Založ si blog

Rozhodla som sa dať zaočkovať na pokusy

A teraz vám napíšem dôvod, ktorý tu ešte nikto nespomenul.

 

Mnohí sa chystáte, ako budete bojovať za svoju slobodu a ja to plne chápem aj podporujem, ale vy ste ešte nezažili, čo je to bojovať za slobodu.

Ja áno, lebo som si slobodu po domácom násilí veľmi ťažko vybojovala a stálo ma to roky prenasledovania exmanželom. Neviem, koľkí z vás by to dokázali, aby o svoju slobodu bojovali za cenu straty všetkého, čo nadobudli, straty práce, sústavného sťahovania a bedačenia v chudobe. Dokázala som to, ale keby som dopredu vedela do čoho idem, tak sklapnem a poslúcham. Nie pre to, čo som vytrpela ja, ale preto, čo si za to vytrpeli moje deti – tú chudobu. Sloboda ma stála všetko. Predtým sme mali dom, auto, dovolenky a z manželstva som si odniesla len tri deti, čo ma chcel ešte aj o deti pripraviť. Ľutujem boj za slobodu len preto, čo si museli zažiť naše deti. No, nevyčítam si to – boj za slobodu, lebo vtedy som nemohla tušiť, čo ma to bude stáť a čo si prežijú moje deti. Takže ja nemám ružové predstavy o žiadnom boji za slobodu ako nejaký človek, čo si nič také nezažil bojovať aj s našim systémom, keď nefunguje polícia ako má, keď nefungujú sociálky ako majú, keď nefungujú ani súdy, že by ste sa mohli dosúdiť. Prežila som to s priznanými alimentami nula, aby ma neprenasledoval a neopovážila som sa ani zažiadať súdne o alimenty. Nevybojovala som ani súd za ublíženia na zdraví, lebo ma vydieral. A píšem to tu len preto, aby mi tu niekto nepísal, že som srab a ten boj som vzdala, lebo nikto z vás ho taký za svoju slobodu nevybojoval a nezakúsil na vlastnej koži. To ale neznamená, že vás vo vašom boji za vašu slobodu a všetkých nepodporujem. Zažite si to tiež, keď ste ešte nezažili a máte na to čerstvé sily. Ja nebudem bojovať celý život do zgegnutia, človek má tiež určitú mieru síl a ja už s vami spolu nebudem hladovať, že mám dať výpoveď a podobne, že mi pomôžu dobrí ľudia. Už som zažila a už mi stačilo.

 

Ale ani tohto by som sa nezľakla a práve preto, že viem, že sa to dá prežiť. A človek si váži každú slobodu, ktorú si ťažko vybojuje a potom sloboda je preňho najdôležitejší pojem, preto aj som liberál, čím mali liberáli byť – bojovníci za slobodu!

 

A nebojím sa ani vydierania od ľudí a zastrašovania médiami, lebo toto som sa už naučila zvládať, že vôbec nedám na to, čo si iní myslia. Pre mňa je dôležité, čo si ja myslím.

 

Takže, aký je to dôvod, ktorý ma dostal a ktorý sa mi zdá najstrašnejší a nikto z vás o ňom nepíše a nehovorí?

 

Asi budem väčší pesimista ako vy a vy stále ešte dôverujete lekárom! No ja už nie, keď sú ochotní kolaborovať s čímkoľvek a potom, čo som videla, že nemali záujem liečiť pacientov s kovidom a kľudne ich nechali zomierať doma pokým už nebolo neskoro. To lekári sa mali dožadovať liečby a lacných liekov, nie ja!

A robili to?

 

Nie, poslúchali príkazy ako od politbyra a životy ľudí sú im ukradnuté. Poslúchnu akékoľvek príkazy. Tu je také typické video o tom, ako po celom svete poslúchajú.

