Založ si blog

„VRAJ“ správy

dôkaz žiadny

neukážeme, ale verte, že ho máme

mŕtvolu majú-objavili nemenované zdroje

zaleží politikom na nejakom novinárovi?

 

Takže tu máme konšpiráciu, za pomoci „bez dôkazov“, po ktorej sa budeme všetci spolu povinne, lebo štáty EU vraj budú postupovať rovnako, dožadovať sankcií.

Ako predtým, baran zavelí a všetky ovce aj bez dôkazov sa ponáhľajú a žiadajú sankcie, kde to práve politickým silám vyhovuje ako predvoj budúcich rozkolov a vojen alebo ekonomiky.

 

Prečo chcú teraz tieto sankcie? Koho to má poškodiť? A kto z toho bude profitovať?

 

Rozumiem tejto politike ako hus pivu, lebo po dvoch rokoch aspoň nejakého záujmu o politiku, je toto pre mňa už neznámy svet – kto s kým sa tu navzájom hluší, aké skupiny. Takže znovu rozmýšľam len ako obyčajný človek, že určite sa svetová politika a ropa neotáča podľa jedného novinára, aj keby ho rozkúskovali po centimetroch. To by proste záujmové skupiny nedovolili. Im nevadí ani keď zomrú milióny ľudí, keď je raz nejaký záujem, nedojme ich ani vojna, nie ešte nejaký novinár.

Len jedným telom dokáže politikou otáčať len väčší záujem, než je život aj tisícov ľudí. Teda čokoľvek sa udeje kvôli jednému človeku (aj keby to bol Skripaľ alebo ktokoľvek), slúži to len ako divadlo na zmenu nejakej politickej akcie alebo politickej sily, prečo sa niečo v budúcnosti udeje – opodstatnenie pre plebs – prečo sme to museli urobiť.

A už to, že sa to dostane do novín, že sa to vôbec pretláča do novín (a zvlášť, keď sa to objaví na titulke) a nezatajuje, svedčí len o novom divadle. Keby sa chcel naozaj niekto niekoho zbaviť, tak sa ho vždy zbaví tak, že sa nemáte ako dovolávať spravodlivosti (vtedy to všetci vedia ako sa to robí). Preto si myslím, že najskôr platí táto konšpirácia, lebo odpovedá na jednoduché otázky vyššie:

Prečo tieto sankcie? Koho to môže poškodiť? A máme tu niekoho, kto by mal dôvod koho konkrétne poškodiť?

Myslím si, že sú tu sily, ktoré sa chcú zbaviť vplyvu Ameriky alebo konkrétnych skupín, lebo majú svoje politické záujmy. A pre svetovú verejnosť (vždy väčšiu-menšiu) si na to pripravili toto divadlo.

Ale samozrejme, nemusí to tak byť. Uverím, keď sa zverejnia dôkazy a identifikuje mŕtvola a očividne z toho nemá kto tak a prečo profitovať.

Nešlo by sa vplyvu Ameriky alebo konkrétnych skupín, zbaviť inak ako inscenovaním divadiel? No asi nie, keď ovce na javisku treba inscenovať, ako že budú znova bojovať za ľudskosť a nie za opačnú skupinu. Ale nechcite vedieť odo mňa akú, ja sa tu nehrám s ľuďmi ako s figúrkami a že práve k tejto figúrke budeme zrazu cítiť ľudskosť.

 

„Evropská komise oznámila, že přijme proti Rijádu jednotný postoj a odsoudí zemi a barbarský útok a vraždu. Přitom žádný důkaz nikdo neposkytl, pouze opět jako v kauze Skripal někdo tvrdí, že důkaz má, ale nemůže ho ukázat. A Bruselu to opět nevadí, opět důkazu, který svět neviděl, znovu věří. Proč? Protože jak už jsem psal v minulém článku, cílem je obvinit Rijád, a tím pádem ohrozit jeho pozici, uvrhnout ho do izolace a tím poškodit USA a americký petrodolar.

