Založ si blog

Politici majú poskytnutú včasnú ambulantnú liečbu!

Ja chápem, že vás zaujímajú výmeny vlád ako v Česku, kde len ministra zdravotníctva vymenili 3x a nepomôže im to, keď politici len vykonávajú to, čo od nich chcú štruktúry moci cez vedcov a vedecké štúdie, cez odborníkov lekárov, ktorí to posväcujú, čo majú – nemajú robiť politici. Teraz, v čase pandémie funguje táto moc cez vedu, vedcov, vedecké štúdie, odborníkov lekárov, ktorých pretláčajú ako reklamu na ne.

 

To výmenou politikov alebo vlád nezmeníte, lebo aj ďalší budú pod nátlakom vedy, vedeckých štúdií, odborníkov lekárov ktorých nevymenia, len ďalší politici sa budú nimi riadiť a nebude ich zaujímať včasná ambulantná liečba, ktorá môže zachrániť tisícky životov a našu ekonomiku.

 

 

Preto je kľúčové vybojovať si včasnú liečbu v ambulanciách okamžite a teraz a to bez ohľadu na to, aká vláda sa v ktorej krajine nachádza!

 

 

Komu ide o skutočnú pomoc, ten sa zaujíma o kľúčové riešenie tohto a nie o to, aké figúrky to budú v budúcnosti.

 

 

A keďže tieto štruktúry by boli trestne zodpovedné za to, že sa nezaujímali o včasnú ambulantnú liečbu, nechcú aby sa dokázalo, že mohla fungovať a zabrániť tisíckam mŕtvych. To znamená, že v ich záujme je dokazovať, že liečba lacnými liekmi nepomáha!

 

 

Pozor! To nie je v záujme primárov nemocníc, ktorí sú preťažení a celkom vysilení v boji s covidom. To nie sú tí odborníci lekári, v ktorých záujme bolo neliečiť a ktorí to všetko takto riadia. Oni nie sú zodpovední za riešenia v pandémii, keď robia všetko, čo je v ich silách a s tým, čo majú a čo im prikázali zhora celkom iní odborníci a vedci a ich inštitúcie.

 

 

Tu sú zodpovední tí vedci a lekári odborníci, ktorí to riadia zhora a o včasnú ambulantnú liečbu pacientov sa nezaujímali a o nej už nepovedali ani do novín, ani do televízie ani slovo!

 

 

A teraz sa títo potrebujú kryť, že o čom nehovorili a čomu sa nevenovali, by aj tak nefungovalo, lebo pozerajte ľudia – ivermektín a lacné lieky nijako nepomáhajú!!!

 

A preto nedodali do lekární isoprinosine a ivermektín pre ambulantných lekárov, aby sa to teraz neukázalo, ako mohla včasná ambulantná liečba zabrániť tisíckam mŕtvych. Miesto toho ho dodali len do nemocníc, kde už v ťažkých stavoch nepomáha, aby sa mohli oháňať tým, že nikde nepomáha a zbytočné by boli tieto lieky aj v ambulantnej liečbe. 

 

 

Toto je ich spôsob boja proti liečeniu cez ambulancie, aby nevysvitla ich trestnoprávna zodpovednosť, že to nerobili a nikde nenavrhovali!!!

 

 

V ich záujme nie je, aby sa ukázalo, že tí mŕtvi mohli žiť, keby im mal kto včas poskytnúť lieky hneď po nákaze. 

 

V ich záujme je, aby takáto pomoc neexistovala ani teraz, aby sa to neukázalo a ich podiel viny na tom, že sa žiadnej takej liečby nikde nedožadovali a mlčali o nej!

 

 

Preto teraz budú bojovať proti týmto liekom a zhadzovať ich účinky napríklad slovami, že to nie je zázračný liek pri polomŕtvom, čo nikto nikde netvrdil, že je to zázračný liek na polomŕtvych.

 

Keby naozaj boli odborníci, za akých sa vydávajú, tak by predsa vedeli, že účinnosť liekov vo včasných fázach liečby a hneď po nákaze a ešte pred zápalom pľúc a ďalších komplikácií, sa nedokazuje v nemocniciach vo veľmi ťažkých stavoch, keď už majú pacienti rozvrátený organizmus.

 

 

Všímajte si, kto každý bojuje proti včasnej liečbe lacnými liekmi, ale primári v prvej línii to nie sú! Oni sú, prosím vás, preťažení a celkom vysilení a im dajte pokoj!

Oni predsa neliečia vo včasnej ambulantnej pomoci! Oni sa musia sústrediť na už ťažké stavy pacientov a nie viesť boje s príbuznými pacientov, že budú ich žalovať, keď teraz nebudú, keď už je neskoro, zachraňovať pacientov ivermektínom. Oni na tom žiadnu vinu nenesú, že odborníci vedci a lekári hore sa o včasnú liečbu nezaujímali! 

 

 

Nie primár alebo lekár v prvej línii má suplovať odborníkov a lekárov hore, ktorí na to mali noviny, komisie a médiá, kde o tom mali hovoriť a sa včasnej ambulantnej liečby dožadovať! To teraz píšte im, prečo sa o to nezaujímali, prečo o tom nikde nehovorili, prečo po tom nevolali a prečo sa teraz tejto zodpovednosti chcú zbaviť!

 

 

Nie primár a lekár v prvej línii za to môže, čo sa neudialo hneď po nákaze a cez ambulantnú liečbu!

