Založ si blog

Chcem vás upozorniť na jeden predvolebný podvod z roku 2016, ktorý teraz ide zopakovať iná strana

V roku 2016 sa SaS začala deliť na progresívcov slniečkárov a Sulíka, ktorý bol proti kvótam a servilnosti voči EÚ.

Dnes je presne tento istý problém v Smere, kde Smer sa začal deliť na pomáhačov progresívcom a Blahu.

 

A presne tak, ako dnes voliči začínajú odmietať Smer, vtedy presne rovnakú situáciu riešili prípadní voliči SaS. Boli za smerovanie Sulíka v zahraničnej politike a proti progresívcom a slniečkárom.

Dnes ich voliči sú za smerovanie Blahu v zahraničnej politike a proti napomáhaniu progresívcom a proti ich progresívnej koalícii.

 

 

A vtedy SaS oklamala voličov, že si to smerovanie budú môcť vybrať podľa toho, kto dostane koľko krúžkov a strana SaS vyhovie svojim voličom, aké chcú smerovanie.

Dnes presne rovnako sa ukľudňujú voliči Smeru, že nemusia sa báť nejakej zrady na voličoch, lebo rozhodne o tom, kto dostane koľko krúžkov a také bude smerovanie Smeru. Ak vysoko prekrúžkujú Blahu, tak očakávajú jeho zahraničné smerovanie, ako pred štyrmi rokmi dúfali voliči SaS, že prekrúžkujú slniečkárov a progresívcov a tým zmenia smerovanie progresívcov.

 

 

Konzervatívci sa smiali saskárom, že sedia na dvoch stoličkách a teraz sa im to vrátilo, lebo Smer sedí na dvoch stoličkách.

A idú uveriť rovnakej blbosti, že o tom rozhoduje nejaké krúžkovanie v strane od voličov, čo by chceli oni.

Ak tejto hlúposti uveria, potom sú len tak sprostí, ako sa smiali saskárom a sami idú rovnakú blbosť zopakovať.

 

 

Napísala som bezpočet článkov o tom, že Sulík slúžil progresívcom len ako volavka – Voľte nás, my s tým nesúhlasíme. Ukážte krúžkami, čo chcete a také budete mať smerovanie. 

Sulíka mali v SaS na oblb ľudí, lebo inak všetci chceli len progresívne smerovanie a zo Sulíka sa smiali, že je len slon v porceláne, len fašista atď.

 

Dnes mám už veľa článkov o tom, že Blaha slúži progresívnym smerákom len ako volavka, ktorú chcú rovnako len využiť, použiť a zahodiť, ako ste to názorne videli na Sulíkovi. 

A to sa Blaha smial Sulíkovmu osudu a jeho čaká taký istý. Ako potom útočili mopslíci SaS na Sulíka, rovnako a už teraz postupujú pri Blahovi. Podrážajú ho vlastní spolustraníci, je pre nich tiež len primitívnejší slon v porceláne oproti ich mopslíkovskej „slušnosti“, čo všetko nemá kritizovať, ale byť o tom ticho.

Presne rovnako, ako sa chceli zbaviť Sulíka, čo sa im napokon aj podarilo, rovnako progresívci v SaS sa zbavia Blahu a jeho smerovania!

 

 

Preto neurobte chybu, z akej ste sa smiali pri Sulíkovi, že majú dve stoličky, lebo dnes majú dve stoličky smeráci a jeden Blaha to neurčuje a neurčí.

 

Všetky vaše hlasy pre Blahu si celkom rovnako ukradnú, ako si ukradli progresívni saskári od nás, čo sme boli proti ich progresívnemu slniečkárskemu smerovaniu. 

 

A dnes tam koho vidím? Je tam smerovanie, ktoré malo najviac krúžkov?

Nie, dnes sa vám tam drzo postaví Osuský a bude tvrdiť, že dostal mandát od voličov aj na vojenské základne a ich voliči chcú vojenské základne!

