Založ si blog

Budú obžalovaní voliči OĽaNO a Smeru, keď tomuto budú veriť?

Alebo len Matovič a Blaha? Či len ich voliči, že miesto ich strán neposkytnú dôkazy?

 

Na Kaliňáka ich mali aké, keď aj odo mňa chceli, aby som preto demonštrovala? A prečo nesedí v base, keď sú na to dôkazy?

Predstavte si, že by sa ma alebo kohokoľvek na tej demonštrácii spýtali – A máš dôkazy?

Musela by som povedať, že žiadne nemám, len verím Sulíkovi a Matovičovi, že ich majú, hoci mi ich neposlali.

A prečo vtedy Matovič vraj dôkazy mal a teraz nemá? 

 

Igor Matovic aktualizoval svoj status.

 

PENTA PLÁN SO SLOVENSKOM

Penta maká na plné obrátky. Za posledný týždeň v ich a im spriaznených médiách môžete nájsť x článkov podľa jedného receptu = maximálne zhodiť nejakého lúzra matoviča a jeho OĽANO + v maximálne pozitívne vykresliť nových spasiteľov od Kisku.

Penta má veľmi jednoduchý, ale o to zákernejší plán:

Plán na novú vládu národného zmierenia KISKA + PS/SPOLU + DRUCKER + Smer bez Fica. Národné zmierenie, ktoré si zavrie oči nad zlom, ktoré sa stalo, ktoré urobí hrubú čiaru a bude vzhliadať už len k svetlým zajtrajškom „bez hádok a škriepok“. Národné zmierenie, ktoré postaví tú „skutočnú hrádzu proti extrémizmu“.

Haščák je dnes „na prášky“. Ústavný súd síce prikázal pre technickú chybu SIS zničiť čokoľvek súvisiace so spisom Gorila, ale „chybička se vloudila“. Nahrávku, ktorú objavili v Kočnerovom trezore, teraz nemajú s čím porovnať, takže sa k nej pristupuje ako k nahrávke neznámeho pôvodu. To znamená, že za korupčné skutky, ktoré sú na nej popísané, ak sa preukážu (čo sa rad-radom preukazujú), pôjde zrejme Haščák na dlhé roky do chládečku za kámošom Kočnerom a rovnako ako Bašternák môže prísť o všetok svoj majetok.

… to je dôvod, pre ktorý dnes z pozadia hrá Haščák najväčšiu hru svojho života. To je dôvod, že v médiách Penty a im spriaznených nenájdete ani náznak pozitívna o našom hnutí, mne či mojej rodine. Respektíve nájdete tam dennodenne len nadprácu proti OĽANO, mne a mojej rodine … lebo cieľ je jasný – „nesmí projít“.

Vedia, že ak by sme boli súčasťou budúcej vládnej koalície, úplne logicky (ako dlhoročné autentické protikorupčné hnutie) by sme chceli obsadiť najmä ministerstvo vnútra … a z toho majú až panický strach. Vedia, že v tom prípade by každý vyšetrovateľ od okresu po elitných na NAKA dostal úplne voľné ruky a išli by sme po korupcii kohokoľvek ako pes po údenom.Vedia, že by sme polovičku papalášov a ich poskokov zachladili v Ilave či Leopoldove … a vedia, že by sme išli aj po vlastných. Lebo spravodlivosť má byť slepá.

… a to je nočná mora Haščáka, Fica, Kaliňáka, Danka … a bohužiaľ aj viacerých z nových spasiteľov, ktorým by sme za ich podvody rovnako kľudný spánok nedopriali. Robia a ešte len urobia všetko, aby svoj perfídny plán dokonali. K úspechu im stačí jediné – rozbíjaním nášho klubu a vymývaním myslí ľudí stlačiť OĽANO mimo parlament. Vedia, že v tom prípade ani teoreticky žiadna vláda z demokratickej opozície nezvnikne a budú sa môcť Kiska a spol. „obetovať Za ľudí“ tak ako sa „obetovali“ Bugár s Procházkom.

