Do hĺbky majdanu s Jánom Markošom

 

Denník N včera:

 

„Do hĺbky s Jánom Markošom“

 

„O kúsku mäsa a zodpovednosti za osud Slovenska“

 

https://dennikn.sk/4440820/o-kusku-masa-a-zodpovednosti-za-osud-slovenska/

 

Na to, aby ste pochopili ako sa na Denníku N vzájomne hecujú do majdanu, nepotrebujete mať ani predplatné Denníka N.

Stačí, keď si prečítate diskusie pod článkami a prezradia vám nielen to, čo je napísané v článku ale aj to, či to ich čitatelia pochopili a AKO!

Od ich čitateľa „Progresívneho seniora“ sa v jeho komentári dozviete ako krásne sa dá zneužiť aj dusenie sa kúskom mäsa v reštaurácii.

 

Však naši „inteligenti“ neštudovali na to, aby svoju inteligenciu využili v službách múdrosti, nenásilia a liberalizmu, hoci sa k nemu hlásia, ale aby ju využívali teraz na hecovanie ľudí do občianskej vojny ako poslední fanatickí dogmatici!

 

komentár pod tým:

 

Progresívny Senior:

„Príbeh z reštaurácie je metaforou toho, čo sa deje aj v našej spoločnosti. Keď sa dusíme – či už pod tlakom oligarchov, populistov alebo strachu z budúcnosti – ako reagujeme? Budeme stáť bokom a sledovať, či niekto iný zasiahne? Alebo budeme tí, ktorí vedia, čo treba robiť?

====

 

Nepotrebujete inteligentné omáčky, aby ste už dávno vedeli, čo má robiť človek, ktorý sa dusí výsledkom volieb!

Aj my sme sa dusili podrazom politikov, ktorí robili opak toho, čo sľubovali vo voľbách a to včetne prezidentky!

Vtedy každý aj „dezolát“ a pre vás len menejcenní ľudia, dehumanizovaní vašimi progresívnymi denníkmi, vedeli, že musia čakať na voľby!

Aj ste nám to pripomínali na každom kroku! Že musíme čakať na voľby a vôbec vás nezaujímalo, že sa tými politickými podvodmi, vydieraním, dehumanizovaním, rozoštvávaním rodín a cenzúrou dusíme ako „mäsom v reštaurácii“!

 

My sme dokonca ani protestovať nemohli, lebo každý, kto protestoval, bol ešte aj v televízii vyhlasovaný za dezolátov a len menejcennú lúzu!

 

My sme za túžbu, aj len za túžbu po protestoch boli dehumanizovaní a preto sme ako vydieraní neprotestovali!

Protestovať si trúfli len tí agresívnejší občania, ktorí sa nebáli ani vodných diel, ani gumových projektilov, ani dehumanizovania v televíziách a všetkých médiách mainstreamu!

 

A ešte aj toto ste proti nám zneužili, že nás reprezentujú len tí najagresívnejší na uliciach, lebo slušní sa báli, že nás budete prenasledovať!

Aj ja som sa bála, preto viem o čom píšem!

 

A prečo som bola v slobodnej krajine celé roky zastrašovaná novinármi z médií, aby som nemohla protestovať, inak budem dehumanizovaná na dezoláta a nacistu?

Taká krajina bola slobodná?

 

 

Tu to za nás pripomína Kaliňák, o zákaze protestov vydieraním a o cenzúre:

 

od 11 min.:

 

 

 

 

Vy ste boli v médiách násilníci, čo sa vyhrážali občanom, aby neprotestovali, pod hrozbou, že ste nás neustále vyhlasovali vo všetkých médiách len ako nacistov, dezolátov a lúzu (rovnako ako v Česku a iných krajinách).

 

To by ste sa ešte len „dusili kúskom mäsa“, keby vám zakazovali protesty s tým, že kto sa tam ocitne, je nacista, čo sa ako nacisti správate vy! Veď len nacisti vyhlasovali iných za menejcenných ako vy iných za dezolátov a lúzu!

 

Pritom vás všetky médiá zvolávajú teraz na protesty a vy s ľahostajnosťou prechádzate, že my sme nemohli!

