Založ si blog

Podrývanie SaS z pohľadu ich voliča

Sulík v SaS dostal najviac hlasov, čím sa ich voliči vyjadrili, že si prajú presne to smerovanie SaS, ktoré predstavuje v SaS Sulík.

Pre mňa konkrétne to znamenalo, že ja som si vybrala jeho smerovanie v zahraničnej politike proti servilným politikom, akých predstavovali v Moste a Sieti.

A celá SaS sama navrhla svojim voličom, že si jej smerovanie môžu vybrať a to práve podľa preferenčných hlasov jednotlivým poslancom v nej!

 

Dnes sú to teda povinní dodržať, čo svojim voličom sami navrhli, čo svojim voličom sľúbili, že sa podľa toho budú riadiť.

 

Z pohľadu ich voliča, ktorých bolo najviac a priali si Sulíkovo smerovanie, podrýva a rozkladá SaS štvanica na SaS od médií Progresivistov, ako to robili aj pred minulými voľbami, keď chceli ľudí donútiť, aby najviac volili MOST a SIEŤ. Dennodenne bola SaS vtedy kritizovaná, že ani neprejde do parlamentu, pretože prieskumy jej dávali hranicu zvoliteľnosti okolo 5 %. Dnes je jasne vidieť, že vtedajšie prieskumy boli v prospech pretláčaných strán MOST a SIEŤ zmanipulované a sústavne manipulované v prospech týchto strán, pretože po voľbách to bolo celkom inak a presne opačne, že najväčšiu podporu mala práve SaS a oveľa menšiu Most a Sieť, čo sa ešte ukázalo, aké mizerné strany ľuďom vnucovali súkromné noviny SME a Denník N!

 

Takže v prvom rade to manipulujú médiá s pomocou predvolebných prieskumov a teda ľudia za týmto všetkým!

Presne to isté robia aj dnes a robili to neustále, keď sa pokúšali SaS rozbiť ovplyvňovaním poslancov v nej, aby prebehovali k servilným stranám v zahraničnej politike. 

 

Kariéristi v týchto stranách prebehovali od pravice k ľavici, čo najviac ukazuje, že sa vôbec nedržia svojich presvedčení o politike, akú by vlastne chceli, ale chytali skôr vietor – čo sa od nich bude požadovať, aby mohli nerušene politicky prežiť. Tu poslanci zrádzali svoje vlastné strany a hľadali pre seba tú správnu súčasnú „komunistickú stranu“, čo bude oligarchami v pozadí najviac podporovaná. Takou je dnes PS/SPOLU a ďalšie odnože pre prebehnutých smerákov a preto tam všetci prebehujú. Kariéristicky cítia, že tam sa najlepšie uchytia a tam dostanú najväčšiu podporu za politickú uvedomelosť. Či to bude pravica, ľavica alebo mačkopes, môže to byť čokoľvek, to im je jedno! Na toto opäť manipulujú súkromné médiá svojich voličov, ako manipulovali pre Most a Sieť, aby teraz volili PS/SPOLU a iné spriaznené smerácke strany, keď ich MOST a SIEŤ nevyšla, aby sa cez ne dostali k moci.

 

SaS sa nezačala rozkladať zvnútra, ale neustálymi tlakmi „politickou uvedomelosťou“ zvonku a to zvlášť na Sulíka. Takto získali všetkých prebehlíkov a ďalších dnes, čo len čakajú na voľby, aby mohli celú SaS obsadiť alebo mohli prebehnuť do iných „uvedomelejších“ a výrazne podporovanejších strán. SaS -ka vadí, pretože ich politickým a súkromným cieľom – poslúchaj a dostaneš podporu, nevyhovuje!

 

Strana SaS nepatrí poslancom v nej, ale ich voličom, ktorí si už smerovanie SaS vybrali vo voľbách! Strana SaS nedostala hlasy na to, aby si s nimi robila čo chce a menila svoje smerovanie podľa vlastných zmyslení. Čo robia, za to zodpovedajú svojim voličom, či presadzujú ich záujmy a nie záujmy nejakých oligarchov v pozadí, čo si to chcú meniť! 