… a ja a naše hnutie zase urobíme všetko pre to, aby sa im tento perfídny plán na odpustky pre zločincov nevydaril. Dík, že stojíte pri nás, bude to ťažký boj za definitívnu spravodlivosť. Boj ako o život.

https://www.facebook.com/igor.matovic.7/posts/10216668516397789

 

Matovič 2.7.:

A teraz nám tento kšeftár ide zakladať ďalšiu stranu podľa scenára Penty o vláde národného zmierenia (Kiska+PS/SPOLU+Smer bez Fica+Drucker). Človek, ktorého kukuč síce opantá zdravú myseľ mnohým, ale inak ide len o človeka schopného za prachy urobiť čokoľvek. Aj to, čo na očiach Haščákových uvidí.

ps. Pre tých z vás, ktorí považujete plán Penty na „vládu národného zmierenia“ (Kiska+PS/SPOLU+Smer bez Fica+Drucker) za nereálny, tak tu je scenár:

0. všade hovoriť, že so Smerom nepôjdeme
1. robiť všetky možné kroky, aby sa podarilo zraziť čo najviac strán mimo Kiska+PS/SPOLU pod 5%
2. voľby – prepadne 10-15% dem. opozičných hlasov
3. po mesiaci volebného patu – predstúpite pred kamery:

„Vidíte ľudia boží, veľmi sme sa snažili, ale nevydalo. Opakované voľby zmysel nemajú, lebo by dopadli tak isto. Za tejto situácie nezostáva iná možnosť, ak nechceme, aby vládol Smer s podporou Kotlebu, že sa síce veľmi neradi, ale musíme obetovať a ísť do vlády so Smerom. Sme však veľmi radi, že sa nám podarilo vyrokovať, že Robert Fico nebude súčasťou vlády a sám oznámil, že už nebude kandidovať ani za predsedu Smeru. Veríme, že našu obetu pochopíte.“

… a kľudne si píšte, že blúznim. Celé Slovensko ma odsudzovalo takto 4 roky dozadu, keď som vopred hovoril, že veriť Bugárovi a Procházkovi je naivné, že nás zradia. A stalo sa a do bodky som mal pravdu. Mám na tieto „charaktery“ čuch. Tentokrát však ide Haščákovi o prdel, takže výrazná motivácia navyše.

ps. Keď sa pozriete teraz na titulky SME, PLUS 1 DEŇ, PLUS 7 DNÍ a .týždňa, nájdete všetko články presne o tom, čo spomínam vyššie. Cielený PR s jediným cieľom = vláda národného zmierenia.

ps2. Presne toto isté skúšali na nás aj pred 4 rokmi. Rovnako vtedy na mne a OĽANO nezostala ani nitka suchá. V agentúrach zverejňovali zaručené prieskumy, že budeme mať 4,5%, 5%, 5,5% … ale nakoniec im to nič neosožilo. Ľudia nás v štichu nenechalia a mali sme presne dvojnásobok = 11% podporu od ľudí. Rozdiel medzi vtedy a dnes je len jediný – vtedy sme sa v klube zomkli, ale teraz niektorí pokušeniu neodolali a prešli na druhú stranu. Bude to o to ťažšie, ale zvládneme to, nebojte;o)

 

Mirko, Miško, Andrejko. Ktorí oligarchovia za nimi stoja?

https://www.youtube.com/watch?v=lSOoadJ60gc

https://www.facebook.com/LBlaha/videos/645035919303862/

 

Blaha 12.6.

„V dnešnom interview jeden z vlastníkov firmy ESET potvrdil, že chcú na mňa podať žalobu za to, že ich kritizujem. Áno, presne takto to vždy v dejinách robili arogantní pracháči.
Každý na Slovensku vie, že financujú liberálnych politikov. A že stoja za tými, čo chcú prevziať moc.
Namiesto toho, aby priznali, že sa cez svoje peniaze stali súčasťou politiky, oni chc&uac ute; kritikov umlčať žalobami.
Čistý hnus.
Toto video je moja odpoveď, páni z ESET-u.
Mňa neumlčíte. Môžete sa mi vyhrážať, koľko chcete.Ja budem ďalej písať pravdu. A ďalej budem komentovať politiku – vrátane sponzorov politických strán.
A ak mi to chcete zakazovať, tak ste asi takí liberálni ako Adolf Hitler.
Pretože, pri všetkej úcte, hrať sa na liberálov a bojovať proti slobode slova, to pripomína skôr stredovekú inkvizíciu a nie Johna Stuarta Milla. Skromne.“

 

Blaha 31.5.

