Založ si blog

Politici majú poskytnutú včasnú ambulantnú liečbu!

Ja chápem, že vás zaujímajú výmeny vlád ako v Česku, kde len ministra zdravotníctva vymenili 3x a nepomôže im to, keď politici len vykonávajú to, čo od nich chcú štruktúry moci cez vedcov a vedecké štúdie, cez odborníkov lekárov, ktorí to posväcujú, čo majú – nemajú robiť politici. Teraz, v čase pandémie funguje táto moc cez vedu, vedcov, vedecké štúdie, odborníkov lekárov, ktorých pretláčajú ako reklamu na ne.

 

To výmenou politikov alebo vlád nezmeníte, lebo aj ďalší budú pod nátlakom vedy, vedeckých štúdií, odborníkov lekárov ktorých nevymenia, len ďalší politici sa budú nimi riadiť a nebude ich zaujímať včasná ambulantná liečba, ktorá môže zachrániť tisícky životov a našu ekonomiku.

 

 

Preto je kľúčové vybojovať si včasnú liečbu v ambulanciách okamžite a teraz a to bez ohľadu na to, aká vláda sa v ktorej krajine nachádza!

 

 

Komu ide o skutočnú pomoc, ten sa zaujíma o kľúčové riešenie tohto a nie o to, aké figúrky to budú v budúcnosti.

 

 

A keďže tieto štruktúry by boli trestne zodpovedné za to, že sa nezaujímali o včasnú ambulantnú liečbu, nechcú aby sa dokázalo, že mohla fungovať a zabrániť tisíckam mŕtvych. To znamená, že v ich záujme je dokazovať, že liečba lacnými liekmi nepomáha!

 

 

Pozor! To nie je v záujme primárov nemocníc, ktorí sú preťažení a celkom vysilení v boji s covidom. To nie sú tí odborníci lekári, v ktorých záujme bolo neliečiť a ktorí to všetko takto riadia. Oni nie sú zodpovední za riešenia v pandémii, keď robia všetko, čo je v ich silách a s tým, čo majú a čo im prikázali zhora celkom iní odborníci a vedci a ich inštitúcie.

 

 

Tu sú zodpovední tí vedci a lekári odborníci, ktorí to riadia zhora a o včasnú ambulantnú liečbu pacientov sa nezaujímali a o nej už nepovedali ani do novín, ani do televízie ani slovo!

 

 

A teraz sa títo potrebujú kryť, že o čom nehovorili a čomu sa nevenovali, by aj tak nefungovalo, lebo pozerajte ľudia – ivermektín a lacné lieky nijako nepomáhajú!!!

 

A preto nedodali do lekární isoprinosine a ivermektín pre ambulantných lekárov, aby sa to teraz neukázalo, ako mohla včasná ambulantná liečba zabrániť tisíckam mŕtvych. Miesto toho ho dodali len do nemocníc, kde už v ťažkých stavoch nepomáha, aby sa mohli oháňať tým, že nikde nepomáha a zbytočné by boli tieto lieky aj v ambulantnej liečbe. 

 

 

Toto je ich spôsob boja proti liečeniu cez ambulancie, aby nevysvitla ich trestnoprávna zodpovednosť, že to nerobili a nikde nenavrhovali!!!

 

 

V ich záujme nie je, aby sa ukázalo, že tí mŕtvi mohli žiť, keby im mal kto včas poskytnúť lieky hneď po nákaze. 

 

V ich záujme je, aby takáto pomoc neexistovala ani teraz, aby sa to neukázalo a ich podiel viny na tom, že sa žiadnej takej liečby nikde nedožadovali a mlčali o nej!

 

 

Preto teraz budú bojovať proti týmto liekom a zhadzovať ich účinky napríklad slovami, že to nie je zázračný liek pri polomŕtvom, čo nikto nikde netvrdil, že je to zázračný liek na polomŕtvych.

 

Keby naozaj boli odborníci, za akých sa vydávajú, tak by predsa vedeli, že účinnosť liekov vo včasných fázach liečby a hneď po nákaze a ešte pred zápalom pľúc a ďalších komplikácií, sa nedokazuje v nemocniciach vo veľmi ťažkých stavoch, keď už majú pacienti rozvrátený organizmus.

 

 

Všímajte si, kto každý bojuje proti včasnej liečbe lacnými liekmi, ale primári v prvej línii to nie sú! Oni sú, prosím vás, preťažení a celkom vysilení a im dajte pokoj!

Oni predsa neliečia vo včasnej ambulantnej pomoci! Oni sa musia sústrediť na už ťažké stavy pacientov a nie viesť boje s príbuznými pacientov, že budú ich žalovať, keď teraz nebudú, keď už je neskoro, zachraňovať pacientov ivermektínom. Oni na tom žiadnu vinu nenesú, že odborníci vedci a lekári hore sa o včasnú liečbu nezaujímali! 

 

 

Nie primár alebo lekár v prvej línii má suplovať odborníkov a lekárov hore, ktorí na to mali noviny, komisie a médiá, kde o tom mali hovoriť a sa včasnej ambulantnej liečby dožadovať! To teraz píšte im, prečo sa o to nezaujímali, prečo o tom nikde nehovorili, prečo po tom nevolali a prečo sa teraz tejto zodpovednosti chcú zbaviť!

