Založ si blog

Fašisti a nacisti v našom štáte

Najnebezpeční ľudia sú tí, ktorí majú na svedomí životy iných a ktorí ohrozujú životy ďalších v mene princípu nadčloveka, že môžu iných ľudí považovať za menejcennejších alebo považovať za zvieratá (napríklad za dobytok) alebo veci (napríklad za hovná).

 

 

Pojem pre najnebezpečnejších ľudí sa nemôže viazať len na minulosť a čo konkrétne na svoju moc zneužili len v minulosti, lebo v budúcnosti to môže byť aj čokoľvek iné, čo sa bude dať zneužiť zas v budúcnosti v mene princípu nadčloveka, kde iných považujú za menejcennejších, zvieratá alebo veci.

 

Preto, keď hľadáte fašistov a nacistov, nemôžu vás zaujímať len symboly a len nálepky z minulosti, ale musí vás zaujímať obsah tohto pojmu pre najnebezpečnejších ľudí pre životy iných ľudí a ich prežitie.

 

Najnebezpečnejší nie je vlk vo vlčom rúchu, čo sám seba označí najhoršími symbolmi zla, aby všetci vedeli, že iných na živote ohrozuje a hlása vraždenie. Najnebezpečnejší je vlk v barančom rúchu, čo sa neoznačí žiadnym symbolom nadčloveka a symbolmi zla, ale svojimi činmi napĺňa obsah tohto pojmu a zostávajú za ním ľudské obete.

 

My aj dnes a každoročne máme obete na ľudských životoch. Nikto ich nenaložil do dobytčích vagónov, ale ich životy majú na svedomí tí, pre ktorých v princípe nadľudí neznamenali viac než dobytok alebo len veci. 

 

To presne sú dnešní fašisti a nacisti v našom štáte teraz.

 

Pôsobia bez označenia symbolmi najhoršieho zla, aby na seba neupozorňovali, ale zostávajú po nich obete, ktoré taktiež mohli žiť.

A rovnako, ako si to neuvedomovali naivní ľudia voľakedy pri Hitlerovi, neuvedomujú si ani dnešní ich prisluhovači, na akých obetiach majú spoluúčasť a spoluvinu.

 

Keď sa nacisti s princípom nadčloveka dostali k moci, nebolo možné ich kritizovať. A o to boli len nebezpečnejší, že mali moc.

A nepoukazovali na iných, že tí iní sú nebezpečnejší? Dávali sami na seba najhoršie symboly zla?

 

Ale určite sa zhodneme, že dnes ich rozoznáme z minulosti podľa existencie a počtu obetí.

 

A preto položte si otázku, aké obete na životoch tu máme a konkrétne čie sú to obete a čoho.

Ak si myslíte, že obete ĽSNS, uveďte počet obetí, ktoré mohli žiť a akú má na ich smrti ĽSNS vinu.

Ak si myslíte, že obete našich oligarchov, čo vytunelovali zdravotníctvo, uveďte počet obetí, čo mohli žiť a akú má na ich smrti ich politické pôsobenie vinu.

 

Súčasťou manipulácie v mene princípu nadčloveka je označovať za zlo niečo z minulosti a odvádzať pozornosť od ich súčasných obetí, ktoré TERAZ prichádzajú o životy v mene nadľudí – oligarchov, pre ktorých sú ľudia len dobytkom alebo len vecami.

 

Keď sa nacisti s princípom nadčloveka dostali k moci, nebolo možné ich kritizovať.

 

Koho dnes môžete a máte kritizovať?

ĽSNS alebo našich oligarchov?

Koho moc tu teda je a hrozí?

 

Uvidíte po voľbách, lebo najnebezpečnejší fašisti a nacisti si svoju moc zabezpečia.

A za odmenu svojim sluhom dobrú kariéru. O zle budú vykrikovať len na iných. Takže nezabudnite počítať ich obete na životoch!

 

 

Oligarchovia spustili manipuláciu predvolebnej kampane

 

 

 

 

 

 

Ktoré strany im budú slúžiť teraz? Podľa Gorily všetky najväčšie a to znamená, že teraz to môže byť pre zmenu PS/SPOLU, ZA ĽUDÍ alebo aj OĽaNO, keďže podľa Gorily nám tu na striedačku hrajú len divadlo, že akože niekto proti nim aj bojuje.

 

 

 

Boj novej ideologickej mafie proti korupčnej mafii

 

Nová vždy vyhrá nad starou. Až vtedy ju vytiahne a zožerie:

 

https://www.youtube.com/watch?v=CKSNR7Q8UdU

 

 

 

.

Centrum cenzúruje aj články z Postoja

11.09.2021

Centrum cenzúruje aj Postoj. Vyskúšala som, či sa dá poslať cez centrum Danišov článok z Postoja a nedá, znovu mi prišiel výhražný oznam, že vyhodnotia obsah môjho súkromného listu a odmietajú ho doručiť. Je to teda absurdné, aby si občania nemohli posielať obsah z Postoja! Akokeby Postoj bola nejaká alternatívna konšpiračná stránka. Zaujímalo by ma, či rovnako [...]

Prymula: „To, čo sa deje na Slovensku, to je skutočne experiment! „

10.09.2021

„Pokud totiž očkování proběhne, budou mít očkovací data ze Slovenska o očkování dětí obrovskou cenu, protože Pfizer bude moci data předložit americké FDA, že došlo k uskutečnění in vivo plošné studie v jedné zemí Evropské unie, konkrétně na Slovensku. A to bude silný argument pro to, aby FDA kývla a povolila vakcínu pro děti od 5 let i v USA. Kolik [...]

„Tí, čo sa nezaočkujú, budú naďalej nosiť rúška! “

07.09.2021

Matovič odkazuje ľuďom: „Tí, čo sa nezaočkujú, budú naďalej nosiť rúška!“ „Premiér Igor Matovič vyslovil svoju predstavu o tom ako prinútiť ľudí dať sa zaočkovať. Okrem toho, že zrejme bez očkovania, alebo PCR testu nebudú môcť cestovať do zahraničia, premiér navrhuje, aby nezaočkovaní ľudia nosili na Slovensku naďalej rúška.“ [...]

očkovanie v škole, Zvolen

Stredoškolákov zaočkovali priamo v gymnáziu

17.09.2021 20:15

Na pôde zvolenského Gymnázia Ľudovíta Štúra spustili v piatok očkovanie študentov.

lipšic

Lipšic má podozrenie, že ho sleduje SIS. Šeliga to chce riešiť na mimoriadnom výbore

17.09.2021 20:13

Špeciálny prokurátor pred piatkovým rokovaním Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť, na ktorý bol prizvaný, naznačil, že ho cestou prenasledovalo auto s neexistujúcimi 'ešpézetkami'.

Výbor NR SR pre obranu a bezpečnosť Juraj Krúpa

Na Úrade inšpekčnej služby zrealizuje výbor poslanecký prieskum

17.09.2021 18:52, aktualizované: 19:42

Predseda Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť Juraj Krúpa o tom informoval po mimoriadnom zasadnutí k situácii v bezpečnostných zložkách.

Boris Kollár

Ak siahnete na Santusovú, povalím vládu, povedal údajne Kollár

17.09.2021 18:37

Premiér stretnutie nepoprel.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 973
Celková čítanosť: 3802977x
Priemerná čítanosť článkov: 3909x

Autor blogu

Kategórie