Založ si blog

Najviac ma zaujíma, ako odstavia Matoviča a OĽaNO

Strana Za ľudí má asi najviac odborníkov, ktorí, keby naozaj chceli pracovať pre Slovensko, dokázali by to.

Ale je to hlavne ideologická strana oligarchov, ktorí keď si chcú nahrabať, musia poslúchať protislovenské príkazy.

To znamená, keď zavelia federalizácia, tak budú presadzovať federalizáciu. Keď zavelia federalizácia dlhov EÚ, čerta ich bude po Slovensku. Keď zavelia zvyšovanie zbrojenia, zoderú ľudí aj z kože. Keď zavelia štvanie do vojny, budú z nich najaktívnejší vojenskí štváči. Keď zavelia vojenské základne, boli by aj za front, keby im to prinieslo kariéru a ich chlebodarcom zisky.

Takže odborníkov majú na to, ako čokoľvek šikovne presadiť.

 

 

Strana Smer má Blahu. Jednorožca, ktorý zmení a zachráni celé Slovensko.

Ale so stranou Smer nebude mať v akej vládnej koalícii.

 

 

Strana PS/SPOLU má sympatických bojovníkov proti náboženským dogmatikom.

Ale Slovensku to nepomôže, pretože ak sa dostanú k moci, budú obhajovať všetkých moslimských radikálov a spolu so stranou Za ľudí rovnako plniť všetky príkazy oligarchov. Napokon skončia ako obhajcovia ešte nebezpečnejších dogmatických fanatikov a v kombinácii všetkých poslušných protislovenských príkazov.

 

 

Strana ĽSNS má ľudí, ktorým sa dá veriť, že poslúchať nebudú. Budú statočne vykrikovať ďalej ale sami si podrazia nohy náboženským dogmatizmom.

To, že vsadili na extrémizmus, ich vyradí.

 

 

Strana OĽaNO nie je strana jednorožcov. Ale Matovič paradoxne a zaslúžene rozhodne o celom Slovensku. Takú moc nemal ani kráľ, akú má Matovič.

Práve on može Slovensko najviac zachrániť a práve on ho môže najviac potopiť. Všetko závisí od toho, ako ho dokážu ovládnuť naši oligarchovia. Keby mohli, určite by ho dali zastreliť.

 

 

Strana SNS má Pašku ale to je veľmi málo.

 

 

Strana KDH má Hlinu a ten je dokonalým stelesnením lokaja nastávajúcej moci. Na tejto strane, namojdušu, nič dobré nevidím.

 

 

Strana SaS je veľmi podobná strane Za ľudí s odborníkmi v lokajstve.

 

 

Strana Vlasť…

 

 

 

Zaujímavé je, že aj na infovojne zaznelo to, čo si myslím aj ja, že oligarchovia urobia všetko pre to, aby Matoviča odstavili a svojich lokajov si presadili.

Lichtner povedal, že nedopustia, aby bol premiérom.

 

 

 

 

Najviac ma teda zaujíma, ako odstavia Matoviča a OĽaNO.

 

 

 

 

 

.

Centrum cenzúruje aj články z Postoja

11.09.2021

Centrum cenzúruje aj Postoj. Vyskúšala som, či sa dá poslať cez centrum Danišov článok z Postoja a nedá, znovu mi prišiel výhražný oznam, že vyhodnotia obsah môjho súkromného listu a odmietajú ho doručiť. Je to teda absurdné, aby si občania nemohli posielať obsah z Postoja! Akokeby Postoj bola nejaká alternatívna konšpiračná stránka. Zaujímalo by ma, či rovnako [...]

Prymula: „To, čo sa deje na Slovensku, to je skutočne experiment! „

10.09.2021

„Pokud totiž očkování proběhne, budou mít očkovací data ze Slovenska o očkování dětí obrovskou cenu, protože Pfizer bude moci data předložit americké FDA, že došlo k uskutečnění in vivo plošné studie v jedné zemí Evropské unie, konkrétně na Slovensku. A to bude silný argument pro to, aby FDA kývla a povolila vakcínu pro děti od 5 let i v USA. Kolik [...]

„Tí, čo sa nezaočkujú, budú naďalej nosiť rúška! “

07.09.2021

Matovič odkazuje ľuďom: „Tí, čo sa nezaočkujú, budú naďalej nosiť rúška!“ „Premiér Igor Matovič vyslovil svoju predstavu o tom ako prinútiť ľudí dať sa zaočkovať. Okrem toho, že zrejme bez očkovania, alebo PCR testu nebudú môcť cestovať do zahraničia, premiér navrhuje, aby nezaočkovaní ľudia nosili na Slovensku naďalej rúška.“ [...]

kollár lipšic

Lipšic: Nech sa Kollár verejne ospravedlní za slová o čurillovskej mafii!

17.09.2021 22:05

Daniel Lipšic zdôraznil, že vyšetrovateľ NAKA Ján Čurilla viedol úspešné vyšetrovanie proti zločineckým skupinám piťovcov a takáčovcov.

Mária Kolíková

Kolíková: Očista sa musí udiať zákonne, riešením je nové nastavenie systému

17.09.2021 21:36

Riešenie, ktoré bude viesť k obnove dôvery v právny štát, vidí Kolíková v nastavení systému tak, aby zabránil v rámci trestného konania konfliktu jednotlivých inštitúcií.

očkovanie v škole, Zvolen

Stredoškolákov zaočkovali priamo v gymnáziu

17.09.2021 20:15

Na pôde zvolenského Gymnázia Ľudovíta Štúra spustili v piatok očkovanie študentov.

lipšic

Lipšic má podozrenie, že ho sleduje SIS. Šeliga to chce riešiť na mimoriadnom výbore

17.09.2021 20:13

Špeciálny prokurátor pred piatkovým rokovaním Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť, na ktorý bol prizvaný, naznačil, že ho cestou prenasledovalo auto s neexistujúcimi 'ešpézetkami'.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 973
Celková čítanosť: 3803149x
Priemerná čítanosť článkov: 3909x

Autor blogu

Kategórie