 

Presne toto čaká aj voličov Smeru. Môže mať Blaha koľko chce krúžkov, drzo sa vám tam postavia lajčákovci Smeru a budú tvrdiť, že Smer dostal od vás hlasmi pre Blahu mandát k vojenským základniam, ku kvótam, ku federalizácii, ku zvyšovaniu výdavkov na zbrojenie a ku čomukoľvek, čo títo napomáhači progresívneho smerovania urobia, lebo ste dali hlas Smeru! Nikoho už nebude zaujímať, že Blahovi a celkom inému smerovaniu.

Raz ste im dali svoj hlas a preto najsilnejší v Smere si urobia čo chcú, keď ste im dali svoj hlas.

 

A nemyslite si, že by jeden Blaha mohol niečo proti toľkým servilným v Smere zmeniť. Už doteraz ste videli, že sa ho naopak už teraz chceli zbaviť a celého jeho smerovania. Ešte môže byť rád, že ho nevyhodili zo SAV. A čo nebolo, ešte môže byť, len viac útokov na neho a jeho názory. A v podstate sa na ne výborne lovia ich voliči, tak prečo by ho nenechali pre hlupákov, čo sa nechajú nalákať, tárať?

 

 

Tým ja Blahu nezhadzujem! Ako som nikdy nezhadzovala Sulíka za jeho zahraničné smerovanie. Dúfam, že nemusím opakovať, že v celom Smere si vážim len Blahu, lebo od neho to len táranie nie je, ale medzi servilnými to jeden nezachráni!

 

Liberáli sa pozerajú na Sulíka a jeho koniec!

A smeráci sa pozerajú na Blahu a rovnako aj jeho koniec!

To vidíte svojich Wallaceov a ako končia! Dnes moderne rozštvrtení na rôznych koloch na výstrahu, kto by rebeloval.

„Táto scéna dobre vystihuje, ako v živote skončia, len zneužití. Ospevovaní len ich malými skupinami, v ktorých sa preháňa o ich veľkosti, ako v tej scéne, že William Wallace by musel mať dva metre (rozumej žiadne chyby a nie je to ideál). To môžete čakať na záchranu Ježiša, liberáli neocenia Blahu a smeráci Sulíka. Pre opačnú skupinu je to vždy rebel – žobrač:

 

https://www.youtube.com/watch?v=lEOOZDbMrgE&feature=emb_logo

 

Servilnými to pohne len v televíznom kresle, lebo pre nich je vlastná chrbtica len rozprávka.

Napísala som to pre obidve strany, ktoré bohužiaľ proti sebe len bojujú a ako schválne rozdrobených ich porazia. Rozprávkový Wallace nikdy nepríde a nikdy nebude mať dva metre, aby vyhovoval všetkým. Bude to obyčajný rebel pre smerákov tak nevhodný ako Sulík a pre liberálov tak nevhodný ako Blaha, ktorého charakterizuje, že mu toľkí neveria, že by voľačo aj zmohol v krajine servilných!

A toto je osud vás servilných s vašimi sponzormi a kočnermi na n-tú. Ale o tom nám asi neporozprávate. Ako sa vám to v živote veľmi oplatilo. Obraz vašej „rozumnosti“.

Obraz tých „rozumných“ mopslíkov, čo sa z nich smejú – mužské handry nehodné oslovenia muž:

 

 

 

A viete, ako napokon dopadlo to smerovanie voličov SaS, čo si vo voľbách vybrali?

Všetko, čo mali vo volebnom programe a na čo nalákali také množstvo voličov, že mali až 12 %, to všetko kľúčové si už zo svojho volebného programu vyhodili. Už dnes tam nenájdete tie body ku migračnej politike, len pár fráz, aby sa nepovedalo, že z pôvodnej protestujúcej SaS v podobe Sulíka, nezostalo už celkom nič a len progresívne smerovanie. Sulík bol a je jeden, takže musel stíchnuť, ak nechcel zostať v SaS len sám medzi mopslíkmi.

 

A to je osud aj Blahu v mopslíkovskej strane, ktorá sa už teraz núka do progresívnej koalície!

Kto volí Smer, volí vládu progresívcov a progresívnej koalície!

 

 

 

A týmto 17 % nezabudnite poďakovať za potopenie. Ja vám budem pripomínať, že tých 17 %, čo vás potopilo tiež, to neboli liberáli, ale konzervatívci, takže sa najprv pozrite na svoju normálnosť – ešte potom kritizovať to, čo ste si vybrali.

