Založ si blog

Fašisti a nacisti v našom štáte

Najnebezpeční ľudia sú tí, ktorí majú na svedomí životy iných a ktorí ohrozujú životy ďalších v mene princípu nadčloveka, že môžu iných ľudí považovať za menejcennejších alebo považovať za zvieratá (napríklad za dobytok) alebo veci (napríklad za hovná).

 

 

Pojem pre najnebezpečnejších ľudí sa nemôže viazať len na minulosť a čo konkrétne na svoju moc zneužili len v minulosti, lebo v budúcnosti to môže byť aj čokoľvek iné, čo sa bude dať zneužiť zas v budúcnosti v mene princípu nadčloveka, kde iných považujú za menejcennejších, zvieratá alebo veci.

 

Preto, keď hľadáte fašistov a nacistov, nemôžu vás zaujímať len symboly a len nálepky z minulosti, ale musí vás zaujímať obsah tohto pojmu pre najnebezpečnejších ľudí pre životy iných ľudí a ich prežitie.

 

Najnebezpečnejší nie je vlk vo vlčom rúchu, čo sám seba označí najhoršími symbolmi zla, aby všetci vedeli, že iných na živote ohrozuje a hlása vraždenie. Najnebezpečnejší je vlk v barančom rúchu, čo sa neoznačí žiadnym symbolom nadčloveka a symbolmi zla, ale svojimi činmi napĺňa obsah tohto pojmu a zostávajú za ním ľudské obete.

 

My aj dnes a každoročne máme obete na ľudských životoch. Nikto ich nenaložil do dobytčích vagónov, ale ich životy majú na svedomí tí, pre ktorých v princípe nadľudí neznamenali viac než dobytok alebo len veci. 

 

To presne sú dnešní fašisti a nacisti v našom štáte teraz.

 

Pôsobia bez označenia symbolmi najhoršieho zla, aby na seba neupozorňovali, ale zostávajú po nich obete, ktoré taktiež mohli žiť.

A rovnako, ako si to neuvedomovali naivní ľudia voľakedy pri Hitlerovi, neuvedomujú si ani dnešní ich prisluhovači, na akých obetiach majú spoluúčasť a spoluvinu.

 

Keď sa nacisti s princípom nadčloveka dostali k moci, nebolo možné ich kritizovať. A o to boli len nebezpečnejší, že mali moc.

A nepoukazovali na iných, že tí iní sú nebezpečnejší? Dávali sami na seba najhoršie symboly zla?

 

Ale určite sa zhodneme, že dnes ich rozoznáme z minulosti podľa existencie a počtu obetí.

 

A preto položte si otázku, aké obete na životoch tu máme a konkrétne čie sú to obete a čoho.

Ak si myslíte, že obete ĽSNS, uveďte počet obetí, ktoré mohli žiť a akú má na ich smrti ĽSNS vinu.

Ak si myslíte, že obete našich oligarchov, čo vytunelovali zdravotníctvo, uveďte počet obetí, čo mohli žiť a akú má na ich smrti ich politické pôsobenie vinu.

 

Súčasťou manipulácie v mene princípu nadčloveka je označovať za zlo niečo z minulosti a odvádzať pozornosť od ich súčasných obetí, ktoré TERAZ prichádzajú o životy v mene nadľudí – oligarchov, pre ktorých sú ľudia len dobytkom alebo len vecami.

 

Keď sa nacisti s princípom nadčloveka dostali k moci, nebolo možné ich kritizovať.

 

Koho dnes môžete a máte kritizovať?

ĽSNS alebo našich oligarchov?

Koho moc tu teda je a hrozí?

 

Uvidíte po voľbách, lebo najnebezpečnejší fašisti a nacisti si svoju moc zabezpečia.

A za odmenu svojim sluhom dobrú kariéru. O zle budú vykrikovať len na iných. Takže nezabudnite počítať ich obete na životoch!

