Založ si blog

Na Slovensku je málo veriacich

Kresťania sami seba považujú za veriacich. Veľmi ľahko vám dokážem, že to tak nie je a že na Slovensku žije veľmi málo veriacich.

 

Iste ste už počuli o tom, že veriaci nie sú tí, čo si to sami o sebe myslia, ale tí, čo tak žijú, ako veriaci.

 

U nás sú napríklad takými veriacimi Socialisti, pretože sú proti zvyšovaniu výdavkov na zbrojenie.

 

 

Našou prioritou sú ľudia, nie zbrane:

„Keď nedáme na zbrane, zostane na…alebo čo to znamená „zmeniť priority štátu“?

 

Momentálne chceme predbehnúť aj Nemecko vo výdavkoch na zbrojenie. Nemecko bude dávať 1,5% z HDP. Slovensko chce dávať 2% z HDP. My hovoríme nie! Ak budeme dávať na zbrojenie iba toľko čo Nemecko, ušetríme obrovské množstvo peňazí.“

https://www.youtube.com/watch?v=Kq3ZQzeF6G0

Vy sa môžete hrať na kresťanov a veriacich od rána do večera, ale ak súhlasíte so zvyšovaním výdavkov na zbrojenie, žiadni veriaci nie ste, len by ste chceli byť veriaci. Môžete sa nafukovať, môžete si za to gratulovať, môžete sa predvádzať, ako plevy budete odviati, keď pre vás sú viac zbrane ako ľudia a ešte klamete, že máme také záväzky.
A toto sa nevzťahuje len na našu konzervatívnu vládu, ktorá sa rada predvádza ako kresťanská. Toto sa vzťahuje na úplne celé Slovensko, lebo keby tu naozaj žilo veľa veriacich, toto by nedopustili a ich hlasy by nebolo počuť menej ako nejaké fitnes centrá. 
 
Tu ľudí zaujíma otvárací čas v obchodoch, zákaz predaja v nedeľu, kto je psychopat, aby si mohli prežívať svoj Krugerov efekt a potraty, ako najväčšie módne mólo politického marketingu na kresťanstvo, spojeného s korytom. Pre toto sú schopní zablokovať aj diaľnice, aby na iných mohli ziapať psychopati.
Ľudia a voliči dokážu všetko, čo by chceli, ale to by museli chcieť a muselo by ich to zaujímať.
Nič z toho, čo súvisí so skutočnou vierou, ich nezaujíma. Keby boli veriaci, rozumeli by tomu, prečo sú ľudia viac než zbrane. Ale keďže nie sú a musia sa na to len hrať, tak tomu nerozumejú a pod takou petíciou proti zvyšovaniu výdavkov na zbrojenie, čo je navyše spojené s ešte nehoráznym klamstvom, že máme také záväzky, je 10 podpisov.

 

Preto za to nemôže len Krajčí, neviem, či aj Naď sa hrá na veriaceho, že v tomto slúžia Satanovi, ale môže za to celé Slovensko, keď nevie, za čo majú blokovať diaľnice!

To všetci vieme, že potom by sa už výdavky na zbrojenie nezvyšovali, keby nefungovali diaľnice, ale bezbožným ľuďom, ktorým viac záleží na zbraniach, než na ľuďoch, na tom už nezáleží.

Zaujíma ich maximálne ten Krugerov efekt, kto je väčší psychopat než ja, kto sa lepšie zahrá na veriaceho a neslúžiaceho len Satanovi, ich plat, prevádzka, dvojmetrové odstupy a iné blbosti, na ktorých sa dá na iných rozčúliť. Spolu takto pochovajú zbytočné obete nášho zdravotníctva a budú sa za to vyhovárať na iných.

 

Socialistom ste sa vysmiali, že je ich málo, len nejaké 1 %. A môžete si urobiť Majdan a aj tak si takých ľudí nezvolíte, to by ste museli byť veriaci naozaj.

Sú tu úplne zbytočné Majdany, keď znova a znova budete slúžiť len a len Satanovi vo svojich životoch. Za fľaše minerálky, predvolebné klobásy, fitnes centrá a reštaurácie.

