Založ si blog

Kritika infovojny a Blahovi ratlíci

Odkedy sa rozpadla dvojica Huďo – Lichtner, ide to s infovojnou dolu vodou. 

 

Huďo sa dal ku kotlebovcom a nedá sa už počúvať, pretože sústavne riešia homosexuálov a transexuálov a dokola len toto. Lichtner je zas rozzúrený, že Matovič je neschopný a má mu vrátiť pol milióna alebo ja, keď som ho volila.

Ale to mal Lichtner povedal, koho si želal, aby sme volili, lebo keď vysmieval všetkých doradu, nebolo jasné, že ktorí sú tí jednorožci, ktorých si želal, hoci vraj je to naša vec a sloboda. Kotlebovcov myslieť nemohol, tých kritizoval. To bude nejaká malá strana, čo mala 1 %. A teraz je naštvatý, že sme ju neuhádli, lebo nás nechcel ovplyvňovať.

Takže, aby bolo jasné. Nadával všetkým, čo nepôjdu voliť. A keď ste šli voliť, šancu mala len progresívna koalícia so Smerom alebo táto vláda.

Kotlebovci boli len smetný kôš na hlasy a veľmi dobre to všetci viete, teda tuto asi nie, že Kotlebovci by nezostavili žiadnu vládu. Pestujú si ich ako smetný kôš na hlasy a Lichtner si to nemusí ani zapamätať. Takže ste mali len tri možnosti: Voliť progresívnu koalíciu so Smerom (aj volením Smeru) alebo túto vládu alebo prispieť na niektoré 1%, keďže naši voliči reagujú len na stádo.

A komu je ľúto, že tu teraz nemáme progresívnu koalíciu? Asi Lichtnerovi, ktorý teraz splieta svoje sci-fi plány, keby sme boli tak všetci uhádli, ktoré to 1% si prial?

 

Čo tak byť realista a chápať, že varíte len z toho, čo máme? No ak si myslíte, že progresívna koalícia by bola lepšia, tak to si mohli odpustiť celé roky infovojny, kde označovali liberálnych extrémistov ako najnebezpečnejších. Mali sa venovať Matovičovi a vysvetľovať, že všetkých liberálnych extrémistov schová do vačku.

 

Nie sú to jednorožci, tejto vete rozumejú smeráci, keď ide o Smer. Mne celkom stačí, že sa tam nedostalo PS/SPOLU a Kiska a nesnívam o tom, že ešte by sme mohli odstreliť Klusa, Naďa a Korčoka. Mne bolo jasné, že keď chcú občania veľké stádo z prieskumu, tak to nebude strana bez oligarchov a ratlíkov. Asi som vám naozaj verila, že liberálni extrémisti sú nebezpeční a teraz za nimi plačete. Ale čo nebolo, ešte môže byť a keď hovoríte, že títo sú lepší, nabudúce budem voliť PS/SPOLU, aby sa tam Matovič nedostal. A to tak bude dovtedy, pokým neuvidím, že rezignovali ste na stádo a už budeme voliť aj tie malé strany bez oligarchov. Ale keď sú pre vás len smiešne, musí sa vám páčiť buď Matovič alebo Truban. Iným ste šancu nedali, tak teraz neplačte.

 

Ako vidím Naďa, Korčoka a Klusa.

 

V tomto sa celkom zhodujem s Blahom a vysvetlím vám to na burleske.

Burleska je podľa mňa niečo odporné. Je to pre mňa len striptíz tučných žien. Vlastne legálny striptíz pre napríklad nosaté ženy, že budú krásne pre tých, ktorých napokon zaujíma podprsenka a nie nos. A to mi pripomína Európsku úniu. Miesto Vivien si predstavte Európsku úniu a NATO. Príde, zatancuje a nikto nemá odvahu povedať, že je to nevkusné, pretože by nebol dosť IN, veď je to predsa burleska. A preto príde Naď, Klus alebo Korčok a presne ako tie moderátorky, čo híkali, híkajú aj oni, že konečne chápu, čo je to burleska, teda EÚ alebo NATO. Proste je to IN:

 

ČSMT – Wendy

Toto zrejme nečakal nikto! Wendy sa odviazala a poriadne to roztočila so svojimi prednosťami ( . ) ( . ) 😂😅Všetky a celé vystúpenie ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT nájdete na webe bit.ly/ČSMT_vystúpenia

Uverejnil používateľ Televízia JOJ Piatok 29. novembra 2019

 

Konečte chápete, čo je EÚ a NATO. Klus, Korčok a Naď majú funkciu tých moderátoriek – nadšený vreskot, aké je to IN.

„A teraz sme to pochopili. Takto to má vyzerať. Bravó!“ – citujem Klusa, teda moderátorku.

 

 

Kto je besný ratlík (pre Blahu)

 

Besnými ratlíkmi sú tu momentálne dôchodcovia Smeru, ktorým vadí karanténa a núdzové opatrenia. 

 

Je im úplne šumafuk, že tým ohrozujú aj dôchodcov, ktorí nevolili Smer a ktorí sa opovážia veriť, že pandémia nie je vymyslená ako Matovičov fašizmus na nich. Je im jedno, že na Slovensku žijú aj cukrovkári, astmatici, deti so zníženou imunitou alebo mladí ľudia so zníženou imunitou. Vraj je to ich problém, keď majú zníženú imunitu, oni doma cukrovkára nemajú ale iných má zaujímať, že majú doma dôchodcu. 

