„Příští film bude Lipánek v Gaze? „

 

18.9.2025

„Lipavský odmítá závěry komise OSN o genocidě Izraelem“ (Ministr zahraničí)

 

 

Včera som zas zažila s progresívcami niečo šokujúce.

 

Vlastne som to objavila náhodou o čom progresívci určite už vedia, len bežní občania to nevedia keď ich sociálne siete nesledujú.

Možno ste už počuli o tom, že v Česku ich progresívci dostali nápad, že zoberú troch „dezolátov“ na Ukrajinu, aby im ukázali, že naozaj tam je vojna a konfrontovali ich s obeťami vojny aby zmenili ich „dezolátske názory“, aké má napríklad Chmelár alebo Draxler.

 

Už mnohokrát som písala, že progresívci si ako súperov do diskusie vždy vyberajú nejakých chudákov, aby na nich predvádzali, že nad nimi argumentačne vyhrajú. Že keby to takto robili športovci, tak si vyberú na zápas nejakých dedkov alebo tetky z najbližšej dediny a preto ich samozrejme porazia.

 

Svojich protivníkov v Chmelárovi alebo Draxlerovi odmietajú, ale obiehajú kultúrne domy po dedinách, aby v nich našli chudákov, ktorých argumentačne porazia. Takto sme chápali aj snahu českých progresívcov, nájsť si podobné slabé obete na ich propagandu ako ich argumentačne porazia. Tuto nemalo ísť ani o diskusiu, ale niečo také akokeby ste miesto diskusie zobrali progresívcov do Gazy.

 

 

Včera mal na Denníku N ich vojnový štváč Andrej Bán článok, že zlo môže niekedy vyhrať, čím myslel tých troch chudákov, ktorých do toho filmu dostali. 

Teda už ten film vyšiel, mal premiéru a teraz sa podržte, aký záver z neho novinári urobili.

 

 

Ten film je pre nich dôkaz, že ako tí traja sme všetci, čo nevolíme progresívcov a máme iné než nimi predpísané názory!

 

Takže, keď v tom filme vraj niektorý z nich obhajoval znásilňovanie detí, tak všetci, polovica občanov Slovenska schvaľujeme znásilňovanie detí a je to sonda do nášho myslenia a do našej duše. 

Toto ma zaujalo, že aký to má dopad na ich čitateľov, či sú schopní myslieť si takúto sprostosť, že stačí spoznať troch ľudí a tým poznáte polovicu občanov v Česku alebo na Slovensku.

 

 

A čo ma šokovalo je, že ich vraj inteligentní čitatelia tomu naozaj veria, že stačí spoznať troch Čechov – „dezolátov“ a tým poznáte aj všetkých slovenských „dezolátov“, že vlastne reprezentujú Čechov aj Slovakov a možno aj polku Európy!

 

Neveríte? Jedna skvelá ukážka ako odteraz jeden ich volič bude nenávidieť všetkých „dezolátov“. Našla som ten odkaz v diskusii progresívnych voličov:

 

 

 

 

Ale môžete sa pozrieť aj na diskusie na Denníku N alebo SME alebo v Česku, všade ich čitatelia reagujú rovnako, že takí sú všetci Česi a všetci Slováci, čo ich nevolia a neposlúchajú!

 

A to sa tento týždeň sťažovali, že niekto zneužíva vraždu Kirka, že takí sú všetci, čo by iných rovno vraždili za iný názor!

 

 

 

Dostala som nápad, že si pohľadám, čo si myslí tento istý youtuber o obetiach v Gaze a presne to isté, čo kritizoval na tých dezolátoch!

 

V tomto videu ospravedlňuje vraždenie civilistov v Gaze:

 

Puste si to od 44 minúty a nebudete veriť vlastným ušiam, že robí presne to isté, čo vyčíta tým trom dezolátom! Vraždenie civilistov vysvetľuje ako nutné!

 

 

 

 

 

 

Myslíte si, že by svoj názor na výlete v Gaze zmenil?

 

A hlavne, myslíte si, že vás všetkých reprezentuje?

 

Ste takí istí ako on?

 

 

 

No potom som natrafila na režiséra toho filmu, kde má diskusiu v českej relácii Špeciál a tiež má také primitívne názory, že všetci dezoláti sú ako tí traja!

Možem dať aj to video, len vás nechcem zahltiť toľkými videami.

 

A v tej diskusii hovorí, že mnohí okolo neho majú dezolátov rodičov a spolu s moderátorom Špeciálu hovoria o tom, že táto generácia musí vymrieť!

 

Ste takí všetci? Alebo len režisér, ten moderátor, ten youtuber a len diskutujúci na Denníku N?

 

 

Čaká napríklad aj Samo Marec na to, kedy vymrieme? Alebo čaká na to môj syn, kedy zomriem?

 

Jeden diskutujúci pod tou diskusiou s režisérom k problémom s debilnými rodičmi píše, že ak nechcete dediť, tak sa na nich vyserte!

