Založ si blog

Konšpiratívci, čo popierajú všetko a potom fanatici OĽaNO

Chmelár:

 

 

„Považujem za mimoriadne trápne až nehorázne, keď politické elity, vrátane prezidentky Zuzany Čaputovej, oceňujú „záujem občanov“ o testovanie a vyzdvihujú ich „uvedomelosť“. Je to výsmech všetkým obyvateľom Slovenska. Toto predsa nie je prejav ich záujmu. Väčšina občanov sa nešla dať otestovať z vlastnej vôle. Donútili ich k tomu protizákonným vydieraním. Dodržiavaš všetky opatrenia? Dobrovoľne si si vybral sociálnu izoláciu? Ale odmietaš sa vystaviť riziku nákazy na testovaní? Nuž tak Ti zoberieme PN-ku, zoberieme Ti OČR-ku, zničíme Ťa a donútime Ťa poslúchať.

 

Môj názor sa zhoduje s analýzami popredných ústavných právnikov. Budem citovať bývalého podpredsedu Ústavného súdu SR Eduarda Barányho, ktorý na margo vládnych rozhodnutí povedal toto: „Tvrdenie, že plošné testovanie na koronavírus bude dobrovoľné a zároveň pod hrozbou finančnej sankcie nútiť ľudí, ktorí sa nedajú otestovať, aby zostali v domácej karanténe, je propagandistické klamstvo. Je to podvod.“ Aj ústavný právnik Peter Kresák označil sankcie vlády za „ústavný problém“. Vyslovil presvedčenie, že pokiaľ tam táto sankcia zostane, veľmi rýchlo bude napadnutá na ústavnom súde. Je možné, že tak málo ľudí vníma túto donebavolajúcu nespravodlivosť? Je možné, že tak málo ľudí si uvedomuje, že tu bol spáchaný kolosálny podvod na občanoch s využitím dier v zákonoch?

 

Niektorí mlčia, iní už nabrali odvahu a prehovorili. Jeden z nich, lekár a člen Ústredného krízového štábu Peter Visolajský uviedol, že nevidí zmysel v celoplošnom testovaní, ktoré nás napokon aj tak privedie k lockdownu. Potvrdil, že po testovaní by malo okolo milióna ľudí skončiť v karanténe, čo bude mať dosah aj na ekonomiku – výsledok bude rovnaký ako lockdown, len to budeme volať inak. Nemocnice označil za Potemkinove dediny, v ktorých počet lôžok a personálu nezodpovedá realite. Antigénové testy sú navyše nedostatočné na to, aby indikovali, kto je a kto nie je pozitívny na Covid-19. Preto je nielen podľa jeho názoru oveľa dôležitejší okamžitý trojtýždňový lockdown, než testovanie.

 

Napokon, k tomu, čo si myslí o celoplošnom testovaní v Slovenskej republike, sa vyjadril priamo a úplne jasne. Podľa neho „TAKÉTO OPATRENIA NEDÁVAJÚ ZMYSEL“. Podobne ako doktor Visolajský aj on upozornil na to, že antigénové testy sú pomerne nepresné a vyslovil podozrenie, že ide o tunel s tučnou províziou pre niekoho, kto ten nákup za 57 miliónov eur presadil. Správanie Matoviča prirovnal k severokórejskému diktátorovi a pridal aj jeden veľmi dôležitý odkaz: takýto hlúpy megalomanský projekt si podľa neho môže dovoliť len veľmi bohatá alebo veľmi skorumpovaná krajina. https://www.noviny.sk/…/562310-popredny-cesky-vedec…

 

 

 

Ale v novinách sa dočítate drzosť, že vláda využíva diery v zákonoch:

 

 

Križan: Nárok na pandemickú PN nie je. Pre medzeru v zákone

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/566696-krizan-narok-na-pandemicku-pn-nie-je-pre-medzeru-v-zakone/

 

 

 

 

Zase dalšia kardiologička chce niečo otvárať a chce premorenie, lebo počet obetí je zanedbateľný. Nový Bukovský na stránkach Pravdy.

https://nazory.pravda.sk/analyzy-a-postrehy/clanok/566505-koronavirus-a-nase-chybne-opatrenia/

 

z komentárov:

 

„To sú fakt sprostosti. Pravda sa pridala ku konšpiračným médiám.“

 

 

Ja už nemám slov.