 

Skutoční veriaci sa nepotrebujú hrať na veriacich. Často sú to ateisti a ani nevedia, komu slúžia a ani netušia, kde sa v nebi ocitnú. Často sú to aj liberáli, aj konzervatívci a jedným z ich znakov je, že sú proti zvyšovaniu výdavkov na zbrojenie, hoci to nikoho nezaujíma!

 

 

 

 

 

 

 

https://www.kulturni-noviny.cz/nezavisle-vydavatelske-a-medialni-druzstvo/archiv/online/2018/22-2018/o-spojeneckych-zavazkoch-a-statnych-zaujmoch

 

https://www.teraz.sk/slovensko/socialistisk-vyzyvaju-aby-sr-nedava/434050-clanok.html

 

https://www.aktuality.sk/clanok/263955/komentar-eduarda-chmelara-mierova-alternativa-pre-slovensko/

 

 

 

 

.

Centrum cenzúruje aj články z Postoja

11.09.2021

Centrum cenzúruje aj Postoj. Vyskúšala som, či sa dá poslať cez centrum Danišov článok z Postoja a nedá, znovu mi prišiel výhražný oznam, že vyhodnotia obsah môjho súkromného listu a odmietajú ho doručiť. Je to teda absurdné, aby si občania nemohli posielať obsah z Postoja! Akokeby Postoj bola nejaká alternatívna konšpiračná stránka. Zaujímalo by ma, či rovnako [...]

Prymula: „To, čo sa deje na Slovensku, to je skutočne experiment! „

10.09.2021

„Pokud totiž očkování proběhne, budou mít očkovací data ze Slovenska o očkování dětí obrovskou cenu, protože Pfizer bude moci data předložit americké FDA, že došlo k uskutečnění in vivo plošné studie v jedné zemí Evropské unie, konkrétně na Slovensku. A to bude silný argument pro to, aby FDA kývla a povolila vakcínu pro děti od 5 let i v USA. Kolik [...]

„Tí, čo sa nezaočkujú, budú naďalej nosiť rúška! “

07.09.2021

Matovič odkazuje ľuďom: „Tí, čo sa nezaočkujú, budú naďalej nosiť rúška!“ „Premiér Igor Matovič vyslovil svoju predstavu o tom ako prinútiť ľudí dať sa zaočkovať. Okrem toho, že zrejme bez očkovania, alebo PCR testu nebudú môcť cestovať do zahraničia, premiér navrhuje, aby nezaočkovaní ľudia nosili na Slovensku naďalej rúška.“ [...]

kollár lipšic

Lipšic: Nech sa Kollár verejne ospravedlní za slová o čurillovskej mafii!

17.09.2021 22:05

Daniel Lipšic zdôraznil, že vyšetrovateľ NAKA Ján Čurilla viedol úspešné vyšetrovanie proti zločineckým skupinám piťovcov a takáčovcov.

Mária Kolíková

Kolíková: Očista sa musí udiať zákonne, riešením je nové nastavenie systému

17.09.2021 21:36

Riešenie, ktoré bude viesť k obnove dôvery v právny štát, vidí Kolíková v nastavení systému tak, aby zabránil v rámci trestného konania konfliktu jednotlivých inštitúcií.

očkovanie v škole, Zvolen

Stredoškolákov zaočkovali priamo v gymnáziu

17.09.2021 20:15

Na pôde zvolenského Gymnázia Ľudovíta Štúra spustili v piatok očkovanie študentov.

lipšic

Lipšic má podozrenie, že ho sleduje SIS. Šeliga to chce riešiť na mimoriadnom výbore

17.09.2021 20:13

Špeciálny prokurátor pred piatkovým rokovaním Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť, na ktorý bol prizvaný, naznačil, že ho cestou prenasledovalo auto s neexistujúcimi 'ešpézetkami'.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 973
Celková čítanosť: 3803129x
Priemerná čítanosť článkov: 3909x

Autor blogu

Kategórie