Ospravedlňujete si to tým, že my sme len lúza a podradnejší a menejcennejší občania ešte aj teraz, čo je myslenie práve nacistov! To robili nacisti!

 

Liberáli by tak nikdy nerozmýšľali, lebo liberáli nikoho nepovažujú za menejcenných!

 

A liberáli by žiadnu skupinu ľudí nedehumanizovali!

 

To robia práve nacisti!

 

 

Vy môžete protestovať a nestačí vám to!

Vy chcete ako nadľudia hoci aj krvavým stretom v uliciach dosadiť svoju vládu!

 

Progresívny senior:

 

Budeme stáť bokom a sledovať, či niekto iný zasiahne? Alebo budeme tí, ktorí vedia, čo treba robiť?“

 

Museli ste stáť bokom pri voľbách?

Niekto vás odstavil a znemožnil vám voliť, ako nám ešte celé mesiace?

 

A ako inak sa v slobodnej spoločnosti zasahuje?

Občianskou vojnou na ulici? 

Chcete zasiahnuť proti výsledkom volieb a zrušiť ich, keď nevyhrajú vaši?

 

A odkiaľ viete, čo treba robiť, keď to neviete?

Nie aj od Markoša a svojich novinárov, že máte od nich pozvánky do občianskej vojny v uliciach?

 

To je tiež vaša vyššia morálka, bojovať proti výsledku volieb, keď vo voľbách vyhrajú menejcenní ľudia?

 

Rozhodne to nie je morálka liberálov ale fanatických demagógov, ktorí sa len vydávajú za liberálov, pričom slobodu iných ani len pri voľbách nerešpektujú a neuznávajú!

 

A kto u vás vyvolal pocit takého akútneho dusenia ako pri skutočnom dusení sa kúskom mäsa, že sa zadusíte, keď okamžite nebudú voľby?

Nie náhodou vaši novinári, ktorí myslia za vás?

 

A ešte na základe konšpirácie, že vás niekto unáša, lebo čo ak by chcel?

 

====

 

EÚ sa raz rozpadne práve vďaka takým demagógom ako ste vy!

 

Zato, že ste neboli liberáli!

 

Ale my sa rozvádzať s EÚ nebudeme, lebo nikto z nás nechce zažiť (a určite nie naša vláda), že za trest skončíme pod mostom len s holým zadkom! My nie sme Anglicko, ktoré si to skôr mohlo dovoliť!

 

My si počkáme, kedy EÚ rozložíte vy svojou vnucovanou totalitou!

 

Prví asi odídu Nemci, potom ďalší, až v EÚ zostaneme len my a nebude sa nám mať kto vyhrážať, keďže všetci budú od vašich byrokratov na úteku!

Ako v 89 nám to spadne na hlavu, keď to rozpadnú iní!

 

Aby ste to chápali na príklade.

Keď je násilník zdravý, oplatí sa ujsť. Ale keď je chorý, oplatí sa počkať na jeho úmrtie a ušetriť si jeho prenasledovanie!

 

V každom prípade EÚ dorazíte VY! Že ujdú Nemci atď, my až za nimi niekde na konci. Nebudeme musieť ani utekať, len sa zúčastniť pohrebu vašej bruselskej totality!

 

Tiež je to len konšpirácia, ale podľa mňa takto to vidí aj Fico!

Nemá to logiku, aby utekal „zodpovedný za holý zadok“ pod most!

 

Sme diplomatická týraná žena. 15 minút sex a máte pokoj!

To je naša súčasná politika a volá sa diplomacia!

 

 

A to všetko za to, že ste neboli liberáli a ani v EÚ nie sú!

 

Vašou „liberálnou agendou“ môžete dojať len konzervatívca. Každý liberál musí vidieť, že je pre vás len reklamnou brošňou na klope saka. Predsa sa nepredstavíte ako noví uvedomelí náhradníci komunistov!

Tí si k tomu dovliekli robotníkov a vy inú menšinu na reklamu slobody!

 

Skutočne liberálna EÚ by prosperovala!!!

Ale ako spolok dogmatických byrokratov (tu je opis ich postihnutia z detstva) a len sluhov neprežije!

 

A vy ste ich najlepšou ukážkou, ako vyzerajú zaostalí len servilní sluhovia, ktorí sa hrajú na inteligentov a liberálov! Dokonca ešte na nejakú elitu s jasne nacistickými metódami!

