Založ si blog

Novinári z Denníka N by sa rozviedli, keby sa dozvedeli, že ich partner podvádzal pri diplomovke

Aj vy?

 

Chápem, možno by sa chceli aj pri nevere rozviesť, lebo už nemôžu takému partnerovi dôverovať, ktorý je schopný klamať a podvádzať a dôvera v manželstve a môcť tomu druhému veriť, je niečo kľúčové a najpodstatnejšie, na čom manželstvo stojí. Už vám môže klamať aj nabudúce. Už zaňho nemôžete dať ruku do ohňa. Už na to doplatia len vaše deti.

Ale novinári Denníka N chápu, že aj ako deti by súhlasili s tým, že podvodné manželstvo ich rodičov nemá zmysel, lebo vo výchove je dôležitý morálny vzor. Nie v detstve, ale ako dospelé deti by chápali, že manželstvá nemôžu stáť na podvodoch. Alebo podľa vás môžu?

Môže byť pre vás morálnym vzorom človek, čo dokáže oklamať a klamať aj najbližšieho človeka na svete?

 

Myslíte si, že by boli ochotní žiť s partnerom, ktorý vykradol diplomovku?

Alebo si myslíte, že osobne by boli ochotní žiť a ešte sexuálne žiť s človekom, ktorého by aj v parlamente odvolali?

 

Nie, určite by tvrdili, že intímne, to už nie, to je viac ako len parlament.

V ich návrhu na rozvod by bolo – nezhody a neporozumenie v manželstve pre vykradnutú diplomovku. Bohvie, za koľkými rozvodmi takto stáli diplomovky, len o tom nevieme, keď je to tak rozšírený jav.

 

Takže, ak vás naozaj zaujíma morálka, dajte si aj vy takú otázku, či by ste sa tiež rozviedli aj kvôli diplomovke, ako novinári z Denníka N.

Alebo si myslíte, že vy ste už niekto menej než celý parlament a vy už s podvodníkom môžete mať aj deti?!!!

 

 

 

Ja by som sa preto nerozviedla. Ja som to už dokonca aj zažila, ale len pre neveru, nie až pre diplomovku. Asi tak týždeň som sa chcela ísť hodiť pod vlak a potom som sa rozhodla, že kvôli deťom to musím zvládnuť.

Oveľa ľahšie sa mi zvláda, že v OĽaNO sú aj náboženskí fanatici a ešte ľahšie sa mi zvládajú ich diplomovky. Možno som pre vás nemorálny človek, ale ja tu fakt nechcem mať vo vláde predošlých zlodejov len pre morálnych fanatikov, ktorí by partnerovi tolerovali aj drogy, ale diplomovku nie.

 

 

Článkov na ekonomiku sa asi nedočkáme. Dozvieme sa niečo aj k ekonomickým témam alebo celý čas strávime bojom o predčasné voľby, aby sa do parlamentu dostalo PS a vynovený Smer? Prečo ste tie rozkrádačky a zlodejstvá potom kritizovali, keď od toho je horšia jedna tlačovka o diplomovke a nie množstvo tých o rozkrádačkách a kauzách po celé roky?

 

 

 

Ženy, ale naozaj nedávajte žiadosť o rozvod práve vtedy, keď ho vyhodia z práce alebo zháňa novú. Budú vás považovať za svine, aj keď to bude len náhoda.

 

 

 

Boj o morálku od Pellegriniho v kocke:

 

 

„prečo Pellého družina nehlasovala za odvolanie Danka?“

 

 

„Asi z rovnakého dôvodu ako Matovičova družina nebude hlasovať za odvolanie Matoviča.“

 

 

„prečo Pellého družina nehlasovala za odvolanie Kollára?“

 

 

„TO je velmi dobra otazka…. co robila opozicia, ked bol Kollar na tacke..?“

 

 

„Kollar je buduci koalicny partner Smeru 1 a 2. Fasisti sa pridaju.“

 

 

 

https://domov.sme.sk/diskusie/3687457/1/pellegriniho-skupina-iniciuje-mimoriadnu-schodzu-na-odvolavanie-matovica.html

 

 

 

 

TAKTO tu ide o morálku, princíp, klamstvá, nedôveru alebo diplomovky. Ide len o preskupenie politických síl, kde môžete mať aj vykradnutú diplomovku (Sme rodina môže, v koalícii so Smerom alebo Hlasom už môže) alebo brať drogy (Progresívne Slovensko môže, v koalícii s kýmkoľvek môže), ale hodíte alebo nehodíte sa do pretláčanej koalície oligarchami a ich novinármi.

