Keby som teraz ja bola Matovič

tak skončím so stranami SaS a Za ľudí a požiadam opozičnú stranu Smer o pomoc v trojkoalícii a vedenie pandemickej situácie.

 

Pre vás je to sci-fi, ale keby som bola Matovičom ja, tak ja skončím s takzvanými liberálmi, ktorí sú viac len geopolitici než liberáli a požiadam o pomoc opozičnú stranu Smer, pretože táto strana by dostala širokú podporu ľudí a táto strana si už toľko prežila, že sa jej už dá veriť, že by zachraňovala Slovensko.

Mňa by nezaujímalo nejaké moje ego, že sme spolu kvôli korupcii bojovali, keď mám zážitok, že toto isté robili títo istí novinári aj mne a všetkým týmto „liberálnym“ stranám vôbec na Slovensku nezáleží. To ale dokážu len ľudia, ktorým ide o záchranu ľudí a nie o ich imidž. Práve tento krok by získal najväčšiu podporu ľudí, pretože inak by sa už ku svojmu Smeru nedostali. Hlas, to sú progresívci s ich geopolitikou a cenzúrou. A myslím si, že Smer by pozvanie do vlády prijal, keby mohli teraz ukázať, čo by vedeli urobiť. A samozrejme, ministrom zahraničia by som urobila Blahu a ministrom zdravotníctva by som urobila smeráka.

Je dosť možné, že potom by na nás chceli novinári spáchať aj atentát, ale chcela by som tých novinárov vidieť.

 

A boli by sme tým zázrakom ako v Taliansku, kde sa spojili vzájomne opozičné strany aby zachránili krajinu.

 

Ale je dosť možné, že by sa toho Smer aj zľakol, lebo kto by chcel dnes byť ministrom zdravotníctva, zodpovedať za toto a ešte bojovať proti odborníkom, pre ktorých včasná liečba byrokraticky neexistuje, kde na vás tlačia európske inštitúcie so svojimi vedeckými obchodmi a vlastní lekári odmietajú liečiť? Ľahšie je hrať len divadlo na predčasné voľby.

 

 

 

Blaha 14.3.

11. „Tu sa rozhorela reálna vojna vo vnútri vládnej koalície – ide sa hlava-nehlava, zatvára sa, vyhráža sa, vydiera sa. Keď padne vláda, Čaputová získa neuveriteľné právomoci – a spolu s ňou aj panička, ktorá si k nej odskakuje na dámske.

 

14. Slovensko je v totálnom rozvrate a oťaže moci sa postupne prelievajú do prezidentského paláca. A keď sa tam v týchto historických chvíľach motá americká veľvyslankyňa, otázka Roberta Fica je plne na mieste: sme ešte suverénnou krajinou?
.
15. Pani prezidentka Čaputová by mala predstúpiť pred národ a povedať, komu vlastne slúži. Nestačí, že pošle pomotaného Strižinca, ktorý je ochotný trepnúť hocakú kravinu. Pani Čaputová a pani Brinková majú čo vysvetľovať.
Matovič musí ísť dole. Ale o tom, kto ho nahradí, musí v demokratických voľbách rozhodnúť slovenský národ, nie americká ambasáda.“

 

 

 

.

Preto ja by som im to po tomto tvrdení vyriešila tak, že nedostane ani rok, len toľko výstrelov do brucha tiež! Samozrejme nie preto, aby ho zabili, len zranili!

21.10.2025

Diskusia na SME: „Pekne…21 rokov a to sa ani poriadne netrafil…“ Napriek tomu, že voličov progresívcov stále kritizujem, aj tak sa čudujem koľkí z nich schvaľujú atentát ako niečo poľahčujúce, keď vraždou zlikvidujete politického nepriateľa. A takýchto ľudí s takouto morálkou vydávajú progresívni novinári za svojich morálnych [...]

Dnes „liberáli“ nerobia nič iné, než mi už predviedol. Zažívam len déjá vu

19.10.2025

Takto som sa tešila, keď som sa rozviedla po zážitkoch slobody od liberála. Ľutoval, že nezastrelil mňa aj seba ako keby som bola vydatá za moslima! When the sun goes down, and the night moves on The time is right to enjoy yourself And doing whatever you wanna do I mean everybody Ako liberál si povedal, že keď to nepôjde po dobrom, tak to pôjde [...]

Ako som bojovala o môjho muža aby nepil

19.10.2025

Mali sme dvadsať rokov, keď sme sa zobrali a môj muž nepil! Čiže všetky tie reči, že mohla si to vedieť dopredu, si môžu ľudia nechať. Môj dvadsaťročný muž bol jemný, citlivý, sčítaný umelec, ktorý sa v socializme keď to bolo veľmi ťažké pre protekcie, dostal medzi posledných ôsmich z 200 uchádzačov na vysokú školu výtvarných umení v Prahe. Spolu s [...]

SR Bratislava primátor Winkler oznámenie BAX

Winkler založil stranu a hovorí o alternatíve pre „všetkých, ktorí už nechcú vyberať medzi zlým a horším“

21.10.2025 21:27

Kandidát na primátora sa označil za kompetentného manažéra.

Ukrajina Rusko Vojna Invázia uarus

Návrat detí, rýchlo do EÚ, zrušenie sankcií. Európa pripravuje 12-bodový plán na ukončenie vojny

21.10.2025 21:01

Ukrajina by tiež získala bezpečnostné záruky a finančné prostriedky na povojnovú obnovu.

komar

To už aj tu? Komáre zavítali už aj do tejto škandinávskej krajiny. Ďalšia na rade je Antarktída

21.10.2025 20:47

Jeden samček a dve samičky druhu komára krúžkovaného boli nájdení asi 30 kilometrov severne od hlavného mesta.

filipiny

Patria medzi najhľadanejších zločincov. V prípade vraždy Slovenky na Filipínach zatkli dvoch podozrivých

21.10.2025 20:32

Podľa vyšetrovania sa telo obete našlo v opustenej kaplnke v štádiu rozkladu a bez spodnej bielizne.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,073
Celková čítanosť: 6226885x
Priemerná čítanosť článkov: 3004x

Autor blogu

Kategórie