Založ si blog

Aj Blaha si tam prinesie spacák, keby hrozila koalícia Smeru s progresívcami

Nový spôsob neschvaľovania neželaných zákonov.

Normálne som sa po tejto parlamentnej schôdzi upokojila, že je to super, ako ľahko neschváliť alebo nesúhlasiť s niektorými zákonmi.

 

Budú mať schváliť vojenské základne?

Stačí, keď ktorákoľvek strana takto zablokuje pult a je to.

 

Budú mať schváliť zvýšenie výdavkov na zbrojenie alebo kvóty, federalizáciu, čokoľvek, čo sľubovali, že to nehrozí?

Stačí zablokovať pult a je to.

 

Takže, odteraz sa už nikto nemôže vyhovárať, že sa nedalo, že sa niečo muselo schváliť, že niekto niekoho prehlasoval. Stačí sa tam postaviť a pekne pripomenúť, že k tomu občania nedali vo voľbách mandát a je to. 

 

Ja osobne sa toho budem zakaždým dožadovať, že už neexistujú žiadne výhovorky, že sa nedalo niečo zastaviť a najmä bez mandátu občanov.

 

Napríklad už žiadna, ani neželaná koalícia nehrozí, lebo parlament nič nemusí schváliť.

Budeme sa dožadovať, aby tam niekto, kto vymýšľa, že je proti niečomu, postavil. Za taký plat tam musí aj spať pri pulte.

 

Normálne mi odľahlo, lebo už viem, že aj Blaha si tam prinesie spacák, keby hrozila koalícia Smeru s progresívcami. A naozaj neprejdú!

 

 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3733526700021089&set=p.3733526700021089&type=3&theater

 

 

Nie je to síce bežné, ale ako vidíte, keď niekomu naozaj na niečom záleží, tak to neprejde!

 

 

 

Prečo to nevymysleli už pri Bugárovi, keď sa chcel spojiť so Smerom?

 

No najdôležitejšie z toho je, že tým všetkým občanom prezradili o štátnej moci, že poslancovi stačí aj pyžamo, spacák a ODHODLANIE, keď morálku má celkom zadarmo, že môže zabrániť schôdzi parlamentu a akémukoľvek prehlasovaniu a nie je to protizákonné. A rovnako to budú musieť pripustiť aj pri iných zákonoch.

 

 

A zároveň tým dokázali aj to, že najväčší „cirkusant“ tu nebol Matovič, ale PS/SPOLU a Kiskovi s Pellegrinim tiež môže doniesť svadobnú tortu.

 

 

 

.

Kde sa priekupníci s pandémiou bijú, vedci a všetci musia byť ticho!

31.03.2020

Prečo sa zatajuje, že existuje slovenský test na koronavírus? To bude ako slovenská Peková. Kde sa priekupníci s pandémiou bijú, vedci a všetci musia byť ticho! Slovenský test na koronavírus existuje „Vyrába ho košická firma DB Biotech, a.s. Vďaka tomuto testu je možné odhaliť prítomnosť vírusu hneď v začiatkoch infekcie, ešte pred nástupom [...]

Ako sa bráni náš človek!

30.03.2020

Tak už SME zareagovalo a máte ukážkový príklad – Ako sa bráni náš človek! Keď drahšie nakúpi Matúš Vallo 45 000 rúšok, tak už v nadpise musíte napísať, že ho ospravedlňujete – MUSEL RÝCHLO KONAŤ! Potom musíte zdôrazniť veľkým nadpisom odseku – Ochrana zdravia dôležitejšia ako cena! To keby niekto nevedel pri Smere, [...]

Ak chceli čitatelia SME chytať pod krk Kičuru, teraz môžu Matúša Valla

29.03.2020

Ďalšie priživovanie sa na rúškach SME o tom neinformuje a som zvedavá, či o tom budú písať a robiť naňho mediálnu štvanicu ako na Kičuru alebo Matúša Valla budú považovať za „nášho človeka“, ktorý už okolo seba môže mať ľudí, čo sa priživujú na obchodovaní s rúškami. Lebo keď toto robia s rúškami, to isté budú robiť aj vo [...]

Igor Matovič

Matovič plánuje prieskum, ako vyriešiť pandémiu

01.04.2020 06:50

Igor Matovič zvažuje, či úplne nevypnúť Slovensko na tri týždne, dúfa, že sa tým zbaví vírusu. Podľa jeho predstáv má rozhodnúť prieskum s 5000 opýtanými.

koronavírus, James Dean, Hollywood

Online: Rakúsko pritvrdilo, USA zhoršili prognózu

01.04.2020 05:50, aktualizované: 06:56

Rakúšania pripravujú povinné nosenie rúšok vo väčších obchodoch, USA zhoršili prognózu počtu obetí a Japonsko zvažuje karanténu.

Brigita Schmögnerová

Schmögnerová: Sme v „malej“ vojne, pomohli by helikoptérové peniaze

01.04.2020 05:30

Opatrenia vlády považuje bývalá ministerka financií Brigita Schmögnerová za nerealizovateľné a amatérske, ľudia potrebujú rýchle peniaze v hotovosti.

Británia koronavírus Hancock Johnson

Odklad skutočného brexitu? Zatiaľ nie

31.03.2020 23:00

Británia je už dva mesiace mimo EÚ, popri boji proti koronavírusu sa však na brexit akoby zabudlo. Lenže čas na vyrokovanie nových vzťahov medzi EÚ a Britániou sa kráti.