Založ si blog

Vlastizrada

„BIS nemá ani svědky, ani důkazy! Takže už je jasné, proč BIS nechce žádné důkazy zveřejňovat, protože žádné nejsou!“

 

Veľmi často riešim v práci s deťmi, čo kto urobil – neurobil. Často mám podozrenie a ukáže sa ako pravdivé, ale keď nemám dôkazy, tak jednoducho také niečo neriešim ako priestupok aj keď to podozrenie stále mám. Napríklad si o jednej nevyšetrenej krádeži myslím, že to boli konkrétne dve dievčatká, lebo nikto iný už v tej triede po odchode detí nebol a práve tie dve deti viem že do triedy niesli presne tie veci z ktorých zmizlo a iné deti vôbec nevedeli, že také niečo sa v triede nachádza. Ešte by to mohli ukradnúť upratovačky, ktoré by to nepotrebovali ako deti. Ale nechala som to tak, lebo som nemala žiadny iný dôkaz.

No čudovali by ste sa, koľkokrát sa rodičia iných detí dožadujú, aby za niečo boli postihované deti iných rodičov a len na základe ich domnienok. V tom prípade musím chrániť obvinené deti pred inými rodičmi, že žiadny dôkaz nie je, vyšetrili sme to a dôkazy nemáme žiadne. Snáď nebudem nejaké dieťa trestať a napomínať za niečo, na čo nemám žiadne dôkazy. To by si potom ktokoľvek mohol vymyslieť čokoľvek a to sa u detí často stáva, že o svojich len podozreniach tvrdia – Bolo to takto. A keď to vyšetrujete, často sa dozviete – Ja som pri tom nebola, ale tá mi povedala…

A žiadny rodič na svoje dieťa nedopustí, chce mať dôkazy!

Ale keď ide o mier v Európe, už títo dospelí ľudia nemusia mať dôkazy? Však nejde o potknutie, o zmiznutie pera alebo nejakej blbosti. Ide o mier v Európe a o milióny ľudských životov! A potom, že deti sú hlúpe, veď jasne sú hlúpejší dospelí ľudia, čo pri gume a strúhadle, keď ide o ich dieťa, chcú dôkazy, ale keď ide o milióny ľudských životov a mier v Európe, už nie?

Jáj, keby som mala ich deti v triede, hneď si ich pozvem, že mám podozrenie a či im to bude stačiť, keď pôjde o ich zlatíčko. Čo by potom povedali, či podozrenie stačí?

A čo by povedali na to, keby sa spolužiaci ich dieťaťa bránili – Ty bonzák, nedržíš s nami, keď hovoríš, že si to nevidel!

To by volali šikanou – Veď tu máte šikanu, tie deti sa vzájomne zastrašujú a vôbec to nevideli! Volali by to šikanou školy a nejakým klanom. To ako učíte deti, že bonzák je ten, kto si nevymýšľa spolu s nimi? To má byť bonzák alebo zradca? Ale koho? To ako si tie deti vychovali ich rodičia? Tak by sa pýtali!

 

Takto by to riešili pri deťoch, čo je pre nich ale veľmi dôležitá vec aj keď ide len o pero.

 

A vás dospelých ako vychovali? Že bonzák je ten, čo trhá partičku zlodejov alebo svedkov na súde? Či len pri deťoch sa hráme na spravodlivosť a keď vyrastieme, chcete aby sme to chápali ako frašku?

 

Normálne mi rozum zastal, že čoho som dennodenne svedkom, ako rodičia presne vedia, čo je spravodlivosť, zrazu keď ide o milióny životov, už nechápu.

Načo potom máme súdy a políciu, veď potom odsudzujte na základe dojmov a odhadov, čo si myslíte. To sa mi snáď zdá, že vlastizradca je človek, čo by chcel o zločine dôkazy a vyšetrovanie. To kam sme došli? Veď to nie je zmŕtvychvstanie Ježiša – Veríš alebo neveríš?

Aj tento týždeň sme sa nevedeli dostať do zborovne, lebo sa pokazil zámok. Keď to školník opravoval, zistil, že v zámku bol strčený špendlík. Nastalo veľké vyšetrovanie, ktoré dieťa odišlo z ktorej triedy počas tej hodiny na WC. No a ja viem, ktoré dieťa to mohlo byť, že má také strelené nápady a bol cez tú hodinu na WC a deň predtým našiel špendlík a pýtal sa ma, kam ho má dať. Neschovala som, ale povedala som mu nech ho zapichne do nástenky, lebo som sa ponáhľala. A na druhý deň je náhodou špendlík v zámke a náhodou bol v tom čase mimo triedy na WC. Ale nemám dôkaz. Keď som tiež nemala pred tromi mesiacmi, odmietala som mu dať pochvalu pokým sa to nevyšetrí. Matka ma obvinila v rozhovore, že som zaujatá, lebo nemám dôkaz. Ale ja som povedala, že nedám pochvalu, pokým sa to nevyšetrí, len nevyšetrí. A mala som dobré tušenie, po hodine mi volala, že priznal sa. Pochvalu by som nedala, ale určite nie ani napomenutie, keď raz nemám dôkaz.

