Založ si blog

Štafetu Majdanu preberajú smeráci

Najviac sa mi na majdanistoch páči, že nevedia, akú koalíciu by chceli a čo by vlastne chceli, okrem zvrhnutia vlády.

 

Na druhom mieste sa mi na nich najviac páči to, že sú proti Majdanom a nelegálnemu zvrhnutiu vlády len krikom z ulice.

 

na treťom mieste sa mi na nich najviac páči to, že 100 000 ľudí, čo na Majdane považovali len za zmanipulovaných krikľúňov a vysmievali sa im, že je ich málo, je nič oproti 250 ľuďom na protestoch!

 

 

Najprv som začala počúvať Jakubca, ale ja predsa len radšej infovojnu, nedokázala som to dopočúvať. Ale mám to otvorené, chcem to vydržať.

 

Potom som počúvala Štubniaka a on už neznie tak primitívne. Veľmi oceňujem, že má videá krátke, vtipné, už len aby vedel a povedal, akú koalíciu chce a kto by ju mal tvoriť. Ja tomu proste nerozumiem, že nikto z nich to nevie (nechce) povedať. Asi tam každý vidí seba a svoju stranu, ako teraz vyrastie do nebeských výšok.

 

Nie, žiadnej sa neposmievam, pretože naopak už vyše roka píšem – Voľte malé strany bez oligarchov. Ale dali si ľudia povedať?

Kto si dal povedať? Akú malú a nenápadnú stranu ste pretlačili do parlamentu a neposmievali ste sa jej?

 

A to vážne veríte tomu, že teraz by si už dali povedať?

Blaha sa ani nepokúsi – tak verí vlastným voličom!

 

Majdanom voličov nezmeníte, zopakujú to isté zas, malé strany nezvolia a oligarchovia si len urobia reparát, keď sa im v minulých voľbách nepodarilo stvoriť progresívnu koalíciu so Smerom. Píšem vám to vyše roka a budem aj ďalší. Môžem byť za to psychopat, ale zapamätáte si to!

 

Progresívci potrebujú hlasy! A nemajú ich!

A kde ich nájdu? Už ich našli!

Ešte to neviete, že ich budete voliť, ale budete! Pekne na tácke nám prinesie Pellegrini vaše hlasy a môže sa tá strana volať aj modré nebo. Pod akýmkoľvek modrým nebom bude dobre fungovať a donesie nám vaše hlasy! A Pellegrini nám, „liberálom“, bude slúžiť. A bude slúžiť v hlbokom predklone. Odstaví a okradne o vaše hlasy aj Fica, aj Blahu. Už teraz máme vaše hlasy pre Progresívne Slovensko, len v inej strane! A ja vám po najbližších voľbách zagratulujem k vášmu výberu liberálov.

Medzitým sa poučia z krízového vývoja a už nebudú takí extrémisti. Keď im to včera vytkol už aj Havran a to je naše liberálne delo, nebojte sa, liberáli rýchlo chápu a vedia pochopiť aj svoje chyby. Takže, teraz vznikne liberálna vláda. Budem tam mať kyslík od liberálov, Simonu Petrík, Poliačika, Biháriovú. Čo viac by si mohol liberál želať? A ešte napravených neextrémistov! Liberálna agenda bude kvitnúť!

 

Darmo sa nádejáte, že sa k moci dostane Smer. Smer slúži len na hlasy a tie prinesie Pellegrini pod akoukoľvek nálepkou! Či ostane v Smere alebo si urobí novú stranu, to je jedno, lebo vaše hlasy donesie odkiaľkoľvek. Je obľúbený, šarmantný a voličov má blbých. Bude im celkom jedno, kam s ich hlasmi zamieri!

A on zamieri k nám, k liberálom! Voličov možno má blbých, ale on nie je blbý a vie, že nová móda a nový vietor sú len a len liberáli a nikto iný!

A na rozdiel od Fica a Blahu, bude držať hubu. A ani nemusí, lebo s tým všetkým aj tak celkom súhlasí. Ani jemu nevadí liberálna agenda, ani jemu nevadia sobáše homosexuálov a čokoľvek, čo hlásajú liberáli. Budeme tak proeurópski, že proeurópskejší už ani nemôžeme byť.

 

 

Alebo zdrvujúco očakávate výhru ĽSNS a koalíciu pidistraničiek?

