Založ si blog

Už viete od Focusu, pre koho robíte Majdan?

Majdan robíte pre novú stranu Pellegriniho, pre vaše modré z neba.

 

Prečo liberáli robia reklamu Pellegrinimu.

 

Dobre to ilustrujú komentáre zo SME a Pravdy:

 

 

komentár k tomu zo SME:

 

„keďže zmyslom tohto prieskumu bol PR pre Pelleho a nie mapovať nejaké volebné nálady obyvateľstva, tak z tohto pohľadu to je slušne odvedená robota.“

 

komentár k tomu z Pravdy:

 

„Dobrá správa pre nové – LIBERÁLNE SLOVENSKO“

 

 

Pellegrini bol vždy náš človek a preto médiá vždy kritizovali Fica a nie Pellegriniho, ako keby za všetko v Smere mohol a ako jediný zodpovedal len Fico!

 

Pellegrini bol náš človek v Smere, ktorý bude poslúchať ako ktorýkoľvek liberál. Či pôjde o štvanie proti Rusku, či o migrantov, zbrojenie alebo základne, Pellegrini je uvedomelý „liberál“, rozumný, ktorý vie, čo sa od neho očakáva za podporu a kariéru. Je stelesnením presne toho, čo Blaha u liberálov volá „ratlíkmi“ a čo ja som u liberálov toľko kritizovala tiež. Nie je to úprimný a skutočný liberál, lebo to by predsa odvždy bol a patril k liberálom.

Je to presne ten typ politika, ktorý bude čímkoľvek, keď to zabezpečí politickú kariéru a iné výhody novej módy, keď ste diplomaticky rozumný. Keby bol v móde fašizmus, tak by bol diplomatickým rozumným a uvedomelým fašistom.

 

Len ja súkromne, ako starý liberál, si nevážim takýchto univerzálnych ľudí, čo budú čímkoľvek, čo sa práve vyžaduje. Takže, ja si na tomto človeku nemám čo vážiť a môžete si byť istí, že jeho ochotné prisluhovačstvo si nevážia ani tí uvedomelejší liberáli, čo aspoň vždy boli liberálmi a nie ako to práve bolo v móde. Ale sluha sa nám zíde, takže prečo by takého sluhu nechceli? Veď tento sluha môže a má doniesť hlasy voličov Smeru pre liberálnu vládu.

 

Nemala by som byť o tom ticho? A zaslúžite si, aby ste to vedeli?

Rozhodne nezaslúžite, ale aby ste potom nehovorili, že ste boli oklamaní a že ste to ani netušili, tak vám to píšem už dopredu. Aby ste sa potom nevyhovárali, že ste nevedeli, že nám prinesie vaše hlasy!

 

Znovu vám pripomínam, že ich má priniesť k nám a do našej liberálnej koalície. Potrebujeme presne takých ratlíkov a takí u nás urobia kariéru!

 

Takže, do roboty, do Majdanu, musíte pracovať na našej liberálnej koalícii, aby nám prešlo všetko, čo ste tvrdili, že nechcete. Nebudem to tu opakovať, lebo som to sama kritizovala. Chcem vás len upozorniť, že mne z toho nevadia sobáše homosexuálov, gender, sexuálna výchova na školách a zákaz Majdanov na diaľnici, keď nejde o zbrojenie a vojenské základne, len o vaše blbosti. To tiež hovorím dopredu, že som za presadzovanie liberálnej agendy v celej Európe, keď sa už nedá na celom svete. Nie ja mám hysteriu z liberálov, to ste mali vy. Martina Poliačika som volila v SaS, lebo som ho chcela za ministra školstva a preferujem ženy ako Simona Petrík a Biháriová. Ja viem, že vy ste si mysleli, že to je sranda, ale nebola. Aspoň si viete predstaviť, aký úsek cesty som vám šla v porozumení naproti, keď sme si niekedy v minulosti dokázali porozumieť. Ale to vždy len ja vám, vy mne nie! Vy z toho liberalizmu nechápete nič. Sledujem infovojnu, takže ja o tomto myslení mám predstavu. To vy nemáte o tom inom, keďže vy liberálov nečítate a spätná väzba vás nikdy nezaujíma.

 

Ak som bola niekedy na vašej strane, tak len a výlučne preto, že som vám verila, že vám záleží na tom, aby sa nezbrojilo, aby sa nezrádzali záujmy Slovenska, aby tu neboli vojenské základne alebo povinné kvóty na migrantov. Pre nič iné, len pre toto.

A odkedy som prišla na to, že na týchto témach vám nezáleží a vaši ratlíci by presadzovali to isté, tak to mám aj u liberálov! 

 

Poslednou mojou ochotou voči vám bolo voliť aspoň konzervatívnu vládu, lebo v čase volieb som vám ešte stále verila, že sa týchto dôležitých tém chytíte.

Ale keď nie, tak nabudúce nepodporím ani kompromis, len vládu liberálov. Zbrojenie alebo základne tu napokon nezaujímajú nikoho okrem pidistraničiek.

Posledná čestná vec odo mňa, voči vám je, že vám na rovinu píšem, že Pellegrini nám bude slúžiť a má nám priniesť vaše hlasy na našu koalíciu.

Radili by ste mi, aby som vás klamala? A nechala vás klamať, že to tak nebude?

