Stačilo pozvať Korčoka, stačil aj lokaj Naď a už sa otvárajú dvere Krúpom!

„Už sa nesmú voliť malé strany“

 

Dnes si ľudia uvedomujú, že keď volia malé strany, tak zahodia svoj hlas do oveľa horšej situácie (preto som ja svoj hlas nechcela zahodiť, ale aspoň vytlačiť progresívcov, že sa to až tak podarí, to som nepredpokladala).

 

Takže niečo k stratégii, ako to vidím ja.

 

Takto uvažovať, že nevoľte malé strany je veľmi nebezpečný plán a má zmysel jedine tesne pred voľbami – možno jeden deň, dva. 

 

Riešením je práve odporúčať voliť malé strany počas celého volebného obdobia, lebo práve tie malé nie sú prelezené lokajmi a práve tie malé sa majú stáť veľkými!

 

Každý človek, čo pozná nejakú malú a nelokajskú stranu, sa má snažiť celé volebné obdobie obhajovať túto stranu a vysvetľovať ľuďom, prečo by ju mali voliť. A počas volebného obdobia sa ukáže, či dokáže takáto strana občanov presvedčiť, aby malá nebola. Vzdávať to ešte pred volebnými prieskumami, že ani nevoľme malé strany, je zas nahrávanie len veľkým stranám s lokajmi. 

 

Keď sa rozhodnete pre veľkú stranu ako menšie zlo, robte tak len tesne pred voľbami, keď ste si 100% istí, že váš hlas by bol v tej malej strane len zahodený, lebo vám to už ukázalo x predvolebných prieskumov. Aj keď manipulujú a zavádzajú, nemôžu malej strane zobrať až 5 %.

 

Ako vidím, mňa mnoho ľudí odsúdilo, že som volila podľa seba menšie zlo, ale sami tak väčšinou uvažujú, že aj oni si ešte aj teraz plánujú voliť menšie zlo podľa seba. A to môžete potom úplne rovnako dopadnúť ako voliči OĽaNO, lebo tiež teraz viete, že menšie zlo je chcieť stále len menšie zlo a je to zlo, čo bude časom väčšie zlo. 

 

Voliť napríklad Hlas nie je žiadne menšie zlo, lebo všetky progresívne snahy na Slovensku nemajú dostatok svojich hlasov, čiže budú kradnúť hlasy a tam, kde sa najskôr dá a to je Hlas. 

Už teraz predsa viete, že Hlas je zradná strana a rovnako bude zradná aj v budúcnosti.

 

Ja rozhodne nebudem voliť nikoho, kto sa spojí s Hlasom, lebo to by ste mi tiež rovnako mohli povedať – však si to mohla vedieť, že je zradná!

 

A od koho iného by zobrali progresívne sily hlasy? Myslíte si akože to vzdajú a plánujú si niečo so svojimi 7%? 

Veľmi dobre vedia, že nemajú voličov a nemôžu stavať na ničom inom než na ukradnutí hlasov niekomu, koho voličov oklamú. A kto by to tak mohol byť? No, len Hlas, žiadna iná strana, ktorej by sa dali ukradnúť hlasy od toľkých voličov, tu nie je! Preto Hlas je doslova lapač hlasov na hlasy.

 

Spojenie Hlas a Smer, keby niečo takéto navrhli, by bol pre mňa jednoznačne len dôkaz, že zradí aj Smer. Nie Smer ovládne Hlas, ale Hlas Smer, lebo len tak môže znieť objednávka. 

Ak samotný Smer nenazbiera dosť hlasov a nezostane sám, tak je to stratená strana.

 

Chmelár je už mimo politiky a Chmelár by sa nikdy nespájal s menším zlom. A je aj rozdiel – len voliť ako občan menšie zlo, alebo seba prezentovať do volieb v súvislosti s menším zlom.

A je rozdiel o niečo spoločne bojovať alebo sa s menším zlom spájať do volieb. Chmelár by niečo také nikdy neurobil.

 

Pokiaľ občania nemajú toľko rozumu a záujmu, aby z malej strany spravili veľkú, budú naďalej odsúdení voliť si len menšie zlo s nejakými lokajmi, ktorí pozvú do vlády ďalších lokajov ako Korčok, Lajčák atď. Menšie zlo je stále otvorené zlu a to zlo to vždy využije!

 

Pozberanci mali byť lepší od politických špinavcov. Ale stačilo pozvať Korčoka, stačil aj lokaj Naď a už sa otvárajú dvere Krúpom!

 

A preto som maximálne ochotná ešte tak voliť Smer, keby sa mnohokrát vyjadril, že nikdy do koalície s Hlasom nepôjde! A to by musel byť Smer sám taký silný – toľko ľudí by muselo vsadiť na Smer, čiže nedať sa oklamať Hlasom! Ak sa teda Smer chce zmeniť, musí sám narásť.

Ak to nevyhlásia mnohokrát, tak rátajte s tým, že sa hoci aj po voľbách spoja a tie hlasy sa odovzdajú pod akoukoľvek hlavičkou len progresívnym snahám.

Veď to je aj zmysel existencie Hlasu!

