Založ si blog

Progresívci a ich progresívni novinári sú vedci?

Keď Matovič spomenul psychopatov, okamžite som to chápala tak, že geopoliticky angažovaných psychopatov proti vakcíne z geopolitických dôvodov. Tými psychopatmi sú ľudia čo bojujú proti vakcíne a len preto, že je z Ruska a celkom ignorujú, že aj táto vakcína zachraňuje životy!

 

Prečo sa psychopatmi cítili vedci a akí vedci, to mi je záhadou. Ozývajú sa takí vedci, o ktorých som nikdy nepočula, že tými psychopatmi sú oni a preto by sa im mal Matovič ospravedlniť. Ale kto sa tu ozýval proti Sputniku na sociálnych sieťach a v novinách? Zas len tí progresívni lokaji. Vieme, že Remišová im nahrávala, Kolíková, Sulík, Poliačik a ich klany a svorky po sociálnych sieťach, ktoré určujú spoločenskú mienku takýmto zastrašovaním, aby sa ľudia neopovážili chcieť Sputnik, inak nech idú za Ural! To písali vedci, že sa teraz pasujú za psychopatov? Veď som o tom písala článok a pastovala, kto sa kde takto ozýval a zastrašoval ľudí z geopolitických dôvodov a len kvôli propagande proti Rusku. Má sa im ospravedlniť, že sú psychopati? Veď sú, keď kvôli svojej propagande a geopolitike chcú brániť ľuďom v slobodnom očkovaní a nechať ich zomierať kvôli strelenej geopolitike. 

A oni sa kedy Matovičovi ospravedlnili, že všade po sieťach a vo svojich progresívnych novinách o ňom vypisujú, že je psychopat a magor? Už ani neviem, akú nadávku to presne použila šéfredaktorka SME, ale zostala som šokovaná, že noviny a mainstream sa môže takto vyjadrovať a potom sa čudovali, že ľudia nerešpektovali bezpečnostné pokyny, keď ich takto zhadzovali, že počúvajte ich od psychopata a magora.

 

A teraz si účelovo k tomu vyprovokovali vedcov, že to psychopati mali byť len vedci? To vedci toto vypisovali v novinách a viedli geopolitickú vojnu cez vakcíny? Poliačik je vedec? Rado Baťo je vedec? Kolíková je vedec? Sulík je vedec? Remišová je vedec? Tá svorka po sociálnych sieťach, čo začala čistú propagandu proti vakcíne, to je svorka vedcov?

To si len tieto progresívne svorky geopolitických papagájov vymysleli, že keď si nemôžu vynútiť ospravedlnenie voči sebe, tak nech sa ospravedlní vedcom!

Ale darmo sa za nich schovávate! 

 

 

Chmelár 12.4.

 

ŽIADAM ŠÉFKU ŠÚKL, ABY SA OSPRAVEDLNILA ZA SLOVÁ SVOJHO MANŽELA RADA BAŤA!
 
