Buď okamžite začnete za to bojovať, alebo ste ako opozícia celkom zbytoční, keď si to majú ľudia až po ambulancie vybojovať sami!
Na boj s farmahydrou nestačí len vládna koalícia. Tu sú vyššie záujmy, kde musíte držať všetci spolu a všetci sa o to zaujímať!
Načo ste poslanci, keď nič nerobíte a liečba vás nezaujíma?
Už ste o tom počuli, že v opozícii sa dá viac kritizovať a bez zodpovednosti? Tak ľudia čakajú, že tú väčšiu voľnosť ku kritike aj využijete!
Taktiež čakajú, že liečba bude zaujímať aj novinárov. Taktiež obchody za ňou. Nebojte sa, hoci je to väčšia odvaha, ako vypisovať o protestoch bez rúšok alebo kritizovať len to, kde sa testuje.
„Do piatku 29. januára ju podpísalo stále iba 7 700 ľudí.“
Topky dnes – boj osamelého lekára:
Analytik Mesík: Ivermectin musí byť dostupný v každej lekárni za tri eurá, všetko nad je zlodejstvo!
Na Slovensku bude vydávaný na lekársky predpis. Ako je to v iných krajinách? Je bežne dostupný bez lekárskeho predpisu?
„V krajinách ako Francúzsko, Nemecko alebo Rakúsko je na predpis. V Egypte si ho každý občan môže kúpiť v lekárni a najväčšom štáte Indie, 200-miliónovom Uttarpradéši, ho zraniteľným ľuďom distribuujú zadarmo v balíčkoch aj s kľúčovými vitamínmi a antibiotikom. Tomu zodpovedajú aj výsledky pandémie: vo Francúzsku mali včera 1 150 mŕtvych na milión obyvateľov, v susednom Rakúsku 850, v bohatom Nemecku 670 mŕtvych na milión – a naopak v chudobnej a preľudnenej Indii ich bolo 110, v Egypte 90 a v Bangladéši, kde žije hlava na hlavu natlačených 165 miliónov ľudí, je obetí 50 na milión. Hlavný dôvod toho priepastného rozdielu je dostupnosť ivermectinu a zrejme aj hydroxychlorochínu.
Čo rozhodnutie ministerstva podľa vás spraví s nepriaznivými číslami na Slovensku?
Rozhodnutie MZ SR nespraví vôbec nič: je to len jedna odstránená bariéra. Čo môže vývoj zásadne ovplyvniť a zvrátiť je rýchla a všeobecná dostupnosť ivermectinu po celej krajine. Od Kútov po Sobrance, v každej lekárni a v dostatočnom množstve! Bez toho je to len popísaný zdrap papiera, ktorý zas len umožní pár ľuďom napechovať si vrecká, ako to bolo a je pri remdesivire a masových antigénových testoch.
Organizujete petíciu, aby liek bol schválený ŠÚKLom. Budete v nej pokračovať ďalej?
Petícia má tri ciele, nebol z nich do tejto chvíle naplnený ani jeden jediný. Samozrejme, že pokračuje – je pred nami ešte dlhá cesta, a do jari ešte veľmi mnoho zbytočne mŕtvych otcov, matiek, bratov a sestier . Niektorí z nich môžu byť aj vaši blízki a priatelia. Do piatku 29. januára ju podpísalo stále iba 7 700 ľudí.“
.
.
z komentárov:
„Tiez sa treba opytat vsetkych slovenskych medii, ktori tuto tlacovu spravu prevzali a odprezentovali, ci spravia krok dva a odprezentuju tento dokument a polozia kompetentnym neprijemne otazky“
„včerajší rozhovor s Dr. Pierre Kory: „Myslím, že o mesiac budeme viesť debatu na úplne inej úrovni. Každý deň sa deje niečo nové.“
.
.
Dr Pierre Kory FLCCC about Ivermectin, update NIH, WHO, Biden gov, treatment plan, price Q&A
TÝŽDEŇ:
Lekár Jozef Firment: Prečo som presadzoval liečbu Ivermektínom
„Pekne. Zasa sa ukazalo, ze tlak verejnosti ma zmysel. Samozrejme, ak sa toho chytia inteligentni ludia ako dr. Firment.“
.
.
Za pacienty s covidem je příplatek.
Modelace nákladů za týdenní léčbu onemocnění covid-19 v nemocnici (zdroj VZP)
Standardní lůžko:
úhrada za lůžko – 45 800 korun
příplatek za onemocnění covid-19 -16 317 korun
celkově 62 117 korun
Jednotka intenzivní péče:
úhrada za lůžko – 166 400 korun
příplatek za onemocnění covid-19 – 413 448 korun
celkově 579 848 korun
„Z léků snad jen stojí za zmínku remdesivir, což je 58 tisíc za pět dní, vlastní péče nebude o mnoho dražší než obvykle,“ napsal Balík Seznam Zprávám.
Speciální příplatek za léčbu pacientů s koronavirem byl dojednán během první vlny epidemie proto, že nemocnice pozastavily některé operace a hrozilo, že přijdou o výrazný objem peněz.
Z dat, které Seznam Zprávy získaly, vyplývá, že jen 37 velkých českých nemocnic inkasuje od začátku druhé vlny epidemie doteď za péči o koronavirové pacienty od pojišťoven přes 1,8 miliardy korun.
Kolik nemocnice zhruba inkasují za péči o pacienty s koronavirem od začátku září:
Fakultní nemocnice Královské Vinohrady – 129,7 milionu
Fakultní nemocnice Ostrava – 114,3 milionu
Fakultní nemocnice Olomouc – 108,2 milionu
Všeobecná fakultní nemocnice – 81,3 milionu
Thomayerova nemocnice – 78,6 milionu
Příbram – 72,5 milionu
Fakultní nemocnice v Motole – 65,7 milionu
Mladá Boleslav – 62,4 milionu
Jihlava – 57,8 milionu
Jablonec nad Nisou – 57,5 milionu
Nemocnice Na Bulovce – 51 milionů
Fakultní nemocnice Plzeň – 48,5 milionu
Znojmo – 46,4 milionu
Kolín – 44,6 milionu
Zdroj: Data od nemocnic a propočet Seznam Zpráv
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/za-pacienty-s-covidem-je-priplatek-tyden-pece-prijde-na-temer-580-tisic-130239?fbclid=IwAR1axby9oBCBZSV2aNY6W9hFxBceKbO_Rbc4aXmAM1scGqfFwy2SrqxDBD4
Povedzte mi, prečo by ich chceli liečiť lacnými liekmi a rýchlo vyliečiť?
.
ivermektín je neúčinný. Susedka, po mesiaci ...
malinova preventívne si daj vitamíny a cesnak,zazvor,med... ...
https://nazory.pravda.sk/dnes-pise/clanok/57… ...
Ale toto je strašné! Oni nepotrebujú liečiť ...
Na prevenciu kazdemu staci jedna tabletka. Teda, ...
Celá debata | RSS tejto debaty