Založ si blog

Hľadám skupinu VIP rebelov, ktorí cestujú na Vianoce do Česka

Hľadám skupinu VIP rebelov, ktorí cestujú na Vianoce do Česka, aby ma tam pustili aj bez testovania a len s rúškom. Keď budem sama, tak ma tam bez testovania nepustia a dajú mi pokutu, ale keby som sa k nim pridala, nehrozí mi pokuta a celkom nič.

Aj ja sa chcem mať tak dobre ako VIP kotlebovci a rebeli, ktorým nikdy nikde pokuta nehrozí. Neviem, či sa budem mať kde otestovať, aby som to stihla do 72 hodín.

 

Ale mám aj alternatívny plán. Keď sa dohodneme, že všetci pocestujeme naraz na vianočné sviatky a budeme celou cestou vykrikovať „Matovič do basy“ a „Nedáme sa zaočkovať“, tak nás cez hranice pustia, lebo sa nás budú báť.

Ako slušný a zodpovedný človek nemáte šancu, ale ako kotlebovec a skupina rebelov môžete všetko a zastaviť aj dopravu! Potom nemusíte dodržiavať celkom nič!

 

Aj ja chcem patriť k takej privilegovanej VIP skupine v našom štáte, na ktorú sa žiadne pokuty nevzťahujú!

 

 

 

 

 

 

 

Keď ja pocestujem do Česka, stretnem po ceste dvoch ľudí v kupé a sprievodcu. Potom v ďalšom minivláčiku jedného sprievodcu, lebo vagón tam býva celkom prázdny. Keď vystúpim, nestretnem už nikdy nikoho až po dom svojho syna a rovnako tak po ceste späť. Často stretnem za celú cestu len päť ľudí a na to potrebujem dva PCR testy len ako slušný človek, ktorého sa policajti neboja. 

Keby som tam cestovala každé dva týždne, tak sa nenakazím, lebo stretnem pár ľudí za celú cestu a mnohonásobne viac stretnem každý deň, keď idem do práce a v práci.

Každý jeden môj deň v práci je pre mňa oveľa väčšie riziko, než len cestovanie za synom. Všetci sú tiež doma, nestretnú ani toľko ľudí, čo ja.

 

A tu si ľudia chodia na protesty, kde sa masovo stretávajú bez rúšok. Prečo práve ja mám mať dva testy dohromady za 140 eur, keď stretnem len pár ľudí a tí, čo si chodia na masové protesty bez rúšok, to môžu robiť aj každý deň?

 

 

Harabin 30.11:

 

„Moja úcta patrí i nitrianskym policajtom, lebo poznajú platný právny stav. Pokutu neuložili nikomu, ani mne.

 

Na proteste bolo vyše 400 ľudí, pričom ani jeden nemal rúško.

Zhromaždenie protestujúcich monitorovali dve policajné auta.“  

 

 

Čo keby ste len monitorovali aj mňa a práve mňa nestíhali? Chápem, že nie som pre vás VIP Harabin, ale tiež som človek!

A chápem, že pre vás nie som VIP kotlebovec, ale tiež som človek!

 

Nemajú síce dve VIP izby v nemocnici, ale majú VIP vymoženosti, čo sa týka pokút a akýchkoľvek bezpečnostných opatrení, že na nich sa nevzťahujú.

Za čo iní ľudia majú platiť pokuty, oni už nemusia. Ich právnikov sa už bojíte ako VIP ľudí. A celkom určite sa ich boja aj susedia Matoviča, že keby polievali ulicu zo svojej záhrady, asi tiež by ich zastrašovali a nie tým, že prídu len o vianočné odmeny, ale im dolámu ruky alebo ich obesia spolu s Matovičom, ako sa tým vyhrážajú už aj tu a toto je šírenie „slobody“ v ich podaní.

 

Viete, ja ľutujem, že tu nie je teraz socializmus, lebo ja verím, že by mi dovolili aspoň raz po toľkých mesiacoch vycestovať do Česka a uvidieť vnučku, čo sa mi narodila. Určite by to v totalite nebolo tak, že masy ľudí môžu čokoľvek nedodržiavať a pokuty dávajú len slušným ľuďom, lebo tých sa policajti neboja. To tak ani v socializme nebolo! Vtedy ste si mohli aspoň požiadať o vycestovanie. Teraz vôbec nemám pocit, že oproti primitívom mám aj nejakú šancu. Tým akurát tak môžete poďakovať, že sa vám postarajú o lockdown, zatvorenie škôl, skolabovanie nemocníc a zatvorenie hraníc, lebo sa správajú horšie než v tých osadách.

Nemyslím si, že som menej hodnotný občan, ako VIP voliči ĽSNS a len preto, že sa ich bojíte. Aj ja chcem mať také ľudské práva ako VIP kotlebovci, aby ma policajti maximálne len monitorovali a neobťažovali mňa, keď neobťažujú ich. Naozaj na to musím hulákať a vrieskať alebo hádzať delobuchy alebo byť ozbrojená a točiť videá, ako vyrobím výbušniny, aby si ma policajti nevšímali?

