Spájali nás už len jeho oči

 

Na tom zubárovi vám ukážem, aké sú vzťahy žien s mužmi.

 

 

Niektoré veci len cítite a hovoríte si, čo som blázon, že to takto cítim?

 

Napríklad pri R som cítila, že si netrúfal na mňa pomyslieť. Bol predtým u nás aj s bratom, pobavene ma sledoval, ale so všetkým slušným odstupom – o tejto žene sa neuvažuje, je vydatá, nikdy by ma nechcela. Sme mimo, v iných priehradkách, kategóriách.

 

Keď na ňom pristálo moje žiadostivé oko, vôbec si to nevšimol. Ani na mňa nepozeral, keď ja som mala myšlienky – Keby som tak mala znovu dvadsať a mohlo začať všetko od začiatku.

 

Ale on mal dobrú sociálnu inteligenciu. Vždy vedel dobre vycítiť, čo ľudia cítia. Keď som mu podávala kľúče od auta, len náhodou zdvihol zrak a videla som prekvapenie, o pár sekúnd dlhší skúmavý pohľad: „Je možné, že by ma chcela?“

 

A neveril ani potom. Keď už mne sa to zdalo úplne jasné, že som úplne jasná, neuvedomovala som si, že stále nemohol uveriť. Pokým sa nestalo niečo také, že už neviem, čo som povedala a on na chvíľu zostal hľadieť pred seba v úžase a okamžite prišiel ku mne: Tak, tak!

 

Aktérom nebol on, ale ja. Vďaka tomu, že keď človek nie je zamilovaný, má odvahu. Nevyradí vás trasenie rúk.

Keby ste boli na hlavnej ceste a nie na vedľajšej, tak skončíte haváriou za zvodidlami a hlavný hrdina si píska za volantom ďalej, keď vám neodvratne odchádza. 

 

 

Môj zubár má tiež jasnú stopku – vek. Takéto šialenosti robia ľudia len keď sa opijú. Ja slušne pozerám ako súťaž krásy a zabávam sa v čakárni snívaním ako dobre dnes vyzerá. Sledujem aké má chlpaté ruky, keď skúma moje snímky. Môj muž taký chlpatý nebol, ale R bol.

Keď sme jazdili autom dlhé trate a bolo leto, hladkala som ho po nohách a do vôle si užívala tú chlpatosť.

 

Môj zubár má veľmi tmavé chlpy, lebo je výrazne s čiernymi vlasmi. Myška hryzka so svojimi dvomi výraznými prednými zubami, ktoré vidím často, lebo sa často smeje a pozerá sa mi do očí ako sa cítim. 

 

Prečo by to malo byť erotické? Nemá byť prečo. Som mu len sympatická. Keďže poznám jeho FB, viem aké názory mal na učiteľky. Drbnuté ženy.

A ja som učiteľka, ktorá mu ukazuje iný rozmer. Hovorila som mu ako nacvičujem divadlo, rozprávali sme sa o svadbách. Včera mi hovoril, že je strelec a že nevedel, že je tak silný strelec, lebo celkom na začiatku strelca. A má frajerku, lebo na jeseň zháňali byt a ja som mu hovorila, že sa tam zle parkuje. Presne tam, kde som ja bývala s R. O frajerke nič nehovorí, len o montovaní skríň.

 

Celkom nič medzi nami nie je. Len som si všimla, že od začiatku ma má rád a som jeho obľúbená pacientka. Veď ktorý lekár vám viac pozerá do očí než do karty, keď nesedím v kresle!

 

To len cítim, že by sa mu strašne páčilo, keby vedel, že sa mi páči. Cítim, že keby mohol, tak by to chcel. A keby ho nikto nevidel. A bol by opitý šťastím, že sa mi páči. Že to je úžasné páčiť sa staršej žene. Ako slušne vychovaný také nezažil!

 

 

A medzi ľuďmi prebieha takáto komunikácia. Niečo si myslíte a myslíte si, čo si aj on myslí, ale navonok bude všetko v medziach slušnosti.

Keby nevybuchol, že ma sklamal a preto bol na mňa zlý, čo bol len mikroskopicky zlý, len chvíľu neústretový, ani ma nenapadne, že tak prežíva čo k nemu cítim, ako ho vidím. Či ma nesklamal, aký je úžasný. 

 

A pri tomto muži aj skončia. Ďalej si netrúfnu, lebo sú slušne vychovaní a nerobia blbosti.

To by sme sa museli opiť a nebyť v ordinácii.

 

Z tohto nikdy nič nebude, len snívanie. Nebudeme na chate, ja som sa nikdy neopila. On má frajerku a koho zaujíma sex?

