Voľte Smer a volíte liberálov, ktorých budú poslúchať

Ako prvú správu ráno som si prečítala:

„…..ho samozrejme akceptoval Lajčák, rovnako tak aj najzodpovednejší výkonný orgán našej zvrchovanosti Pellegríni a v konečnom dôsledku

práve

ONI národu GARANTUJÚ ,že taký súhlas v NIČOM neohrozuje našu bezpečnosť a suverenitu!“

 

Vidíte? Toto vám odporúčajú tí, ktorých neznášate ako nejakú pravicu alebo liberálov. Pre nich najzdatnejší človek je Lajčák a Pellegrini v najdôležitejších rozhodnutiach štátu. Takže mi už nikdy nehovorte, že najnebezpečnejší je nejaký Sulík alebo SaS, keď tí vaši ľudia, ktorých neznášate ako pravicu a liberálov, majú svojich poslušných ľudí v Smere.

 

Kde oni odporúčajú voliť SaS? Veď o Sulíkovi píšu už tri roky, že je nebezpečný a nespoľahlivý a negarantuje im ich ciele. Ich ciele im garantuje Lajčák a Pellegrini. To oni nie sú populisti a zabezpečia vám bezpečnosť a ľudskosť a ciele, ktoré presadzujú.

Takže voľte Smer a volíte ich, keďže Progresívne Slovensko a iné ich straničky sú malé. Do moci preto potrebujú práve voličov Smeru, ako predtým potrebovali voličov Mostu do takejto peknej a zodpovednej koalície.

Nie, neodporúčali SaS, ale MOST a Sieť a zo SaS sa utekalo pre ich ciele inam, kde to bude zaručené spoľahlivo a nie nespoľahlivo ako v SaS.

 

Naozaj nepochopím myslenie týchto ľudí, ktorí sa dennodenne zabávajú kopaním do Nicholsonovej, Blahovej alebo do Sulíka, aby potom dávali hlasy najväčším „liberálom“ v Smere, v podobe poslušného a slúžiaceho Smeru. 

 

Ľudskosť a bezpečnosť a hlavne poslušnosť EU vám zabezpečia:

 

Danko v poslušnej koalícii

 

Lajčák v poslušnej koalícii

 

Pellegrini v poslušnej koalícii

 

Blaha v poslušnej koalícii

 

Počuli ste to z úst aj vášho blogera Stanislava, že najzodpovednejší pre liberálov sú práve politici Smeru a nie žiadna SaS. S nimi oni spolupracovať nevedia a nebudú, ich neodporúčajú voliť, lebo zjavne neposlúchajú ako Smer a malé liberálne straničky najväčších liberálov. Voľte Smer a volíte liberálov, ktorých budú poslúchať.

 

Mne ste často vyčítali, aspoň spočiatku, že JA volím liberálov, lebo ja som volila SaS a tú vašu Nicholsonovú a Blahovú a Sulíka, lebo toto je pre vás smiešny obraz liberálov. 

Nie, toto nie je ich obraz! Toto je obraz takých liberálov, akým som ja sama, čo si dovolia byť voči novým poslušným liberálnym silám nespoľahliví, nespolupracujúci, kritickí, pre nich populistickí a hnednúci. Ich obraz, čo má politik robiť, nie je v Sulíkovi, ale v Lajčákovi a v Pellegrinim a je v Smere. Veľmi dobre vedia, že im nezvolíte Progresívne Slovensko alebo iné objavené straničky a preto vedia, že si zoberú vaše hlasy cez Smer, ktorý im bude poslušne súžiť – tým najpokrokovejším liberálnym silám. 

 

Tak kto tu slúži liberálom, ja alebo vy? Veď pre nich Sulík už dávno liberál nie je a dokola to už tri roky dennodenne opakujú, že nie je liberál a neposlúcha.

Poslušní liberálom a najväčším liberálnym silám dnešnej doby sú v Smere a v koalícii so Smerom.

 

Prečo slúžite najväčším liberálom? Prečo im každý deň slúžite? Prečo ich chcete tak servilne poslúchať?

 

Už dávno neexistuje delenie na pravicu a ľavicu a už dávno neexistuje delenie na liberálov a smerákov. Už existuje len delenie na poslušných voči najväčšej moci a neposlušných a kritických. A keďže v každej strane majú svoje sily a kolaborantov, tak ani neviete, kedy ste najposlušnejší. No teraz práve v Smere!

 

 

z tlačovky SaS:

 

„V článku 7 tejto dohody sa píše doslova: „Tento globálny rámec predstavuje právne nezáväzný rámec spolupráce.“ To znie fajn, v poriadku. Hneď ďalší bod, článok 8 začína touto vetou:

„Tento globálny rámec vyjadruje náš spoločný záväzok (ZÁVAZOK!) zlepšiť spoluprácu v medzinárodnej migrácii“. Celý tento dokument je postavený na tom, že vychádza z toho, že migrácia tu bude, bude čoraz väčšia a my ju máme akurát lepšie manažovať. Ani slovo o tom, že štáty majú právo, majú prirodzené právo, nespochybniteľné právo sa proti migrácii brániť. Prekvapuje ma, že toto premiér Pellegrini nepochopil a že sa v tomto duchu jasne nevyjadril, aby ukľudnil občanov Slovenskej republiky.