„Ak mi niečo dlhodobo naozaj prekáža na verejnom diskurze na Slovensku, tak je to jeho stádovitosť – neochota vnímať rôznorodé názory, rešpektovať rôzne uhly pohľadu a kultivovanou polemikou sa blížiť viac k pravde – a nahrádzanie všetkých týchto foriem demokratickej diskusie kampaňami, petíciami a nátlakovými vyhláseniami rôznych skupín (za bývalého režimu sa im hovorilo „kolektívy pracujúcich“). V tomto sme sa od čias Mečiara vôbec nezmenili. V týchto dňoch sú v trende zasa vyhlásenia na podporu ŠÚKL a výzvy na ospravedlnenie sa odborníkom. Zuzana Baťová má dokonca dostať vyznamenanie ako prejav úcty (sic!) a podporila ju aj prezidentka Čaputová. Už chýba len podpisovanie petícií vo fabrikách a verejné zhromaždenia na odsúdenie zradných ministrov…
Dôrazne odsudzujem všetky útoky na vedcov. Ale nevytvárajme dojem, že je tu kontradikcia medzi odborníkom a politikom – akoby politik nemohol byť odborník a akoby sa u odborníka vylučovalo politizovanie. Tvrdím, že ŠÚKL od začiatku vypuknutia kauzy Sputnik V celú vec neúmerne politizuje a v najbližších dňoch sa k tomu vyjadrím podrobnejšie. Nateraz sa však chcem spýtať: kde boli všetci tí, ktorí sú dnes pohoršení z nemiestnych vyjadrení politikov na adresu vedcov, keď Rado Baťo (ktorý bol ešte predtým, ako sa stal poradcom prezidenta republiky, známy ako hulvát) vulgárne a primitívne vynadal štátnej tajomníčke ministerstva zdravotníctva Jane Ježíkovej, ktorá ho veľmi pokojným, vecným a racionálnym spôsobom upozornila na nekompetentné bludy, ktoré šíril o ruskej vakcíne. Kde bolo vtedy ich rozhorčenie. Jana Ježíková je predsa tiež dlhoročná známa odborníčka v danej oblasti a navyše – je vôbec prípustné takto sa správať k žene? Ako je možné, že sa jej nikto z médií, vedeckých inštitúcií, ani politických kruhov nezastal? Prečo pani Baťová cíti potrebu ospravedlňovať sa v zahraničí za premiéra (z akého titulu, keď nie je ani členka vlády, ani politička?), ale necíti potrebu ospravedlniť sa za grobianstvo svojho muža? Je čas to napraviť, pretože ak o sebe tvrdí, že pristupuje k veci výsostne odborne, správanie jej muža nebolo ani odborné, ani slušné. A ospravedlniť sa za neho jej prináleží viac ako za premiéra.“

https://www.facebook.com/ChmelarEduard/photos/a.328767897155109/4168748319823695/

 

 

Ak sa k nim pridali vedci, k tej svorke, čo zastrašovala ľudí po sociálnych sieťach voči vakcíne a len preto, že je z Ruska, čo ja ich mená po sociálnych sieťach nepoznám, však vedcov je veľa, tak sú psychopati! 

 

A hlavne sa na tom podieľali médiá Denník N, ktorý začal geopolitickú vojnu proti vakcíne a to v čase pandémie! A novinári z Denníka N sú vedci? A oni dennodenne nenadávajú, komukoľvek chcú, do psychopatov? Ale im už nikto nemôže, lebo sú tu kasta progresívneho liberalizmu, ktorý bude určovať, koho majú odsúdiť, kto je vrah alebo čím sa máte alebo nemáte dať zaočkovať? Keď to robia, tak sú namyslení psychopati, ale určite nie vedci!

 

 

Prečo nemám rada progresívcov

 

 

Nie je to len preto, čo som čítala o zavádzaní progresívnych procesov na celom svete, ale verím tomu na základe osobných skúseností s nimi ako diskutovali pri obhajovaní svojej propagandy. 

 

Takéto zlé skúsenosti môžete mať s rôznymi skupinami. Najviac som takých bojov zvádzala s náboženskými fanatikmi, čo na mňa útočili, keď som kritizovala RKC. Ale to sa ma tak osobne nedotklo, lebo tých som si nikdy nevážila a nijako ma teda nesklamali. Ale liberálov som si vážila a kopala za nich na ich strane. A to už je niečo také, že to vás veľmi sklame, keď ste niekomu verili a nakoniec skončia ako demagógovia.

 

Bol to rok, ako spomína aj Daniš 2015, keď začala migračná kríza. Nepozdávalo sa mi, čo tvrdili a len som sa pýtala. A už aj to mazali, už aj otázky, už aj upozornenia na to, čo je nelogické atď. V podstate všetko, čo vtedy tvrdili, sa ukázalo ako klamstvo a preto už o tom nepíšu.