 

 

Predstavte si takú triedu, v ktorej by som ja nechala niektorých žiakov, nech si robia, čo chcú, skáču po laviciach, vrieskajú atď, ale poznámky by som písala len poslušným žiakom. Páčilo by sa vám to ako rodičom, že vaše poslušné deti budú prenasledované a deti, čo vystrájajú, na tie si netrúfnem? Lebo presne to je správanie polície. A presne takto by to mali zažívať aj všetci žiaci na školách, ak nám je vzorom spoločnosť. Píšme poznámky len poslušným deťom. Dovoľme deťom vystrájať, ako chcú a zamerajme sa napomínaním len na poslušné deti. Ono to tak aj bude, že len tých sa napokon aj učitelia nebudú báť.

Keď dostaneme do školy migrantov, tiež budú mať len práva a žiadne povinnosti a celkom nič nebudú musieť rešpektovať. To budeme vyžadovať len od poslušných žiakov. A to vraj ľudia nemajú radi liberalizmus a oháňanie sa len ľudskými právami! Zodpovednosť voči iným práve u nich neexistuje! Práve oni nechápu, že k slobode patrí aj zodpovednosť voči iným, čo ja ako liberál napokon lepšie chápem, hoci bojovali proti liberalizmu a proti len právam bez akejkoľvek zodpovednosti a povinnosti voči ochrane iných. 

 

 

S povinným očkovaním nesúhlasím. Ale keď sa ľudia nebudú chcieť dať očkovať a kto bude chcieť, sa môže dať, nikto nebude môcť povedať, že nezaočkovaní ohrozujú zaočkovaných. No pokiaľ sa nemôžu dať ani zaočkovať, majú právo na svoju ochranu a nešírenie nákazy nezodpovednosťou iných. Petíciu proti povinnému očkovaniu podporím.

 

Napokon som najprv podporila aj petíciu proti plošnému testovaniu a bola by som sa na mieste otočila a nedala sa testovať, keby tam ľudia nedodržiavali odstup dva metre a to aj s rúškami, nie bez rúšok. A prečo vás bolo pod tou petíciou podpísaných tak málo? To vôbec nevyzerá, že im na tom naozaj záležalo. Pritom väčšiu váhu by mali petície, pod ktoré by sa podpísali stotisíce ľudí, ako 0,5 % voličov na ulici. To je oproti možnostiam petícií len úplne zanedbateľné množstvo ľudí a nemá žiadnu politickú váhu.

Váhu to má len pri šírení nákazy!

 

 

Prečítajte si diskusie pod mojimi článkami a diskusie na Pravde, keď chcete vedieť, čo pre nich znamená pojem – SLOBODA.

Je to pre nich celkom neznámy pojem. Pre nich sloboda znamená, že majú len práva a rešpektovať už nemusia celkom nič!

 

 

 

 

.

Vymeňte ministra školstva, nie zdravotníctva!

03.03.2021

Denník N prináša mylné informácie – toto nie je pravda, v praxi je to inak! „Nielen deti kritickej infraštruktúry – Gröhling ukázal detaily, ako budú školy fungovať od stredy Rodič bude musieť vypísať potvrdenie o tom, že nemôže pracovať z domu. Vzor formulára pribudne na webe ministerstva školstva. Od stredy 3. marca môžu do lavíc prísť iba deti [...]

Toto je len politický boj, nie záchrana!

02.03.2021

Toto je len politický boj progresívnych opozičných strán a SaS, nie záchrana! Školy začnú fungovať v novom režime až od pondelka „Školy mali pôvodne nabehnúť na nový systém od stredy.“ Takže školy sú otvorené v aj v čiernych okresoch pre všetkých, ako som včera písala. A to v situácii, keď pacientov už nemajú kde dávať a [...]

Nie, Valášek neodchádza. „Valášek“ prichádza!

02.03.2021

Ešte nedávno ste tu vypisovali, že Matovič je líder liberálov a s ním vládnu naši liberáli. Ale ako teraz vidíte, teraz čítajte, ako je to ich „líder“ a robí to, čo chcú! Až teraz uvidíte nástup liberálov, ktorým Matovič a OĽaNO a táto vládna koalícia len zavadzali v ich geopolitickom rozlete! Ak bude úradnícka vláda, tak taká, aká im [...]

Prezident USA Joe Biden

ONLINE: Biden: Zrušenie rúšok je neandertálske myslenie

04.03.2021 06:00, aktualizované: 06:45

Niektoré štáty USA povinné nosenie rúšok vôbec nezaviedli, iné ho rušia. Prezident Joe Biden to nazval neandertálskym myslením.

Remišová, Sulík, Korčok, po návšteve u prezidentky Čaputovej

Ustúpi Matovič? Bude nová vláda?

04.03.2021 05:30

Namiesto osláv kríza. Rokovania a intrigovanie. Koaličné strany chcú vládu udržať, no nie s Matovičom ako premiérom. Ten chce so sebou stiahnuť aj ministrov svojich partnerov.

nemocnica prešov

Upratovacie manévre v prešovskej nemocnici: Mopy dostali do rúk zdravotníci

04.03.2021 05:00

Vedenie prešovskej Fakultnej nemocnice s poliklinikou na čele s riaditeľom dalo výpoveď firme, ktorá 32 rokov upratovala priestory nemocnice.

dve percentá dane, Pravda, 2%

Pre náš Tomášov

04.03.2021 00:40

Sme komunitné spoločenstvo, ktoré sa zameriava na kultúrne, športové, náučné, charitatívne podujatia za účelom spestrenia života obyvateľov obce Tomášov a i.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 892
Celková čítanosť: 3344085x
Priemerná čítanosť článkov: 3749x

Autor blogu

Kategórie