 

 

Smer nepôjde do koalície s ĽSNS, nový Smer a teda jeho noví poslanci chcú prežiť a preto urobia hocčo, aby prežili a aby sa im s progresívcami darilo!

Pellegrini sa celý život nenamáhal a nepracoval každý deň, aby teraz chcel zostať na smetisku ako nejaký hrdina, čo pôjde do koalície hoci aj s Kotlebom kvôli vám. A iste nie je taký sprostý, aby podporoval ťaženie proti holým zadkom. Keby ešte slušne, napríklad proti vojenským základniam alebo niečomu na úrovni, dalo by sa, ale ťaženie proti Rómom, antikoncepcii a holým zadkom, tak priemerne inteligentný politik nechce dopadnúť.

Ale veď, spýtajte sa ich na Postoji, či chcú? A či sa im páči politická dráha za primitívny konzervativizmus.

 

 

Ale chceli ste extrémistov, tak tu máte výsledok, že ani len konzervatívci tak vyzerať nechcú a ani sa im nečudujem!

 

 

 

Ešte tak Vlasť. Z nej progresívnu koalíciu nebudete mať. A nikto vám nepovie, že ste boli blbcom, čo progresívcov naopak dostal do vlády!

Alebo chcete, aby vám ľudia ďakovali, že konkrétne aj vám môžu vďačiť za kvóty, vojenské základne a cenzúru?

No, ja vám určite nezaďakujem, keď mi tu zvolíte cenzúru a budete sa len hrať, že máte dačo proti liberálom.

O tom nerozhoduje, kto sa ku čomu hlási, ale kto koho volí a zvolil!

 

Vyslovene vás, milí konzervatívci, prosím, aby ste mi nezvolili do vlády liberálnych progresívnych extrémistov. Nechcem na váš výber doplatiť a potom čítať, že ste boli chudinky obete. Nie ja vám zvolím progresívnych extrémistov, to si ich chcete zvoliť vy!

 

 

 

.

Najviac ma zaujíma, ako odstavia Matoviča a OĽaNO

25.02.2020

Strana Za ľudí má asi najviac odborníkov, ktorí, keby naozaj chceli pracovať pre Slovensko, dokázali by to. Ale je to hlavne ideologická strana oligarchov, ktorí keď si chcú nahrabať, musia viac »

Fašisti a nacisti v našom štáte

22.02.2020

Najnebezpeční ľudia sú tí, ktorí majú na svedomí životy iných a ktorí ohrozujú životy ďalších v mene princípu nadčloveka, že môžu iných ľudí považovať za menejcennejších alebo viac »

Sen našich oligarchov – progresívna koalícia so Smerom

20.02.2020

Keby som si myslela, že progresívne strany dokáže prevážiť Smer, tak by som volila Smer a to bez ohľadu na ich minulosť, lebo momentálne považujem za väčšiu hrozbu budúce progresívne strany. viac »

Taliansko, Miláno, koronavírus

Koronavírus zabíja v Taliansku, Južná Kórea predbehla Čínu

29.02.2020 05:18

Koronavírus sa šíri po Európe, najhoršie je na tom Taliansko. V Ázii už pribúdajú nakazení viac v Južnej Kórei ako v Číne.

ZŠ Jeséniova Bratislava, voľby 2020

ONLINE: Volebná sobota je tu, volí sa v 5998 okrskoch

29.02.2020 04:00

Od 7.00 do 22.00 môžu milióny slovenských voličov využiť svoje právo voliť. Prichádzajú na voľby aj zo zahraničia, časť už hlasovala písomne.

Turecko, Sýria, Idlib

Erdogan hovoril s Trumpom o bojoch v Sýrii, nežiadal NATO o pomoc

29.02.2020 03:28

Donald Trump sa zhodol s Recepom Tayyipom Erdoğanom, že sýrska armáda a jej spojenec Rusko by mali ukončiť vojenskú ofenzívu v sýrskej provincii Idlib.

Jakub Prokeš, šéfredaktor

Poďme voliť

29.02.2020 00:00

V sobotu sa rozhodne. Na Slovensku sa konajú parlamentné voľby. Ich výsledok určí charakter našej krajiny na najbližšie štyri roky.