Založ si blog

Prezidentka chce udeliť cenu za boj proti ruskej vakcíne

Dnes Naď na tlačovke povedal, že verí, že zvíťazí zdravý rozum v hrozbe vojny Američanov s Ruskom. A to ja si vôbec nemyslím, že ukrajinskí oligarchovia a americkí oligarchovia majú zdravý rozum a myslím si o nich presný opak, že zdravý rozum nemajú a je im celkom jedno, koľkých svojich občanov obetujú vo vojnách. Zaujíma ich to asi len, ako by to pôsobilo vo voľbách aby sa udržali pri moci. Čo sa preto bude diať na Ukrajine, ma preto absolútne nezaujíma, keď si tam občania týchto oligarchov zvolili, čo tým na životoch neohrozujú len ich, ale aj nás a ešte nás by do toho chceli zatiahnuť, ešte aj občanov iných štátov, aby sme za ich oligarchické ciele zomierali.

 

My už presne od progresívcov vieme, čo majú ľudia v prípade vojny robiť a máte to takto už dávno publikované a opakované v médiách, čo presne majú ľudia robiť, keď si oligarchovia rozohrajú niekde vojnu – Máte utekať, lebo všade na celej planéte ste doma!

 

A planéta je dosť veľká pre vojnových utečencov a všade vás musia prijať ako vojnových utečencov a poskytnúť vám sociálnu pomoc, zabezpečiť ubytovanie, prácu a kurzy, aby ste sa adaptovali. Takže aj Slováci presne vedia, čo majú v prípade vojenských konfliktov oligarchov robiť – utekať. A keby tam začala vojna, tak dúfam, že už konečne do toho zatiahnu aj americké územie a neplánujú sa ostreľovať v našej obývačke. Dúfam, že tentokrát to už bude americká obývačka, ako sa im to tam doma bude páčiť, v ich obývačke, aby sme nemuseli utekať aj my do Nemecka, hoci nás tam aj pekne budú vítať. Lebo verte, že keď sa budú mlátiť u nich, tiež si takých nabudúce nezvolia. 

 

Mne sa tento nápad progresívcov náhodou veľmi páči, lebo toto majú z liberalizmu celkom správne, že všade na celej planéte ste doma, keď im tam nechcete zavádzať ľudskú nerovnoprávnosť. Máte byť hrdí na celú planétu! Voľakedy bol taký konzervatívny prežitok, že nejaké územie by ste mali brániť lebo nejakí papaláši vám povedali, že toto je vaša krajina a iná už nie je vaša, aby sa im mal kto v tej obývačke mlátiť. A toto je skutočne progresívne, že čerta je vás po nich, keď ste všade doma! Vy nemáte brániť ani územie, o ktorom vám tvrdia, že len toto je vaše, nieto ešte iné! Takže, kto by mal brániť Ukrajinu, keď nemá ani Slovensko? A vidíte, toto už v Afrike chápu a my stále nie!

 

 

 

Dnes, keď som sa dozvedela, že prezidentka chce udeliť cenu za boj proti ruskej vakcíne, pripomenulo mi to ocenenie jednej učiteľky, ktorá by deťom odsekávala ruky, keď si ich zastrčia do vrecka. Takýto mala slovník, ale aj že Rómov by dala do plynu a ministerstvo ju ocenilo, nie terajšie, to za Smeru. No ale to vtedy ministerstvo nevedelo, že koho. Teraz to tá prezidentka vie, že koho a za čo. 

 

 

 

 

.

Alternatívne médiá sú vždy o mnoho mesiacov pred propagandou elít

25.09.2021

Blogy na SME už nečítam, ale náhodou som zablúdila, aby som si prečítala, čo si myslia ľudia tam. Depopulačná konšpiračná teória o vakcínach. Sú antivaxeri vždy o krok pred tajnou svetovou elitou alebo je to naopak? https://blog.sme.sk/tomasmihalik/spolocnost/depopulacna-konspiracna-teoria-vakcinach-su-antivaxeri-vzdy-krok-tajnou-svetovou-elitou-naopak Zaujalo ma [...]

Občania majú právo na verejné diskusie k závažným témam

24.09.2021

Občania majú právo na verejné diskusie k závažným témam, hoci žijeme v spoločnosti, kde verejné diskusie k závažným témam odmietajú s klamstvami, že nikto s nimi diskutovať nechce. Predstavte si akékoľvek, hoci aj malé pracovisko, kde by šéf odmietal akékoľvek diskusie s dôvodom, že nikto s ním diskutovať nechce. Ako by volali na akomkoľvek pracovisku takého [...]

O overovaní lekárov

22.09.2021

Nebudem tvrdiť, že všetci lekári sú zlí, ani to, že všetci sú dobrí lebo liečia a zachraňujú životy. Lekári sú tiež len ľudia a to ľudia bývajú rôzni. V každej profesii nájdete dobrých, vynikajúcich, horších a zlých a myslím si, že tak je to aj s lekármi. Nemyslím si, že môžete dôverovať akémukoľvek remeselníkovi, že niečo neodfušuje a ako musíte [...]

Eduard Heger

Premiér: Pracovná skupina pripravila zatiaľ 17 konkrétnych návrhov

28.09.2021 13:58, aktualizované: 14:24

Pracovná skupina pre obnovu dôvery v právny štát mala vypracovať rôzne varianty, rozhodnutie bude na politickej úrovni.

Zuzana Čaputová

Čaputovej prejav bol podľa koalície vyvážený. Fico: Dohromady nič nepovedala

28.09.2021 13:11, aktualizované: 14:10

Predstavitelia koalície i opozície hodnotia správu prezidentky Zuzany Čaputovej o stave republiky.

NAKA

NAKA obvinila v rámci protidrogovej akcie 15 osôb vrátane "influencerky" Plačkovej

28.09.2021 12:30, aktualizované: 12:58

NAKA pri protidrogovej akcii na západe Slovenska zaistila viac ako deväť kilogramov pervitínu.

Zuzana Čaputová

Prejav prezidentky Čaputovej o stave republiky

28.09.2021 12:06

Prečítajte si celé znenie prejavu prezidentky Zuzany Čaputovej o stave republiky, ktorý predniesla v pléne NR SR pred poslancami parlamentu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 979
Celková čítanosť: 3833387x
Priemerná čítanosť článkov: 3916x

Autor blogu

Kategórie