 

 

Nie primár a lekár v prvej línii za to môže, čo sa neudialo hneď po nákaze a cez ambulantnú liečbu!

Im priviezli už zanedbaných pacientov, ktorým nemal kto pomôcť a čím im pomôcť! To zas ani lekári zo všeobecných ambulancií nemôžu za to, že nedostali lieky pre pacientov! Ale určite majú viac času vám odpovedať, prečo sa tých liekov do svojich ambulancií nedožadovali! A prečo sa báli ozvať, že nemajú čím pacientom pomôcť!

 

 

 

A tu je dôkaz, že pre papalášov lieky mali! A to isoprinosine!

 

 

Naši politici sa okamžite po výskyte nákazy liečili isoprinosinom, čo povedal samotný premiér, že takto to robia politici, keď sa nakazia, že sa liečia okamžite isoprinosinom, ktorí už ambulantní lekári ale len pre politikov majú!

 

 

 

Papaláši sa liečia liekmi a ľuďom nakúpili testy aby Trnavská firma zarobila!!!

 

 

 

 

Ja som obyčajný človek, pretože mne moja lekárka nezdvihne telefón a nemá mi kto predpísať isoprinosine ani ivermektín.

Politik a papaláš je človek, ktorému jeho lekár zdvihne telefón a predpíše mu liek, ktorý existuje vo včasnej ambulantnej pomoci len pre politikov!

 

 

 

Takže, my tu nie sme žiadni blázni, čo sa dožadujú niečoho zvláštneho! Len úplne rovnakej liečby, ako sa poskytuje len politikom, že pre nich tie lieky a hneď po nákaze už majú!

 

 

A premiér na tlačovke nepovedal:  – Odmietli sme včasnú ambulantnú pomoc lacnými liekmi, lebo je to len konšpirácia od nejakých bláznov. –

Premiér naopak povedal, že touto, podľa vás len konšpiráciou o ich účinku, sa okamžite liečili!!!

 

Tak si na nich urobte štúdiu, ako im to pomohlo! A nie v nemocnici, kde už je to dokazovať na polomŕtvych neskoro!

 

 

A to som veľmi zvedavá, ako to teraz bude zaujímať SME a Denník N a či aj teraz budú všade písať o papalášizme, lebo toto je 100x závažnejšie než Kollárov len čaj!

Aspoň uvidíte, či im naozaj šlo o papalášizmus alebo znova len ich politický boj za svoje progresívne kone a na to sa ten čaj len hodil, keď ten neohrozuje ich „odborníkov“, čo o liečbe nič nepočuli!

 

 

 

 

 

.

„Uvedomelí“ ľudia by boli veľmi zlí učitelia, nič by nevyšetrovali!

03.06.2023

Veľmi ma rozčuľujú veľmi hlúpe diskusie mainstreamu v televízii. Moderátor akoby úplne osprostel a celá spoločnosť úplne osprostela, čo vlastne predkladajú ľuďom. Tak napríklad včera na TA3 bola diskusia vedená Bielikom na tému Hybridná vojna v slovenskej politike. Zameriam sa len na najhlavnejšiu hlúposť, lebo všetky naraz by sa aj tak nedali riešiť. Bude vám to [...]

Jednostranne informovaní sú len tí, čo sledujú len mainstream

30.05.2023

Prvá vec, čo sa mi na úradníckej vláde nepáčila je to, že ako prioritu majú vydávať 2% HDP na zbrane, hoci napríklad oveľa bohatšie Nemecko toľko nevydávalo, lebo vraj nemajú z čoho! Už týmto boli u mňa odpísaní, že prvý znak lokajstva nevedieť sa zastať vlastného štátu a svojich občanov ako napríklad Nemci. A už počúvame o ďalšom znaku lokajstva, že [...]

Veľmi odporúčam prečítať si ukážku, ako si SME predstavuje správnych voličov!

29.05.2023

Začína to Miklošovou otázkou v nadpise článku: „Máme vôbec na vlastnú štátnosť? Zaslúžime si slobodu a nezávislosť? Len štyridsať percent z nás netrpí úplnou pomätenosťou.“ A končí: „Máme vôbec na vlastnú štátnosť? Zaslúžime si slobodu a nezávislosť? Tiež o tom už roky pochybujem!!!!!“ Radím [...]

sulík fico

Fico nepôjde do vlády so stranou, ktorá chce odchod z NATO a EÚ. Sulík: Strany majú popísane kadečo

04.06.2023 13:06

Lídri Smeru a SaS sa nezhodli v otázke dodávok zbraní Ukrajine.

Maďarsko Voľby Parlamentné Príprava

Maďarský Fidesz k výročiu Trianonu: Hranice má iba štát, nie národ

04.06.2023 12:31

Maďari si pripomínajú podpísanie Trianonskej mierovej zmluvy z roku 1920.

ukrajina, dron, kyjev, šáhid

Ruské rakety zasiahli ukrajinské operačné letisko, na Krym útočili drony

04.06.2023 12:12

Strely, ktoré mierili na oblasť Kyjeva, sa protivzdušnej obrane podarilo zostreliť.

Robert Fico

Smer kritizuje mediálnu kampaň, ktorú má na Slovensku organizovať NATO

04.06.2023 11:38

Fico to považuje za priamy zásah do volebnej kampane na poškodenie opozície.