A aké zážitky ešte nemal?

 

 

Si predstavte, keby sme si všetci videli do hláv. To by bola Sodoma Gomora.

 

Muži by vás nemohli zaprieť!

 

 

 

Skok. Najviac si pamätám jednu chvíľu, keď bratranec sedel v kuchyni za stolom ku mne bokom. Ja som naňho videla z chodby. Otočil ku mne hlavu a mal trojnásobne dlhý pohľad, hoci bol ako uhorka v arogantnom postoji: „Čo si chcela? Chcela si niečo?“

 

 

Spájali nás už len jeho oči. Ako keď pozeráte do mora a vidíte vo vode veľké ryby a vy nemáte žiadnu sieť, aby ste ich vylovili.

 

 

 

Aj tento má také zuby, rovno prvý:

 

 

 

 

 

 

A teraz niečo k výberu tých mužov.

 

Ako sa muži cítite, keď vidíte ako ukážku len takýchto atlétov? Len takéto modely mužov?

 

Je to príjemné?

 

Alebo si hovoríte, ja takto nevyzerám. A nikdy vyzerať nebudem. 

 

(Ani môj zubár nie je takýto atlét, je len vysoký, chudý a má strašne malý zadok.)

 

 

 

Ale presne toto robíte ženám, že po stenách a všade máte fotky žien pri ktorých si ženy myslia presne to isté:

 

Ja takto nevyzerám a nikdy vyzerať nebudem! Takže si snívaj, keď ťa nezaujímam ja!

 

 

 

 

.

Citové a sexuálne traumy, ktoré ste spôsobili mužom!

11.05.2026

Tvrdia nám, že ženám sa páčia mužní muži. Dovolím si to spochybniť, lebo myslím si, že mnohým ženám sa páčia jemní muži pripomínajúci ženy. Napríklad mne sa vždy najviac páčili muži, ktorí niečim pripomínali ženy. Preto by mi boli sympatickí mnohí homosexuáli, dokonca aj transvestiti. Myslím ako ľudia, čo vedia o živote niečo viac. [...]

Verili znamená cítili

11.05.2026

Politika z duchovného hľadiska Rovnako ako všetko neexistuje, pretože tiež v rôznych verziách reality. Realita nie je jedna, ale ako keď nakrájate salámu. Vy sa takto nachádzate v rôznych realitách súčasne, v ktorých sa môžete pohybovať a bez toho, aby ste vedeli, že ste prehodili výhybku a podľa výšky svojej citovej vibrácie. Obrazne ako keď [...]

„Precitlivenosť“ tak ľahko nedobehnete!

10.05.2026

Páči sa mi, samozrejme ironicky, ako si katolíci myslia, že každý z nich ide do neba, ako si to na pohreboch hovoria. Do neba to znamená, že sa už nemusíte narodiť na tejto planéte alebo na horších úrovniach, lebo postupujete svojim cítením vyššie. Takže „precitlivenosť“ sa vám bude hodiť! Ostatní sa tu budú točiť dokola v [...]

irán hormuzský prieplav tanker loď

ONLINE: Na Irán v horúcej fáze útočili aj Spojené arabské emiráty. Verejne sa k tomu nehlásia

12.05.2026 07:00

Počas ostrej fázy konfliktu USA a Izraelu s Iránom útočili na iránske zariadenia aj Spojené arabské emiráty, uviedol The Wall Street Journal.

odsun sudetských nemcov, 1946

Predák sudetských Nemcov Posselt nebude na zjazde v Brne hovoriť o Benešových dekrétoch, ale nesúhlasí s nimi

12.05.2026 06:30

Sudetonemecký zjazd sa uskutoční od 22. do 25. mája v Brne, bude prvýkrát v Česku.

húfnica, kanón, delo, paľba, ukrajinskí vojaci

ONLINE: Koniec prímeria. Kyjev opäť čelí dronovým útokom

12.05.2026 06:00, aktualizované: 07:17

V Kyjeve sa rozzvučali sirény varujúce pred ruskými útokmi prvýkrát od piatka minulého týždňa. Prímerie sa skončilo.

chmelár

Chmelár ostro o Ficovej ceste do Moskvy: Putin a Zelenskyj ho nepotrebujú. Ale Slovensko potrebuje lacné energie a mier

12.05.2026 06:00

Podľa analytika sa v posledných rokoch dejiny druhej svetovej vojny prekrúcajú.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,406
Celková čítanosť: 6577955x
Priemerná čítanosť článkov: 2734x

Autor blogu

Kategórie