Založ si blog

Mužom so syndrómom týranej ženy, mužom Európanom

Dôležité a nedôležité.

Nedôležité je to, čo si myslím o vražde Kuciaka. Už som viackrát od jeho zavraždenia písala, že si myslím, že ho obetovali tie finančné skupiny, ktoré u nás chceli zmenu politiky a dostať k moci nové strany. Podľa mňa nedali zavraždiť Kuciaka preto, že ich ohrozoval, pretože každého, kto niekoho ohrozuje, vždy dajú zavraždiť nenápadne a nie tak, aby to vyvolalo celosvetový rozruch a celosvetové pátranie o ktoré sa budú zaujímať všetci novinári sveta!

Toto bola vražda, ktorá mala spôsobiť celosvetový rozruch a nie zničiť jedinca, ktorý niekoho ohrozuje. A na takej vražde môžu spolupracovať aj zdanlivo politickí nepriatelia, keď naši politici sú len bábky v rukách finančných skupín nad nimi, ktoré si ich platia a kľudne aj tých, čo su pri moci (ako bábky) a súčasne aj ich opozíciu. Nitky objednávateľov môžu viesť súčasne cez dva prúdy v politike, ak objednávateľmi sú ich spoločné finančné skupiny, ktoré si platia všetkých.

Že ani voľby na primátora sa nezaobídu bez podpory finančných skupín, to ste mohli vidieť pri voľbách hoci len na primátora, že aj ten je len zaplatenou bábkou svojich živiteľov k tomu.

 

Dôležitejšie od všetkého je to, že Európa sa má stať bojiskom mocností a my o tie rakety ešte žobreme. Keby bola Európa žena, tak je to nielen ľahkopredajná prostitútka, ale poslúcha svojho násilníka na slovo ako ukážkovo týraná žena, ktorá ho ešte navyše obhajuje, že ju predsa živí a bez neho by neprežila!

Nepoviem, keby v Európe žili samé ženy, že by mali syndróm týranej ženy. Ale toto je politika európskych mužov! Majú už všetci muži v Európe syndróm týranej ženy? Už nemajú ani štipku sebaúcty k sebe, ako sa takým ženám hovorí? 

Ešte niekto povedzte, že také ženy nechápete, keď aj celú Európu ovládajú muži – politici a samozvanci s týmto syndrómom, ktorí stratili aj sebazáchovný inštinkt. Veď presne toto si každá týraná žena hovorí:

„Bez neho neprežijem! On ma živí… Ja mu vďačím… aj keby som šlapala chodník, aj keby ma škrtil… aj v dobrom, aj v zlom… aj keby deti mlátil, ale čo by sme bez neho robili? Kam sa podeli? Ako prežili? On sa o nás stará! A kto iný by sa o nás staral? Iní sú len horší. ON NÁS OCHRÁNI!“

 

Pozeráte sa všetci na seba. Vy ste tá žena s tým syndrómom, keď toto opakujete a veríte, že ten nôž aj nabudúce zapichne len do stola, ako už mnohokrát. A vlastne sa netreba báť, lebo on nás ako silný len ochráni! Aj mňa, lebo na nás mu len tak záleží. To je vlastne prejav lásky jeho ochranným silným spôsobom. Nehovorí si toto aj prostitútka, keď ju sprevádza pasák? Že vlastne on ju živí a ochraňuje?

No čím by bez neho bola? Už celkom nikým!

 

 

Chmelár:

Dôvod na obavy je veľký. Propagandistická príprava sa už začala. Pred dvoma dňami, keď poľský minister zahraničných vecí Jacek Czaputowicz vyzval na nasadenie amerických jadrových zbraní v strednej Európe, som napísal: „Nepochybujem, že podobné reči sa objavia aj na Slovensku a nemusíme dlho hádať, od koho.“ Prirodzene, ozvali sa vojnoví štváči zo SSPI, že „NATO a EÚ by mali začať vyvíjať také zbrojné systémy, ktoré by boli adekvátnou odpoveďou na kroky Ruska“. Dobre počujete. Akoby to bolo Rusko a nie USA, kto začal narúšať rovnováhu síl. Moskva sa celkom prirodzene obáva ohrozenia svojej schopnosti odvetného jadrového úderu kvôli čoraz hustejšiemu americkému štítu protiraketovej obrany a NATO. Keď začali Američania tento systém vyvíjať, klamali svetu, že nie je namierený proti Rusku, dnes to už ani nepopierajú.

