Založ si blog

Voľte Smer a volíte liberálov, ktorých budú poslúchať

Ako prvú správu ráno som si prečítala:

„…..ho samozrejme akceptoval Lajčák, rovnako tak aj najzodpovednejší výkonný orgán našej zvrchovanosti Pellegríni a v konečnom dôsledku

práve

ONI národu GARANTUJÚ ,že taký súhlas v NIČOM neohrozuje našu bezpečnosť a suverenitu!“

 

Vidíte? Toto vám odporúčajú tí, ktorých neznášate ako nejakú pravicu alebo liberálov. Pre nich najzdatnejší človek je Lajčák a Pellegrini v najdôležitejších rozhodnutiach štátu. Takže mi už nikdy nehovorte, že najnebezpečnejší je nejaký Sulík alebo SaS, keď tí vaši ľudia, ktorých neznášate ako pravicu a liberálov, majú svojich poslušných ľudí v Smere.

 

Kde oni odporúčajú voliť SaS? Veď o Sulíkovi píšu už tri roky, že je nebezpečný a nespoľahlivý a negarantuje im ich ciele. Ich ciele im garantuje Lajčák a Pellegrini. To oni nie sú populisti a zabezpečia vám bezpečnosť a ľudskosť a ciele, ktoré presadzujú.

Takže voľte Smer a volíte ich, keďže Progresívne Slovensko a iné ich straničky sú malé. Do moci preto potrebujú práve voličov Smeru, ako predtým potrebovali voličov Mostu do takejto peknej a zodpovednej koalície.

Nie, neodporúčali SaS, ale MOST a Sieť a zo SaS sa utekalo pre ich ciele inam, kde to bude zaručené spoľahlivo a nie nespoľahlivo ako v SaS.

 

Naozaj nepochopím myslenie týchto ľudí, ktorí sa dennodenne zabávajú kopaním do Nicholsonovej, Blahovej alebo do Sulíka, aby potom dávali hlasy najväčším „liberálom“ v Smere, v podobe poslušného a slúžiaceho Smeru. 

 

Ľudskosť a bezpečnosť a hlavne poslušnosť EU vám zabezpečia:

 

Danko v poslušnej koalícii

 

Lajčák v poslušnej koalícii

 

Pellegrini v poslušnej koalícii

 

Blaha v poslušnej koalícii

 

Počuli ste to z úst aj vášho blogera Stanislava, že najzodpovednejší pre liberálov sú práve politici Smeru a nie žiadna SaS. S nimi oni spolupracovať nevedia a nebudú, ich neodporúčajú voliť, lebo zjavne neposlúchajú ako Smer a malé liberálne straničky najväčších liberálov. Voľte Smer a volíte liberálov, ktorých budú poslúchať.

 

Mne ste často vyčítali, aspoň spočiatku, že JA volím liberálov, lebo ja som volila SaS a tú vašu Nicholsonovú a Blahovú a Sulíka, lebo toto je pre vás smiešny obraz liberálov. 

Nie, toto nie je ich obraz! Toto je obraz takých liberálov, akým som ja sama, čo si dovolia byť voči novým poslušným liberálnym silám nespoľahliví, nespolupracujúci, kritickí, pre nich populistickí a hnednúci. Ich obraz, čo má politik robiť, nie je v Sulíkovi, ale v Lajčákovi a v Pellegrinim a je v Smere. Veľmi dobre vedia, že im nezvolíte Progresívne Slovensko alebo iné objavené straničky a preto vedia, že si zoberú vaše hlasy cez Smer, ktorý im bude poslušne súžiť – tým najpokrokovejším liberálnym silám. 

 

Tak kto tu slúži liberálom, ja alebo vy? Veď pre nich Sulík už dávno liberál nie je a dokola to už tri roky dennodenne opakujú, že nie je liberál a neposlúcha.

Poslušní liberálom a najväčším liberálnym silám dnešnej doby sú v Smere a v koalícii so Smerom.

 

Prečo slúžite najväčším liberálom? Prečo im každý deň slúžite? Prečo ich chcete tak servilne poslúchať?

 

Už dávno neexistuje delenie na pravicu a ľavicu a už dávno neexistuje delenie na liberálov a smerákov. Už existuje len delenie na poslušných voči najväčšej moci a neposlušných a kritických. A keďže v každej strane majú svoje sily a kolaborantov, tak ani neviete, kedy ste najposlušnejší. No teraz práve v Smere!

 

 

z tlačovky SaS:

 

„V článku 7 tejto dohody sa píše doslova: „Tento globálny rámec predstavuje právne nezáväzný rámec spolupráce.“ To znie fajn, v poriadku. Hneď ďalší bod, článok 8 začína touto vetou:

„Tento globálny rámec vyjadruje náš spoločný záväzok (ZÁVAZOK!) zlepšiť spoluprácu v medzinárodnej migrácii“. Celý tento dokument je postavený na tom, že vychádza z toho, že migrácia tu bude, bude čoraz väčšia a my ju máme akurát lepšie manažovať. Ani slovo o tom, že štáty majú právo, majú prirodzené právo, nespochybniteľné právo sa proti migrácii brániť. Prekvapuje ma, že toto premiér Pellegrini nepochopil a že sa v tomto duchu jasne nevyjadril, aby ukľudnil občanov Slovenskej republiky.