 

Dnes Kiššová, aj keď sa odmietala vyjadrovať, zjavne vyjadrila úmysel, že chce z tejto strany odísť, keď nebude dvojčaťom PS/SPOLU. Chce byť v SaS len zvolená a potom chce ísť za svojou kariérou inde. Sulík jej nevadí len do volieb, aby ona bola hlavne kvôli jeho hlasom zvolená a potom chce zastávať záujmy celkom inej strany! Tak nech ide do tej inej strany pred voľbami! Sulík pre ňu nemá byť šmýkalka do parlamentu!

 

A to, čo predvádzal Rajtár v SME v diskusii, som ani nedopozerala. Žasnem, že toto jasné rozkladanie vlastnej strany sa nevolá jasné rozkladanie vlastnej strany! Voliči ich nevolili na to, aby z ich strany robili celkom iné smerovanie, ku ktorému nedostali ani hlasy. Vášho šéfa si nevyberáte vy, ani oligarchovia, ale voliči a ste to povinní rešpektovať, aké smerovanie chcú voliči!

Keď sa s prianím voličov nestotožňujete, nemôžete ich zastupovať! Choďte potom tam, kde sa celkom jasne stotožňujete s programom celkom inej strany a rovno povedzte, že z pravice kľudne prebehnete k ľavici a kdekoľvek, kde budete politicky „uvedomelejší“ – servilnejší podľa vlastného servilnejšieho gusta.

 

Práve vy odoberáte strane SaS hlasy, keď pre takéto kukučky smerujúce do celkom iných strán, odrádzate voličov, čo si ani nemôžu zvoliť smerovanie, lebo ho nechcete dodržať! A to ste sľubovali, že v tom voličom vyhoviete, keď vám dajú svoj hlas! 

Práve vy rozkladáte ako kukučky SaS zvnútra a o to celý čas aj šlo, aby zvíťazili na želanie oligarchov tie iné strany, ktoré vás tak lákajú svojou servilnosťou.

 

Ja SaS nemôžem voliť práve kvôli vám, lebo už ste nás oklamali, že prefrenčné hlasy budete rešpektovať a nerešpektovali ste! Ale držím Sulíkovi palce, aby sa všetkých pijavíc na strane SaS zbavil, lebo iba takto nebude táto strana celkom falošná.

Kiššová dnes skoro s plačom pripomínala, že koľko oni v SaS bojovali proti mafiánom. To je ako krivda voči vám, že čo všetko ste pre voličov urobili a teraz by vás mali poslať, alebo Sulík, kade ľahšie?

 

Opäť pripomeniem, že voliči si vybrali drvivou väčšinou smerovanie Sulíka, pretože práve on z vás nebol celkom servilný v zahraničnej politike! Tie hlasy a to že ste tam, že ste tam vôbec preliezli, hoci ste mali mať 5 % na hrane zvoliteľnosti, za to vďačíte práve Sulíkovi! A to ste boli VY, čo ste sa ho chceli zbaviť po voľbách a ísť proti požiadavkám svojich voličov!

 

A ak sa cítite, že koľko ste bojovali proti mafii, tak len tej domácej, ale evidentne túžite slúžiť ešte väčšej spolu s PS/SPOLU! Tak sa tu nehrajte, že ste proti nejakej mafii, ak práve tej najväčšej chcete slúžiť! 

 

Keby bol v celej SaS len Sulík a naklonovaný Sulík, nikdy by sme v opozícii nemali toľko servilných handier, čo proti svojej krajine schvália čokoľvek! 

Preto sa potrebujete zbaviť Sulíka!

 

 

 

Ako stále žijúci volič SaS (do budúcich volieb) píšem – Choďte kade ľahšie, nezastupujete záujmy voličov Sas! Choďte do strán kam patríte! Do tých servilných, kde smerujete a kde budete naopak brániť nadnárodné mafie a našich oligarchov proti svojim občanom!

