Založ si blog

Chceme covid balíčky ako iné zaostalé krajiny a aspoň jedného odborníka!

„Dostanete COVID-19 symptómy, normálne prídete do lekárne, kúpite si tento kit a celý jeho obsah podľa pribaleného letáku skonzumejete. Neriešite žiadny recept, žiadnu byrokraciu. S veľmi vysokou pravdepodobnosťou sa vyliečite.

Tento liekový set obsahuje: Ivermectin 6mg, ASA 100mg, Ibuprofen 400mg, Antigripal, Azithromycin 500mg, Omeprazol 20mg

 

K tomu vám v rámci tejto ceny dajú ešte multivitamíny vrátane zinku. A môžete si tiež kúpiť dávku vitamínu D3 v dvoch tabletách v celkovej dávke 100 000 UI. To sa odporúča na začiatku ochorenia si dať deň-dva za sebou zvýšenú dávku – teda 50 000IU a potom pokračovať po 5 000IU podľa Marikovho protolu, známeho aj ako I-MASK.

 

“Priznám sa, že fakt nechápem, prečo takéto hotové kity za 6 eur nedistribuujú všetky lekárne vo všetkých slovenských mestách. Kvôli tomu, že najúčinnejšie látky tohto kitu (Azithromycin a Ivermectin) voľne nekúpite a vyžadujú byrokratický recept od lekára, ktorý vám aj tak nepomôže, lebo tieto lieky nie sú k dispozícii, tak na Slovensku umierajú tisíce ľudí!!!”

 

Indické balíčky obsahujú okrem rúšok, respirátorov, dezinfekčných potrieb aj Ivermektín, Doxycyklín, vitamín C po 500mg 2x denne, multivitamíny a vitamín D3, ktorý treba si dať v množstve 60 000IU prvý a druhý deň na začiatku liečby. Tieto balíčky, ktoré predávajú alebo poskytujú poistencom nemocnice v Indii obsahujú dokonca aj oxymeter a teplomer. Chudobným boli v Indii distribuované tabletky Ivermektínu z kioskov, ako vidieť na ďalšej fotografii.“

 

A nasledujú fotografie:

 

„Na snímke covid set Bolívia“

 

„Na snímke India covid balíček“

 

https://www.hlavnespravy.sk/taketo-covid-balicky-s-ivermektinom-a-vitaminom-d3-distribuuju-v-zaostalom-svete-bez-lockdownov/2445320

 

 

A teraz sa pozrite na SME, že čo riešia tam!

 

Tam riešia záhadu, že prečo v ich hlavnom meste Dillí, ktoré má 19 miliónov ľudí, mali tento týždeň len 0 úmrtí na covid!!!

 

KOMENTÁR BENA CUNNINGHAMA

Indi boj s hnusobou dávajú

https://komentare.sme.sk/c/22601958/indi-boj-s-hnusobou-davaju.html

 

No čím to bude? Otvoreným oknom, ako píše jeden čitateľ s už vymytým mozgom našimi odborníkmi, čo o žiadnej liečbe po nákaze nikdy nepočuli?

 

„A nebude tento „zázrak“ spôsobený najmä tým, že v Indii covid jednoducho liečia?“ – pýta sa iný.

 

„Tak urcite, vsade inde covid neliečia, len v Indii.“ – možno mu odpovedá niektorý náš odborník a myslí tým remdesivir alebo kyslík ako Jarčuška, ktorý vyhlásil, keď si pred sebou zhromaždil ľudí, čo ho poslúchajú, že na Slovensku je základom liečby KYSLÍK !!!

 

Aj to už keď sa budete dusiť!

Jarčuška naživo o tom, že základom liečby je kyslík – aj s jeho videom!

https://malinova.blog.pravda.sk/2021/02/06/jarcuska-nazivo-o-tom-ze-zakladom-liecby-je-kyslik/

 

Asi v polke, má to 20 minút, kde spoločne vysvetľujú ľuďom, aká je nebezpečná situácia a preto školy otvoria, ale radia rodičom, aby nedali deti do škôl:

https://www.facebook.com/watch/live/?v=127072805947233&ref=watch_permalink

 

 

Povedzte mi, čo sú toto za odborníci, ktorí nikdy ako ani v Bolívii, ani v Indii nikdy nepočuli o včasnej liečbe po nákaze alebo o prevencii proti nákaze a len o umývaní rúk, testovaní a lockdownoch! Čo je toto za krajinu, kde ťava, čo spravuje miliardy, nevie, že vakcína nie je liek a hlavný odborník vlády si myslí, že základom pomoci nakazeným je kyslík, keď už bude modrať? A kde vedcov odborníkov zaujímajú len lieky za 2 100 eur a ked ich zakážu, ďalej na nich frčia?

Jednoducho sme krajinou zaostalých odborníkov lekárov a vedcov, čo poznajú len testovacie tyčinky a zbierali by aj vaše exkrementy, keby im to EÚ a ich EMA nakázala!

A aj tie by skladovali a odovzdávali na sekvenovanie!