Strana, ktorú ešte nikto nevolil a je už v parlamente, už čaká! A dodá hlasy tej, ktorá si ich nevie naškrabať, hoci predvolebné prieskumy stáli milióny. 

 

 

 

Blanár na schôdzi NRSR:

 

„Podľa ovocia spoznáte Smer.“

 

A podľa diplomovky spoznáte budúcu úrodu.

 

 

 

.

Prečo sa iní liberáli na vašu stranu nepridajú a radšej budú hopkať na námestiach

22.02.2024

Predstavte si tých ľudí na námestiach z ich liberálnych bublín, keby zrazu s nimi nesúhlasili a stali by sa kritickí. Môžete si každý deň prečítať na SME, ako na takých reagujú. Okamžite im nadávajú, že sú smeráci, kremloboti a taký človek zažíva nátlak, aby stíchol, aby sa zaradil a nepísal nič kritické voči nim, aby bol ticho. Prečo sú takí ľudia [...]

Čekan uviedol, že nebojoval za odstavovanie nezaočkovaných z internetu!

21.02.2024

Experimentálne očkovanie, za ktoré nikto neberie zodpovednosť, má byť dobrovoľné. Slovo dobrovoľné znamená, že nemá byť k takému očkovaniu, za ktoré si má byť sám zodpovedný, donucovaný alebo vydieraný! Jeden sám Čekan by nikoho nemohol donucovať alebo vydierať, keby to nerobili novinári, ktorí dennodenným písaním prenasledovali a odsudzovali ľudí, čo [...]

Príbeh mnohých, ktorých vydierajú cez rodiny

19.02.2024

Cesta od liberála k dezolátovi Toto píšem tebe, Luna, o svojich zážitkoch na blogu Pravdy. Myslím si, že sa tu na mňa ľudia hnevali, že tu píšem veľa liberálnych myšlienok, názorov, agendy, ale ja som náhle prešla sem z úplne opačného tábora. Ja som prišla od tých zo SME, kde sa vždy písalo, že na Pravde sú primitívi, čo volia Smer. Verila som tomu. Ja som [...]

Spravodlivosť, súd, súdnictvo, kladivko

Poprední českí advokáti sa pozreli na slovenskú novelu Trestného zákona. Ako ju vidia?

23.02.2024 14:15

Český server Advokátni deník online sa spýtal popredných českých expertov na trestné právo, čo hovoria na novelu Trestného zákona, prijatú na Slovensku.

Čína, Rusko, drony

Čína konečne čelí sankciám EÚ. Je pre Peking dôležitejší Západ alebo Rusko?

23.02.2024 14:00

Európska únia po prvý raz uvalila sankcie na čínske spoločnosti, ktoré obchodujú s Ruskom a pomáhajú mu v jeho vojne proti Ukrajine.

gripen, stihacka

Nastane obnova dôvery medzi Švédskom a Maďarskom? Budapešť kupuje Gripeny

23.02.2024 13:52

Maďarsko ako posledná členská krajina ešte neratifikovala prijatie Švédska do NATO.

protest, šimečka

Šimečka vyzval koalíciu, aby obnovila vojenskú pomoc Kyjevu: Ukrajina si po dvoch rokoch ruskej agresie zaslúži podporu

23.02.2024 13:22

Lídrov vládnej koalície vyzval, aby prestali hazardovať s bezpečnosťou a dobrým menom Slovenska.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,435
Celková čítanosť: 5488207x
Priemerná čítanosť článkov: 3825x

Autor blogu

Kategórie