Založ si blog

Dokumentárny film jednej strany o opačnej, pričom obidve sú rovnaké

Nemyslím si, že slovo by mala mať len jedna strana, nech by bola akákoľvek. A rovnako, ako mi vadilo, keď liberálkovia neumožňovali diskusie, rovnako, len celkom rovnako mi vadí, keď sa zas umlčiava opačná strana alebo akákoľvek. Napríklad nie som zástancom toho, aby sa umlčiavali nejakí príslušníci strany ĽSNS a nedostávali priestor k diskusiám. Proti názorom sa bojuje diskusiami a v diskusiách, aby ľudia počuli všetky protiargumenty a sami si mohli utvoriť názor, lebo len vtedy sa menia dobrovoľne a nielen dočasne násilím, čo sa prejaví len v opačnom extréme. Ak si niekto myslí, že diskusiami to nepôjde, vždy to znamená len to, že nebude mať argumenty, že sa bojí, že nemá dostatočné argumenty, ktoré by mohli ľudí presvedčiť.

Porušenie pracovnej disciplíny v čase osobného voľna v nedeľu, keď sa pracovníčka svojvoľne rozhodla zúčastniť sa na demonštrácii za slušné Slovensko.

 

video od 44 min:

 

https://www.aktuality.sk/clanok/634779/dokument-o-praktikach-primatorky-humenneho-je-vonku/

Ja sama som sa týchto demonštrácií nezúčastnila, o čom som už písala, lebo podľa mňa mali byť zneužité na presadzovanie nových strán v politike s ktorých smerovaním pre ich politickú servilnosť nesúhlasim, čo som tiež písala prečo a čo sa aj potvrdilo. Ale absolútne nesúhlasím s tým, aby sa ľuďom zakazovalo zúčastňovať sa akýchkoľvek demonštrácií, lebo toto sa môže otočiť aj proti vám a demonštráciám, ktoré budete schvaľovať a ktorých sa budete chcieť zúčastniť.

 

od 45 min. Poškodzujete školu (z pracovnej porady) – keď sme v demokracii:

„O demokracii chceš?

Demokracia nikdy nebude a nikdy nebola na Slovensku.

A tam, kde to došlo teraz, za to ja nie som zodpovedný. Končím!“

 

Na proteste vystúpila v nedeľu – „Bola som písomne napomenutá o porušení pracovnej disciplíny.“

 

„Riaditeľka okrem toho trvala na tom, aby škola dostala viac z peňazí, ktoré na ňu platí štát. Tvrdila, že majú na ne právo, nemusia fungovať s priškrteným rozpočtom.

Navyše urobila z pohľadu mesta hanbu, keď sa bez konzultácie s primátorkou rozhodla pomenovať školu po Breinerovi, známom kritikovi vládnej strany Smer. Zákon nevyžaduje súhlas mesta s premenovaním školy. Kultúra vládnutia v Humennom je však taká, že súhlas sa očakáva.“

 

Tento dokumentárny film mi pripomenul socializmus. Presne tak sa ľudia aj v socializme správali – „Daj si pokoj! Preboha, čo to nechápeš!“ Každý bol cvok, kto by sa chcel ozvať a tak je to aj dnes. A tu môžte vidieť, že to vôbec nebolo len socializmom, ale presne takí ľudia sú a takú náturu majú – správať sa takto totalitne kdekoľvek.

 

Takú náturu majú aj liberálkovia, čo sme nedávno mohli zas vidieť na kauze „Lívia“ a o čom by dokument mohla zas točiť opačná strana. (Naozaj mohla? Ja si myslím, že už nemohla.) Každý sa snaží opačných až totalitne umlčiavať a vysmievať, keď neslúži takým pánom ako on.

 

Ani liberálkovia nie sú iní, čo si už zrejme ten študent VŠMU neuvedomuje. Ale akákoľvek moc ľudí sa po čase začne správať takto totalitne s arogantnosťou moci a preto je veľmi dobré, že tu stále budú existovať aj ľudia, čo s vami nebudú súhlasiť, lebo len ich existencia túto slobodu dokazuje, aj zaručuje. A rovnako aj vo všetkých diskusiách.

.

Vydieranie s pokusmi na ľuďoch

23.07.2021

Mňa teraz zaujíma len to, že ked sa budem musieť dať povinne zaočkovať s vyhrážaním sa, že inak prídem o prácu, čo sa bude diať, keď odmietnem podpísať súhlas. Potom nech ho nevyžadujú a nerobia divadlo na súhlas! Ja tam napíšem – Som vydieraná, inak by som prišla o prácu. Neskutočne ma poburuje vydieranie, že mám napísať súhlasím, keď som vydieraná! [...]

Dnes ste ešte väčšie ovce vy!

27.06.2021

Skutočne mám plné zuby takz. dnešných liberálov, čo v spoločnosti prebrali rolu bolševikov s ich ideologickou propagandou. Tu sa ich osvietená režisérka, čo opísala svoju učiteľku ako mamuta zo socializmu, pýta, že čo sa stalo, že už nie sú takými mamutmi len poplatnými režimu? Keď som ja nastupovala do školstva, tak si ma zavolali do kancelárie, či viem, že [...]

Denník N bojuje proti Mesíkovi

26.06.2021

Zodpovednosť by mala prijať vláda, čo neprijme. To chcú prijať len svoje platy. Akurát sa budú vyhovárať len jeden na druhého, že za to môže akási vakcinačná kampaň. To nie je len zlyhanie vakcinačnej kampane! O tom, že tu vôbec nejde o zdravie občanov, svedčí že vôbec nikde nebol záujem o liečbu a len o to, na čom sa dá zarábať. Ja som sa pôvodne očkovať [...]

Boris Kollár

Kam sa stratil z parlamentu Boris Kollár? Podľa Fica zmizol na dovolenku

24.07.2021 20:42

Robert Fico vystúpil s procedurálnym návrhom, aby sa prerušilo rokovanie parlamentu, kým sa nevráti do sály jeho predseda Boris Kollár.

búrka, počasie, blesky

Českom sa cez víkend preženú intenzívne búrky sprevádzané silným vetrom

24.07.2021 17:54

Nad južnou polovicou krajiny sa búrky preženú už v sobotu večer. V nedeľu a v noci na pondelok sa rozšíria už na celé územie ČR.

miniorloj

Valča má kurióznu atrakciu: Nezáživný miniorloj pre vnímavých

24.07.2021 16:00

Nová atrakcia - rovnobežkový miniorloj zo surovín, ktoré mali skončiť v odpade - je poučná a príjemne sa pri nej oddychuje.

Rakúsko, armáda, dráma, streľba, pytliak

Rakúsko pre opätovnú migračnú vlnu posilňuje ochranu svojich hraníc

24.07.2021 14:29

Spočiatku bude do pohraničného pásma vyslaných dodatočných 400 vojakov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 964
Celková čítanosť: 3715036x
Priemerná čítanosť článkov: 3854x

Autor blogu

Kategórie