 

 

Prosím vás, keď dohodnete na pomoc lekárov zo zahraničia, poziadajte aspoň o jedného odborníka lekára z nejakej rozvojovej krajiny, keď sa vám Mesík nepáči a Firment s Torokom nemajú čas, lebo liečia už len ich polomŕtvoly.

 

Politici majú poskytnutú včasnú ambulantnú liečbu!

 

A tu je dôkaz, že pre papalášov lieky mali! A to isoprinosine!

 

Naši politici sa okamžite po výskyte nákazy liečili isoprinosinom, čo povedal samotný premiér, že takto to robia politici, keď sa nakazia, že sa liečia okamžite isoprinosinom, ktorí už ambulantní lekári ale len pre politikov majú!

 

 

Čo by som urobila ja, keby som bola „kráľom“, ako si myslíte, že Matovič je „kráľ“ nad týmito somármi a nie oni nad ním, čo o všetkom rozhoduje a ostatní sú len škrečkovia, čo ho musia poslúchať.

Dala by som doviesť všetkých vedcov a lekárov odborníkov, čo boli prizývaní do pandemických komisií alebo do médií a sú teda trestnoprávne zodpovední za to, že nevolali po liečbe u nakazených už v ambulanciách a nevedia sa tým preukázať. Nedala by som ich trestnoprávne stíhať, ale vyhostila by som ich zo Slovenska, že pokiaľ ich ešte niekto niekedy chytí na Slovensku, potom budú trestne stíhaní.

Nepotrebujeme takých ani vedcov, ani lekárov, lebo by ich vymenili obyčajní lekári s lacnými liekmi bez ich korupcie, čo by liečili a neslúžili len politickým bojom alebo farmaceutickým obchodom. A viac by som o nich nechcela počuť.

 

Lenže ľudia si myslia, že ich vyženú výmenou vlády. Vláda odíde, aj tri vlády odídu a títo zapredaní vinníci tu zostanú „slúžiť“ ako psi ďalším vládam a ďalším farmaobchodom s ľuďmi. Novodobi nacisti teraz ovládajú vlády cez poplatných vedcov a svojich dílerov odborníkov na svoje obchody s ľuďmi a len testami a vakcínami a o včasnej liečbe nikdy nič nepočuli, lebo sú im ukradnuté tieto obete, čo sa ani nedovolajú lekárov alebo sanitky!

 

 

 

 

 

 

.

O overovaní lekárov

22.09.2021

Nebudem tvrdiť, že všetci lekári sú zlí, ani to, že všetci sú dobrí lebo liečia a zachraňujú životy. Lekári sú tiež len ľudia a to ľudia bývajú rôzni. V každej profesii nájdete dobrých, vynikajúcich, horších a zlých a myslím si, že tak je to aj s lekármi. Nemyslím si, že môžete dôverovať akémukoľvek remeselníkovi, že niečo neodfušuje a ako musíte [...]

Prečo neverím Hložníkovi

21.09.2021

Človek nemusí byť ani len lekár, aby videl, či daný človek v diskusii odpovedá k veci, zjavne neklame alebo zavádza a to len na základe faktov, ktoré pozná a ktoré nie sú spochybnené ani len v mainstreame. Asi je už propagátorom Pfizeru trápne stále používať len Sabaku, tak teraz vytiahli Hložníka. Keby ich bolo tých propagátorov naozaj veľa, bolo by ich [...]

O čom je sloboda dnešných akože liberálov

19.09.2021

Ich sloboda začína a končí pri sexe. Nie že by ich sex až tak zaujímal, ale slobodu majú dovolenú len a výlučne len v sexe. Sloboda je pre nich, že môžeš súložiť s kýmkoľvek a ako ktokoľvek. Môžeš si vybrať, či budeš muž alebo žena, žiť so ženou, s mužom, s transvestitom, stále sa točíme len v kruhu malinkej slobody okolo sexuálneho života. V posteli si [...]

Peter  Žiga

Zadržali rodinného príslušníka bývalého ministra hospodárstva Žigu

24.09.2021 15:12

Štefana Žigu nedávno Národná kriminálna agentúra obvinila pre daňovú trestnú činnosť.

Rusko voľby

Rusko oznámilo konečné výsledky volieb, Jednotné Rusko získalo 324 kresiel

24.09.2021 15:05

Dolná komora ruského parlamentu sa skladá zo 450 poslancov.

polícia

Muž chcel skočiť zo strechy obchodu v Malackách, od činu ho odhovorili

24.09.2021 14:47

Po krátkom rozhovore s policajným tímom muž dobrovoľne zo strechy zišiel.

Jozef Chovanec, zásah

Kolíková: Na rekonštrukcii prípadu Chovanca budú traja svedkovia a dvaja znalci zo SR

24.09.2021 14:28

K nepozvaniu ďalšieho svedka Romana Behúla na rekonštrukciu ministerka povedala, že ide o rozhodnutie sudkyne.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 977
Celková čítanosť: 3823062x
Priemerná čítanosť článkov: 3913x

Autor blogu

Kategórie