Založ si blog

Psychopatka Remišová, ktorú vôbec nezaujíma liečba, len ako prepláva do novej koalície

A vraj počúvajú odborníkov a máme počúvať odborníkov!

 

 

Tými odborníkmi sa oháňajú ako im vyhovuje, keďže aj tí odborníci si odporujú podľa toho čomu práve slúžia, či obchodom s liekmi, či obchodom s testami alebo pre zmenu geopolitike alebo politickému boju medzi stranami.

 

 

A táto psychopatka Remišová, ktorú vôbec nezaujíma liečba, len ako prepláva do novej koalície a myslí si, že vakcína je liek, tak bojuje ešte aj teda proti lieku vo vakcíne:

 

Remišová:

 

„Ľudia na Slovensku nemôžu byť opäť pokusnými králikmi,“ hovorila.

 

„Vakcína pre milióny ľudí na Slovensku sa nemá schvaľovať na základe jedného článku v časopise, hoci odbornom časopise.“

 

 

Ako keby sme už neboli pokusnými králikmi pri článku o testovaní, čo sa objednalo na Slovensku bez vedomia občanov. A ako keby sme neboli pokusnými králikmi a bez nášho vedomia sa má náš genetický materiál posielať do zahraničia. A ako keby už učitelia neboli pokusnými králikmi.

 

A ako keby remdesivir bol schválený s nejakým overovaním a nielen na základe obchodov s ním.

 

A ona si ešte teraz drzo osobuje rozhodovať za občanov Slovenska, čím sa nesmú dať zaočkovať kvôli svojmu politickému boju a geopolitike, aby sa zapáčila PS, lebo politicky neuvedomelú ju nevezmú!

 

Vážená psychopatka, 70 % ľudí sa chce dať zaočkovať Sputnikom, tak ukázal prieskum na Pravde. A oni sa nechcú dať zaočkovať ako pokusní králici niečim iným a len preto, že vy potrebujete povaliť vládu a prebehnúť ako politicky uvedomelá do PS a progresívnej koalície so Smerom Hlasom.

 

To si môžete byť istá, že potom sa zaočkovať nedajú! A opovážte sa ich potom za to prenasledovať, keď ste ich chceli nútiť ešte aj čím.

 

Vy máte jedno šťastie, že ste tu teraz v koalícii s OĽaNO a nie v tej, do ktorej smerujete, inak by ľudia videli už teraz, čo za hyeny budete.

 

 

Krajniak:

 

„Nikoho sme nechceli nútiť, aby sa dal zaočkovať a už vôbec nie Sputnikom. Iba sme chceli dať ľuďom možnosť, aby si mohli vybrať aj Sputnik.

 

Budúci týždeň tu mohli byť okrem Pfizera (meškajú a znižujú dodávky), Moderny (meškajú a znižujú dodávky) a Astry-Zeneca (najviac meškajú a dodávky do konca marca znížili o 75 percent) aj vakcíny Sputnik – desiatky tisíc týždenne navyše.“

 

 

Aspoň vidíte, že tohto by ste sa od progresívnej koalície PS – Smer alebo Hlas – SaS – prípadne Za ľudí – nedožili!

 

Tí by vám to hneď geopolitickobyrokraticky vysvetlili!

 

 

„Odborníci boli za !“ – a teraz ich odborníci už nezaujímajú, podľa politickej potreby!

 

„Rokovanie s ruskou stranou o vakcíne Sputnik V odporučila v utorok vláde pandemická komisia. Urobila tak aj vzhľadom na krátenie dávok od iných spoločností.

„Nemôžeme zaháľať, je dôležité ju mať k dispozícii,“ hovoril o ruskej vakcíne v utorok Krajčí.

Marek Krajčí hovoril, že účinnosť ruskej vakcíny bola dostatočne dokázaná. Vedecký časopis uvádza, že má účinnosť 91,6 percenta.“

 

 

Ale na tom ani nezarobia, to nie je remdesivir a obchodná byrokracia a geopolitika nadovšetko!

 

 

Remišová je asi taká kresťanka ako moja papuča. A to aj papuče považujem za zbytočné a chodím len v ponožkách.

 

 

 

 

.

Vymeňte ministra školstva, nie zdravotníctva!

03.03.2021

Denník N prináša mylné informácie – toto nie je pravda, v praxi je to inak! „Nielen deti kritickej infraštruktúry – Gröhling ukázal detaily, ako budú školy fungovať od stredy Rodič bude musieť vypísať potvrdenie o tom, že nemôže pracovať z domu. Vzor formulára pribudne na webe ministerstva školstva. Od stredy 3. marca môžu do lavíc prísť iba deti [...]

Toto je len politický boj, nie záchrana!

02.03.2021

Toto je len politický boj progresívnych opozičných strán a SaS, nie záchrana! Školy začnú fungovať v novom režime až od pondelka „Školy mali pôvodne nabehnúť na nový systém od stredy.“ Takže školy sú otvorené v aj v čiernych okresoch pre všetkých, ako som včera písala. A to v situácii, keď pacientov už nemajú kde dávať a [...]

Nie, Valášek neodchádza. „Valášek“ prichádza!

02.03.2021

Ešte nedávno ste tu vypisovali, že Matovič je líder liberálov a s ním vládnu naši liberáli. Ale ako teraz vidíte, teraz čítajte, ako je to ich „líder“ a robí to, čo chcú! Až teraz uvidíte nástup liberálov, ktorým Matovič a OĽaNO a táto vládna koalícia len zavadzali v ich geopolitickom rozlete! Ak bude úradnícka vláda, tak taká, aká im [...]

Prezident USA Joe Biden

ONLINE: Biden: Zrušenie rúšok je neandertálske myslenie

04.03.2021 06:00, aktualizované: 07:28

Niektoré štáty USA povinné nosenie rúšok vôbec nezaviedli, iné ho rušia. Prezident Joe Biden to nazval neandertálskym myslením.

Remišová, Sulík, Korčok, po návšteve u prezidentky Čaputovej

Ustúpi Matovič? Bude nová vláda?

04.03.2021 05:30

Namiesto osláv kríza. Rokovania a intrigovanie. Koaličné strany chcú vládu udržať, no nie s Matovičom ako premiérom. Ten chce so sebou stiahnuť aj ministrov svojich partnerov.

nemocnica prešov

Upratovacie manévre v prešovskej nemocnici: Mopy dostali do rúk zdravotníci

04.03.2021 05:00

Vedenie prešovskej Fakultnej nemocnice s poliklinikou na čele s riaditeľom dalo výpoveď firme, ktorá 32 rokov upratovala priestory nemocnice.

dve percentá dane, Pravda, 2%

Pre náš Tomášov

04.03.2021 00:40

Sme komunitné spoločenstvo, ktoré sa zameriava na kultúrne, športové, náučné, charitatívne podujatia za účelom spestrenia života obyvateľov obce Tomášov a i.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 892
Celková čítanosť: 3344129x
Priemerná čítanosť článkov: 3749x

Autor blogu

Kategórie