„Predseda PS Michal Truban sa včera pochválil, že bol na rozlúčkovej party u Kisku v Prezidentskom paláci. A vraj sú priatelia. Úplní chrústici.

KISKA A TRUBAN – DVA KONE ESETU

Ako sa chváli Miško T.: „Pred piatimi rokmi sme spoločne zažili 10-dňový trip po USA. Boli sme tam jedna veľká super partia podnikateľov, startupistov, novinárov, úradníkov, politikov. Bola to jedinečná a inšpiratívna cesta plná zážitkov a skúseností, ktorá nás veľmi nakopla.“

 

Ja len pripomeniem, že na tomto „tripe“ sa Kiska zastavil aj v San Diegu v sídle spoločnosti ESET.

Áno, zastavili sa s Trubanom v tom ESET-e, ktorý dnes prostredníctvom svojich majiteľov financuje Trubanovu stranu, Čaputovú, Valla a čoskoro aj Kisku. A samozrejme Denník N, ktorý robí všetkým neuveriteľnú propagandu.

PLÁN Z KALIFORNIE

Chrústici sa všetci stretli v San Diegu. Jedna veľká liberálna rodinka. A začal sa príbeh „prevzatia moci“. Americkými liberálmi.

A nebojte, kamoši sa čoskoro spoja do jednej strany, aby porazili zlý „mafiánsky štát“ a odovzdali kľúče od Slovenska Washingtonu. Lebo taký je plán.

SAN DIEGO 2.0

Musela to byť fakt inšpiratívna cesta. Naposledy, keď sa takto do San Diega vybral majiteľ malej bezvýznamnej firmy ESET pán Trnka, tak sa mu podarilo pomocou istého pána Zajaca vybudovať v Kalifornii globálnu firmu. Podľa ruského ministerstva zahraničných vecí aj za pomoci CIA.

V roku 2014 sa v San Diegu stretli v ESET-e Kiska a Truban. Ktovie, či došli aj americkí „veľkí bratia“. Čo myslíte?

Mám taký pocit, priatelia, že Truban sa včera riadne prekecol. Na party s Kiskom sa asi veľa pilo a keď pijete, u know, nepíšte statusy na sociálnu sieť. Chybička, Miško.

ESET, CIA, KISKA, TRUBAN = PREVZATIE MOCI

Zhrňme si to.
Progresívne Slovensko je projektom ESET-u.
ESET je podľa ruského ministerstva zahraničných vecí projektom CIA.
Kiska je projektom ESET-u.
Truban a Kiska sú priatelia a boli na tripe v sídle ESET-u.

A odvtedy sa na Slovensku dejú veci – liberálny teror, šialené útoky na Smer a na Roberta Fica, nakoniec majdan minulý rok, zneužitie vraždy novinára…

A teraz tu máme orchestrálny výkon liberálnych médií, ktoré svorne nenávidia Fica a svorne milujú Kisku a Progresívne Slovensko. Aká náhodička.

IDÚ PREMENIŤ SLOVENSKO NA AMERICKÚ KOLÓNIU

U Kisku už oslavujú.

A v San Diegu si už mädlia ruky.

Budú základne, budú americké ploty uprostred hlavného mesta SR, budú tu americké zbrane, americká armáda… proste, premenia Slovensko na americkú kolóniu.

Gratulujem, Mr. Truban. Gratulujem, Mr. Kiska.

V San Diegu to musel byť fakt „inšpiratívny“ trip.“

 

Blaha 2.5.

