Založ si blog

Tri roky bojov, že nie ste fašisti. Tri roky bojov, že by ste nerobili to, čo teraz robíte.

Ja som v názoroch konzistentná. Keď blogeri SME dennodenne na SME kritizovali Fica, kritizovala som to, že nie je normálne každý deň písať o Ficovi, vstávať s Ficom a zaspávať s Ficom. Tomu by tu ľudia tlieskali, lebo sa im páčilo, keď som to tu písala, prestaňte sa vyhovárať na Fica a na všetko mať „lebo Fico“.

A to isté si konzistentne myslím o ľuďoch, čo dennodenne píšu o Matovičovi, vstávajú s Matovičom a zaspávajú s Matovičom. Rovnako to nie je normálne, ale ľudia to nepochopili, keď pri Ficovi to vraj chápu ale pokiaľ by šlo o ich úchylku, tak už nie.

A celkom rovnaké je to aj s výhovorkou „lebo Fico“ a „lebo Matovič“, čomu ľudia tiež nerozumejú, keď „lebo Fico“ je pre nich smiešne a „lebo Matovič“ je už vraj niečo iné. Aspoň vidno, že prečo je smiešne „lebo Fico“, nikdy nepochopili a robili by presne to isté, čo kritizujú a boli by celkom rovnako smiešni.

 

Na Pravde sa páčia takéto komentáre:

 

 

„Opakujem ešte raz! Voliči prestali voliť Fica, nie preto, že im bolo zle, ale preto, že im bolo AŽ PRÍLIŠ DOBRE! Podobne to bolo za Mečiara – bolo tu okolo r. 1997 až príliš dobre. Ale ľudia sa báli, že sa „nedostaneme do Európskej Únie“ a teda, že sa to tu zhorší ak bude pokračovať Mečiar… To je celé.

Dzurindu držali na „vlne popularity“ len dve veci – vstup do Európskej Únie a predaj slovenských strategických podnikov a útŕžené peniaze zo strategických podnikov národ postupne „prejedol“ v priebehu menej ako 10 rokov. Mylne sa toto „zlepšenie“ nazýva Dzurrindovsko-miklošovskými reformami – v skutočnosti to bolo PREJEDENIE uvarených zlatonosných sliepok…“

 

 

„Poviem to takto Kormidlo. Národ nemusel vyjsť do ulíc. Stačilo voliť politikov ktorí chceli národu dobre a nepodľahnúť západu ktorý nás chcel iba orabovať a nič viac. Odpísali sme si Mečiara na úkor Dzurindu ktorého protežoval západ a ktorý sa mu aj dobre odvďačil následným vyrabovaním Slovenska. Odpísali sme si Fica ktorý nech už je akýkoľvek, ale predsa sa len snažil národu niečo dať. Odpisujeme si Kotlebu len preto lebo prozápadní zapredanci na neho kydajú, že je fašista, nacista, rasista. Odpísali sme Harabina ktorý nie je bez chýb, ale vždy má viac kladov ako tých chýb. Odpísali sme si napríklad prof. Fischera ktorý kandidoval za prezidenta len preto lebo na neho jeho odporcovia naváľali, že sa dal podplatiť kačicou pričom to bolo úplne inak. Mohol by som pokračovať. Odpisujeme si národne orientovaných ľudí a na ich úkor volíme internacionálne zamerané indivíduá platené zahraničnými mimovládkami a západným kapitálom. Nezaslúžime si teda nič iné ako to čo tu dnes je.“

 

 

 

Na SME by sa ľudia z toho smiali, ale tu sú to výstižné názory, ktoré každý pluskuje. Na SME si nemyslia, že Gorila bola dobrá, ale že ich za to neospevovali, ako smeráci dodnes ospevujú svojich zlodejov. A to má logiku, ale tu je nepochopiteľná. 

 

 

Harabina ste si teda odpísali tiež, ale kto vám kázal si ho odpísať? To bude ten váš výsmech malým straničkám, že sú malé. 

A teraz už Harabin narastie, keby ste aj dennodenne sedeli na diaľniciach? Fischer sa nedal podplatiť len kačicou, viem to 100%.

 

Nie, ľudia odtiaľto pôjdu a budú voliť Pellegriniho, aj tak sa vykašlú na Harabina. Infovojna sa môže roztrhať, ale v konečnom dôsledku svojou kritikou slúži len novej strane Pellegriniho. Darmo sa tam rozčuľujú, ich malú straničku s Harabinom im voliť nepôjdu a ešte sa mu budú posmievať, že mal málo hlasov!