 

Strana Hlas je oveľa nebezpečnejšia než bolo OĽaNO! Znovu pootvorené dvere, ešte väčší potenciál na zradu, na prizvanie „Korčokov“ a na vzkriesenie „Naďov“. 

Ale to už takých, čo by dnes bez debaty a okúňania zaviedli povinné očkovanie a tvrdú cenzúru. 

 

Možno aj títo zavedú, ale vidíte, že majú s nimi problém. Tá horšia vláda by už teraz nemala žiadny problém. Na SME novinári nadávajú, že už tu dávno malo byť povinné očkovanie a že už tu dávno mala byť tvrdá cenzúra. Aj keď je už toto zlo nehorázne, stále sa ešte k moci nedostali ľudia, čo by ešte nad väčším zlom vôbec neváhali! 

 

 

 

Buď ľudia z niektorej malej strany urobia veľkú, alebo skončili! Ak nemajú na žiadnu politiku čas a nemajú čas žiadne minúty na petície, tak si svoj osud zaslúžia!

 

A spoločnosť sa nemení voľbami, keď potom ľudia chrápu a o nič sa nezaujímajú, to by sa pod takým nátlakom zopsula každá vláda pri ľahostajných občanoch. Spoločnosť sa zmení až vtedy, keď budú občania každý deň kontrolovať poslancov a tlačiť na nich 365 dní v roku, že toto nie, tamto nie, ani toto nie. Na každú vládu platí len sila občanov a to každý deň! Žiadne také, že len voľby a poslanci niečo sami urobia. Bez sústavného tlaku občanov to nepôjde!

 

A preto je jedno, pri akej lokajskej vláde to začnete, nie je jedno, akí budú občania! 

Naozaj rozhodujú občania, lebo stačí 100 000 – 500 000 ľudí, aby sa ráčili zaujímať, čo sa s nimi deje!

 

 

 

.

Ako vydierajú intelektuálnu elitu a prečo tá je najpredajnejšia a ako potom ľudí z nej odmeňujú alebo trestajú podľa toho, či sú ochotní propagovať ako intelektuálna elita novú progresívnu totalitu

22.08.2025

Opäť tu dávam svoj článok z 2024 ako vydierajú intelektuálnu elitu a prečo tá je najpredajnejšia a ako potom ľudí z nej odmeňujú alebo trestajú podľa toho, či sú ochotní propagovať ako intelektuálna elita novú progresívnu totalitu: 27. júna 2024 Banáš už nechce pracovať pre novú totalitu, preto bude totalitnými médiami rozmazávaný. A Leško [...]

„Vracíme se do 50. let, zvlášť když už existují náznaky, že se na honbě za vnitřním nepřítelem, včetně některých novinářů, podílí i armáda

22.08.2025

Ľuboš Blaha 21.8.: „8 RUSOFÓBNYCH MÝTOV O AUGUSTE 1968 . Prestaňte s tou vašou trápnou rusofóbiou, slniečkari. V auguste 1968 nešlo o ruskú inváziu. Rozhodujúcu úlohu vo vtedajšom ZSSR zohrávali Ukrajinci. . Ruský prezident Putin sa v minulosti ospravedlnil. Kedy sa ospravedlní Zelenskyj?“ . . VIDEO – rozobraté mýty: . [...]

Všimnite si, koľko novináriek a predajných moderátoriek v službách mafie nadnárodných korporácií je mladých

19.08.2025

Hoci sú akože vraj liberáli, čo vraj chápu, čo to je mýtus krásy a mladosti, využívajú ženy ako prostitútky, že lepšie zmanipulujú ľudí ako pekný a čerstvý tovar. Celkom primitívne využívajú takúto konzervatívnu reklamu, že mladá lepšie predáva nielen telo ale aj vojnu! Tateovci sú oproti tomu nič, lebo to nie sú obchodníci so smrťou a [...]

Robert Fico a Michal Šimečka

Augustový prieskum SANEP: PS pred Smerom, Republika aj Hlas postupne rastú

23.08.2025 06:00

Na čele bez zmeny. V prieskume SANEP vedie PS pred Smerom. Pod nimi prebieha súperenie o tretie miesto. Republika a Hlas posledné tri mesiace stúpajú.

APTOPIX Trump Putin

Trump sa rozhoduje medzi uvalením sankcií alebo vycúvaním z konfliktu. Putin dúfa v obnovenie vzťahov s USA

22.08.2025 22:30

Trump sa do dvoch týždňov rozhodne, ako sa postaví k vojne na Ukrajine. Putin zase vidí "svetlo na konci tunela" vo vzťahoch Ruska a USA.

nord stream

Nebol som tam. Zadržaný Ukrajinec poprel účasť na útoku na plynovody Nord Stream

22.08.2025 21:39

Ukrajinec Serhij Kuznecov, ktorého zatkli pre podozrenie z účasti na útoku na plynovody Nord Stream v roku 2022, poprel vznesené obvinenia.

nohy, chôdza, lúka, prechádzka, turistika

Ochladilo sa. Meteorológovia varujú pred prízemným mrazom

22.08.2025 21:15

V niektorých častiach severného, stredného a východného Slovenska sa môže v noci vyskytnúť prízemný mráz.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,991
Celková čítanosť: 6131106x
Priemerná čítanosť článkov: 3079x

Autor blogu

Kategórie