 

O tom nerozhoduje, čo ste študovali a aké ceny ste si rozdali, ale aký máte zmysel pre slobodu iných!

Kde nie je sloboda, nič netrvá večne!

Tam zákonite príde útek zúčastnených aj keby ste znovu vyhrali voľby!

 

(Valášek sa v tej diskusii opakoval, že sa musia za Slovensko hanbiť, ale len oni pred svojimi byrokratickými pánmi, ktorí v EÚ rozkladajú EÚ svojim násilím a korupciami! Občania Česka sa za svoju vládu hanbia pred nami. Dôveruje jej len 16 % občanov! A v iných štátoch občanom musia rušiť voľby a výsledky volieb, aby im násilím vnucovali vlády!)

 

 

Nie je to porážka liberalizmu, lebo vy ste liberáli neboli! 

 

 

To sa podarí len ľuďom so zmyslom pre slobodu a nielen svoju, ale aj iných.

Ste len ako násilníci, ktorí manželky na úteku volajú zradcom a ešte aj manželstva (EÚ).

Všetci iní sú na vine, len vy nie!

Tak si to hovoria všetci násilníci!

Možno aj vy budete hovoriť až do smrti.

To býva len vo filmoch, aby niekto precitol.

V ďalšom živote, keď vám budú robiť to isté!

 

Nechceme progresívnu vládu, lebo tu znova bude platiť zákaz protestov vydieraním a cenzúra!

A navyše budeme slúžiť ako vojnové pole na ich ďalšie vojny s Ruskom. A to nás ohrozuje aj na životoch!

 

Áno, žije sa mi lepšie, keď ma nezaujíma len mäso a maslo (ktoré pri vás by vraj bolo lacnejšie), ale či neslúžime ako len zajace na vojnové pole, alebo ako hlupáci do federalizácie, čo slepo veria, že za nich Nemci a Francúzi budú rozhodovať lepšie.

 

Že sa nemusím báť, kto ma ako scenzúruje a bude prenasledovať ako ruského agenta a nacistu!

 

A keď vyhrá progresívna koalícia, opäť sa môžme len báť zastrašovania a vyhrážania vašich sfanatizovaných čitateľov a žiadnych liberálov!

 

 

A ešte si položte otázku, čo by ste robili, keby Bombic rozposielal maily, aby občania vypovedali občiansku poslušnosť voči vám!

 

To by vám stačili len tie maily a ukazovali by ste ich aj desať rokov, čo sú to za nacisti, že chcú vypovedať občiansku poslušnosť, obsadzovať vládne budovy a blokovať iným cesty!

 

 

 

Draxler dnes:

 

Snahy o destabilizáciu Slovenska: nebojme sa o tom povedať viac

 

„Vláda sa pri ozrejmovaní, ako sa na Slovensku chystala postupná eskalácia napätia rôznymi provokáciami, obmedzila len na poodhalenie opony okolo niektorých skupiniek z Gruzínska a Ukrajiny.
V skutočnosti tie síce sú tiež dôležité, ale podstatný organizačný tlak tu je od niekoho iného.
Dá sa chápať, že vláda je opatrná a nezverejňuje konkrétne kontaktné aktivity ľudí zo západných štruktúr. Sme v NATO, vzťahy k západným spojencom sú delikátnou záležitosťou.
Ale netreba si úplne zakrývať, že konkrétna podpora niektorých kruhov u nás pre to, aby pôsobili destabilizačne, nepochádza ani tak od nejakej ukrajinskej služby či gruzínskych žoldnierov. Ale primárne od niektorých „spojencov“.
Určite sa to dá komunikovať aj primerane diplomaticky. No ľuďom to povedať treba.“
.
.
.
.
Môže vláda zverejniť také informácie?
.
Určite nie! To len keby sme naozaj chceli vystúpiť z EÚ!
.
.
.
Takže je to také, my vieme a vy viete, že už aj my vieme. Dôkazy by znamenali eskaláciu, kde by to nezapreli len Ukrajinci, ale dôležitejší spojenci a mohlo by to eskalovať až do väčšieho násilia v tejto medzinárodnej násilníckej rodine.
.
A Fico sa rozviesť nechce!
.
Presný opak, než tvrdia novinári, nechce!
.
.
A nie preto, aby sme sa priživovali ako týraná žena na násilníkovi, čo jej tiež rád opakuje, ale preto, že sme vydieraní a prečo si týraná žena aj 17x rozmyslí, či podá trestné oznámenie a začne sa rozvádzať!
.
Až vtedy ju začne s ešte väčšou vervou prenasledovať!
.
Nie, nie je to kvôli susedovi Ferovi, hoci to opakuje každý násilník, že vždy chcela Fera a aj teraz chce Fera a na vine všetkému je len Fero!
.
.
.
Teraz si myslím, že som svojho násilníka zažila preto, aby som rozumela politike, že takto to funguje aj medzi štátmi. Len tých manželiek je tam veľa.
Nie každý štát šlape chodník a z partnera má pasáka, správajú sa rôzne podľa toho, kde vyhrala mediálna farebná revolúcia alebo nevyhrala.
Inak je myšlienka partnerstva v EÚ pekná ako pekné manželstvo rovnoprávnych štátov!
.
.
Liberálom by fungovala!
.
So zaostalými dogmatikmi a len servilnými sluhami násilníkov nefunguje!
.

