Založ si blog

Vydýchla som si, že táto vláda bude pokračovať

Bola by som veľmi rada, keby si všetci v strane SaS spomenuli, ako ich vždy novinári SME a Denníka N zhadzovali a my, čo sme ich bránili, nás volali „svedkovia Sulíkovi.“

Novinári týchto denníkov SaS len zneužívali a štvali proti Matovičovi a OĽaNO, aby si ako predtým Most a Sieť pretláčali progresívcov s Hlasom.

 

Ako voliča tejto koalície ma nezaujímalo, čo o Sulíkovi povravel Matovič, že je zodpovedný za nejaké obete, keď každý súdny človek dnes už vie, že za obete môžu naši odborníci lekári, čo nič o včasnej liečbe nepočuli! Tieto obete na životoch sú výsledkom zatajovania včasnej liečby a nie politikov, ktorí boli tiež odborníkmi klamaní, že žiadna taká liečba neexistuje!

 

Rozoštvávanie medzi politikmi novinármi SME a Denníka N by mali politici vládnej koalície ignorovať a uvedomiť si, že to nerobia v záujme ľudí, ale len a len v záujme pretláčania svojich strán PS a Hlasu, ako to robia na objednávku od oligarchov v pozadí.

 

Ja som vždy mala rada Sulíka a stranu SaS, pokiaľ týchto progresívcov nepočúvali. To, že sa nechali nachytať na ich rozoštvávanie, som prijala s veľkou nevôľou.

Drvivá väčšina Slovenska si neželá progresívnu vládu PS-Hlas-SaS! Nechceme žiť v novej totalite, ktorú by títo politici a ich lokaji v Hlase priniesli.

 

Dúfam, že v budúcnosti budú obaja, aj Sulík, aj Matovič ignorovať ich rozoštvávanie od novinárov, na ktorom budú celkom určite pokračovať v prospech svojich strán, ktorým slúžia. 

 

 

Nenechajte politický osud Slovenska v rukách týchto novinárov, neslúžia Slovensku, ale svojim špecifickým záujmom, prečo chcú zlikvidovať túto vládu!

 

 

O politickom osude Slovenska by nemali rozhodovať novinári, ale voliči!  Ale vieme, že dnes títo novinári rozhodujú aj o povalení vlád a súdnych procesoch manipulovaním verejnej mienky.

 

 

 

 

Nesúhlasím s Chmelárom:

 

„Existuje ešte jedna možnosť, ako to zvrátiť. Ale to by musela byť v Prezidentskom paláci zrelá politická osobnosť štátnického charakteru, ktorá túto frašku neprijme a začne diktovať vlastné podmienky v súlade s očakávaním verejnosti. Neverím, že toľko odvahy a autonómie Zuzana Čaputová v sebe má. A tak to všetko zostáva na nás, milí priatelia a priateľky, občania a občianky, ľud Slovenskej republiky, od ktorého podľa ústavy pochádza všetka moc v štáte: podpíšte petíciu za referendum o predčasných voľbách. Vládu im zrekonštruujeme my. A tentoraz poriadne.

 

 

 

Chmelár absolútne ignoruje, že po predčasných voľbách by nastúpila do vlády len progresívna koalícia, ako si ju už teraz oligarchovia cez Hlas pretláčajú!

Udržiavať ľudí v omyle, že tentokrát by to vyhrala iná maličká strana, je od Chmelára čisté zavádzanie a klamanie občanov! 

Keď to tak raz bude, ukáže sa to už v predvolebných prieskumoch!

 

On si môže snívať o neexistujúcej strane a o tom, čo by on ako prezident urobil, ale ani keby bol prezident, tak by takú stranu nestvoril bez podpory ľudí, ktorej ľudia nijako nepomohli a nemajú o ňu žiadny záujem, len o zradný a podvodný Hlas!

 

A pokiaľ to tak bude, je jeho nereálne snívanie len zavádzaním a klamaním občanov, že by sa niečo po predčasných voľbách zmenilo. Zmenilo, ale len k horšiemu!

Progresívna koalícia nebude nič lepšie, len mnohokrát horšie!

 

 

 

 

.

Ruským občanom

19.04.2021

Ako občan Slovenska vám chcem oznámiť, že my občania absolútne nemôžeme za to, do čoho sa zapájajú naši politici v ich snahe vyvolať vojnu, lebo kohokoľvek zvolíme, vyhodia z vlády všetkých, ktorí by nechceli počúvať príkazy k štvaniu do vojny. Tentokrát sme volili mnohí kresťansku stranu, kde mali byť akože kresťania, ale aj tých donútili a neviem akými [...]

Týmto sa dištancujem od OĽaNO, odkedy je premiérom psychopat a vojnový štváč Heger!

18.04.2021

Už ma s OĽaNO nespájajte, ani s touto vládou! Kto mohol vedieť, že Matoviča odstavia a chcú tam mať psychopata? Preto ho chceli, lebo si správne tipli, že Heger ich ako lokaj bude poslúchať a bude ako rovnaký psychopat ako sú aj oni, podporovať vojnu proti Rusku! Od vojnových štváčov a psychopatov sa dištancujem! Aspoň viete, prečo potrebovali [...]

Ako vyrobiť psychopata, ako odstrániť prezidenta?

18.04.2021

Ako vyrobiť seriózneho politika z ratlíka alebo vojnového štváča? Na to potrebujete médiá a novinárov! A potom úpravu predvolebných prieskumov, že len 10% nedovolaných účastníkov prieskumu rozdelíte na kľúčové miesta, ktoré potom pomáhajú priebežne ovce zdvíhať. „umění manipulace” k ovlivnění veřejnosti V 2. části exkluzivního [...]

Raúl Castro / Miguel Díaz-Canel / Kuba /

Prezident Díaz-Canel nahradil Raúla Castra na čele komunistickej strany Kuby

19.04.2021 23:07

Zvolením nového straníckeho lídra po dlhoročnej vláde bratov Castrovcov sa však neočakávajú významnejšie politické zmeny v krajine.

Greta Thunbergová

Greta Thunbergová daruje 100-tisíc eur na vakcíny proti covidu pre chudobné krajiny

19.04.2021 20:40

Švédska klimatická aktivistka Thunbergová označila súčasnú nerovnomernú distribúciu vakcín proti covidu za "tragédiu".

Očkovanie / Vakcína / Covid / Koronavírus /

Bratislava i BSK žiadajú viac vakcín proti covidu z lokalít, kde sú nevyužité

19.04.2021 19:53

Samospráva kritizuje, že mnohí obyvatelia hlavného mesta musia za očkovaním cestovať desiatky až stovky kilometrov do miest, kde o vakcíny nie je taký záujem a zostávajú nevyužité.

Andrej Babiš

Babiš: Výbuch vo Vrběticiach nebol akt štátneho terorizmu, správa BIS sa zatiaľ neodtajní

19.04.2021 19:34, aktualizované: 20:27

Činnosť agentov ruskej spravodajskej služby v Česku súčasne český premiér označil za neprijateľné.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 944
Celková čítanosť: 3542440x
Priemerná čítanosť článkov: 3753x

Autor blogu

Kategórie