 

Mesík 20.8.:

 

„Vrele odporúčam každému, kto sa chce lepšie zorientovať v tom, čo sa v USA a následne vo svete a aj na Slovensku stalo a deje. Ako sa dostal aj do našich nemocníc neúčinný zato svinsky drahý remdesivir, alebo ako je to s potrebou očkovať deti ( Zelenko hovorí “ Ak veríte v obetovanie detí, tak potom áno“) S niektorými jeho spoločenskými názormi by som možno polemizoval, ale po medicínskej stránke to čo tvrdí sedí.“

 

https://otevrisvoumysl.cz/lekar-prezidenta-trumpa-dr-vladimir-zelenko-svedci-u-rady-izraelskych-rabinu-zkoumajicich-otazku-mrna-vakcin/

 

 

A všade vidíte ako politici a mediálni nadháňači pracujúci pre farmafirmy tlačia na falšovanie štatistík, štúdií a za každú cenu chcú dokázať, že neočkovaní budú zomierať a očkovaní nebudú.

 

A to si stačí spomenúť, ako neboli postele a prístroje pre hospitalizovaných a museli vyberať. Ako hovorili, že čakajú na úmrtia niektorých, aby sa uvoľnili ďalšie postele. Najprv vás nebudú liečiť a potom budú zachraňovať hlavne očkovaných, lebo to im bude kaziť štatistiky. Alebo chcete povedať, že v nemocnici už očkovaných nebudú uprednostňovať?

 

Že by lekári neboli také svine? A už neboli, keď nechali pacientov do dusenia zomierať len doma a neodvážili sa nič o liečbe?

No, budú také svine len znovu, že keď príde ďalší príkaz, aby… pekne si to jemne povedia uprednostňovali očkovaných, tak len znovu poslúchnu!

 

Takže ten dôvod je taký, že bez liečby, keď ivermektín zakázali a liečbu, lebo jedine očkovať, tak mi skôr a aj iným ľuďom, čo sa majú liečiť sami, hrozí že môžu skončiť aj v nemocnici. A tam vás ešte nechajú zgegnúť, lebo ste neočkovaní! Veď nepresadzujú si všade selekciu? Netúžia po prípadoch, ako budú neočkovaní zomierať, aby si utíšili svedomie, že poslúchajú na slovo a pre hocčo?

 

V normálnej krajine na normálnom svete by som si teraz vybrala slobodne, že ja sa zaočkovať experimentálnou vakcínou nechcem a radšej chcem liečbu v prípade ochorenia. Ale poskytujú pacientom liečbu? Dovolia dať im lieky? Nič z toho a preto si už slobodne nevyberáme a len pod nátlakom a v krajine absolútnej ľahostajnosti k umierajúcim a dusiacim sa doma. 

 

A keby som sa dostala do nemocnice, tam by som chcela, aby sa ku mne správali ako ku človeku. No pre nich sú pacienti len nedobrovoľní zákazníci farmabiznisu a ste pre nich štatistika! Potrebujú % že očkovaní prežili a preto sa budú snažiť kvôli štatistike. Také budú mať príkazy. Skôr sa pre vás nájde postel aj prístroj. A ešte im to mnohí ľudia schvália, už teraz sa toho zmanipulované ovce dožadujú, aby si to neočkovaní sami platili atď. Bude v takej spoločnosti problém uprednostňovať očkovaných? Skôr vás nenechajú zgegnúť.

 

To je ten dôvod, že v prípade ochorenia a bez lekárskej pomoci nechcem byť v nemocnici prašivým psom. To už mám iné skúsenosti s nemocnicami a lekármi, tak to ešte nechcem zažiť, že ako neočkovaná. To už aká handra bude taký človek pre nich?

 

Možno vy ste optimisti a ešte lekárom veríte. Ale ja už nie, sú schopní všetkého, čo sme za posledné mesiace videli. Zaujímajú ich príkazy, nie liečenie pacientov.

 

 

A budem podpisovať, že „bez nátlaku“, tak je to vyjadrené v tom, čo podpisujete. Keby som to nepodpísala, tak ma nezaočkujú a znovu celá spoločnosť bude len vydierať. Podpíšem „bez nátlaku“ len pod vydieraním, že nechcem skapať ako posledný pes v našej zdravotnej starostlivosti. Asi tak ako fašistom pod hrozbou vydierania, že vás nebudú liečiť a potom vás nechajú skapať, zaujíma ich len očkovanie a poslúchanie farmabiznisu.

 

Nie, nevážim si lekárov a to je slabé slovo. Aj ja, ako nelekár som pre liečbu ľudí urobila viac než mnohí lekári, čo boli len zabarikádovaní a nechali pacientov umierať bez pomoci a nedožadovali sa liekov! A dnes vedia hustiť do ich zákazníkov len to, čo im prikážu.

