovenská vláda může mít s Pfizerem dohodu, že studie in vivo, tedy na živých subjektech, proběhne právě na Slovensku a na slovenských dětech. Kolik peněz za to Pfizer zaplatí, že slovenská vláda poskytla děti ve věku od 5 do 11 let k očkovacímu experimentu?

Testy in vivo nestačí ke schválení ze strany FDA. Pfizer potřebuje testy na živých dětských subjektech

 

Slovensko je možné považovat za zkušební polygon farmaceutických firem. Minulý rok bylo Slovensko první zemí na světě, která zavedla plošné testování. O rok později je Slovensko první zemí na světě, která pro změnu bude experimentálně očkovat děti ve věku od 5 do 11 let, což vyděsilo i Romana Prymulu. Nemyslete si, že ne Slovensku nemají odborníky. Tohle není o tom, že by odborníci něco doporučili a slovenská vláda by to odsouhlasila.

Tohle je doslova provádění pokusů na dětech americkou vakcínou, kterou Pfizer nemá dovoleno na dětech otestovat v USA, a tak k tomu hledá jinou vhodnou zemi, kde nebudou mít problém z dětí udělat pokusné objekty. A takovou zemi Pfizer nenašel ani v Africe, ani v Latinské Americe mezi banánovými republikami, ale našel ji ve Střední Evropě v podobě Slovenska. Ministr zdravotnictví Vladimír Lengvarský, který má hodnost brigádního generála slovenské armády, to v rozhovoru pro deník Pravda řekl jasně, že o očkování na Slovensku rozhodují odborníci a doporučení, které dá Pfizer.

Testování na živých nezletilých subjektech je extrémně výbušná záležitost, v USA je ochrana dětí obrovská, takže farmaceutické společnosti hledají jiné země, kde by mohla být vakcína na dětech otestována in vivo, tedy na živých subjektech. Vystoupení Romana Prymuly na ČT odhalilo jednu zásadní věc, že slovenská vláda se k tomuto očkování dětí od 5 let rozhodla na základě studie, která zatím v USA nepostoupila z fáze in vitro do fáze in vivo.

Takže to znamená, že na Slovensku se de facto budou provádět pokusy na dětech od 5 let, nepůjde o žádné schválené očkování Pfizerem, ale doslova půjde o experiment a pokusy na dětech in vivo. Jakkoliv to zní neuvěřitelně, toto je zjevně v rozporu s Norimberským kodexem o lékařské etice, protože podávání vakcíny dětem, která je ve skutečnosti experimentální a dosud jen in vitro testovanou látkou je ve skutečnosti čin nedovolených pokusů na lidech, v tomto případě na nezletilých dětech.

Pfizer si otestuje vakcínu na slovenských dětech jako pokusných subjektech. V USA k tomu nemá souhlas ani FDA

 

Ak niečo nesedí, píšte, čo nie je pravda.

 

 

VIDEO s PRYMULOM:

 

https://rumble.com/vmbsah-roman-prymula-oznail-okovn-malch-dt-na-slovensku-za-experiment-podle-studie.html

 

 

Rodičia už zažili na rodičovskom na vlastnej koži, ako by rozumeli učiteľovi na mieste žiakov.

 

A to bolo v triede len pár rodičov pri konci, čo sa ešte niečo pýtali a pýtali sa opätovne, že ma nepočujú! Musela som k nim podísť a zopakovať, čo hovorím. No ani to niektorým nestačilo a ospravedlňovali sa za svoju nahluchlosť, že ma nepočujú.

 

Nato im hovorím: Viete si predstaviť, ako ma potom počujú vaše deti? A to tu máme teraz hrobové ticho a nikto iný nič nehovoril. Viete si predstaviť, ako je ma počuť, keď je ich je tu veľa a je tu šum?

Rodičia okamžite v takej istej a oveľa lepšej zvukovej situácii pochopili, že ich deti počuť nemôžu! A to som im odpovedala len chvíľu a len chvíľu dávali pozor a nie celé hodiny!