 

 

Oligarchovia spustili manipuláciu predvolebnej kampane

 

 

 

 

 

 

Ktoré strany im budú slúžiť teraz? Podľa Gorily všetky najväčšie a to znamená, že teraz to môže byť pre zmenu PS/SPOLU, ZA ĽUDÍ alebo aj OĽaNO, keďže podľa Gorily nám tu na striedačku hrajú len divadlo, že akože niekto proti nim aj bojuje.

 

 

 

Boj novej ideologickej mafie proti korupčnej mafii

 

Nová vždy vyhrá nad starou. Až vtedy ju vytiahne a zožerie:

 

https://www.youtube.com/watch?v=CKSNR7Q8UdU

 

 

 

.

Čitateľ SME: „Niekedy mam pocit, ze aj Marx by bol pre nich pravica a vlavo od nich su snad iba pol Pot a Mao Ce-tung. . . „

10.06.2024

Nie vždy sú čitatelia SME a N vymytí do správnej podoby, niekedy sa vymývajú ťažšie (majú viac rozumu než progresívni novinári). Pozrela som aj na český iDnes a aj tam ide vymývanie ťažšie. Aj pre morálne uvedomelých bola Nerudová Danuše – Blbuše. Nasledujú komentáre ťažšie vymývateľných: Čitatelia SME dnes ku článku: Krajná pravica [...]

Kde je táto blogerka SME Anna Brawne scenzúrovaná? Nikde, pracuje pre stranu, ktorá voličov iných strán vyhlasuje za nacistov a ľudský odpad!

08.06.2024

Na blogoch SME blogujú blogeri, ktorým nevadí, že SME cenzúruje iné názory. Podľa mňa toto charakterizuje ich boj za demokraciu a že im nevadilo, že ľudí s inými názormi než vyžadovanými, nálepkovali ich novinári ako nacistov a dezolátov, keď povinne nevolili ich stranu. Akoby sa im páčilo, keby ich niekto umlčiaval a cenzúroval? Jednou z tých žien, [...]

Progresívci si zas strelili do nohy, teraz zrušením Dannyho Kollára

03.06.2024

V minulosti sa nepohodlní ľudia na výstrahu vešali. Iných to malo zastrašiť alebo zastrašilo, aby sa neopovážili nesúhlasiť s niečim takto tvrdo presadzovaným. Dnes sa ľudia nevešajú, ale scenzúrujú a zablokujú akokeby neexistovali. Rovnako to má iných zastrašiť, aby sa neopovážili nesúhlasiť s niečim tvrdo presadzovaným. Vraždenie vymenilo vymazanie, čo je [...]

Emmanuel Macron

Zacharovová: Francúzsko sa príliš angažuje v konflikte na Ukrajine, hrozí mu stret s Ruskom

13.06.2024 18:15

Podľa hovorkyne ruskej diplomacie je načase, aby sa ľudia vo Francúzsku prebudili a uvedomili si, do čoho sú zaťahovaní.

Putin Gold

Veľká sedmička prinúti úspory Moskvy pracovať pre Kyjev

13.06.2024 18:04

Šéf Kremľa s nimi kedysi sedel za jedným stolom. Z niekdajšej Veľkej osmičky je ale dnes Veľká sedmička, a jej lídri na summite G7 v Taliansku chystajú veľké zúčtovanie s Vladimirom Putinom za jeho agresiu proti Ukrajine.

Emmanuel Macron

Aká budúcnosť čaká úniu? Viac ako eurovoľby ju ovplyvní prípadný pád Macrona, či úspech Trumpa

13.06.2024 18:00

Vráti sa Smer po eurovoľbách do rodiny európskych socialistov? Analytici sú skeptickí.

Russia Belarus

Diktátor sľubuje férové voľby a pohľadá básne zo svojej mladosti. Vytvoria z Lukašenka novodobého Lenina?

13.06.2024 18:00

Alexandr Lukašenko si zaslúži Nobelovu cenu , tvrdí jeho zaslepený obdivovateľ Valerij Šumilov, ktorý sa živí ako novinár štátnej propagandy.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,520
Celková čítanosť: 5595599x
Priemerná čítanosť článkov: 3681x

Autor blogu

Kategórie