Založ si blog

Fašisti a nacisti v našom štáte

Najnebezpeční ľudia sú tí, ktorí majú na svedomí životy iných a ktorí ohrozujú životy ďalších v mene princípu nadčloveka, že môžu iných ľudí považovať za menejcennejších alebo považovať za zvieratá (napríklad za dobytok) alebo veci (napríklad za hovná).

 

 

Pojem pre najnebezpečnejších ľudí sa nemôže viazať len na minulosť a čo konkrétne na svoju moc zneužili len v minulosti, lebo v budúcnosti to môže byť aj čokoľvek iné, čo sa bude dať zneužiť zas v budúcnosti v mene princípu nadčloveka, kde iných považujú za menejcennejších, zvieratá alebo veci.

 

Preto, keď hľadáte fašistov a nacistov, nemôžu vás zaujímať len symboly a len nálepky z minulosti, ale musí vás zaujímať obsah tohto pojmu pre najnebezpečnejších ľudí pre životy iných ľudí a ich prežitie.

 

Najnebezpečnejší nie je vlk vo vlčom rúchu, čo sám seba označí najhoršími symbolmi zla, aby všetci vedeli, že iných na živote ohrozuje a hlása vraždenie. Najnebezpečnejší je vlk v barančom rúchu, čo sa neoznačí žiadnym symbolom nadčloveka a symbolmi zla, ale svojimi činmi napĺňa obsah tohto pojmu a zostávajú za ním ľudské obete.

 

My aj dnes a každoročne máme obete na ľudských životoch. Nikto ich nenaložil do dobytčích vagónov, ale ich životy majú na svedomí tí, pre ktorých v princípe nadľudí neznamenali viac než dobytok alebo len veci. 

 

To presne sú dnešní fašisti a nacisti v našom štáte teraz.

 

Pôsobia bez označenia symbolmi najhoršieho zla, aby na seba neupozorňovali, ale zostávajú po nich obete, ktoré taktiež mohli žiť.

A rovnako, ako si to neuvedomovali naivní ľudia voľakedy pri Hitlerovi, neuvedomujú si ani dnešní ich prisluhovači, na akých obetiach majú spoluúčasť a spoluvinu.

 

Keď sa nacisti s princípom nadčloveka dostali k moci, nebolo možné ich kritizovať. A o to boli len nebezpečnejší, že mali moc.

A nepoukazovali na iných, že tí iní sú nebezpečnejší? Dávali sami na seba najhoršie symboly zla?

 

Ale určite sa zhodneme, že dnes ich rozoznáme z minulosti podľa existencie a počtu obetí.

 

A preto položte si otázku, aké obete na životoch tu máme a konkrétne čie sú to obete a čoho.

Ak si myslíte, že obete ĽSNS, uveďte počet obetí, ktoré mohli žiť a akú má na ich smrti ĽSNS vinu.

Ak si myslíte, že obete našich oligarchov, čo vytunelovali zdravotníctvo, uveďte počet obetí, čo mohli žiť a akú má na ich smrti ich politické pôsobenie vinu.

 

Súčasťou manipulácie v mene princípu nadčloveka je označovať za zlo niečo z minulosti a odvádzať pozornosť od ich súčasných obetí, ktoré TERAZ prichádzajú o životy v mene nadľudí – oligarchov, pre ktorých sú ľudia len dobytkom alebo len vecami.

 

Keď sa nacisti s princípom nadčloveka dostali k moci, nebolo možné ich kritizovať.

 

Koho dnes môžete a máte kritizovať?

ĽSNS alebo našich oligarchov?

Koho moc tu teda je a hrozí?

 

Uvidíte po voľbách, lebo najnebezpečnejší fašisti a nacisti si svoju moc zabezpečia.

A za odmenu svojim sluhom dobrú kariéru. O zle budú vykrikovať len na iných. Takže nezabudnite počítať ich obete na životoch!

 

 

Oligarchovia spustili manipuláciu predvolebnej kampane

 

 

 

 

 

 

Ktoré strany im budú slúžiť teraz? Podľa Gorily všetky najväčšie a to znamená, že teraz to môže byť pre zmenu PS/SPOLU, ZA ĽUDÍ alebo aj OĽaNO, keďže podľa Gorily nám tu na striedačku hrajú len divadlo, že akože niekto proti nim aj bojuje.

 

 

 

Boj novej ideologickej mafie proti korupčnej mafii

 

Nová vždy vyhrá nad starou. Až vtedy ju vytiahne a zožerie:

 

https://www.youtube.com/watch?v=CKSNR7Q8UdU

 

 

 

.

Bojovníkom proti rúškam a chrípočkárom

31.10.2020

„Banálne zanedbanie používania rúšok pacientami zabilo doktora Meleka a takmer aj jeho ženu.“ To je veta, ktorú napísal Bránik a alternatívne médiá si to teraz veselo zdieľajú, akú má ten Bránik pravdu! A už si všimli, že nemajú bojovať proti rúškam ako znaku zotročenia a fašizmu? Už sa nenadchýňajú lekármi, čo sa prezentovali, aké sú [...]

Najsilnejší argument proti celoplošnému testovaniu je výmena rukavíc

30.10.2020

Aj preto neverím odporcom celoplošného testovania, že ich naozaj zaujíma ochrana obyvateľov, lebo sa faktom konkrétneho ohrozenia občanov nevenujú a rozoberajú iné veci. Ak je to ohrozenie občanov, teraz by tu mali byť nie články kto, koho ako urazil, či je diletant, smerák alebo fanatik, ale články o všetkých možných zdravotných rizikách. Ako jediný na [...]

Čo mňa zaujalo zo súčasných informácií

30.10.2020

„Promořování“ stojí hodně životů Myšlenka tzv. „promořování“, tedy získání stádní imunity skrze velké rozšíření nakažených v populaci, byla rozšířená už od jara. Podporovaly ji některá časná pozorování, například z brazilského města Manaus. Jenže v praxi se ukazuje, že stádní imunita u covid-19 není tak jednoduchá. Je totiž vykoupena [...]

testovanie, koronavírus, Malacky

Ako sme sa testovali, pozrite si to vo videách

31.10.2020 18:00

Ľudia trpezlivo stáli v radoch na testovanie. Pozreli sme sa do Bratislavy, Pezinka, Nových Zámkov či Branova.

Francúzsko Lyon pravoslávny kňaz postrelenie

Vo francúzskom Lyone pred kostolom vážne postrelili kňaza

31.10.2020 17:55, aktualizované: 18:41

Kňaza, ktorý je gréckej národnosti, zasiahli dva výstrely z brokovnice.

Sadská Arábia Moslimovia Púť Hadždž koronavírus

Muž narazil autom do Veľkej mešity v Mekke

31.10.2020 17:47

Za volantom sedel občan Saudskej Arábie, ktorý sa podľa úradov správal "abnormálne".

Svadba

Inde sa testovali, oni si povedali svoje áno

31.10.2020 15:41

Martina Kopuncová a Martin Poruben si v Trenčíne povedali svoje áno. Priamo z radnice sa potom chystali ísť dať otestovať.