 

Druhý príklad, v bode 16 je spísaných celkovo 23 cieľov a v tom istom bode sa píše doslova: „Každý cieľ obsahuje záväzok (OBSAHUJE ZÁVAZOK!), po ktorom nasleduje celý rad opatrení, aktivít, ktoré sú považované za relevantné politické nástroje a osvedčené postupy.

 

Už samotný názov dokumentu, ktorý znie Globálny rámec o bezpečnej riadenej a legálnej (LEGÁLNEJ – čím z nej robí legálnu) migrácii, vyvoláva veľké očakávania u migrantov. Aj selfíčka u pani Merkelovej, boli právne nezáväzné, ale presne vieme, čo spôsobili. Ak túto dohodu podpíšeme, vytvoríme priestor pre silný politický tlak a ak budeme chcieť byť konzistentní a spoľahlivý partner v budúcnosti, budeme musieť tento záväzok po politickej stránke aj naplniť. Táto dohoda je tá povestná noha vo dverách alebo inak opýtam sa, aký zmysel má podpisovať nezáväznú dohodu. Očakávam od Petra Pellegriniho, že nepôjde proti občanom našej krajiny a vyzývam ho, aby dal pokyn ministrovi zahraničných vecí tento dokument  nepodpísať. Ak sa tak nestane, práve ste počuli, sme pripravení konať v národnej rade.“

 

 

Tak to je, keď liberáli stoja proti najväčším „liberálnym silám“ aj v Smere alebo kdekoľvek. Váš „Kiska“ sedí aj priamo v Smere a rozmnožený na mnohých poslušných.

A kto bude takto nabudúce voliť „Kisku“, ja alebo vy?

No VY, práve VY!

 

Budete sa smiať z menších liberálnych síl v podobe Nicholsonovej len maturitného vysvedčenia, z Blahovej kvôli blbostiam o čistom zariadení, zo Sulíkovej peňaženky alebo rozkroku, z jeho teplých rožkov a samotní VY si zvolíte výhru liberálov! Lebo Pellegrini tak liberálne len nevyzerá? Lebo sa nevolá liberál? Lebo Lajčák sa nevolá liberál?

 

Však aj ja sa volám liberál a s poslušnosťou a kolaboráciou to celkom nič nemá, kto presne slúži tým najväčším a kto je tu servilný voči nastávajúcej moci z ktorej sa smejete.

Smejete sa z nej a volíte si ju práve VY!

 

 

Ja nie, ani SaS nie. To VY si ju volíte!

 

.

Progresívni voliči sa bránia inklúzii ako poslední rasisti z čoho obviňovali iných!

26.10.2025

Zhrnutie mojich článkov k tejto téme – súkromné školy a inklúzia: Naozaj ma vytáča ako vlastné nápady, ktoré vnucujú iným, nechcú dopustiť na vlastné deti! Však vy si aj tak za svoj rasizmus nemať deti v triede s Rómami a chudobnými, len ešte viac priplatíte! A už teraz to píšete, že si za to priplatíte! Keď ja môžem [...]

Diskutér na SME: „Za vlastizradu sa strielalo, kde su tie stare dobre casy? „

25.10.2025

Zabudla som uviesť link na primitívnu diskusiu na SME: https://domov.sme.sk/diskusie/5441305/gluck-navsteva-rusko-moskva-televizia-rt-ficova-vlada.html Toto si tam pestujú ako inteligentnejších voličov! Tými starými časmi myslia 50-te roky socializmu! Jednoznačne prekonali svojou fanatickou totalitnou primitívnosťou konzervatívcov! Sú [...]

A potom ma fakt rozčúli, keď môj syn kritizuje konzervatívcov ako primitívnych hlupákov a toto ich stádo dementných totaliťákov ignoruje!

25.10.2025

Progresívni novinári majú nový neuveriteľný level klamstva! Napíšu klamstvo a ako ukážku priložia video, ktoré dokazuje, že klamali!!! Rozumiete tomu? Lebo ja už niekedy pochybujem, že ich voliči rozumejú jednoduchým veciam. Takže to vysvetlím viac. To je akokeby som ako novinárka napísala, že daná žena mala červenú sukňu a k tomu [...]

Fabrika Surany

V Šuranoch zasadá vláda. Desiatky ľudí protestujú proti baterkárni

28.10.2025 10:25

Svoj názor vyjadrujú pomocou transparentov, rapkáčov, bubnov i píšťaliek. Na poriadok dohliada polícia.

Polícia / Policajné auto /

Košice v pozore po úteku väzňa. Polícia nasadila aj psovodov

28.10.2025 10:02

Polícia pátra po väzňovi, ktorý dnes krátko po 9. hodine utiekol.

sitina

V Sitine sa zrazili dve autá, na R7 sú tri nehody

28.10.2025 09:55

Dopravu v Bratislave a okolí komplikujú v utorok ráno nehody.

Japonsko Abe vrah

Muž obvinený z vraždy expremiéra Abeho na súde priznal vinu

28.10.2025 09:43

Najdlhšie slúžiaceho japonského expremiéra zastrelil Jamagami na predvolebnom zhromaždení v júli 2022.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,082
Celková čítanosť: 6234628x
Priemerná čítanosť článkov: 2995x

Autor blogu

Kategórie