Za našimi liberálmi stoja oligarchovia a potrebujeme vašu stranu, lebo nemáme svoje hlasy. Ideme vás o ne takto okradnúť. Majdan robíte pre nás! 

Naozaj sa zabávam na tom, že mi to neveríte, že sa ukázalo, že ste fakt tak primitívni, že tomu neuveríte, ani keď vám to napíšem, ale moje svedomie je čisté, lebo som vám to napísala. Hoci možno vy na mojom mieste by ste ma klamali, že to tak nie je.

 

Z vašich smerákov si vážim Blahu, lebo naše chyby dobre videl a tento váš človek nie je lokaj. A nevážim si vašich lokajov, ktorých len u nás volá Blaha ratlíkmi.

Nevážim si ľudí, ktorí chcú slúžiť liberálom nie preto, že ich to oslovilo, ale čisto zo ziskuchtivých dôvodov a možnej kariére.

 

Doplatíte na to, že si neviete oceniť vlastného Blahu a nelokaja a že ich neviete ani rozoznať.

 

 

 

A takto. Ratlíkov mám aj u nás! Nemám prečo podporovať vašu lokajskú stranu, keď nepôjde proti nám. Keď už s liberálmi alebo primitívmi, vyberám si liberálov.

A kresťanov by som podporila, ale to by museli byť kresťania. Ak vojenské základne a zbrojenie s každým, tak v kombinácii s liberálnou agendou, nie v kombinácii s primitívmi alebo len hrou na kresťanov.

 

Aj v budúcich voľbách radím voliť Socialistov. To je jediná strana, ktorú si vážim. Budem ich voliť, keď budú mať v prieskumoch aspoň do 3%, aby aspoň podporu dostali.

Ale keď im dáte len 0,5 % v prieskumoch, tak nabudúce už nie konzervatívnu vládu, keď sa vám nepáčilo, len a len liberálov a s konzervatívcami som tým nadobro skončila. Liberáli sa už zo svojho extrémizmu poučili (ja naopak zo svojej ústretovosti ku konzervatívcom) a keď budú liberálmi, tak ich vždy podporím. Nie sú ani primitívmi, ani sa nehrajú na veriacich. A postupom času čoraz viac chápem, prečo sa s primitívmi a fašistami nediskutuje. Je to celkom zbytočné!

 

 

 

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/553131-pellegriniho-strana-by-poriadne-zamavala-politickou-scenou/

 

 

 

.

Centrum cenzúruje aj články z Postoja

11.09.2021

Centrum cenzúruje aj Postoj. Vyskúšala som, či sa dá poslať cez centrum Danišov článok z Postoja a nedá, znovu mi prišiel výhražný oznam, že vyhodnotia obsah môjho súkromného listu a odmietajú ho doručiť. Je to teda absurdné, aby si občania nemohli posielať obsah z Postoja! Akokeby Postoj bola nejaká alternatívna konšpiračná stránka. Zaujímalo by ma, či rovnako [...]

Prymula: „To, čo sa deje na Slovensku, to je skutočne experiment! „

10.09.2021

„Pokud totiž očkování proběhne, budou mít očkovací data ze Slovenska o očkování dětí obrovskou cenu, protože Pfizer bude moci data předložit americké FDA, že došlo k uskutečnění in vivo plošné studie v jedné zemí Evropské unie, konkrétně na Slovensku. A to bude silný argument pro to, aby FDA kývla a povolila vakcínu pro děti od 5 let i v USA. Kolik [...]

„Tí, čo sa nezaočkujú, budú naďalej nosiť rúška! “

07.09.2021

Matovič odkazuje ľuďom: „Tí, čo sa nezaočkujú, budú naďalej nosiť rúška!“ „Premiér Igor Matovič vyslovil svoju predstavu o tom ako prinútiť ľudí dať sa zaočkovať. Okrem toho, že zrejme bez očkovania, alebo PCR testu nebudú môcť cestovať do zahraničia, premiér navrhuje, aby nezaočkovaní ľudia nosili na Slovensku naďalej rúška.“ [...]

kollár lipšic

Lipšic: Nech sa Kollár verejne ospravedlní za slová o čurillovskej mafii!

17.09.2021 22:05

Daniel Lipšic zdôraznil, že vyšetrovateľ NAKA Ján Čurilla viedol úspešné vyšetrovanie proti zločineckým skupinám piťovcov a takáčovcov.

Mária Kolíková

Kolíková: Očista sa musí udiať zákonne, riešením je nové nastavenie systému

17.09.2021 21:36

Riešenie, ktoré bude viesť k obnove dôvery v právny štát, vidí Kolíková v nastavení systému tak, aby zabránil v rámci trestného konania konfliktu jednotlivých inštitúcií.

očkovanie v škole, Zvolen

Stredoškolákov zaočkovali priamo v gymnáziu

17.09.2021 20:15

Na pôde zvolenského Gymnázia Ľudovíta Štúra spustili v piatok očkovanie študentov.

lipšic

Lipšic má podozrenie, že ho sleduje SIS. Šeliga to chce riešiť na mimoriadnom výbore

17.09.2021 20:13

Špeciálny prokurátor pred piatkovým rokovaním Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť, na ktorý bol prizvaný, naznačil, že ho cestou prenasledovalo auto s neexistujúcimi 'ešpézetkami'.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 973
Celková čítanosť: 3803130x
Priemerná čítanosť článkov: 3909x

Autor blogu

Kategórie