Proč se ho rozhodli odstranit a zabít přímo na konzulátu? Mohli ho přece uspat a unést do Saúdské Arábie soukromým letadlem. A není vyloučené, že to i tak proběhlo. Proč? Protože pokud se jednalo o zpackanou špionáž ve prospěch turecké tajné služby a Rijád to odhalil, potom takové odhalení určitě zaznělo i při mučení Khashoggiho na nahrávce. A proto Turecko nechce za žádnou cenu nahrávku pustit ven, protože tam by z ní vyplula na povrch pravda, pro koho Khashoggi ve skutečnosti pracoval.

Turecko nechce zveřejnit nahrávky, protože by z nich vyplynulo, že Jamal Khashoggi pracoval pro tureckou tajnou službu a byl během špionáže na konzulátu odhalen

Americká CNN začala útočit na Donalda Trumpa [5], že hájí a chrání vrahy saúdského novináře a Trump tak podle CNN nese spolupodíl a vinu na této kruté vraždě. Cílem celé akce tak není nic jiného, než izolovat Saúdskou Arábii, spojence č. 1 amerických neoconů a amerického dolaru. Protože bez Saúdské Arábie a bez saudského korunního prince a jeho otce nebude ani americký petrodolar.

Bez petrodolaru nebudou ani USA. Celá kauza Jamala Khashoggiho je tak v konečném důsledku akcí, která má uvalit na Rijád mezinárodní sankce, opovržení a tím izolovat Rijád ve prospěch Teheránu a globalistů. Protože oslabení Rijádu znamená automaticky oslabení amerického petrodolaru, a tím pádem oslabení americké celosvětové moci Pax Americana. Proto musel Donald Trump urychleně vyslal Mikea Pompea do Rijádu, protože nejde o smrt nějakého novináře, ale o záchranu amerického petrodolaru, na kterém stojí americký systém Pax Americana, hlavní ukotvení amerických neoconů.

Kauza útoku na anti-saúdského novináře je útokem na saúdskou královskou rodinu, petrodolar a Donalda Trumpa. Ze situace bude těžit Teherán, Ankara a globalisté v EU

Lehce si potom spočítáme, komu údajná vražda novináře teď vyhovuje. Globalistům, Ankaře, Teheránu a Evropě.

Opět vidíme, že zpravodajské hry se nehrají jenom proti Rusku, ale i proti Rijádu a Donaldu Trumpovi a zejména proti neoconům v jeho okolí. Útok na Jamala Khashoggiho je útokem na americký petrodolar. Proto ta hysterie okolo Bílého domu. Kdokoliv zaútočí na Saudy, automaticky tím útočí na americký dolar.“

(česká alternatíva, ktorú chcú zlikvidovať tiež)

Ale keď sú to vždy len smiešne konšpirácie, prečo ich chcú zlikvidovať?

 

Sme len pešiaci a na živote žiadneho novinára im nezáleží. Ľudskosť je v politike vždy len transparent. Zaujímajte sa len o to, pre koho je ktorá ukážková mŕtvola (v mori vojen) transparentom alebo o dôkazy!

 

Mne teda slovo VRAJ už nestačí. Budem sa držať len toho, čo si o tom budem myslieť sama. A nemyslím si, že saudská kráľovská rodina chcela proti sebe vyvolať celosvetové divadlo, ktoré ju poškodí. Nech je akákoľvek, nech sa tam deje čokoľvek, aj ona sa môže stať obeťou podobných v rámci ich spoločných hier na politiku a ľudskosť. Určite by neboli prví.

 

Teraz pribudlo:

„Našli sa časti tela patriace saudskoarabského novinárovi Džamálovi Chášakdžímu, zavraždenému na konzuláte Saudskej Arábie v tureckom Istanbule.

Objavili ich v záhrade domu saudskoarabského generálneho konzula, informovala televízna stanica Sky News s odvolaním sa na nemenované zdroje.

