Z Titanicu: – Pripomínam vám, že ste v tretej triede. –

 

Moja teta bola krutá. Dodnes si pamätám horší zážitok než keď ma Igor uprostred noci posielal preč. Lebo to sa ma dotklo ako matky.

 

Boli sme v babičkinej záhrade, kde majú po jej smrti chatu. Bol tam aj bratranec aj ona. A ja som bola v ťažkom rozrušení, čo sa medzi nami s bratrancom deje. Šla som pozrieť letnú kuchynku po babičke, keď niekto povedal, že odchádzame. Tak som sa pohla od letnej kuchynky a nevšimla si, že dcéra je za mnou. No oproti mne šla teta a povedala:

 

– Nevie, kde má dieťa a ide preč! –

 

To teda bolo dosť drzé a povedať to rovno predo mnou. Takáto bola na plnú hubu ostrá, že ma okomentovala ako matku pred susedkami, ale rovno predo mnou. Viete si predstaviť, aká by bola nepríjemná, keby jej synovi hrozilo, že ja s ním niečo mám? To by som za to mohla zas len ja!

Buď ma neznášala za staré veci, ale zas dalo sa s ňou aj porozprávať a hádam prvýkrát sme sa trochu zblížili, tak si myslím, že ona to vedela a to vyvolalo jej nepriateľstvo, že minimálne podozrenie mala.

 

 

 

 

 

Ak je Boh, v ktorej triede bude aj keď chodí do kostola?

 

 

.

Čo bolo spúšťačom jeho pitia

18.08.2026

Nie je to môj názor, ale názor a zhodnotenie mojej psychoterapeutky, ktorá so mnou potom rozoberala naše manželstvo od Adama. Mne sa to zdalo neuveriteľné, že je to možné, že muž môže tak ťažko niesť svoju neveru. Nie neveru svojej partnerky, ale svoju vlastnú. Ženy si o mužoch myslia, že to len my trpíme, keď je muž neverný, tak snáď len muži môžu [...]

On sám bol Titanic!

17.08.2026

Exmanželova priateľka Poznala som ju zo ZŠ, bola o rok staršia a preto som ju poznala z videnia. Bolo to tiež nenápadné dievča, možno vyššie odo mňa o hlavu. Pôsobila vážne, uzavreto a spoľahlivo, keď som ju videla napríklad v rade na obede. Keďže vždy bývala blízko, niekedy sme sa aj stretávali na križovatke, po ceste do obchodu a nikdy som sa [...]

Systém upírov vo vzťahoch

17.08.2026

Prečo toľkí muži nemajú sebavedomie a boja sa zraniteľnosti. Môj muž nestihol byť poškodený ako iní, lebo rovno mal manželku. Asi to teda bola aj moja zásluha, že sebavedomie, čo mal na strednej, pri mne nestratil. Asi to teda bola aj moja zásluha, že sa nemusel báť zraniteľnosti, keď voči mne mohol byť úplne bezprostredný a za nič sa nemusel báť [...]

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,563
Celková čítanosť: 6757367x
Priemerná čítanosť článkov: 2637x

Autor blogu

Kategórie