 

Za ďalšie mi hovorili, že v práci v rámci svojich kolektívov rúška nenosia. Tak to je fakt dobré, že rodičia pracujú bez rúšok, ale ich deti by sa mali dusiť v rúškach a tak sa učiť napríklad čítať. 

 

Mali sme aj kontrolu, či aj spievajú v rúškach. Za celý život v socializme som takých somárov nevidela, akých bežne môžete vidieť teraz, čo kontrolujú títo.

Pred pokutou, že nespievame v rúškach ma zachránilo, že sme radšej boli na dvore dýchať.

 

Dúfam, že o tejto šialenej dobe a totalite tiež natočia film ako Černobyl, čo robili poskoci totalitnej moci. Ani v socializme som také nezažila, aký systém upozorňovania na totaliťákov funguje teraz.

 

 

Mainstreamoví odborníci sa často mýlili. Pravdu mali tzv. „demagógovia“.

„To, že možno tvoria menšinu však neznamená, že automaticky nemajú pravdu. Ako typický príklad môžeme uviesť fakt, že kým väčšina takzvaných odborníkov a lekárov ešte donedávna tvrdila, že koronavírus pochádza z netopierov, tzv. demagógovia (ako ich nazýva Sabaka) tvrdili, že unikol z laboratória. Dnes je už všetko inak a ukazuje sa, že pravdu by mohli mať tzv. „demagógovia.“

„Demagógovia“ mali pravdu aj v tom , že očkovaní ľudia taktiež roznášajú koronavírus, kým tzv. odborníci svorne tvrdili, že to nie je pravda a očkovaní sú sťa by „neinfekční a nesmrteľní terminátori.“

Najnovšia izraelská štúdia dala za pravdu „demagógom“ aj v tom, že prekonanie koronavírusu vyvoláva u ľudí oveľa väčšiu imunitu než očkovanie. Pritom tzv. odborníci typu Sabaka ešte donedávna tvrdili, že jediným riešením je očkovanie, a že prekonanie Covidu vyvoláva slabšiu imunitu, čo sa ukazuje ako nepravda.

Byť jediným múdrym je bez odbornej oponentúry jednoduché. Vedie to však k jednostranným a často nesprávnym rozhodnutiam. Ľudia ako Sabaka alebo Bražinová mali zásadný vplyv na rozhodnutia vlády pri prijímaní opatrení a výsledkom týchto ich jediných, odborných a najmúdrejších názorov je 12 000 mŕtvych Slovákov. Široká diskusia na tému covid 19 je preto nie len potrebná ale doslova nevyhnutná ak nemajú na zlé opatrenia zomierať ďalší ľudia.“

Samuel Gdovin

 

 

Ešte raz video s Prymulom:

 

https://rumble.com/vmbsah-roman-prymula-oznail-okovn-malch-dt-na-slovensku-za-experiment-podle-studie.html

 

Jemu vysvetľujte, že je dezolát a socka, keď tvrdí, že naša vláda poskytne deti na experimenty!

Ale zodpovedať za to budú rodičia, nie farmafirmy. Tu za experimenty na ľuďoch nezodpovedá nikto, len pokusná osoba, že s tým súhlasí a rovnako s experimentami na svojich deťoch!

 

 

Tento svoj článok som nemohla poslať svojej rodine, lebo centrum.sk cenzúruje a teraz neviem čo, lebo nemala som v ňom iný odkaz len na Prymulu!

Tak asi už cenzúrujú aj Prymulu, akoby sa ľudia nemohli dozvedieť, čo sa hovorilo v českej televízii – „Máte slovo!“ A čo v tejto relácii hovorili českí odborníci.

To ako ľudí chcú postihovať za to, že sledujú českú televíziu a nesmú písať v súkromných správach, čo v nej počuli od Prymulu?