 

 

EURÓPA JE V OHROZENÍ

Každým dňom sa viac a viac odhaľujú následky vypovedania Zmluvy o likvidácii rakiet stredného a kratšieho doletu (INF). Je nevyhnutné povedať to úplne otvorene: Spojené štáty Európu zradili a už dávno prestali byť naším spoľahlivým partnerom. Dokonca nám to oznámili ako posledným až po odstúpení z INF. Takto sa priatelia nesprávajú. Vypovedanie zmluvy neohrozuje Američanov, ani Rusov, ohrozuje nás a robí z Európy bojisko. Ruský prezident Vladimír Putin okamžite reagoval tým, že nariadil vývoj nových striel stredného doletu. Zdôraznil však, že Rusko ich vo svojej eur&oacu te;pskej časti ani inde nerozmiestni, pokiaľ tak neurobia aj Spojené štáty. V praxi to znamená, že ak Washington po odstúpení od dohody INF umiestni ďalšie rakety v Európe, Rusko by reagovalo recipročne, pričom tie európske krajiny, ktoré by súhlasili s americkými strelami na svojom území, by boli ohrozené ruským útokom.

Treba si konečne uvedomiť, že dlhodobým cieľom Spojených štátov nie je mier, ale jednostranná výhoda. USA systematicky ničí celý zmluvný systém kontroly zbrojenia. Najprv vypovedaliZmluvu o obmedzení systémov protiraketovej obrany (AMB). Potom vypovedali ťažko dohodnutú a veľmi cennú zmluvu o iránskom jadrovom programe, ktorou sa Teherán zaviazal, že nebude vyvíjať jadrové zbrane. Následne (nezabúdajme) vypovedali parížsku klimatickú dohodu, ktorá je takisto aj o svetovej bezpečnosti. No a dnes likvidujú zmluvu, ktorá sa zrodila ako symbol rastu vzájomn ej dôvery. Toto si tí mladí politruci zo Slovenského inštitútu pre bezpečnostnú politiku (SSPI), ktorý vznikol za americké peniaze iba s cieľom tlačiť nám do hláv potrebu zbrojenia, nemôžu pamätať. To pohnutie a dojatie, ktoré cítili všetci na oboch stranách Atlantiku, keď Gorbačov s Reaganom podpisovali túto ťažko vydretú historickú zmluvu. Bol to malý zázrak. A dnes nás šialenci hecujú do vojny a mierotvorcov niet.

 

Čo môžeme v tejto situácii urobiť my? Urýchlene vyzvať Národnú radu Slovenskej republiky, aby prijala uznesenie, v ktorom zaviaže vládu, že na Slovensku nebudú rozmiestňované žiadne jadrové zbrane. Prijať novelu ústavy, že Slovenská republika je mierový štát, ktorý nepripúšťa na svojom území rozmiestnenie jadrových zbraní a vojenských základní iných štátov. Vyzvať prezidenta republiky, aby tlmočil toto stanovisko ministrovi zahraničných vecí USA Pompeovi, ktorý má o pár dní pricestovať na Slovensko. Možno si poviete, že toto všetko je predčasné, že nič také nie je v pláne. Moje vyše dvadsaťročné skúsenosti mi hovoria, že vždy nás oklamali. V roku 1997 zmarili referendum o týchto otázkach, aby nás vzápätí presviedčali, že členstvo v NATO si takéto niečo nebude vyžadovať. Keď sme vstúpili do Severoatlantickej aliancie, druhá Dzurindova vláda prejavila záujem o chystaný projekt výstavby protiraketového štítu aj na Slovensku. Klamali nás ráno, klamali nás na obed, klamali nás večer, a tvárili sa, že inej cesty niet. A dnes sú na scéne niektorí kandidáti a kandidátky na prezidenta, ktorí tvrdia, že hodnotiť amerického prezidenta nám neprináleží (Robert Mistrík) a podobne aj prezidenta Kisku (Z uzana Čaputová). To sú veľmi znepokojujúce slová od tých, ktorí chcú reprezentovať záujmy štátu.

