Založ si blog

Potešenie od Smeru alebo od Igora

Predstavte si, že by som prišla do triedy a povedala, že nikto nepôjde do školy v prírode, lebo sme bohužiaľ objednali školu v prírode na takom mieste, kde je jazierko a mohli by sa nám utopiť žiaci (to sa raz naozaj stalo, ale nie mne). Žiaci by boli z toho sklamaní, hundrali by, ale po čase by sa s tým zmierili.

A potom by som prišla a povedala, že Jožko, Lacko a Edko plakali a preto sme im vybavili, aby šli do školy v prírode so susednou triedou, ktorá k tomu jazierku pôjde.

Žiaci by iste zostali šokovaní, že prečo títo traja majú ísť a len preto, že plakali. Ešte by neboli dospelí, aby si povedali – Čo sme neplakali tiež?

A další deň by som prišla do triedy a povedala, že do školy v prírode pôjde aj Aďka, Zdenka, Janka a Katka, lebo ich mamičky s tým súhlasia a sľúbili, že si pri jazierku budú dávať pozor. Stále by tie deti boli ticho, lebo poslali by svoje mamky, že tiež sľubujú, že si pri jazierku budú dávať pozor. Tak na ešte ďalší deň by som im oznámila, že do školy v prírode pôjde osem žiakov a urobíme Ferkovi radosť. Držte palce, lebo možno aj Evička bude môcť ísť do školy v prírode 🧳🎅🙏

Je vám jasné, prečo by Matovič nemohol byť učiteľom?

 

Ale politici to tak bežne robia, že tým, čo plačú, čo si sadnú na diaľnice, čo sa ozývajú, tým sa vyhovie, lebo politici sa vždy boja ľudí.

A preto tu máme servilných politikov, lebo ľudia neplačú, nesedia na diaľniciach a neozývajú sa a nepíšu petície, keď ide o niečo naozaj dôležité.

Vraj nechcú vojenské základne, ale na celom Slovensku sa našlo len 40 ľudí, čo podpísali takú petíciu. Ľudí to nezaujíma, naša servilnosť, nepodpíšu, nesadnú si na diaľnice, neozývajú sa.

Ozývajú sa výlučne k tomu, čo ich zaujíma a to je počet hostí na svadbe. Toto je záujem hlasu ľudu, nášho štátu a Krovákov v ňom.

Najhlasnejší hlas ľudu hovorí, že naši občania sa majú tak dobre, že majú na svadby so 150 ľuďmi. Toto je koncentrák, keď nebudú.

 

A preto Krováci budú mať všetky následujúce vlády servilné a občanom sa ako vždy vyhovie. Stačí mať v štáte Krovákov:

 

 

 

 

Ale pozrime si iné túžby Slovákov – najobľúbenejšie petície:

 

Zachovanie STUŽKOVÝCH SLÁVNOSTÍ

Chceme stužkové! chceme byt slávnostne odstužkovaní.

 

Petícia proti povinnému noseniu rúška na Slovensku

My občania Slovenskej republiky sme proti povinnému noseniu rúška na školách, v obchodoch a v ostatných interiéroch.

 

Petícia proti postaveniu pamätníka pre Kuciaka a jeho snúbenicu v Humennom

P E T Í C I A  My, podpísaní občania sme touto petíciou proti umiestneniu pamätníka Jánovi Kuciakovi a Martine Kušnírovej v meste Humenné.

 

 

🙏

Centrum cenzúruje aj články z Postoja

11.09.2021

Centrum cenzúruje aj Postoj. Vyskúšala som, či sa dá poslať cez centrum Danišov článok z Postoja a nedá, znovu mi prišiel výhražný oznam, že vyhodnotia obsah môjho súkromného listu a odmietajú ho doručiť. Je to teda absurdné, aby si občania nemohli posielať obsah z Postoja! Akokeby Postoj bola nejaká alternatívna konšpiračná stránka. Zaujímalo by ma, či rovnako [...]

Prymula: „To, čo sa deje na Slovensku, to je skutočne experiment! „

10.09.2021

„Pokud totiž očkování proběhne, budou mít očkovací data ze Slovenska o očkování dětí obrovskou cenu, protože Pfizer bude moci data předložit americké FDA, že došlo k uskutečnění in vivo plošné studie v jedné zemí Evropské unie, konkrétně na Slovensku. A to bude silný argument pro to, aby FDA kývla a povolila vakcínu pro děti od 5 let i v USA. Kolik [...]

„Tí, čo sa nezaočkujú, budú naďalej nosiť rúška! “

07.09.2021

Matovič odkazuje ľuďom: „Tí, čo sa nezaočkujú, budú naďalej nosiť rúška!“ „Premiér Igor Matovič vyslovil svoju predstavu o tom ako prinútiť ľudí dať sa zaočkovať. Okrem toho, že zrejme bez očkovania, alebo PCR testu nebudú môcť cestovať do zahraničia, premiér navrhuje, aby nezaočkovaní ľudia nosili na Slovensku naďalej rúška.“ [...]

očkovanie v škole, Zvolen

Stredoškolákov zaočkovali priamo v gymnáziu

17.09.2021 20:15

Na pôde zvolenského Gymnázia Ľudovíta Štúra spustili v piatok očkovanie študentov.

lipšic

Lipšic má podozrenie, že ho sleduje SIS. Šeliga to chce riešiť na mimoriadnom výbore

17.09.2021 20:13

Špeciálny prokurátor pred piatkovým rokovaním Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť, na ktorý bol prizvaný, naznačil, že ho cestou prenasledovalo auto s neexistujúcimi 'ešpézetkami'.

Výbor NR SR pre obranu a bezpečnosť Juraj Krúpa

Na Úrade inšpekčnej služby zrealizuje výbor poslanecký prieskum

17.09.2021 18:52, aktualizované: 19:42

Predseda Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť Juraj Krúpa o tom informoval po mimoriadnom zasadnutí k situácii v bezpečnostných zložkách.

Boris Kollár

Ak siahnete na Santusovú, povalím vládu, povedal údajne Kollár

17.09.2021 18:37

Premiér stretnutie nepoprel.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 973
Celková čítanosť: 3803047x
Priemerná čítanosť článkov: 3909x

Autor blogu

Kategórie