Dvojník“ Džamála Chášakdžího, ktorý opustil ambasádu v Istanbule v oblečení, ktoré patrilo novinárovi. Vľavo samotný Chášakdží pri príchode na ambasádu.“

 

A prečo dvojník odišiel o 8,35, keď tam prišiel o 13,14?

 

A na čo majú jeho dvojníka?

 

A tiež by ma zaujímalo, že ako počuť na takej nahrávke, že si nasadil slúchadlá:

„Ako počuť na nahrávke, práve on reagoval na prosbu konzula: „Zavri si papuľu, ak chceš ostať nažive po návrate do Saudskej Arábie.“ A ostatným prítomným navrhol, aby počúvali hudbu, kým robí „svoju prácu“ a sám si nasadil slúchadlá.

Povedal na tej nahrávke – A ja si nasadím slúchadlá? Alebo sa ho spýtali – A vy máte slúchadlá?

.

Prečo sa iní liberáli na vašu stranu nepridajú a radšej budú hopkať na námestiach

22.02.2024

Predstavte si tých ľudí na námestiach z ich liberálnych bublín, keby zrazu s nimi nesúhlasili a stali by sa kritickí. Môžete si každý deň prečítať na SME, ako na takých reagujú. Okamžite im nadávajú, že sú smeráci, kremloboti a taký človek zažíva nátlak, aby stíchol, aby sa zaradil a nepísal nič kritické voči nim, aby bol ticho. Prečo sú takí ľudia [...]

Čekan uviedol, že nebojoval za odstavovanie nezaočkovaných z internetu!

21.02.2024

Experimentálne očkovanie, za ktoré nikto neberie zodpovednosť, má byť dobrovoľné. Slovo dobrovoľné znamená, že nemá byť k takému očkovaniu, za ktoré si má byť sám zodpovedný, donucovaný alebo vydieraný! Jeden sám Čekan by nikoho nemohol donucovať alebo vydierať, keby to nerobili novinári, ktorí dennodenným písaním prenasledovali a odsudzovali ľudí, čo [...]

Príbeh mnohých, ktorých vydierajú cez rodiny

19.02.2024

Cesta od liberála k dezolátovi Toto píšem tebe, Luna, o svojich zážitkoch na blogu Pravdy. Myslím si, že sa tu na mňa ľudia hnevali, že tu píšem veľa liberálnych myšlienok, názorov, agendy, ale ja som náhle prešla sem z úplne opačného tábora. Ja som prišla od tých zo SME, kde sa vždy písalo, že na Pravde sú primitívi, čo volia Smer. Verila som tomu. Ja som [...]

Spravodlivosť, súd, súdnictvo, kladivko

Poprední českí advokáti sa pozreli na slovenskú novelu Trestného zákona. Ako ju vidia?

23.02.2024 14:15

Český server Advokátni deník online sa spýtal popredných českých expertov na trestné právo, čo hovoria na novelu Trestného zákona, prijatú na Slovensku.

Čína, Rusko, drony

Čína konečne čelí sankciám EÚ. Je pre Peking dôležitejší Západ alebo Rusko?

23.02.2024 14:00

Európska únia po prvý raz uvalila sankcie na čínske spoločnosti, ktoré obchodujú s Ruskom a pomáhajú mu v jeho vojne proti Ukrajine.

gripen, stihacka

Nastane obnova dôvery medzi Švédskom a Maďarskom? Budapešť kupuje Gripeny

23.02.2024 13:52

Maďarsko ako posledná členská krajina ešte neratifikovala prijatie Švédska do NATO.

protest, šimečka

Šimečka vyzval koalíciu, aby obnovila vojenskú pomoc Kyjevu: Ukrajina si po dvoch rokoch ruskej agresie zaslúži podporu

23.02.2024 13:22

Lídrov vládnej koalície vyzval, aby prestali hazardovať s bezpečnosťou a dobrým menom Slovenska.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,435
Celková čítanosť: 5488208x
Priemerná čítanosť článkov: 3825x

Autor blogu

Kategórie