 

Vidím, že som zle smerovala kritiku na redaktorov SME alebo pudlíkov Smeru, že oni ohrozujú ľudí pri pandémii a rozoštvávajú ľudí proti núdzovým opatreniam. Schutz a Tkačenko nie sú všetci liberáli, ktorí sa teraz zastávajú aj starých voličov Smeru, aby boli chránení. Mnohí voliči tejto vlády a aj Progresívneho Slovenska, hoci sú aj mladí, nevolajú po uprednostnení ekonomiky pred životmi, hoci ich k tomu SME štve. 

A vidím, že na vine nie je ani ten Smer, čo nehľadí na životy svojich voličov, len na politický boj o Majdan, keď ich zaujíma, že ich voliči nemajú čerstvé rožky.

Na vine sú nimi poštvaní dôchodcovia Smeru, ktorí hromadne všade šíria, že pandémia je vymyslená. 

 

Chcete, aby som vám doniesla obed? Ako Smer priniesol minerálky?

Ak je pandémia vymyslená, tak tu nevymýšľajte, že ste ohrození. A minerálku si môžu v nemocniciach sami kúpiť, keď teraz miesto pacientov majú čas len tancovať, ako si to hromadne šírite.

Neviem, kto sa vás zastane, keď bude počet nakazených pribúdať, ale ja to nebudem.

Pokiaľ vás nezaujíma, že v niektorých rodinách majú rizikových občanov, lebo vy ste si už dostatočne požili a pre svoje čerstvé rožky a nenávisť k tejto vláde obetujete kohokoľvek, mňa absolútne nezaujíma váš osobný problém, koľko máte rokov. Ja za to nemôžem, ako vás nezaujímajú choroby iných.

Nie, ohrození občania sa nezachraňujú minerálkou alebo obedmi, keď karanténu a núdzový stav považujete za zbytočný.

 

A keď už hovoríme o veku, je podľa mňa hanba, keď mladých ste obviňovali zo sebectva a nakoniec ste starí sebci vy, ešte aj voči sebe navzájom. Že iní majú doplatiť na vašu nenávisť k tejto vláde.

Toľko ste kritizovali pokus o Majdan, aby ste ho v čase pandémie chceli vy a len za minerálku od Smeru. 

 

 

Prehodnotím svoj názor, keď vás začnú zaujímať aj rodiny s cukrovkármi, astmatikmi, chorými deťmi a ľuďmi so zníženou imunitou, ktorí chcú žiť a preto sa musia schovávať. 

 

 

Toto opakuje Lichtner:

 

„My nemáme pandémiu. Nemáme žiadnu pandémiu!“

 

„No nie je!. Hotovo, koniec, bodka.“

 

 

 

.

Alternatívne médiá sú vždy o mnoho mesiacov pred propagandou elít

25.09.2021

Blogy na SME už nečítam, ale náhodou som zablúdila, aby som si prečítala, čo si myslia ľudia tam. Depopulačná konšpiračná teória o vakcínach. Sú antivaxeri vždy o krok pred tajnou svetovou elitou alebo je to naopak? https://blog.sme.sk/tomasmihalik/spolocnost/depopulacna-konspiracna-teoria-vakcinach-su-antivaxeri-vzdy-krok-tajnou-svetovou-elitou-naopak Zaujalo ma [...]

Občania majú právo na verejné diskusie k závažným témam

24.09.2021

Občania majú právo na verejné diskusie k závažným témam, hoci žijeme v spoločnosti, kde verejné diskusie k závažným témam odmietajú s klamstvami, že nikto s nimi diskutovať nechce. Predstavte si akékoľvek, hoci aj malé pracovisko, kde by šéf odmietal akékoľvek diskusie s dôvodom, že nikto s ním diskutovať nechce. Ako by volali na akomkoľvek pracovisku takého [...]

O overovaní lekárov

22.09.2021

Nebudem tvrdiť, že všetci lekári sú zlí, ani to, že všetci sú dobrí lebo liečia a zachraňujú životy. Lekári sú tiež len ľudia a to ľudia bývajú rôzni. V každej profesii nájdete dobrých, vynikajúcich, horších a zlých a myslím si, že tak je to aj s lekármi. Nemyslím si, že môžete dôverovať akémukoľvek remeselníkovi, že niečo neodfušuje a ako musíte [...]

Daniel Lipšic, parlament, 2013

Lipšic nestihol podať oznámenie o svojich majetkových pomeroch, príde o mesačný plat

28.09.2021 15:59

Takúto povinnosť stanovuje zákon o ochrane verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov.

zá¡chranka / sanitka /

Petko: Kolaps nemocníc pri tretej vlne nepredpokladám

28.09.2021 15:28

Prezident Asociácie nemocníc Slovenska tiež uviedol, že nemocnice sú na tretiu vlnu pripravené po materiálno-technickej stránke lepšie, problémom je však chýbajúci personál.

Eduard Heger

Premiér: Pracovná skupina pripravila zatiaľ 17 konkrétnych návrhov

28.09.2021 13:58, aktualizované: 14:24

Pracovná skupina pre obnovu dôvery v právny štát mala vypracovať rôzne varianty, rozhodnutie bude na politickej úrovni.

Zuzana Čaputová

Čaputovej prejav bol podľa koalície vyvážený. Fico: Dohromady nič nepovedala

28.09.2021 13:11, aktualizované: 15:38

Predstavitelia koalície i opozície hodnotia správu prezidentky Zuzany Čaputovej o stave republiky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 979
Celková čítanosť: 3833470x
Priemerná čítanosť článkov: 3916x

Autor blogu

Kategórie