 

ukážky z diskusie:

 

„k problému dezolátních pomatených rodičů mohu říct že k přesvědčení o tom že jsou pomýlený stačí , pokud teda nejsou bezcitný hovada, tak stačí pustit jim přímo originální ruskou propagandu z TVrossia1 a dokázat jim nepoměr dětských obětí.Tyhle dvě věci do nich tvrdě a neúprosně srát!!!“

 

„Ja mám radu ohľadne zhlúpnutej rodiny. Ak nestojíte o dedičstvo, vys*rte se na ně.“

100 lajkov

 

„Příští film bude Lipánek v Gaze?“

 

 

 

Fakt ste takáto generácia všetci alebo vás ani režisér nereprezentuje?

 

 

 

 

Ale k tomu nášmu vymretiu „dezorodičov“ a „dezostarýchrodičov“ na ktorých vymretie musíte čakať:

 

 

 

Sama som o tom 16.9. písala, že to vôbec nie je s tým vymretím váš nápad ale politické plány na zavedenie novej totality vylepšenej o digitálnu kontrolu:

 

Mala som životné šťastie patriť k vytriezvenej generácii zo socializmu a zároveň patriť teraz ku generácii, čo varovala pred totalitnou spoločnosťou nových mladých hlupákov!

 

Asi 30 rokov nám dali pokoj s novou totalitou, lebo vedeli, že ešte žijeme, že si to pamätáme, že máme s tým skúsenosti a že to rozpoznáme a budeme sa ozývať, že toto je nová totalita!

 

Preto čakali, kedy vymrieme, zostarneme a ako starým hlupákom nám nebudete veriť!

 

Dobre si vsadili, že rodičmi sa nedáte poučiť a budete na nich reagovať ako mladí komunisti v 50-tych rokoch! 

 

Že svojich rodičov a starých rodičov ako hlupáci zradíte!

 

 

 

Viete, aký je dôkaz životných skúseností? Že Nemci a tá časť Nemecka, ktorá žila v totalite, sa viac búria proti totalite ako ich západná časť, kde tieto skúsenosti nemali!

V západnom Nemecku žijú starí ľudia, ktorí tie skúsenosti s totalitou nemali a preto sa dajú ľahšie oklamať ako aj mladí naivní hlupáci!

 

 

 

Dnes vám ešte dodám, čomu by deti porozumeli:

 

„Príde vlk a predstaví sa ako vlk?“ (znovu ako komunizmus?)

 

Deti by odpovedali: „Nie, bude klamať tenkým hláskom, že je mamička!“ (liberalizmus)

 

To len dospelí progresívci si myslia, že by opäť búchal na dvere ako vlk (komunizmus, ktorý už poznajú a bol odhalený)!

 

 

Podľa nich sa vlk oblečie za vlka, aby ho hneď spoznali!

 

Že by sa mohol prezliecť za ovečku (za liberalizmus) to ich nenapadne lebo o tom nikdy nepočuli, že by sa mohol vydávať za niečo iné.

 

 

 

.

V sítku na čaj

02.04.2026

Miešam tváre, túžby, sny, varím si čaj z čírej tmy. Tam, kde sa hviezdy zrážajú, žije vo mne iný svet, pohľady vymyslených, prepojení ktorých niet. Tam, kde objavuješ seba a chceš ísť lesom byliniek, iní sú v tebe len tvoj obraz, prepojení ktorých niet. Miešam tváre, vety, sny varím si čaj z čírej tmy. [...]

Najkrajší muži

01.04.2026

Mnohým ženám sa páčia uhladení muži v oblekoch a mne presný opak. Myslím si, že nezáleží na výške, ani na váhe, ani na výzore, ale aby mal dlhé vlasy. To je pre mňa znak mužnosti asi preto, že mi to nepripomína dnešnú dobu ale Vikingov alebo inú dobu, len nie tú dnešnú. Moji obidvaja synovia majú dlhé vlasy a dlhšie než on. Keď bol starší [...]

Náš Vladimír

01.04.2026

Simon pustil fotku. Vidíte, aký mám nos na krásnych mužov? Vyzerá lepšie než Tom Cruise, ktorý má už veľký nos. A takýchto tu máme blogerov, predstavujte si Vladimíra. Keby som ja stretla pilota alebo tam bola sestričkou, dnes tu dávam takéto video, akého muža som spoznala: Ale aby som aj ja niečo [...]

europarlament

Francúzsku europoslankyňu zadržali pre ospravedlňovanie terorizmu a držbu drog

02.04.2026 16:58

Primárnym dôvodom stíhania europoslankyne je jej príspevok zverejnený 26. marca na sociálnej sieti.

Raši

Otočka o 180 stupňov. Raši obviňuje KDH z politického obchodu so Šimečkom, kresťanskí demokrati koaličné návrhy odmietajú

02.04.2026 16:40

Medzi vládnou koalíciou a opozičným KDH sa naplno rozhorel spor o podobu volebných pravidiel na Slovensku.

Iran Protests

V Iráne popravili muža odsúdeného za konanie v prospech Izraela a USA

02.04.2026 16:16

Išlo o ďalší vykonaný trest smrti v súvislosti s protivládnymi protestmi.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,322
Celková čítanosť: 6462430x
Priemerná čítanosť článkov: 2783x

Autor blogu

Kategórie