Ako sa klamalo o vraždiacom Indovi

Tiež som si myslela, že pri vražde, ktorá sa stala v októbri minulého roku v Bratislave, keď Slováka bodol do krku Ind, že tú hádku a napadnutie spôsobil Ind. Až dnes som sa dozvedela, že k vražde došlo v sebaobrane Inda, teda potom, čo naňho útočili traja Slováci.

 

Predstavme si, že by ten Filipínec mal nož, bránil sa a pritom Slováka, ktorý dnes bude súdený za zabitie (prečo nie vraždu?), bodol do krku.

Dnes by bol mŕtvy Slovák a Filipínec by bol označený za vraha!

To presne sa tomu Indovi stalo:

 

Ako to bolo?

 

 

 

 

Nevidím vôbec žiadny rozdiel v tom, či vám syna zabijú primitívni muži kopancom do hlavy alebo bodnutím noža. Buď sa krv vyleje do hlavy alebo strieka von a výsledkom je smrť v obidvoch prípadoch.

Môžte jedného brániť, že si myslel, že kopancom do hlavy človeka nezabije alebo druhého, že si myslel, že bodnutím noža druhého nezabije, keď sa len bránil. Rozdiel je len v tom, či človek útočí alebo sa bráni. Skôr môže urobiť osudnú chybu, keď sa len bráni, lebo ako dnes vidíte, keď sa neubránite, môžu vás aj zabiť!

 

V prvom prípade Slovák útočil a doplatil na to smrťou.

V druhom prípade Slovák útočil a doplatil na to vraždou iného.

 

Keby ste boli rodičmi toho Filipínca, priali by ste si, aby váš syn mal nôž a mohol sa brániť aspoň nožom, keď už bol slabší a menší. Radšej by ste si priali, aby sa hoci aj nechtiac stal vrahom v sebaobrane, než aby ho jedným kopancom ako bezbranného niekto zabil. A bolo by vám celkom jedno, či to ten vrah predpokladal alebo pre primitívnosť nepredpokladal.

 

To si o tom myslím ja bez ohľadu na národnosť.

 

Zabitie bezbranného primitívom:

https://www.aktuality.sk/clanok/595492/cele-video-ako-juraj-hossu-usmrtil-filipinca-henryho/

 

.

„V utorok doobeda vo vysielaní BBC varoval, že ak sa k Palestínčanom urýchlene nedostane potrebná pomoc, v Gaze môže v nasledujúcich 48 hodinách zomrieť až 14-tisíc detí. „

20.05.2025

Denník N: „Expertná skupina OSN len prednedávnom skonštatovala, že Gaza je na pokraji hladomoru. Momentálne tam čelí akútnemu nedostatku potravy najmenej 470-tisíc ľudí, teda viac než pätina populácie. Vyše dvadsať krajín kritizuje Izrael To, že Izrael dovolil aspoň čiastočné obnovenie dodávok do Gazy, odôvodnil premiér Benjamin [...]

Proč vlastně Ukrajinci musí i nadále zbytečně umírat v předem ztracené válce s Ruskem

20.05.2025

Z tejto analýzy sa dozviete, prečo musia Ukrajinci zbytočne zomierať naďalej a čo najdlhšie, hoci v prehratej vojne. Americký vojenský expert Daniel Davis: EU chce predĺžiť konflikt na Ukrajine o ďalšie štyri roky „Európski politici vynakladajú maximálne úsilie na predĺženie ozbrojeného konfliktu na Ukrajine o ďalšie štyri roky, bez [...]

Kniha dokumentuje intenzívne finančné transakcie medzi bankármi z „Wall Street“ v New Yorku a nemeckou Treťou ríšou niekoľko rokov pred rozpútaním 2. Svetovej vojny.

18.05.2025

z roku 2017: „Americké firmy, ako Ford, GM, ITT and Du Pont investovali do nemeckého priemyslu (aj do IG Farben, ktorá vyrábala plyn Zyklon B pre koncentračné tábory). Takto bol americký a britský kapitál integrovaný do nacistickej vojnovej mašinérie a využíval aj otrockú prácu v koncentračných táboroch a vojnových zajatcov, ktorí boli súčasťou [...]

petr pavel

Pavel: Ak summit NATO prinesie zhodu na zvýšení výdavkov k 5 % HDP, ČR to podporí

21.05.2025 16:00

Rutte označil Česko za silného podporovateľa Ukrajiny.

Andrej Danko, SNS,

Blanár podporil protiruské sankcie, SNS sa voči tomu búri. Danko vyzval Fica, aby konal

21.05.2025 16:00

Protiruské poškodzujú Európsku úniu, tvrdí Danko.

takáč

Takáč o luxusných haciendach z agrodotácií: Preverujeme to, ale penzióny vznikli a nech si každý myslí, čo chce

21.05.2025 15:57

Opozícia tvrdí, že za Ficovej vlády sa v roku 2015 spreneverili milióny eur.

ZOO Bratislava

VIDEO: Bratislavská zoo opäť otvára svoje brány. Platia však hygienické opatrenia

21.05.2025 15:55

V platnosti je aj zákaz dotýkať sa zvierat alebo ich kŕmiť.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,884
Celková čítanosť: 5982318x
Priemerná čítanosť článkov: 3175x

Autor blogu

Kategórie