 

Koľkých lekárov napočítate, ktorých by ste mohli volať lekármi?

 

 

 

 

Znevýhodňovanie nezaočkovaných

„Primátor Trenčína sa plánuje pred začiatkom školského roka stretnúť so všetkými pedagogickými aj nepedagogickými zamestnancami osobne. „Chcem sa pozrieť do očí každému jednému človeku, ktorý sa nechce dať zaočkovať. Chcem ho vidieť na vlastné oči. Chcem vidieť človeka, ktorý bude chodiť do práce medzi deti a nechce sa dať zaočkovať. Budem chcieť vedieť prečo,“ povedal Rybníček.

„A keď ma nepresvedčí, tak sa rovnako zodpovedne budeme chovať voči nim. To znamená, že keď jeho argumenty nebudú presvedčivé, tak ja nie som za to, aby sme ako zaočkovaní pristupovali rovnako k nezaočkovaným…“

 

 

Tu vidíte, aké sú sprosté ovce, keď ani netušia, že existujú aj lekári a odborníci, ktorým by sa ako neexistujúcim chceli pozrieť do očí:

 

 

Rozhovor s vědcem prof. RNDr. Jaroslavem Turánkem, CSc.,DSc.

 

 

Rozhovor s vědcem prof. RNDr. Jaroslavem Turánkem, CSc.,DSc.

 

 

 

 

.

Centrum cenzúruje aj články z Postoja

11.09.2021

Centrum cenzúruje aj Postoj. Vyskúšala som, či sa dá poslať cez centrum Danišov článok z Postoja a nedá, znovu mi prišiel výhražný oznam, že vyhodnotia obsah môjho súkromného listu a odmietajú ho doručiť. Je to teda absurdné, aby si občania nemohli posielať obsah z Postoja! Akokeby Postoj bola nejaká alternatívna konšpiračná stránka. Zaujímalo by ma, či rovnako [...]

Prymula: „To, čo sa deje na Slovensku, to je skutočne experiment! „

10.09.2021

„Pokud totiž očkování proběhne, budou mít očkovací data ze Slovenska o očkování dětí obrovskou cenu, protože Pfizer bude moci data předložit americké FDA, že došlo k uskutečnění in vivo plošné studie v jedné zemí Evropské unie, konkrétně na Slovensku. A to bude silný argument pro to, aby FDA kývla a povolila vakcínu pro děti od 5 let i v USA. Kolik [...]

„Tí, čo sa nezaočkujú, budú naďalej nosiť rúška! “

07.09.2021

Matovič odkazuje ľuďom: „Tí, čo sa nezaočkujú, budú naďalej nosiť rúška!“ „Premiér Igor Matovič vyslovil svoju predstavu o tom ako prinútiť ľudí dať sa zaočkovať. Okrem toho, že zrejme bez očkovania, alebo PCR testu nebudú môcť cestovať do zahraničia, premiér navrhuje, aby nezaočkovaní ľudia nosili na Slovensku naďalej rúška.“ [...]

očkovanie v škole, Zvolen

Stredoškolákov zaočkovali priamo v gymnáziu

17.09.2021 20:15

Na pôde zvolenského Gymnázia Ľudovíta Štúra spustili v piatok očkovanie študentov.

Výbor NR SR pre obranu a bezpečnosť Juraj Krúpa

Na Úrade inšpekčnej služby zrealizuje výbor poslanecký prieskum

17.09.2021 18:52, aktualizované: 19:42

Predseda Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť Juraj Krúpa o tom informoval po mimoriadnom zasadnutí k situácii v bezpečnostných zložkách.

Boris Kollár

Ak siahnete na Santusovú, povalím vládu, povedal údajne Kollár

17.09.2021 18:37

Premiér stretnutie nepoprel.

heger, matovič, krajniak

Heger verí, že nikto z koalície nebude brániť očiste v polícii

17.09.2021 17:57

Podľa Krajniaka odznelo na tlačovej konferencii niečo iné, než čo sa dialo na zasadnutí rady.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 973
Celková čítanosť: 3802915x
Priemerná čítanosť článkov: 3908x

Autor blogu

Kategórie