 

Nechcú si odpísať Kotlebu, ale nikto s ich Kotlebom nepôjde do koalície, ani tá ich nová strana, ktorú si vydupú. Akú to má logiku, je pre mňa záhadou. Asi veria, že tentokrát to Kotleba dá tak, že nikoho do koalície nebude potrebovať, lebo kotlebovci prevalcujú voľby a parlament. A iná skupina verí, že Harabin teraz prevalcuje voľby a ďalší, že zas Blaha s Ficom, hoci pred pár mesiacmi videli, že je to len sen. Ale teraz, za pár mesiacov to už sen nebude. Súčasne všetci naraz už prevalcujú voľby a preto chcú zvrhnutie vlády. Toto je to rozumnejšie myslenie podľa nich – zopakujme si to a zas urobíme to isté. Tentokrát nám už sen o výhre rôznych strán súčasne už vyjde. 

 

 

Vy sami ste si odpísali ľudí, ktorých ste mali hlavne v malých stranách a odpíšete si ich len znova. Maximálne zvolíte svoje indivídum Pellegriniho a jeho stranu, ktorá bude slúžiť zahraničným mimovládkam a západnému kapitálu, ale chcete si to zopakovať a VRAJ inak. 

A ak si nezaslúžite nič iné, tak prečo s tým nie ste spokojní? Lebo teraz to už bude inak? A teraz vás už zaujímajú nejaké podstatnejšie témy? A kde a koho?

Však vás vôbec nezaujímajú!

 

Keby teraz boli voľby ešte raz, že sú v tom čase, keď boli, vyberám stranu, ktorá nás ochráni pred pandémiou. Nie som povinná veriť, že je to svetový hoax.

Volila by som len preto OĽaNO, keď pre iné strany je to a bol to len hoax.

Mne vadia konzervatívci, mne vadí zákaz potratov, mne vadí hra na kresťanov a mne vadí zákaz predaja v nedeľu, ale nie sú to pre mňa podstatné témy, ktoré by u mňa rozhodli. Oveľa viac mi vadí to zvyšovanie výdavkov na zbrojenie, ale keď to má schváliť každá vami pretláčaná strana, tak aspoň tá ochrana pred pandémiou, preto OĽaNO.

 

Často som tu obhajovala ľudí, aby im nenadávali, že volili Smer, lebo majú svoje a logické dôvody, prečo chcú napríklad Blahu. Obhajovala som tu aj voličov ĽSNS, aby im nenadávali, že sú fašisti, lebo majú svoje logické dôvody, prečo chcú a volili ĽSNS a snažte sa im porozumieť a nevyrábajte z nich všetkých fašistov. Voličom Harabina som popriala veľa šťastia a neodsudzovala ich, že volia Harabina, rozumela som im, prečo ho chcú voliť. Asi najviac som tu kritizovala voličov PS/SPOLU, ale tiež im rozumiem, prečo tak volia a nereagovali na kritiku PS/SPOLU, len že sú to ich liberáli.

A teraz si myslím, že nikdy tak nikoho nekritizovali, ani voličov Smeru, ani voličov liberálov, ako voličov OĽaNO. Lebo zas si každý naivne myslí, že tentokrát tí ich už prevalcujú parlament a voľby a to si právom myslia len liberáli. Tým sa naozaj oplatí kritizovať a podporovať Pellegriniho a jeho novú stranu.

 

No tieto tri posledné roky Pravdu charakterizovalo to, že tu sa ľudia búrili pre nespravodlivosť, že kto nesúhlasil s liberálmi, bol fašista.

Mali pravdu, bola to veľká nespravodlivosť a preto som sa týchto ľudí zastávala a mne samej preto mnohokrát nadávali, že som fašista, keď sa ich zastávam.

 

Aby som teraz, po troch rokoch týchto bojov videla, že tí, ktorí sa sťažovali, by robili presne to isté a iným nadávali, že kto by volil OĽaNO je psychopat, má vymletú hlavičku a podobne, ako sa proti tomu tri roky búrili, že to je nespravodlivé. Proti tomu istému, čo robia teraz sami!

 

Ak si myslíte, že som z toho v smútku, veľmi sa mýlite. Je to pre mňa len poučenie, že keď sa bude niekto proti niečomu búriť, vôbec to neznamená, že on by už bol iný, že on by to už robil inak a on by už bol lepší. Znamená to, že kritizuje niečo, čo sa mu deje a čo by veľmi pravdepodobne robil sám.

 

Dopredu to neviete a aby ste ľudí okolo seba spoznali, vyskúšajte si ich!

Povedzte im, že s nimi nesúhlasíte, že si dovoľujete myslieť niečo iné alebo si dovoľujete chcieť niečo iné. A vtedy uvidíte, či stoja za to, aby ste sa ich zastávali.

