Založ si blog

„Tak by som dal Imreczemu 25 rokov len by tak hvízdlo“

To aj potom, pán Fico, budete hovoriť o politickom procese?

 

infovojna 29.1.2021 od 11 min. do 28 min. o zlodejinách Smeru a za Pellegriniho a Sakovej.

Nájdete na ich stranke v archíve – Dopoludnie s Adrianom

Lichtner:

„Toto je v mojich očiach, toto bola jedna organizovaná zločinecká skupina, ktorá sa neštítila ničoho.“

„Ja som o tom rozprával roky. Keď viem, tak poviem vždy. A ak urobí si NAKA svoju prácu poriadne, tak vyplávajú na povrch také svinstvá, vyplávajú na povrch také veci, ako sa mohol zmeniť daňový systém k lepšiemu, jak pre štát, tak pre vás. Hej! Ale nikto by na to nezarobil! Tak sa to neurobilo a takto sa povyberali nejaké veci, ktoré sa ukradli a keď ten, čo to vymyslel, sa ozval, tak sa vyhrážali jeho decku. Uvidíme, či toto všetko vyplýva na povrch a uvidíme, či táto nová vláda, ktorá je najčistejšia na svete, sa pozrie na ten daňový systém a zavedie ho na Slovensku, aby štát mal viac, vy platili menej a aby nemohli niektorí kradnúť. Lebo v tom systéme bola taká podstata, nájdite si relácie, kde sme to rozoberali… Čo len ja viem, tak by som dal Imreczemu 25 rokov len by tak hvízdlo, ale to som ja. A myslíte, že Brhel sa vráti na Slovensko? To môžeš čakať koľko chceš.

Táto správa ma, nie že potešila, ale hovorím si konečne! Ale ja som len zvedavý čo s tým NAKA urobí, ak to má rozpracované, čo bude robiť vyšetrovateľ, čo prokurátor. Toto ma veľmi, veľmi zaujíma! Pretože Matoviča, pána premiéra, tohto debilka nemôžem ani cítiť za to, čo robí s týmto národom, ale ak veľmi, veľmi chceš, Igorko, urobiť zle smerákom, tak dohliadni na to, aby Imrecze aj s tým ožranom boli urobení poriadne.“

„Keď budete chcieť voliť stranu Hlas, tak ste sprostí ako baganča.“

 

„Františka Imreczeho vtedajší premiér Peter Pellegrini po odchode Kažimíra z postu ministra financií spomínal ako jedného z možných nástupcov na poste financmajstra. „Keď sa kauza vyjasní a ak sa Imrecze očistí, je jeho plným právom, aby sa mohol vrátiť naspäť napríklad aj do čela Finančnej správy,“ vyhlásil koncom septembra 2018 Pellegrini.“

 

 

A naozaj je pravda, že o tom veľa hovoril, lebo hoci ma zlodejstvá Smeru nezaujímali a nezaujímala som sa o všetky spôsoby ako sa dá rozkrádať štát. Viete, ja som medzitým vychovala tri deti, pokým tu tí muži rozkrádali štát. No meno Imrecze som si dobre a práve z infovojny zapamätala, čo za zlodejskú sviňu bol tento človek a asi ho nikdy nechytia. 

A ako hovorí Lichtner, to aj potom, pán Fico, budete hovoriť o politickom procese? 

A Pellegrini ho bude navrhovať ako financmajstra? No Pellegrini vie ešte horšie zrádzať štát, ako to už nebudem opakovať od Chmelára a akých Blaha volá mopslíkmi, keď nie sú z jeho strany.

 

 

 

Dag Daniš 31.1.

Fica dobieha jeho „zmluva s diablom“

 

„Z výpovedí „svedkov“ (stíhaných zločincov) vyplýva, že po roku 2012 sa mala Finančná správa rozkrádať podobným spôsobom ako iné rezorty.Po voľbách a víťazstve Smeru si oligarchovia podelili korisť. Oligarcha Brhel mal v rámci „sfér vplyvu“ získať daňovú správu. Formálne ju riadil Imrecze, reálne oligarcha a jeho ľudia.

Imreczeho aj bratov Brhelovcov obvinili za utajené a pre štát nevýhodné IT zmluvy v objeme desiatok miliónov eur. A za prijímanie úplatkov od podnikateľov, ktorí potrebovali vybaviť biznis – alebo problémy – s Finančnou správou.

 

Mali konať ako organizovaná skupina. Jej hlavou mal byť podľa vyšetrovateľov oligarcha Jozef Brhel. Zadržaný však nebol, pretože sa zdržiava v zahraničí. Pravdepodobne v Karibiku.

 

Takéto rozsiahle finančné podvody boli možné len s aktívnou súčinnosťou Finančnej správy a polície.