Im priviezli už zanedbaných pacientov, ktorým nemal kto pomôcť a čím im pomôcť! To zas ani lekári zo všeobecných ambulancií nemôžu za to, že nedostali lieky pre pacientov! Ale určite majú viac času vám odpovedať, prečo sa tých liekov do svojich ambulancií nedožadovali! A prečo sa báli ozvať, že nemajú čím pacientom pomôcť!

 

 

 

A tu je dôkaz, že pre papalášov lieky mali! A to isoprinosine!

 

 

Naši politici sa okamžite po výskyte nákazy liečili isoprinosinom, čo povedal samotný premiér, že takto to robia politici, keď sa nakazia, že sa liečia okamžite isoprinosinom, ktorí už ambulantní lekári ale len pre politikov majú!

 

 

 

Papaláši sa liečia liekmi a ľuďom nakúpili testy aby Trnavská firma zarobila!!!

 

 

 

 

Ja som obyčajný človek, pretože mne moja lekárka nezdvihne telefón a nemá mi kto predpísať isoprinosine ani ivermektín.

Politik a papaláš je človek, ktorému jeho lekár zdvihne telefón a predpíše mu liek, ktorý existuje vo včasnej ambulantnej pomoci len pre politikov!

 

 

 

Takže, my tu nie sme žiadni blázni, čo sa dožadujú niečoho zvláštneho! Len úplne rovnakej liečby, ako sa poskytuje len politikom, že pre nich tie lieky a hneď po nákaze už majú!

 

 

A premiér na tlačovke nepovedal:  – Odmietli sme včasnú ambulantnú pomoc lacnými liekmi, lebo je to len konšpirácia od nejakých bláznov. –

Premiér naopak povedal, že touto, podľa vás len konšpiráciou o ich účinku, sa okamžite liečili!!!

 

Tak si na nich urobte štúdiu, ako im to pomohlo! A nie v nemocnici, kde už je to dokazovať na polomŕtvych neskoro!

 

 

A to som veľmi zvedavá, ako to teraz bude zaujímať SME a Denník N a či aj teraz budú všade písať o papalášizme, lebo toto je 100x závažnejšie než Kollárov len čaj!

Aspoň uvidíte, či im naozaj šlo o papalášizmus alebo znova len ich politický boj za svoje progresívne kone a na to sa ten čaj len hodil, keď ten neohrozuje ich „odborníkov“, čo o liečbe nič nepočuli!

 

 

 

 

 

.

Vymeňte ministra školstva, nie zdravotníctva!

03.03.2021

Denník N prináša mylné informácie – toto nie je pravda, v praxi je to inak! „Nielen deti kritickej infraštruktúry – Gröhling ukázal detaily, ako budú školy fungovať od stredy Rodič bude musieť vypísať potvrdenie o tom, že nemôže pracovať z domu. Vzor formulára pribudne na webe ministerstva školstva. Od stredy 3. marca môžu do lavíc prísť iba deti [...]

Toto je len politický boj, nie záchrana!

02.03.2021

Toto je len politický boj progresívnych opozičných strán a SaS, nie záchrana! Školy začnú fungovať v novom režime až od pondelka „Školy mali pôvodne nabehnúť na nový systém od stredy.“ Takže školy sú otvorené v aj v čiernych okresoch pre všetkých, ako som včera písala. A to v situácii, keď pacientov už nemajú kde dávať a [...]

Nie, Valášek neodchádza. „Valášek“ prichádza!

02.03.2021

Ešte nedávno ste tu vypisovali, že Matovič je líder liberálov a s ním vládnu naši liberáli. Ale ako teraz vidíte, teraz čítajte, ako je to ich „líder“ a robí to, čo chcú! Až teraz uvidíte nástup liberálov, ktorým Matovič a OĽaNO a táto vládna koalícia len zavadzali v ich geopolitickom rozlete! Ak bude úradnícka vláda, tak taká, aká im [...]

Prezident USA Joe Biden

ONLINE: Biden: Zrušenie rúšok je neandertálske myslenie

04.03.2021 06:00, aktualizované: 07:28

Niektoré štáty USA povinné nosenie rúšok vôbec nezaviedli, iné ho rušia. Prezident Joe Biden to nazval neandertálskym myslením.

Remišová, Sulík, Korčok, po návšteve u prezidentky Čaputovej

Ustúpi Matovič? Bude nová vláda?

04.03.2021 05:30

Namiesto osláv kríza. Rokovania a intrigovanie. Koaličné strany chcú vládu udržať, no nie s Matovičom ako premiérom. Ten chce so sebou stiahnuť aj ministrov svojich partnerov.

nemocnica prešov

Upratovacie manévre v prešovskej nemocnici: Mopy dostali do rúk zdravotníci

04.03.2021 05:00

Vedenie prešovskej Fakultnej nemocnice s poliklinikou na čele s riaditeľom dalo výpoveď firme, ktorá 32 rokov upratovala priestory nemocnice.

dve percentá dane, Pravda, 2%

Pre náš Tomášov

04.03.2021 00:40

Sme komunitné spoločenstvo, ktoré sa zameriava na kultúrne, športové, náučné, charitatívne podujatia za účelom spestrenia života obyvateľov obce Tomášov a i.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 892
Celková čítanosť: 3344145x
Priemerná čítanosť článkov: 3749x

Autor blogu

Kategórie