 

Druhý príklad, v bode 16 je spísaných celkovo 23 cieľov a v tom istom bode sa píše doslova: „Každý cieľ obsahuje záväzok (OBSAHUJE ZÁVAZOK!), po ktorom nasleduje celý rad opatrení, aktivít, ktoré sú považované za relevantné politické nástroje a osvedčené postupy.

 

Už samotný názov dokumentu, ktorý znie Globálny rámec o bezpečnej riadenej a legálnej (LEGÁLNEJ – čím z nej robí legálnu) migrácii, vyvoláva veľké očakávania u migrantov. Aj selfíčka u pani Merkelovej, boli právne nezáväzné, ale presne vieme, čo spôsobili. Ak túto dohodu podpíšeme, vytvoríme priestor pre silný politický tlak a ak budeme chcieť byť konzistentní a spoľahlivý partner v budúcnosti, budeme musieť tento záväzok po politickej stránke aj naplniť. Táto dohoda je tá povestná noha vo dverách alebo inak opýtam sa, aký zmysel má podpisovať nezáväznú dohodu. Očakávam od Petra Pellegriniho, že nepôjde proti občanom našej krajiny a vyzývam ho, aby dal pokyn ministrovi zahraničných vecí tento dokument  nepodpísať. Ak sa tak nestane, práve ste počuli, sme pripravení konať v národnej rade.“

 

 

Tak to je, keď liberáli stoja proti najväčším „liberálnym silám“ aj v Smere alebo kdekoľvek. Váš „Kiska“ sedí aj priamo v Smere a rozmnožený na mnohých poslušných.

A kto bude takto nabudúce voliť „Kisku“, ja alebo vy?

No VY, práve VY!

 

Budete sa smiať z menších liberálnych síl v podobe Nicholsonovej len maturitného vysvedčenia, z Blahovej kvôli blbostiam o čistom zariadení, zo Sulíkovej peňaženky alebo rozkroku, z jeho teplých rožkov a samotní VY si zvolíte výhru liberálov! Lebo Pellegrini tak liberálne len nevyzerá? Lebo sa nevolá liberál? Lebo Lajčák sa nevolá liberál?

 

Však aj ja sa volám liberál a s poslušnosťou a kolaboráciou to celkom nič nemá, kto presne slúži tým najväčším a kto je tu servilný voči nastávajúcej moci z ktorej sa smejete.

Smejete sa z nej a volíte si ju práve VY!

 

 

Ja nie, ani SaS nie. To VY si ju volíte!

 

.

Celosvetové preteky v primitivizme mužov – bojujú maternicami

10.07.2020

Keby sme aj my mali zotročené ženy a ženy by boli závislé na mužoch a neuživili by sa samé a nebola by antikoncepcia, tiež by nám rodili po 10 detí a porazili by ste ich maternicami, pretekali by sme sa v tom s primitívmi. V čom sa líšia takí muži od nejakých osadníkov alebo radikálov, ktorými pohŕdajú? Poviem vám, sú od nich horší, lebo mali lepšie podmienky, [...]

Nevychovaní rodičia mávajú agresívne deti

09.07.2020

Už v roku 2009 som v článkoch upozorňovala na nemohúcnosť škol poradiť si so sexuálnym obťažovaním a už na základných školách. Ale čo chcete od škôl, keď tu som včera zažila, že 8x mi nejaký starý človek nadáva, že som stará dievka, inokedy, že si mám rúško strčiť do rozkroku a ešte sa na tom všetci tu starí smejú, že takéto mi vadí? Kde ešte staré [...]

Sú starší ľudia slušnejší od mladších a naozaj sú múdrejší? Majú múdrejšie politické názory?

08.07.2020

Prišla som na to, kedy, kde a prečo ľudia útočia na iných v diskusiách. Vždy som to považovala za výhodu diskusií, že na nich existuje anonymita a len nicky, pretože diskutujúci sa mali zamerať na argumenty a nie na to, kto ich píše. Nemalo a nebolo dôležité, kto má koľko rokov, aké vzdelanie, aké pohlavie, ale aké má argumenty. Vždy som takto vnímala [...]

NAKA / Mochovce /

Podnikateľ Peter Kuba, zadržaný v rámci akcie Dobytkár, bude stíhaný väzobne

10.07.2020 11:11, aktualizované: 11:29

Rozhodol o tom v piatok senát Najvyššieho súdu

Ide o pravdu, Silvia Porubänová

Ide o pravdu so Silviou Porubänovou

10.07.2020 09:57

Personálne výmeny v rezorte práce pod vedením Milana Krajniaka pokračujú. Z vedenia Inštitútu pre výskum práce a rodiny odchádza dlhoročná riaditeľka a známa sociologička Silvia Porubänová. Aká je úloha inštitútu? Aká je slovenská rodina?

Covid-19

Pribudlo 19 prípadov nákazy. Testovali 2 172 ľudí

10.07.2020 09:42, aktualizované: 10:12

Celkovo evidujeme 1 870 pozitívne testovaných na koronavírus.

Bärenschützklamm

Treťou obeťou pádu skál v rakúskej rokline je Slovák

10.07.2020 08:36

Pri nešťastí prišli o život aj 50-ročná Maďarka a 21-ročná Rakúšanka. Zranenia utrpelo ďalších deväť osôb.