„Neuveríte, aký list som si našiel v poslaneckej kancelárii. Snažia sa ma umlčať oligarchovia. Najali si na to právnickú firmu, ktorá chce poprieť moje ústavné práva.
Čo myslíte, kto sa znížil k takejto neuveriteľnej arogancii? Penta? Eset? Alebo nejakí iní pracháči?
A čo myslíte – nechám sa od nich zastrašiť?
Odpoveď nájdete vo videu.

 

Snažia sa ma umlčať oligarchovia:

https://www.youtube.com/watch?v=UB4DlNVtWFs

https://www.facebook.com/LBlaha/videos/620016671807538/

 

Blaha:

„KEĎ SA OĽANO VYSMIEVA SMERU“ a o Pente a Esete píšu to isté.

Majú na to rovnaké dôkazy alebo si každá strana vymyslela na nich iné?

 

Ja si len skromne myslím, že to nie sú liberáli a na to som ani Matoviča ani Blahu nepotrebovala, aby som si to myslela. Ešte si pamätám, aký má byť liberál, keď im nevadilo, že aj ja som liberál. Fakt voľakedy niektorí aj boli! Však inak by som im neuverila tie krásne myšlienky, že ich myslia naozaj!

 

.

Celosvetové preteky v primitivizme mužov – bojujú maternicami

10.07.2020

Keby sme aj my mali zotročené ženy a ženy by boli závislé na mužoch a neuživili by sa samé a nebola by antikoncepcia, tiež by nám rodili po 10 detí a porazili by ste ich maternicami, pretekali by sme sa v tom s primitívmi. V čom sa líšia takí muži od nejakých osadníkov alebo radikálov, ktorými pohŕdajú? Poviem vám, sú od nich horší, lebo mali lepšie podmienky, [...]

Nevychovaní rodičia mávajú agresívne deti

09.07.2020

Už v roku 2009 som v článkoch upozorňovala na nemohúcnosť škol poradiť si so sexuálnym obťažovaním a už na základných školách. Ale čo chcete od škôl, keď tu som včera zažila, že 8x mi nejaký starý človek nadáva, že som stará dievka, inokedy, že si mám rúško strčiť do rozkroku a ešte sa na tom všetci tu starí smejú, že takéto mi vadí? Kde ešte staré [...]

Sú starší ľudia slušnejší od mladších a naozaj sú múdrejší? Majú múdrejšie politické názory?

08.07.2020

Prišla som na to, kedy, kde a prečo ľudia útočia na iných v diskusiách. Vždy som to považovala za výhodu diskusií, že na nich existuje anonymita a len nicky, pretože diskutujúci sa mali zamerať na argumenty a nie na to, kto ich píše. Nemalo a nebolo dôležité, kto má koľko rokov, aké vzdelanie, aké pohlavie, ale aké má argumenty. Vždy som takto vnímala [...]

NAKA / Mochovce /

Podnikateľ Peter Kuba, zadržaný v rámci akcie Dobytkár, bude stíhaný väzobne

10.07.2020 11:11, aktualizované: 11:29

Rozhodol o tom v piatok senát Najvyššieho súdu

Ide o pravdu, Silvia Porubänová

Ide o pravdu so Silviou Porubänovou

10.07.2020 09:57

Personálne výmeny v rezorte práce pod vedením Milana Krajniaka pokračujú. Z vedenia Inštitútu pre výskum práce a rodiny odchádza dlhoročná riaditeľka a známa sociologička Silvia Porubänová. Aká je úloha inštitútu? Aká je slovenská rodina?

Covid-19

Pribudlo 19 prípadov nákazy. Testovali 2 172 ľudí

10.07.2020 09:42, aktualizované: 10:12

Celkovo evidujeme 1 870 pozitívne testovaných na koronavírus.

Bärenschützklamm

Treťou obeťou pádu skál v rakúskej rokline je Slovák

10.07.2020 08:36

Pri nešťastí prišli o život aj 50-ročná Maďarka a 21-ročná Rakúšanka. Zranenia utrpelo ďalších deväť osôb.