A keď ja sa v práci snažím o spravodlivosť aby žiadnemu dieťaťu nebolo ublížené, lebo to je moja práca, očakávam, že ľudia, ktorí rozhodujú o miliónoch ľudských životov a zarábajú mnohonásobne viac a uchádzajú sa o môj voličský hlas, sa musia rozhodovať rovnako spravodlivo. Alebo len ich deti si v škole spravodlivosť zaslúžia lebo od svojich detí už ako dospelí nie sú schopní také niečo chápať?

 

Ak dôkazy nemá ani česká tajná služba, tak dôkazy nemohla vidieť ani slovenská a len klamali, že dôkazy videli a majú. A za také klamstvo ma vždy moja mama trestala viac než keď som sa priznala k čomukoľvek. A to ja som nerozhodovala o miliónoch ľudských životov.

Ak už spomínate pojem vlastizrada, tak práve títo klamári, čo tvrdili, že majú dôkazy, sú vlastizradcovia, lebo pre svoje lokajstvo ohrozujú milióny ľudí v Európe a nielen v svojej krajine. A deti sa trestajú a dospelí za hrozné veci povyšujú a odmeňujú. Tiež si ich tak vychovali rodičia. A svojim deťom musia hrať na spravodlivosť len frašku.

 

 

Heger:

„Zároveň priznal, že išlo aj o akt solidarity voči Českej republike, keďže udalosti vo Vrběticiach považuje za výrazný zásah do bezpečnosti susednej krajiny. „Je to náš najbližší spojenec, Vrbětice sú navyše blízko našich hraníc, nemôžeme sa tváriť, že sa nič nestalo,“ vysvetlil.“

 

Jasne vidíte, že sa chcel len tváriť.

Akt solidarity miestnych lokajov voči miestnym lokajom v Česku aj to z prinútenia. Výraznejší zásah do bezpečnosti celej Európy spôsobila kolaborácia týchto len lokajov.

A vôbec im nie je najbližší spojenec krúžok lokajov v Česku, čo sa rovnako trasie o svoje výnosné stoličky, ale americká ambasáda.

Boli to presne len prázdne gestá a navyše ohrozujúce celú Európu.

 

Keď sa vrátim k prirovnaniu, ako by reagovali pri vlastnom dieťati, tak kto by ich dieťa tak ohrozil, tak mu vykrútia krk. Ale od nás chcú ešte zato hlasy. No môžeš čakať!

 

Kollár dnes v RTVS povedal niečo také, že jeho zaujíma ako spolupracovať s ministrami V4 a ja mám dojem, že jeho to zaujíma viac než vlastní občania, ktorých záujmy má zastupovať. Asi zrejme tiež podľahol pocitu, že voľbami sa stal kontrolórom občanov Slovenska, ktorých má vychovávať k obrazu svojmu.

Preňho dobré vzťahy so susedmi sú základ, aby sa páčil susedom. Tak mu chcem odkázať, nech ho nabudúce zvolia ministri V4 a Česká republika a nech mu potom tí susedia stačia, keď nechápe, že jeho nemajú zaujímať dobré vzťahy s lokajmi v iných štátoch, ale spolupráca a dobré vzťahy s vlastnými voličmi v tomto štáte. A občania v tomto štáte si neželajú byť ohrozovaní na životoch pre ich dobré lokajské vzťahy. Ale ak mu tí lokaji stačia, nech ho nabudúce zvolia oni.

 

A že akí sú to lokaji, môžete vidieť podľa ich prejavov v Česku:

 

„Nešlo o prejav pre českých občanov, ale pre Ruskú federáciu. Bagatelizácia, vnášanie pochybností, ohováranie. To všetko šikovne zaobalené. Toto nie je prezident,“ napísala na Twitteri predsedníčka strany TOP 09 Markéta Pekarová Adamová.“

 

Ak niekto povie, že nemajú dôkazy, to je vnášanie pochybností? Keby som toto ako český občan počula, o to viac im neverím pri tejto logike a tvrdení, že určite nechcú ich občania počuť, či majú dôkazy!