Ak vám to nedovolia a budú na vás útočiť, môžete ich kľudne odpísať, že by robili všetko to isté, čo kritizujú a podržali by vás len vtedy, keby ste ich poslúchali.

 

A kto z vás by chcel takého partnera, rodičov, súrodencov, priateľov, kolegov? NIKTO!

 

 

 

Milujúci a normálny človek vám aj ako partner, aj ako rodič, aj ako súrodenec, aj ako priateľ, aj ako kolega, dovolí myslieť si niečo iné alebo chcieť niečo iné. A takí ľudia stoja za to, aby ste si ich vyberali ako partnerov alebo priateľov, keď už rodiča, súrodenca alebo kolegu si nevyberiete, len ich musíte znášať, keď nie sú normálni.

 

 

Táto hudba pre mňa najviac vyjadruje takých neľudí, čo chcú iných len zotročiť a vnucovať im, čo si majú myslieť a čo majú chcieť.

To je presne ten „Satan“ v nich, čo je len nevedomosť o pojmoch láska a sloboda.

Najlepšie vystihuje, ako sa medzi sebou za iné myslenie a chcenie neznášate a nenávidíte. A akou hordou ste pre nich, aby povinne mysleli ako vy a chceli to isté, čo vy.

 

 

 

 

 

Trefne to aj o vás napísal MeinGeist:

„….len sa utešujte, verejnosť vie svoje a svoj úsudok o vás si už dávno urobila. Nakoniec to vidíte aj sama v reakciach na vaše blogy. Okrem jednoho imbecila s vami už nikto nemá žiadny súcit.“

 

Presne tak, nemali by ste súcit s nikým iným, kto by si dovolil myslieť niečo iné alebo chcieť niečo iné.

 

 

Pozrite sa na svoj obraz v seriáli KALIFÁT

 

 

 

 

 

.

 

Show na Schindlerov

11.07.2020

Asi by sa vám nepáčilo a nepáči sa vám, keď sa liberáli len hrajú na spasiteľov sveta, keby písali: Presťahujme všetkých Afričanov k nám, pretože keď zachránime čo len jeden život, zachránime celý svet. Pomáhajme ako matka Tereza a preto poskytneme naše domovy ľuďom v núdzi, lebo v každom z nich máte vidieť Ježiša. Máme za sebou roky, keď ste [...]

Celosvetové preteky v primitivizme mužov – bojujú maternicami

10.07.2020

Keby sme aj my mali zotročené ženy a ženy by boli závislé na mužoch a neuživili by sa samé a nebola by antikoncepcia, tiež by nám rodili po 10 detí a porazili by ste ich maternicami, pretekali by sme sa v tom s primitívmi. V čom sa líšia takí muži od nejakých osadníkov alebo radikálov, ktorými pohŕdajú? Poviem vám, sú od nich horší, lebo mali lepšie podmienky, [...]

Nevychovaní rodičia mávajú agresívne deti

09.07.2020

Už v roku 2009 som v článkoch upozorňovala na nemohúcnosť škol poradiť si so sexuálnym obťažovaním a už na základných školách. Ale čo chcete od škôl, keď tu som včera zažila, že 8x mi nejaký starý človek nadáva, že som stará dievka, inokedy, že si mám rúško strčiť do rozkroku a ešte sa na tom všetci tu starí smejú, že takéto mi vadí? Kde ešte staré [...]

Viktar Babaryka

Bieloruská volebná komisia odmietla zaregistrovať Babaryku do volieb prezidenta

14.07.2020 13:30

Bývalého riaditeľa banky Belgazprombank Babaryku médiá považovali za hlavného rivala dlhoročného prezidenta Alexandra Lukašenka.

Branislav Gröhling

Gröhling vypracoval diplomovku podľa predpisov, tvrdí Paneurópska vysoká škola

14.07.2020 13:15

Ako škola informovala v stanovisku, práca bola vypracovaná v súlade s internou smernicou dekana z roku 2007.

Kičura Kajetán ŠHR

Kičura zostáva vo väzbe

14.07.2020 13:05

Bývalý šéf Správy štátnych hmotných rezerv Kajetán Kičura zostáva vo väzbe. Najvyšší súd v utorok zamietol jeho sťažnosť ako nedôvodnú.

dôchodca, bitka

Namiesto húb dostal dôchodca bitku

14.07.2020 12:45

Zlomený nos, pohryzená ruka, modriny. Tak sa vrátil 67-ročný dôchodca Jiří T. z lesa. Prepadli ho traja chlapci, jeden má pätnásť, dvaja trinásť rokov.