.

.

.

Mariana Bezuglaja: „Ale uspořádat předání medailí před vystoupením dětí? Obecně se chystáme uspořádat předávání medailí v centru města, aby se to rozneslo všem… A není to poprvé. Proto nemlčím. „

15.04.2025

Novinári nám zatajili tieto správy. Pravda, ak ich nemajú zakázané publikovať! Bezuglaja na telegrame píše presný program, kde pred odovzdávaním cien vojakom mali vystupovať deti, ktoré tam boli zavraždené. A píše, že nebude mlčať, lebo sa to nestalo prvýkrát, že Ukrajinci, ktorých obviňuje, nechali uniknúť správy o odovzdávaní cien vojakom! [...]

Keď raz nemá odsúdiť, tak Šimečka genocídu neodsúdi!

14.04.2025

Michal Šimečka o Gaze: Vykrúcanie a nedodržaný sľub Ale môže sa porozprávať! To môže! Odsúdiť genocídu nemôže! Nemôže si dovoliť to, čo Fico, ktorý agresiu Ruska na Ukrajine odsúdil tak ako Chmelár a ďalší a mnohokrát! Šimečka a spol. ani raz! „No takto nie, čo keby povedal niečo nevhodné čo [...]

Toto dieťa mohlo žiť

14.04.2025

Tak už sa dočkali ďalších obetí a tohto mŕtveho dieťaťa na svoju reklamu súcitu aby mohli ďalej podporovať vojnu! Pred pár dňami ešte žilo a písala som: Pomáhajú vyrábať ľudské obete a vytvárať k tomu peknú a slušivú reklamu, že akože s nimi súcitili! Aj s tými ďalšími bude (herečka) úprimne súcitiť aj keby ich boli milióny! [...]

fico, kalinak

Fico, Kaliňák a Pellegrini vo väzení. Polícia sa zaoberá videom vytvoreným AI

16.04.2025 09:51

Video zdieľal aj Igor Matovič. Avšak bez povolenia autora.

Rakúsko Polícia Hranica Priechod

Rakúsko predĺžilo kontroly na hraniciach s Českom a Slovenskom

16.04.2025 09:45

Rakúska polícia okrem toho na hranici so SR a Maďarskom podporuje zdravotnícke úrady v boji proti rozšíreniu slintačky a krívačky.

Horúčavy / Teplota / Teplomer /

Na Slovensku sa očakáva prvý letný deň v tomto roku. Zajtra bude ešte teplejšie

16.04.2025 09:42

Podľa meteorológov sa tak udeje v silnejúcom južnom prúdení.

Trump

Trump ako bojovník proti mieru? Biely dom sa chystá zrušiť financovanie misií OSN

16.04.2025 08:54

USA dlhujú takmer 1,5 miliardy dolárov na bežný rozpočet OSN a takmer 1,2 miliardy dolárov na rozpočet mierových misií.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,853
Celková čítanosť: 5946447x
Priemerná čítanosť článkov: 3209x

Autor blogu

Kategórie