 

Oligarchovia Smeru vytvorili niekoľko organizovaných skupín napojených na štát, ktoré fungovali a zarábali viac-menej autonómne. Bödörovci mali políciu, Výboh mal vplyv na obrane a v doprave, Široký s Poórom v infraštruktúre, Brhel na Finančnej správe a na ministerstve hospodárstva(v energetike).

 

Dnes Fico tvrdí, že po ľuďoch zo Smeru ide „Matovičovo komando“, ktoré by sa mohlo premenovať z NAKA na MAKÓ. Akosi zabudol dodať, že do roku 2018 sme tu mali bödörovské komandá, ktoré stíhali, resp. sledovali či diskreditovali kohokoľvek, kto ohrozoval ich mocenské postavenie a biznis.

 

Napriek tomu môžeme byť už dnes, na začiatku vyšetrovania, optimisti. Stíhanie v réžii NAKA prináša dva pozitívne efekty.

Prvý: padá stará a desaťročia platná paradigma, podľa ktorej sú tí najvyššie postavení oligarchovia nedotknuteľní. Nad zákonom. Po stíhaní podnikateľov Kvietika, Bödöra, Haščáka či Brhela to už neplatí.

Tieto precedensy sú mimoriadne cenné. Málokto sa po nich v budúcnosti odhodlá zmocniť štátu takým hrubým spôsobom, ako sme to videli za éry „našich ľudí“.

Druhý: ľudí ako Fico, Kaliňák a Počiatek čaká budúcnosť v sústavných obavách a v strese.

 

Pretože za zmluvy s diablom sa platí do konca života.““

https://www.postoj.sk/70985/fica-dobieha-jeho-zmluva-s-diablom

 

 

 

.

„Opitý vodič sa v ničom nelíši od teroristu“

03.10.2022

Neviem, či len pre Slovensko je typické, že všetko sa rieši až keď sú obete – mladé obete, deti alebo veľa obetí. Nebezpečné úseky na cestách sa riešia zas až keď sú obete, mladé obete, deti, veľa obetí. Keby sa to bolo riešilo skôr, aby sa ľudia báli sadať za volant po požití alkoholu, dnešné obete mohli žiť!!! Ale ľudia sa neboja sadať za [...]

Slniečkári otočili

02.10.2022

Čitateľ SME: „Tu sa krasne ukazuje ake ohybne chrbtice tito ludia maju.“ Novinári – slniečkári otočili, ale najprv tu celé roky prenasledovali občanov, ktorí mali akékoľvek otázky alebo výhrady k prijímaniu migrantov. Kto absolútne s týmito novinármi nesúhlasil, bol nimi vyhlasovaný rovno za vraha, čo by chcel migrantov topiť a vraždiť. To tiež [...]

Matovič sa opäť pustil do novinára – šéfredaktora Denníka N

01.10.2022

Som rada, že špecifikoval, že nejde o všetkých novinárov, ale o progresívnych kvôli ktorým dramaticky klesla dôvera Slovákov v médiá. Matovič 1.10.: „Neuplynul deň od verejného moralizovania Matúša Kostolného a spol. a opäť sa verejne púšťa do šírenia podlých lží. Hrubo klame, podsúva a manipuluje. Praktiky, za ktoré by sa ani Ruttkayová [...]

Ukrajina Rusko vojna Charkov uarus

Ukrajina navrhuje koordinovať s USA ciele svojich útokov, ak dostane rakety ATACMS

03.10.2022 23:00

Ukrajina požiadala Spojené štáty o dodávku taktických balistických rakiet ATACMS s dosahom 300 kilometrov.

Elon Musk

Musk pobúril Ukrajincov. Jeho "mierový plán" Kyjev odmieta

03.10.2022 21:57

Najbohatší muž planéty si na Ukrajine pokazil povesť. Od Kyjeva chce, aby sa zriekol Krymu, v anektovaných oblastiach by zopakoval hlasovanie.

tank

Česi sa zložili na tank pre Ukrajinu. Meno dostal po Masarykovi

03.10.2022 21:05

V Česku sa v rámci kampane Darček pre Putina podarilo vyzbierať 33 miliónov korún (vyše 1 344 000 eur).

Zochova, Bratislava nehoda zastávka HaZZ polícia BAX

Zhabať auto, zvyšovať tresty: Sprísňovať zákon kvôli jednému prípadu?

03.10.2022 20:30

V podcaste denníka Pravda odpovie dopravný analytik Jozef Drahovský, advokát zastupujúci previnilcov Milan Ficek, či bývalá prokurátorka, v súčasnosti obhajkyňa, Eva Mišíková.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,192
Celková čítanosť: 4809621x
Priemerná čítanosť článkov: 4035x

Autor blogu

Kategórie