 

A vtedy som im ešte dosť verila, ich argumentom, ako tomu rozumejú, ako to nie je propaganda. Vedeli celú svoju inteligenciu využiť na dokazovanie štatistikami. No ťažké ich bolo preargumentovať s ich štatistikami a ako všetko iné sú len hoaxy. A teraz by vám už nič z toho netvrdili, lebo ukázalo sa, že to neboli hoaxy, že nemali pravdu, že zavádzali, že to bola len propaganda. 

 

A preto im už teraz neverím, keď úplne rovnako, rovnakým štýlom oblbujú zas v ďalších veciach. Predtým som sa ešte točila dokolečka kvôli ich argumentom. Ale už keď vidíte, že toto isté začína znova zas na novej téme pre ich propagandu, že presne takto ste to zažili, už viete, že len tárajú a ako si pri tom pomáhajú. 

 

Dnes by už nebola pravda, koľko diskusií som s nimi zviedla na tému, že neutekajú k nám len utečenci pred vojnou. To bola odo mňa neskutočná drzosť, že som sa opovážila písať, že by to mohli byť ekonomickí migranti. Ale boli to mesiace urážok, že som preto fašista. To sa nezabúda. Rovnako mesiace urážok za to, že si dovolím myslieť, že to nie sú len ženy a deti, ako dávali na fotkách. Potom tie diskusie zlikvidovali. Ľutujem, že som si ich neuložila, čo boli schopní vtedy písať a ako dôkazmi a štatistikami presviedčali ľudí, že polovica z nich je žien a detí a 90 % len utečencov pred vojnou. 

 

Nikdy im už po tých zážitkoch, čo trvali celé mesiace a roky, nebudem veriť. A najmä, keď vidím, že pri každej jednej novej propagande postupujú celkom rovnako. 

Teraz si rovno poviem, žiadne diskusie, že ešte mi odvedú pozornosť na nejaké ich štatistiky a podobne. Rovno do smetného koša, keď je to od nich rovnaké.

 

A na čom sa podieľajú teraz, že ešte aj na úmrtiach občanov a bojom proti včasnej liečbe a slobodnému očkovaniu, tak to je koniec, čo si o nich a ich lokajstve myslím.

Celý liberalizmus je už na nich len taký povlak ako lak na nechty.

 

Určite nemám rada náboženských fanatikov a tých celý život a ani primitívov, ale tieto skupiny ma nikdy tak nesklamali, lebo som od nich celkom nič neočakávala.

Zato očakávala som od liberálov, že budú liberálmi. A to je potom tak drastické sklamanie, že nimi nie sú, ako keď vás oklamú blízki ľudia. To by sa vás dotklo viac ako cudzí. A práve preto, že ste ich mali radi a verili ste im.

 

To, že ľudia nemajú radi liberálov a to ako vidia liberalizmus, to je ich vina, akú hanbu liberálom urobili a ako liberalizmus svojim pôsobením zdiskreditovali!

Keby boli skutočnými liberálmi, liberalizmus by dnes nikto nemohol nenávidieť. To je ich vina, že tieto hodnoty takto znevážili a že z liberalizmu vyrobili niečo tak odpudzujúce pre väčšinu ľudí. Oni najviac poškodili liberalizmus.

 

Keby som to mala k niečomu prirovnať, tak ako inkvizítori zdiskreditovali vieru alebo nejakí pedofili v RKC vieru v Boha a kresťanov. Podarilo sa im s liberalizmom presne to isté. Mohla som sa za takzvaných liberálov len hanbiť – ako teraz ľudia vidia liberalizmus!

A že to nie je len môj dojem, to vidíte na ich %, ktoré nemajú. To je ich výsledok. Keby boli skutočne liberálmi, tak mohli široko presadiť v spoločnosti hodnoty liberálov a nerobiť si z liberalizmu len nejakú svoju značku.