 

„Po dlhom čakaní nám prezident Zeman opäť ukázal, že v ťažkých chvíľach nám nutne chýba hlava štátu, ktorá sa postaví na stranu občanov. Môžem si len domýšľať, prečo zľahčuje agresiu Ruskej federácie a prečo otvára brány pre dezinformačné kampane,“ uviedol predseda hnutia STAN Vít Rakušan.“

 

Postaviť sa na stranu občanov znamená spolutajiť, že nemáme dôkazy? A to by ma malo ako občana presvedčiť o tých dôkazoch? Však to je skôr zastrašovanie občanov, ani nechcite dôkazy, lebo inak nebudete stáť na strane občanov!

 

Predseda Pirátov Ivan Bartoš kritizoval, že v Poslaneckej snemovni i partnerom v EÚ a NATO boli predložené dôkazy a prezident napriek tomu „hovorí v rovine hypotéz a spochybňuje dôveryhodnosť bezpečnostných služieb vlastnej krajiny“.

 

To je hypotéza, že nemajú dôkazy? Bartoš sa musí snažiť, lebo zastupuje zavádzanie progresívnych procesov v Česku!

A už na tom pracujú vojnoví štváči v SME a také štvavé šialenstvo spustili aj u svojich čitateľov! To vedia dobre – Hurá na psychopata alebo hurá na Rusko!

Nebolo to skôr tak, že im tie „dôkazy“ dodalo NATO a nie naopak, aby mali zámienku na vyhrocovanie vojnového konfliktu? A teraz kvôli týmto lokajom máme mať vojnu? Pre ktorých je urážkou vlastného štátu a občanov chcieť dôkazy?

https://svet.sme.sk/c/22645920/prejav-zemana-bol-urceny-rusom-otvara-cestu-dezinformaciam-reaguje-ceska-opozicia.html

 

 

 

 

.

„Tri roky stará správa RAND Corporation teda obsahovala eskalačné opatrenia proti Rusku, po ktorých sa dali očakávať eskalačné protikroky. „

06.02.2023

Proxy vojna USA s Ruskom Dôkazy, že vojna s Ruskom bola vyprovokovaná a dopredu plánovaná ako proxy vojna. „Na preťaženie Ruska sa hodia proxy vojny Ďalšia kapitola navrhuje presiliť Rusko tam, kde má vojenské záväzky alebo sa tam priamo angažuje, a to podporou síl, ktoré budú bojovať proti Rusku v zástupnej vojne miesto USA. Autori sa [...]

„Lidé jsou natolik hloupí, že si nezjistili, že žádný občan členského státu NATO nemůže být poslán do války, která se nás netýká. „

02.02.2023

Zaujalo ma, čo si myslia ľudia v Česku, teda tí inteligentnejší: „Největší kravina, co se české dezinfo-scéně povedla, je to, že miliony Čechů věří tomu, že nyní, když vyhrál generál Pavel, tak bude mobilizace a půjdeme bojovat na Ukrajinu. Lidé jsou natolik hloupí, že si nezjistili, že žádný občan členského státu NATO nemůže být [...]

„Muži, čo požiadali o zbavenie sa povinnosti mobilizácie, nemajú kúsok hanby v tele“

29.01.2023

Odkedy som scenzúrovaná a odstavená z blogov, tak už nepíšem. Ale nad týmto som sa obzvlášť pozastavila, kam až siaha debilizácia čitateľov na SME, keď žena čitateľka sa pohoršuje nad mužmi, čo by sa chceli vyhnúť mobilizácii do vojny. Dokonca ona je už tak uvedomelo prevychovaná, že sa pohoršuje aj nad matkami, ktoré by nechceli aby ich synovia uvedomelo nenastúpili [...]

ProMaya

ProMaya

08.02.2023 02:39

ProMaya je občianske združenie, ktorého cieľom je podpora a rozvíjanie aktivít zameraných na popularizáciu mezoamerických kultúr s dôrazom na mayskú kultúru.

Autistické centrum Andreas n.o.

Autistické centrum Andreas

08.02.2023 02:34

Autistické centrum Andreas predstavuje komplexný prístup k riešeniu problematiky porúch autistického spektra s dôrazom na rodinu s autistickým členom.

Zjednotení za mier

Zjednotení za mier

08.02.2023 02:30

Presadzujeme prehlbovanie mierových vzťahov a priateľstva medzi národmi, porozumenie, toleranciu, podporu kultúry mieru vrátane mierovej výchovy a vzdelávania.

OZ Misia úsmev a nádej

OZ Misia úsmev a nádej

08.02.2023 02:24

OZ Misia úsmev a nádej pomáha sociálne slabým rodinám s deťmi, zdravotne znevýhodneným a seniorom, ktorí sa ocitli v ťažkej životnej situácii.