Založ si blog

Najviac ma zaujíma, ako odstavia Matoviča a OĽaNO

Strana Za ľudí má asi najviac odborníkov, ktorí, keby naozaj chceli pracovať pre Slovensko, dokázali by to.

Ale je to hlavne ideologická strana oligarchov, ktorí keď si chcú nahrabať, musia poslúchať protislovenské príkazy.

To znamená, keď zavelia federalizácia, tak budú presadzovať federalizáciu. Keď zavelia federalizácia dlhov EÚ, čerta ich bude po Slovensku. Keď zavelia zvyšovanie zbrojenia, zoderú ľudí aj z kože. Keď zavelia štvanie do vojny, budú z nich najaktívnejší vojenskí štváči. Keď zavelia vojenské základne, boli by aj za front, keby im to prinieslo kariéru a ich chlebodarcom zisky.

Takže odborníkov majú na to, ako čokoľvek šikovne presadiť.

 

 

Strana Smer má Blahu. Jednorožca, ktorý zmení a zachráni celé Slovensko.

Ale so stranou Smer nebude mať v akej vládnej koalícii.

 

 

Strana PS/SPOLU má sympatických bojovníkov proti náboženským dogmatikom.

Ale Slovensku to nepomôže, pretože ak sa dostanú k moci, budú obhajovať všetkých moslimských radikálov a spolu so stranou Za ľudí rovnako plniť všetky príkazy oligarchov. Napokon skončia ako obhajcovia ešte nebezpečnejších dogmatických fanatikov a v kombinácii všetkých poslušných protislovenských príkazov.

 

 

Strana ĽSNS má ľudí, ktorým sa dá veriť, že poslúchať nebudú. Budú statočne vykrikovať ďalej ale sami si podrazia nohy náboženským dogmatizmom.

To, že vsadili na extrémizmus, ich vyradí.

 

 

Strana OĽaNO nie je strana jednorožcov. Ale Matovič paradoxne a zaslúžene rozhodne o celom Slovensku. Takú moc nemal ani kráľ, akú má Matovič.

Práve on može Slovensko najviac zachrániť a práve on ho môže najviac potopiť. Všetko závisí od toho, ako ho dokážu ovládnuť naši oligarchovia. Keby mohli, určite by ho dali zastreliť.

 

 

Strana SNS má Pašku ale to je veľmi málo.

 

 

Strana KDH má Hlinu a ten je dokonalým stelesnením lokaja nastávajúcej moci. Na tejto strane, namojdušu, nič dobré nevidím.

 

 

Strana SaS je veľmi podobná strane Za ľudí s odborníkmi v lokajstve.

 

 

Strana Vlasť…

 

 

 

Zaujímavé je, že aj na infovojne zaznelo to, čo si myslím aj ja, že oligarchovia urobia všetko pre to, aby Matoviča odstavili a svojich lokajov si presadili.

Lichtner povedal, že nedopustia, aby bol premiérom.

 

 

 

 

Najviac ma teda zaujíma, ako odstavia Matoviča a OĽaNO.

 

 

 

 

 

.

Kde sa priekupníci s pandémiou bijú, vedci a všetci musia byť ticho!

31.03.2020

Prečo sa zatajuje, že existuje slovenský test na koronavírus? To bude ako slovenská Peková. Kde sa priekupníci s pandémiou bijú, vedci a všetci musia byť ticho! Slovenský test na koronavírus existuje „Vyrába ho košická firma DB Biotech, a.s. Vďaka tomuto testu je možné odhaliť prítomnosť vírusu hneď v začiatkoch infekcie, ešte pred nástupom [...]

Ako sa bráni náš človek!

30.03.2020

Tak už SME zareagovalo a máte ukážkový príklad – Ako sa bráni náš človek! Keď drahšie nakúpi Matúš Vallo 45 000 rúšok, tak už v nadpise musíte napísať, že ho ospravedlňujete – MUSEL RÝCHLO KONAŤ! Potom musíte zdôrazniť veľkým nadpisom odseku – Ochrana zdravia dôležitejšia ako cena! To keby niekto nevedel pri Smere, [...]

Ak chceli čitatelia SME chytať pod krk Kičuru, teraz môžu Matúša Valla

29.03.2020

Ďalšie priživovanie sa na rúškach SME o tom neinformuje a som zvedavá, či o tom budú písať a robiť naňho mediálnu štvanicu ako na Kičuru alebo Matúša Valla budú považovať za „nášho človeka“, ktorý už okolo seba môže mať ľudí, čo sa priživujú na obchodovaní s rúškami. Lebo keď toto robia s rúškami, to isté budú robiť aj vo [...]

pľúcna ventilácia

Slováci vymysleli náhradu pľúcnej ventilácie. Stojí 80 eur

01.04.2020 08:00

Q-vent je alternatíva umelej pľúcnej ventilácie, ktorá má rýdzo slovenský rukopis. Vyvinul ho tím našich vedcov.

Igor Matovič

Matovič plánuje prieskum, ako vyriešiť pandémiu

01.04.2020 06:50

Igor Matovič zvažuje, či úplne nevypnúť Slovensko na tri týždne, dúfa, že sa tým zbaví vírusu. Podľa jeho predstáv má rozhodnúť prieskum s 5000 opýtanými.

koronavírus, James Dean, Hollywood

Online: Rakúsko pritvrdilo, USA zhoršili prognózu

01.04.2020 05:50, aktualizované: 07:50

Rakúšania pripravujú povinné nosenie rúšok vo väčších obchodoch, USA zhoršili prognózu počtu obetí a Japonsko zvažuje karanténu.

Brigita Schmögnerová

Schmögnerová: Sme v „malej“ vojne, pomohli by helikoptérové peniaze

01.04.2020 05:30

Opatrenia vlády považuje bývalá ministerka financií Brigita Schmögnerová za nerealizovateľné a amatérske, ľudia potrebujú rýchle peniaze v hotovosti.