Najväčší vtip je, že teraz prebrali štafetu Majdanu smeráci a za tú istú vládu progresívnych liberálov.

Nikdy ich ako správnych liberálov nezradím. Môžem im nadávať koľko chcem, pre také nepodstatnosti, ako je NATO alebo vojenské základne, ale keď dôjde na lámanie Slováka, nebudú z toho kresťanské prézle. 

 

Asi otáčam a hovorím si: Čo ja sa tu rozčuľujem kvôli NATO, kvótam alebo vojenským základniam! Chcú tu moji liberáli Ameriku, tak tu budeme mať Ameriku!

Aj tak z každej hovadiny precitnú skôr než ostatní.

 

S vami by už NATO nebolo? A neboli by kvóty, ako im vláda Smeru poschvaľovala všetky projekty na migrantov?

A s vami by neboli vojenské základne? Však nikdy vás nič z toho nezaujímalo! Zaujímajú vás obchody, fitnes centrá, nedele a potraty. Toto je márne s takým národom.

 

Ale, aby som sa vrátila k Majdanu. Prečo by mali majdanovať len liberáli? Nenamajdanovali sa už dosť?

Ak chce Pellegrini slúžiť, musí aj on prispieť k majdanizácii Slovenska. Teraz nech majdanujú smeráci a kotlebovci a my ich hlasy vo voľbách zúžitkujeme.

Nezabudnite ho voliť! A keby ste nechceli, hneď vedľa je smetný kôš na fašistov – ĽSNS.

 

 

 

 

.

Show na Schindlerov

11.07.2020

Asi by sa vám nepáčilo a nepáči sa vám, keď sa liberáli len hrajú na spasiteľov sveta, keby písali: Presťahujme všetkých Afričanov k nám, pretože keď zachránime čo len jeden život, zachránime celý svet. Pomáhajme ako matka Tereza a preto poskytneme naše domovy ľuďom v núdzi, lebo v každom z nich máte vidieť Ježiša. Máme za sebou roky, keď ste [...]

Celosvetové preteky v primitivizme mužov – bojujú maternicami

10.07.2020

Keby sme aj my mali zotročené ženy a ženy by boli závislé na mužoch a neuživili by sa samé a nebola by antikoncepcia, tiež by nám rodili po 10 detí a porazili by ste ich maternicami, pretekali by sme sa v tom s primitívmi. V čom sa líšia takí muži od nejakých osadníkov alebo radikálov, ktorými pohŕdajú? Poviem vám, sú od nich horší, lebo mali lepšie podmienky, [...]

Nevychovaní rodičia mávajú agresívne deti

09.07.2020

Už v roku 2009 som v článkoch upozorňovala na nemohúcnosť škol poradiť si so sexuálnym obťažovaním a už na základných školách. Ale čo chcete od škôl, keď tu som včera zažila, že 8x mi nejaký starý človek nadáva, že som stará dievka, inokedy, že si mám rúško strčiť do rozkroku a ešte sa na tom všetci tu starí smejú, že takéto mi vadí? Kde ešte staré [...]

USA Rusko Afganistan Taliban Pentagón DNI-CIA

Podľa USA historická dohoda s Talibanom prešla do 'ďalšej fázy'

14.07.2020 15:28

USA zároveň vyzvali militantov, aby zredukovali stúpajúce násilie v krajine a mohli sa tak začať mierové rokovania s afganskou vládou.

Viktar Babaryka

Bieloruská volebná komisia odmietla zaregistrovať Babaryku do volieb prezidenta

14.07.2020 13:30

Bývalého riaditeľa banky Belgazprombank Babaryku médiá považovali za hlavného rivala dlhoročného prezidenta Alexandra Lukašenka.

Branislav Gröhling

Gröhling pre pochybnú diplomovku neodstúpi z postu ministra školstva

14.07.2020 13:15, aktualizované: 15:12

Minister školstva Gröhling mal získať svoj magisterský titul pochybným spôsobom, keďže jeho diplomová práca má byť kompilátom s prvkami plagiátu.

Kičura Kajetán ŠHR

Kičura zostáva vo väzbe

14.07.2020 13:05

Bývalý šéf Správy štátnych hmotných rezerv Kajetán Kičura zostáva vo väzbe. Najvyšší súd v utorok zamietol jeho sťažnosť ako nedôvodnú.