Ak sa pýtate, prečo máte tak málo %, tak preto, že ste liberalizmus zradili a nie ste liberáli! Skutoční liberáli by už dnes mali mať podľa mojich odhadov, čo mohli dosiahnuť – 30 % a zmeniť spoločnosť k lepšiemu!

 

A keď ste takto dopadli, musíte hlasy kradnúť voličom Smeru cez Hlas. Takto ste dopadli, že hlasy môžete len kradnúť a klamstvom a podvádzaním ľudí, že ich len ukradnete podvodom. No hanba, skutoční liberáli by tak nikdy neskončili!

 

Keď vám raz dôjde, že vás len využili, až vtedy vám môže byť jasné, ako ste poškodili liberalizmus.

 

 

 

Aj teraz sa zachovali rovnako, keď si na svoj geopolitický boj vybrali vakcínu!

 

 

 

 

.

Môj postoj k referendu

03.05.2021

Znovu pripomínam, že OĽaNO sa dostalo k moci nie kvôli Smeru ale kvôli progresívcom! Keby boli voliči chceli bojovať proti Smeru, mohli voliť presadzovaných progresívcov alebo SaS alebo iné pretláčané strany, ale tak veľmi veľa ľudí volilo OĽaNO len preto, že sa báli progresívnej vlády a tém ako lokajstvo EÚ, vnucovanie migrácie, vojenských základní a propagandy. [...]

Aký význam má, aby po vás niečo zostalo?

02.05.2021

Tieto dni sú prelomové, čo sa týka špinavostí vo svete. Ešte minulého roku, keď toľko ľudí bolo v depresiách, ja som mala šťastný rok, lebo mne nevadí, že je x vecí, kde nechodím, pozatváraných. A pandémia vyzerala na dočasnú vec. Aj keď ja ju chápem ako schválne vyvolanú a bojovú látku, takéto svinstvá ale lokálne sa diali vždy. No to, čo sa deje teraz, je [...]

Vysvetlite, aký to má účel, že je toto uvedené v klinickej štúdii od Pfizeru a prečo je to hoax

29.04.2021

Ak je tu lekár, vysvetlite, aký to má účel, že je toto uvedené v klinickej štúdii od Pfizeru. A prečo je to hoax. FÁZA 1/2/3, PLACEBO-KONTROLOVANÁ, RANDOMIZOVANÁ, POZOROVATEĽOVÁ SLEVA, ŠTÚDIA ZISTENIA DÁVKY NA HODNOTENIE BEZPEČNOSTI, TOLERABILITY, IMUNOGENICITA A ÚČINNOSŤ VAKCÍNU SARS-COV-2 RNA KANDIDÁTOVIA PROTI COVID-19 U ZDRAVÝCH JEDNOTLIVCOV [...]

stoltenberg

Nové spoločné jednotky rýchleho nasadenia nemajú podporu v EÚ

06.05.2021 20:50

Bojové skupiny EÚ už má. Existujú od roku 2004 a odvtedy neboli ani raz nasadené.

vrbetice výbuch česko

Kremľu nie je známe, že by pre neho pracovali agenti z kauzy Vrbětice

06.05.2021 19:34

Obom agentom Vladimir Putin udelil najvyššie vyznamenanie Hrdina Ruskej federácie.

Vladimír Pčolinský

SIS za šéfovania Pčolinského odpočúvala výrazne viac

06.05.2021 18:16

Podľa Juraja Krúpu dôvody nárastu počtu žiadostí o odposluchy nikdy nebudú známe.

Peter Visolajský

Situácia s nedostatkom personálu je naozaj kritická, upozorňujú lekári

06.05.2021 17:42

Ak by sme chceli dosiahnuť priemer Európskej únie, teda 8,4 sestry na tisíc obyvateľov, potrebovali by sme o 14-tisíc sestier viac.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 957
Celková čítanosť: 3596731x
Priemerná čítanosť článkov: 3758x

Autor blogu

Kategórie