 

Myslela som si, že karanténa trvá 10 dní a toľko si ešte môžem zobrať dovolenku, ale na SME ľudia píšu, že potom do 27.11. máš izoláciu bez príjmu, keď sa nedáš dobrovoľne otestovať. Ľudia sa pýtajú, kto im dá potvrdenie o skončení izolácie na fb pod Matovičom a nikto im neodpovedá, že sa to pýta veľa ľudí, ale nikto im neodpovedá.

Takí sa to vraj majú ísť spýtať na infovojnu, lebo taká možnosť vraj ani nie je, len ísť na test alebo máš pokuty, keď vyjdeš z domu von.

 

Už sú tu tri skupiny ľudí. Konšpiratívci, čo popierajú všetko a potom fanatici OĽaNO. Nič normálne už medzi nimi nie je možné, kde by ste neboli popieračom a dobrovoľne by ste nechceli ísť na test ale do karantény alebo lockdown.

 

 

 

 

 

 

.

Centrum cenzúruje aj články z Postoja

11.09.2021

Centrum cenzúruje aj Postoj. Vyskúšala som, či sa dá poslať cez centrum Danišov článok z Postoja a nedá, znovu mi prišiel výhražný oznam, že vyhodnotia obsah môjho súkromného listu a odmietajú ho doručiť. Je to teda absurdné, aby si občania nemohli posielať obsah z Postoja! Akokeby Postoj bola nejaká alternatívna konšpiračná stránka. Zaujímalo by ma, či rovnako [...]

Prymula: „To, čo sa deje na Slovensku, to je skutočne experiment! „

10.09.2021

„Pokud totiž očkování proběhne, budou mít očkovací data ze Slovenska o očkování dětí obrovskou cenu, protože Pfizer bude moci data předložit americké FDA, že došlo k uskutečnění in vivo plošné studie v jedné zemí Evropské unie, konkrétně na Slovensku. A to bude silný argument pro to, aby FDA kývla a povolila vakcínu pro děti od 5 let i v USA. Kolik [...]

„Tí, čo sa nezaočkujú, budú naďalej nosiť rúška! “

07.09.2021

Matovič odkazuje ľuďom: „Tí, čo sa nezaočkujú, budú naďalej nosiť rúška!“ „Premiér Igor Matovič vyslovil svoju predstavu o tom ako prinútiť ľudí dať sa zaočkovať. Okrem toho, že zrejme bez očkovania, alebo PCR testu nebudú môcť cestovať do zahraničia, premiér navrhuje, aby nezaočkovaní ľudia nosili na Slovensku naďalej rúška.“ [...]

očkovanie v škole, Zvolen

Stredoškolákov zaočkovali priamo v gymnáziu

17.09.2021 20:15

Na pôde zvolenského Gymnázia Ľudovíta Štúra spustili v piatok očkovanie študentov.

lipšic

Lipšic má podozrenie, že ho sleduje SIS. Šeliga to chce riešiť na mimoriadnom výbore

17.09.2021 20:13

Špeciálny prokurátor pred piatkovým rokovaním Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť, na ktorý bol prizvaný, naznačil, že ho cestou prenasledovalo auto s neexistujúcimi 'ešpézetkami'.

Výbor NR SR pre obranu a bezpečnosť Juraj Krúpa

Na Úrade inšpekčnej služby zrealizuje výbor poslanecký prieskum

17.09.2021 18:52, aktualizované: 19:42

Predseda Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť Juraj Krúpa o tom informoval po mimoriadnom zasadnutí k situácii v bezpečnostných zložkách.

Boris Kollár

Ak siahnete na Santusovú, povalím vládu, povedal údajne Kollár

17.09.2021 18:37

Premiér stretnutie nepoprel.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 973
Celková čítanosť: 3803067x
Priemerná čítanosť článkov: 3909x

Autor blogu

Kategórie