Postup kolaborantov – časť ľavica

Tento clanok je pokracovanim clanku „Postup kolaborantov – cast pravica“, kde som pisala ako cudzim mocnostiam sluzila a sluzi pravica a kto z nej.

V tom clanku som pisala, ze pravici sa to nepodarilo tak, ako mala v plane, pretoze SaS sa im nepodarilo ovladnut a slnieckari v nej predstavuju zanedbatelnu cast nielen poslancov, ale aj ich volicov:

Postup kolaborantov – časť pravica

Skoncila som ho slovami:

„Vyzera to teda tak, ze normalni ludia, co nechcu kolaborovat s tymito sialenymi viziami EU vyhrali.

Lenze nie je to tak!!! 

Nie je to tak preto, lebo nielen pravica kolaboruje s cudzimi mocnostami, ktorych prioritou je zbrojenie a hufne prijimanie migrantov do Europy, ale aj lavica.

U lavice to teraz mozte uz naplno vidiet uz v ocividnej snahe Smeru a SNS dostat sa do jadra EU, co znamena byt poslusnym sluhom EU aj v zbrojeni, aj v prijimani migrantov.

Uz od roku 2015 upozornovali alternativne media na dvojtvarnost Smeru, ktory sa doma sprava ako odporca takych sluhov, ale zakazdym v EU sklopi usi a hlasuje ako poslusny sluha. Pri zalobe Smeru proti kvotam upozornovali, ze to je len divadlo pre volicov, aby im verili, ze nas budu proti zlej migracnej politike EU chranit, ale ked volby skoncia, tak postupne otocia a budu vzorne posluchat aj akekolvek nezmysly, ktore nam z EU nariadia.

To otocenie je uz teraz celkom viditelne, ked sa Smer uz navonok aj doma prezentuje ako najposlusnejsi kolaboranti z pravice za vydatnej pomoci SNS. Takze vobec sa neda povedat, ze takych kolaborantov mate len v pravici, su aj v lavici, len spravali sa ako chameleoni a o svojich smerovaniach klamali. 

Preto cast pravice (Most a Siet), co su taki isti, velmi privitali spolupracu v takejto koalicii, kde ich spaja prave ta rovnaka kolaboracia so zaujmami EU a nie nasimi. Do vladnej koalicie sa tak dostali poslusni kolaboranti z obidvoch stran, aj z lavice, aj z pravice a v opozicii sa ocitli strany, ktore s tymto poslusnym smerovanim nesuhlasia.

Takze uz nema zmysel delit politikov na nejaku pravicu a lavicu, len na tych, co chcu byt v jadre EU a poslusne vykonavat cokolvek, co este ani nevedia, co vsetko to bude (ze to bude prijimanie migrantov, to uz mozu vediet a vedia) a opozicne strany, ktore v nom nechcu byt a nie su ochotne vsetko poslusne vykonavat.

Kedze dalsie volby su daleko a uz ich nemozme zastavit ich nezvolenim, lebo volici lavice uz boli oklamani, velmi pravdepodobne bude Slovensko uz len poslusnym sluhom EU aj v zbrojeni aj v prijimani migrantov ako nam prikazu.

Mali ste vtedy citat alternativne media a neverit Smeru ani SNS, ze nas pred tym ochrania a naozaj budu chciet ochranovat pred prijimanim migrantov. Dnes uz su schvalene projekty na prijimanie migrantov, v ktorych sa uvadza, ze ohrozenim tychto projektov je nedostatok migrantov pre ktorych su schvalene:

http://malinova.blog.pravda.sk/2017/03/13/schvalili-projekty-ktore-neplanuju/

.

Uz si tu mozte hovorit, ze to nedopustite, lebo budete volit LSNS, ktoru ak vam nezrusia, aj tak nema ziadnu moc to zastavit. 

Zbytocne si budete hovorit, ze v dalsich volbach (ak este bude existovat), bude mat tolko volicov, ze to zastavi. Do volieb su este tri roky a uz za pol roka budu moct kolaboranti v koalicii vsetko rozhodnut a to neodvolatelne. Uz je to len otazka mesiacov, kedy sa dozviete o prijimani migrantov a o novom zbrojeni ste sa uz dozvedeli, ako posluchame. 

Mate este pocit, ze uz nie je neskoro? Uz je a rozhodli to uz volby v minulom roku, ked sa kolaboranti aj z pravice, aj z lavice dostali do spolocnej koalicie. 

.

Dnes by nemali byt prioritne demonstracie proti korupcii doma, ale demonstracie k nasmu smerovaniu v ramci EU. A kde su?

Nikde, lebo nasim obcanom je to jedno a zacnu na to nadavat az potom, ked pocitia ekonomicke nasledky takeho zbrojenia a zacneme tu prijimat nanutenych migrantov, hoci uz teraz mozte vediet, ze to tak bude a vsetko je to uz poschvalovane. Uz teraz je neskoro a ludom to ani nedoslo!

Potom, ked to uz uvidite na vlastne oci a dojde vam to, nenadavajte na akehosi Sorosa, ktory vam predsa neprikazal, koho mate volit. Potom si spomente, ze tuto koaliciu sme si zvolili sami, navyse ju este branili proti akejsi pravici, akokeby len v pravici boli kolaboranti, a hlavne, boli sme celkom ticho, ked rozhodovala o nas, bez nas, ze mame byt v jadre a posluchat. 

.

Boh je len pokračovaním mojej mamy

02.06.2026

To akí sme, určujú naši rodičia. Zvyčajne si nepamätám názvy kníh, ale ich obsah, keď ďalšie knihy som od toho autora nečítala. A v jednej takej o zraneniach som sa dočítala, že prakticky sme sformovaní na celý život do 15 rokov, čo budeme v živote vyhľadávať, aké problémy. Ak si sa narodil do rodiny, kde si len jedno osamelé zvieratko, kde sa [...]

75% prvních sexuálních zkušeností žen je negativních

02.06.2026

2.6.2026 75% prvních sexuálních zkušeností žen je negativních. Tohle to mění! Tady je přístup k moderní sexuální výchově pro děti 13 – 18 let: https://intimitanarovinu.cz Ešte šťastie, že som svoje prvé sexuálne skúsenosti nemala s chlapcom, ale s dievčaťom. To by som mala z mužov ešte [...]

Nie som nič príliš

31.05.2026

To, aká som ja, vôbec nie je môj výsledok, ale výsledok výchovy mojej mamy. Moja mama bola ako z 5D. Keby bola farba, bola to tá najbielejšia biela – snehobiela. Bola mimoriadne cítiaca žena. Už som písala, že najviac jej k cíteniu pomohlo to, že nebola pekná ako jej sestry a preto zažila v živote veľa bolesti. Nič vo vás nevydoluje takú [...]

Vojenské cvičenie Engineer Thunder Litva 2023

Pri hraniciach s Ruskom vzniká neistota. Litva nevie, či dostane nových amerických vojakov

02.06.2026 23:28

Litva od ruskej invázie na Ukrajinu strojnásobila svoje výdavky na obranu.

Brown Bear / Medveď /

Pri Žiline napadol človeka medveď. Obec vydala mimoriadne upozornenie

02.06.2026 21:01, aktualizované: 21:44

Informáciu potvrdil starosta obce.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,434
Celková čítanosť: 6638184x
Priemerná čítanosť článkov: 2727x

Autor blogu

Kategórie