Založ si blog

Fašisti a nacisti v našom štáte

Najnebezpeční ľudia sú tí, ktorí majú na svedomí životy iných a ktorí ohrozujú životy ďalších v mene princípu nadčloveka, že môžu iných ľudí považovať za menejcennejších alebo považovať za zvieratá (napríklad za dobytok) alebo veci (napríklad za hovná).

 

 

Pojem pre najnebezpečnejších ľudí sa nemôže viazať len na minulosť a čo konkrétne na svoju moc zneužili len v minulosti, lebo v budúcnosti to môže byť aj čokoľvek iné, čo sa bude dať zneužiť zas v budúcnosti v mene princípu nadčloveka, kde iných považujú za menejcennejších, zvieratá alebo veci.

 

Preto, keď hľadáte fašistov a nacistov, nemôžu vás zaujímať len symboly a len nálepky z minulosti, ale musí vás zaujímať obsah tohto pojmu pre najnebezpečnejších ľudí pre životy iných ľudí a ich prežitie.

 

Najnebezpečnejší nie je vlk vo vlčom rúchu, čo sám seba označí najhoršími symbolmi zla, aby všetci vedeli, že iných na živote ohrozuje a hlása vraždenie. Najnebezpečnejší je vlk v barančom rúchu, čo sa neoznačí žiadnym symbolom nadčloveka a symbolmi zla, ale svojimi činmi napĺňa obsah tohto pojmu a zostávajú za ním ľudské obete.

 

My aj dnes a každoročne máme obete na ľudských životoch. Nikto ich nenaložil do dobytčích vagónov, ale ich životy majú na svedomí tí, pre ktorých v princípe nadľudí neznamenali viac než dobytok alebo len veci. 

 

To presne sú dnešní fašisti a nacisti v našom štáte teraz.

 

Pôsobia bez označenia symbolmi najhoršieho zla, aby na seba neupozorňovali, ale zostávajú po nich obete, ktoré taktiež mohli žiť.

A rovnako, ako si to neuvedomovali naivní ľudia voľakedy pri Hitlerovi, neuvedomujú si ani dnešní ich prisluhovači, na akých obetiach majú spoluúčasť a spoluvinu.

 

Keď sa nacisti s princípom nadčloveka dostali k moci, nebolo možné ich kritizovať. A o to boli len nebezpečnejší, že mali moc.

A nepoukazovali na iných, že tí iní sú nebezpečnejší? Dávali sami na seba najhoršie symboly zla?

 

Ale určite sa zhodneme, že dnes ich rozoznáme z minulosti podľa existencie a počtu obetí.

 

A preto položte si otázku, aké obete na životoch tu máme a konkrétne čie sú to obete a čoho.

Ak si myslíte, že obete ĽSNS, uveďte počet obetí, ktoré mohli žiť a akú má na ich smrti ĽSNS vinu.

Ak si myslíte, že obete našich oligarchov, čo vytunelovali zdravotníctvo, uveďte počet obetí, čo mohli žiť a akú má na ich smrti ich politické pôsobenie vinu.

 

Súčasťou manipulácie v mene princípu nadčloveka je označovať za zlo niečo z minulosti a odvádzať pozornosť od ich súčasných obetí, ktoré TERAZ prichádzajú o životy v mene nadľudí – oligarchov, pre ktorých sú ľudia len dobytkom alebo len vecami.

 

Keď sa nacisti s princípom nadčloveka dostali k moci, nebolo možné ich kritizovať.

 

Koho dnes môžete a máte kritizovať?

ĽSNS alebo našich oligarchov?

Koho moc tu teda je a hrozí?

 

Uvidíte po voľbách, lebo najnebezpečnejší fašisti a nacisti si svoju moc zabezpečia.

A za odmenu svojim sluhom dobrú kariéru. O zle budú vykrikovať len na iných. Takže nezabudnite počítať ich obete na životoch!

 

 

Oligarchovia spustili manipuláciu predvolebnej kampane

 

 

 

 

 

 

Ktoré strany im budú slúžiť teraz? Podľa Gorily všetky najväčšie a to znamená, že teraz to môže byť pre zmenu PS/SPOLU, ZA ĽUDÍ alebo aj OĽaNO, keďže podľa Gorily nám tu na striedačku hrajú len divadlo, že akože niekto proti nim aj bojuje.

 

 

 

Boj novej ideologickej mafie proti korupčnej mafii

 

Nová vždy vyhrá nad starou. Až vtedy ju vytiahne a zožerie:

 

https://www.youtube.com/watch?v=CKSNR7Q8UdU

 

 

 

.

Kde sa priekupníci s pandémiou bijú, vedci a všetci musia byť ticho!

31.03.2020

Prečo sa zatajuje, že existuje slovenský test na koronavírus? To bude ako slovenská Peková. Kde sa priekupníci s pandémiou bijú, vedci a všetci musia byť ticho! Slovenský test na koronavírus existuje „Vyrába ho košická firma DB Biotech, a.s. Vďaka tomuto testu je možné odhaliť prítomnosť vírusu hneď v začiatkoch infekcie, ešte pred nástupom [...]

Ako sa bráni náš človek!

30.03.2020

Tak už SME zareagovalo a máte ukážkový príklad – Ako sa bráni náš človek! Keď drahšie nakúpi Matúš Vallo 45 000 rúšok, tak už v nadpise musíte napísať, že ho ospravedlňujete – MUSEL RÝCHLO KONAŤ! Potom musíte zdôrazniť veľkým nadpisom odseku – Ochrana zdravia dôležitejšia ako cena! To keby niekto nevedel pri Smere, [...]

Ak chceli čitatelia SME chytať pod krk Kičuru, teraz môžu Matúša Valla

29.03.2020

Ďalšie priživovanie sa na rúškach SME o tom neinformuje a som zvedavá, či o tom budú písať a robiť naňho mediálnu štvanicu ako na Kičuru alebo Matúša Valla budú považovať za „nášho človeka“, ktorý už okolo seba môže mať ľudí, čo sa priživujú na obchodovaní s rúškami. Lebo keď toto robia s rúškami, to isté budú robiť aj vo [...]

koronavírus, James Dean, Hollywood

Online: Rakúsko pritvrdilo, USA zhoršili prognózu

01.04.2020 05:50

Rakúšania pripravujú povinné nosenie rúšok vo väčších obchodoch, USA zhoršili prognózu počtu obetí a Japonsko zvažuje karanténu.

Brigita Schmögnerová

Schmögnerová: Sme v „malej“ vojne, pomohli by helikoptérové peniaze

01.04.2020 05:30

Opatrenia vlády považuje bývalá ministerka financií Brigita Schmögnerová za nerealizovateľné a amatérske, ľudia potrebujú rýchle peniaze v hotovosti.

Británia koronavírus Hancock Johnson

Odklad skutočného brexitu? Zatiaľ nie

31.03.2020 23:00

Británia je už dva mesiace mimo EÚ, popri boji proti koronavírusu sa však na brexit akoby zabudlo. Lenže čas na vyrokovanie nových vzťahov medzi EÚ a Britániou sa kráti.

Alexander Lukašenko

Recept na vírus od Lukašenka: práca, šport, sauna, vodka

31.03.2020 22:04

Bieloruska akoby sa pandémia koronavírusu ani nedotkla. Hrajú sa tam futbalové zápasy, divadlá uvádzajú premiéry, otvorené sú trhy, nákupné centrá, bary, reštaurácie i chrámy.