 

Toto mi prišlo ako vyhrážka od centrum.sk:

 

Informácia o nedoručení e-mailovej správy

 

Vážený užívateľ,

Bohužiaľ nepodarilo sa nám doručiť Váš e-mail, pretože ju náš systém vyhodnotil ako potencionálny spam. Ak chcete túto správu úspešne doručiť príjemcovi, skopírujte kód z tohto e-mailu a pošlite ho prostredníctvom nášho Centra pomoci (pomoc.centrum.sk), cez sekciu Kontaktný formulár, na našu technickú podporu.

Upozorňujeme, že môžete byť pracovníkom technickej podpory vyzvaný k udeleniu súhlasu s tým, že obsah Vášho e-mailu bude preštudovaný a na základe toho vyhodnotený.

 

 

 

A ešte hovorte o tom, že tu nie je cenzúra! Aj v súkromných správach po ktorých snoria! Poštár bude posudzovať, či doručí váš list, lebo snorí po obsahu listov. Ste všade kontrolovaní, čo ani súkromne nesmiete! A aký list napísať môžete a aký nemôžete!

Budú vyhodnocovať vaše súkromné listy – poštári ako centrum. Poštári ako sluhovia totalitnej vlády.

 

 

 

 

 

.

Centrum cenzúruje aj články z Postoja

11.09.2021

Centrum cenzúruje aj Postoj. Vyskúšala som, či sa dá poslať cez centrum Danišov článok z Postoja a nedá, znovu mi prišiel výhražný oznam, že vyhodnotia obsah môjho súkromného listu a odmietajú ho doručiť. Je to teda absurdné, aby si občania nemohli posielať obsah z Postoja! Akokeby Postoj bola nejaká alternatívna konšpiračná stránka. Zaujímalo by ma, či rovnako [...]

„Tí, čo sa nezaočkujú, budú naďalej nosiť rúška! “

07.09.2021

Matovič odkazuje ľuďom: „Tí, čo sa nezaočkujú, budú naďalej nosiť rúška!“ „Premiér Igor Matovič vyslovil svoju predstavu o tom ako prinútiť ľudí dať sa zaočkovať. Okrem toho, že zrejme bez očkovania, alebo PCR testu nebudú môcť cestovať do zahraničia, premiér navrhuje, aby nezaočkovaní ľudia nosili na Slovensku naďalej rúška.“ [...]

Možno bude vakcína sloboda pre štvoročkovancov?

06.09.2021

Bukovský – doktor oriešok Nemôžem už komentovať politiku, lebo by ma šľahlo o zem venovať sa zaostalosti dnešných novinárov na SME napríklad. Ale nedá mi vyjadriť sa k vysmievaniu Bukovského, že je doktor oriešok, ako sa z neho títo hlupáci vysmievajú. Ja najlepšie môžem svedčiť, ako má a mal pravdu hádam vo všetkom doradu, pretože ja som bola [...]

očkovanie v škole, Zvolen

Stredoškolákov zaočkovali priamo v gymnáziu

17.09.2021 20:15

Na pôde zvolenského Gymnázia Ľudovíta Štúra spustili v piatok očkovanie študentov.

lipšic

Lipšic má podozrenie, že ho sleduje SIS. Šeliga to chce riešiť na mimoriadnom výbore

17.09.2021 20:13

Špeciálny prokurátor pred piatkovým rokovaním Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť, na ktorý bol prizvaný, naznačil, že ho cestou prenasledovalo auto s neexistujúcimi 'ešpézetkami'.

Výbor NR SR pre obranu a bezpečnosť Juraj Krúpa

Na Úrade inšpekčnej služby zrealizuje výbor poslanecký prieskum

17.09.2021 18:52, aktualizované: 19:42

Predseda Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť Juraj Krúpa o tom informoval po mimoriadnom zasadnutí k situácii v bezpečnostných zložkách.

Boris Kollár

Ak siahnete na Santusovú, povalím vládu, povedal údajne Kollár

17.09.2021 18:37

Premiér stretnutie nepoprel.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 973
Celková čítanosť: 3802940x
Priemerná čítanosť článkov: 3908x

Autor blogu

Kategórie