Už najbližšie mesiace potvrdia, že Slovensko viac ako kedykoľvek predtým potrebuje na čele muža mieru, ktorý nás nepredá a nezatiahne do vojny. Prisahám na svoj život, že ak mi dáte dôveru vo voľbách prezidenta Slovenskej republiky, nedopustím, aby tu boli rozmiestnené jadrové zbrane, nedovolím, aby bola takýmto spôsobom ohrozovaná naša bezpečnosť, nepripustím, aby sme sa stali terčom v bezhlavom zvyšovaní napätia medzi dvoma jadrovými mocnosťami. V tomto musíme mať jasno.“

 

 

Čo už takým mužom povedať? 

Stratili ste posledné štipky sebaúcty. Posledné štipky súdnosti a keď sa zľaknete znova, už sa nikdy takým ženám nečudujte. Presne rovnako majú vymytú hlavu tými kalerábmi, ktoré jej húdol roky, že bez neho by neprežila a on je vlastne jej jediný ochranca, ktorému na nej záleží. Ona mu to len presne tak isto hlúpo verí. Stačí sa pozrieť na seba a vidíte, ako to ide a ako ste sa do toho dostali aj vy! Len systematicky vymývaná hlava a súdnosť.

 

A dokážete to, čo museli dokázať tie, čo nimi prestali byť? Teraz si vyskúšajte, ako to ide ľahko! A či sa nebudete báť o prežitie, keď prestanete poslúchať!

Nielen 17 krát by ste trestné oznámenie stiahli, ale ani jedenkrát ho nepodali!

 

.

Liberálne monštrum

22.05.2019

Mnohí sa zhodneme na tom, že vieme, koho zaručene nevoliť. Síce každý to má iné, ale rozhodne vie, koho zaručene nevoliť. Vždy mi bola v politike cudzia nenávisť a nikdy som nezdieľala viac »

Ktorá je tá oblasť, čo sa môže kritizovať?

21.05.2019

Je skutočne šokujúce, že ešte aj na Mesiaci vychádzajú články, ktoré označujú kritiku EU za extrémizmus. Všetko, úplne všetko sa môže v slobodnej spoločnosti kritizovať, lebo absolútne viac »

Reforma islamu je reálnejšia, než reforma myslenia zlých politikov v Európe

19.05.2019

Aj keď nikoho multikulturalizmus nezaujíma, napíšem vám ako mohol existovať a pomáhať celému svetu. Celkom by bolo stačilo, aby ľudia neboli ovce a zaujímali sa o to, či ich politici neklamú. viac »

India / Pakistan / Šahín-II

Pakistan úspešne otestoval raketu stredného doletu Šahín-II

23.05.2019 10:29

"Šahín-II spĺňa strategické potreby Pakistanu udržiavať prostredníctvom odstrašujúcej sily stabilitu v regióne," uviedla po teste rakety pakistanská armáda.

kladivko, súd, sudca, rozsudok, trestný čin

Juditu, obvinenú z vraždy kamaráta, poslal súd do väzby

23.05.2019 10:24

Sudca rozhodol o vzatí do vyšetrovacej väzby mladistvej, ktorú polícia obvinila z vraždy 16-ročného chlapca v Žiline.

Huawei vs Apple

Čínska odveta za Huawei môže zničiť dominanciu Apple

23.05.2019 10:00

Až pätina amerických mobilných telefónov iPhone sa každý rok predá v Číne

maroš šefčovič, ide o pravdu

Ide o pravdu s Marošom Šefčovičom

23.05.2019 09:59

Bude Maroš Šefčovič opäť zastupovať Slovensko v Európskej komisii a ako vysvetlí svoje postoje v prezidentskej kampani?