Založ si blog

Najviac ma zaujíma, ako odstavia Matoviča a OĽaNO

Strana Za ľudí má asi najviac odborníkov, ktorí, keby naozaj chceli pracovať pre Slovensko, dokázali by to.

Ale je to hlavne ideologická strana oligarchov, ktorí keď si chcú nahrabať, musia poslúchať protislovenské príkazy.

To znamená, keď zavelia federalizácia, tak budú presadzovať federalizáciu. Keď zavelia federalizácia dlhov EÚ, čerta ich bude po Slovensku. Keď zavelia zvyšovanie zbrojenia, zoderú ľudí aj z kože. Keď zavelia štvanie do vojny, budú z nich najaktívnejší vojenskí štváči. Keď zavelia vojenské základne, boli by aj za front, keby im to prinieslo kariéru a ich chlebodarcom zisky.

Takže odborníkov majú na to, ako čokoľvek šikovne presadiť.

 

 

Strana Smer má Blahu. Jednorožca, ktorý zmení a zachráni celé Slovensko.

Ale so stranou Smer nebude mať v akej vládnej koalícii.

 

 

Strana PS/SPOLU má sympatických bojovníkov proti náboženským dogmatikom.

Ale Slovensku to nepomôže, pretože ak sa dostanú k moci, budú obhajovať všetkých moslimských radikálov a spolu so stranou Za ľudí rovnako plniť všetky príkazy oligarchov. Napokon skončia ako obhajcovia ešte nebezpečnejších dogmatických fanatikov a v kombinácii všetkých poslušných protislovenských príkazov.

 

 

Strana ĽSNS má ľudí, ktorým sa dá veriť, že poslúchať nebudú. Budú statočne vykrikovať ďalej ale sami si podrazia nohy náboženským dogmatizmom.

To, že vsadili na extrémizmus, ich vyradí.

 

 

Strana OĽaNO nie je strana jednorožcov. Ale Matovič paradoxne a zaslúžene rozhodne o celom Slovensku. Takú moc nemal ani kráľ, akú má Matovič.

Práve on može Slovensko najviac zachrániť a práve on ho môže najviac potopiť. Všetko závisí od toho, ako ho dokážu ovládnuť naši oligarchovia. Keby mohli, určite by ho dali zastreliť.

 

 

Strana SNS má Pašku ale to je veľmi málo.

 

 

Strana KDH má Hlinu a ten je dokonalým stelesnením lokaja nastávajúcej moci. Na tejto strane, namojdušu, nič dobré nevidím.

 

 

Strana SaS je veľmi podobná strane Za ľudí s odborníkmi v lokajstve.

 

 

Strana Vlasť…

 

 

 

Zaujímavé je, že aj na infovojne zaznelo to, čo si myslím aj ja, že oligarchovia urobia všetko pre to, aby Matoviča odstavili a svojich lokajov si presadili.

Lichtner povedal, že nedopustia, aby bol premiérom.

 

 

 

 

Najviac ma teda zaujíma, ako odstavia Matoviča a OĽaNO.

 

 

 

 

 

.

Čitateľ SME: „Niekedy mam pocit, ze aj Marx by bol pre nich pravica a vlavo od nich su snad iba pol Pot a Mao Ce-tung. . . „

10.06.2024

Nie vždy sú čitatelia SME a N vymytí do správnej podoby, niekedy sa vymývajú ťažšie (majú viac rozumu než progresívni novinári). Pozrela som aj na český iDnes a aj tam ide vymývanie ťažšie. Aj pre morálne uvedomelých bola Nerudová Danuše – Blbuše. Nasledujú komentáre ťažšie vymývateľných: Čitatelia SME dnes ku článku: Krajná pravica [...]

Kde je táto blogerka SME Anna Brawne scenzúrovaná? Nikde, pracuje pre stranu, ktorá voličov iných strán vyhlasuje za nacistov a ľudský odpad!

08.06.2024

Na blogoch SME blogujú blogeri, ktorým nevadí, že SME cenzúruje iné názory. Podľa mňa toto charakterizuje ich boj za demokraciu a že im nevadilo, že ľudí s inými názormi než vyžadovanými, nálepkovali ich novinári ako nacistov a dezolátov, keď povinne nevolili ich stranu. Akoby sa im páčilo, keby ich niekto umlčiaval a cenzúroval? Jednou z tých žien, [...]

Progresívci si zas strelili do nohy, teraz zrušením Dannyho Kollára

03.06.2024

V minulosti sa nepohodlní ľudia na výstrahu vešali. Iných to malo zastrašiť alebo zastrašilo, aby sa neopovážili nesúhlasiť s niečim takto tvrdo presadzovaným. Dnes sa ľudia nevešajú, ale scenzúrujú a zablokujú akokeby neexistovali. Rovnako to má iných zastrašiť, aby sa neopovážili nesúhlasiť s niečim tvrdo presadzovaným. Vraždenie vymenilo vymazanie, čo je [...]

Emmanuel Macron

Zacharovová: Francúzsko sa príliš angažuje v konflikte na Ukrajine, hrozí mu stret s Ruskom

13.06.2024 18:15

Podľa hovorkyne ruskej diplomacie je načase, aby sa ľudia vo Francúzsku prebudili a uvedomili si, do čoho sú zaťahovaní.

Putin Gold

Veľká sedmička prinúti úspory Moskvy pracovať pre Kyjev

13.06.2024 18:04

Šéf Kremľa s nimi kedysi sedel za jedným stolom. Z niekdajšej Veľkej osmičky je ale dnes Veľká sedmička, a jej lídri na summite G7 v Taliansku chystajú veľké zúčtovanie s Vladimirom Putinom za jeho agresiu proti Ukrajine.

Emmanuel Macron

Macron hrá po prehre v eurovoľbách vabank. Ako môže jeho pád ovplyvniť úniu?

13.06.2024 18:00

Vráti sa Smer po eurovoľbách do rodiny európskych socialistov? Analytici sú skeptickí.

Russia Belarus

Diktátor sľubuje férové voľby a pohľadá básne zo svojej mladosti. Vytvoria z Lukašenka novodobého Lenina?

13.06.2024 18:00

Alexandr Lukašenko si zaslúži Nobelovu cenu , tvrdí jeho zaslepený obdivovateľ Valerij Šumilov, ktorý sa živí ako novinár štátnej propagandy.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,520
Celková čítanosť: 5595675x
Priemerná čítanosť článkov: 3681x

Autor blogu

Kategórie