 

Čo tam nejdete žobrať o hlasy? Však tam máte na to aj zmanipulované prieskumy, že vraj vás bude každý voliť! Netvárte sa, že tam nepatríte!

 

 

 

Ja viem, že tu Sulíka neznášate, ale pre mňa je to posledný liberál, ktorý ma ešte môže sklamať. Ďalší už len sklamali ako celkom servilní a slúžiaci zájmom oligarchov a cudzím záujmom.

A proti neservilnému servilní najviac útočia, nech už si to ospravedlňujú akokoľvek!

Teraz dokonca tak, že Sulík ohrozuje záujmy Slovenska! Tie vaše zahraničné záujmy, ktoré nám chcete len vnútiť v službách väčšej mafie!

 

 

.

Centrum cenzúruje aj články z Postoja

11.09.2021

Centrum cenzúruje aj Postoj. Vyskúšala som, či sa dá poslať cez centrum Danišov článok z Postoja a nedá, znovu mi prišiel výhražný oznam, že vyhodnotia obsah môjho súkromného listu a odmietajú ho doručiť. Je to teda absurdné, aby si občania nemohli posielať obsah z Postoja! Akokeby Postoj bola nejaká alternatívna konšpiračná stránka. Zaujímalo by ma, či rovnako [...]

Prymula: „To, čo sa deje na Slovensku, to je skutočne experiment! „

10.09.2021

„Pokud totiž očkování proběhne, budou mít očkovací data ze Slovenska o očkování dětí obrovskou cenu, protože Pfizer bude moci data předložit americké FDA, že došlo k uskutečnění in vivo plošné studie v jedné zemí Evropské unie, konkrétně na Slovensku. A to bude silný argument pro to, aby FDA kývla a povolila vakcínu pro děti od 5 let i v USA. Kolik [...]

„Tí, čo sa nezaočkujú, budú naďalej nosiť rúška! “

07.09.2021

Matovič odkazuje ľuďom: „Tí, čo sa nezaočkujú, budú naďalej nosiť rúška!“ „Premiér Igor Matovič vyslovil svoju predstavu o tom ako prinútiť ľudí dať sa zaočkovať. Okrem toho, že zrejme bez očkovania, alebo PCR testu nebudú môcť cestovať do zahraničia, premiér navrhuje, aby nezaočkovaní ľudia nosili na Slovensku naďalej rúška.“ [...]

Mária Kolíková

Kolíková: Očista sa musí udiať zákonne, riešením je nové nastavenie systému

17.09.2021 21:36

Riešenie, ktoré bude viesť k obnove dôvery v právny štát, vidí Kolíková v nastavení systému tak, aby zabránil v rámci trestného konania konfliktu jednotlivých inštitúcií.

očkovanie v škole, Zvolen

Stredoškolákov zaočkovali priamo v gymnáziu

17.09.2021 20:15

Na pôde zvolenského Gymnázia Ľudovíta Štúra spustili v piatok očkovanie študentov.

lipšic

Lipšic má podozrenie, že ho sleduje SIS. Šeliga to chce riešiť na mimoriadnom výbore

17.09.2021 20:13

Špeciálny prokurátor pred piatkovým rokovaním Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť, na ktorý bol prizvaný, naznačil, že ho cestou prenasledovalo auto s neexistujúcimi 'ešpézetkami'.

Výbor NR SR pre obranu a bezpečnosť Juraj Krúpa

Na Úrade inšpekčnej služby zrealizuje výbor poslanecký prieskum

17.09.2021 18:52, aktualizované: 19:42

Predseda Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť Juraj Krúpa o tom informoval po mimoriadnom zasadnutí k situácii v bezpečnostných zložkách.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 973
Celková čítanosť: 3803096x
Priemerná čítanosť článkov: 3909x

Autor blogu

Kategórie