Relevantný politik PS na manipulácie s verejnosťou je skôr Jakub Filo – zástupca šéfredaktorky SME

 

Michelkov odkaz mladému Šimečkovi k jeho klamstvám

 

 

Nám hovoria, že si neoverujeme informácie a len slepo veríme hoaxom a vaši voliči sú takéto ovce, čo len slepo veria a čomukoľvek. Im stačí len to, že to „ostro znie“ a pripadá im to ako relevantné fakty alebo argumenty, neoverujú si nič! Len slepo veria svojim progresívnym vodcom!

 

Vedela by som vašich voličov aj ospravedlniť, že nie všetci musia byť takíto hlupáci, ako sa hneď ozvalo 700 fanúšikov Šimečku. Že predsa každý má medzi svojimi voličmi aj hlupákov! 

 

Ale vy tých svojich vydávate za intelektuálnu elitu a tých múdrejších, čo si vraj už overujú fakty!

 

No nič si neoverujú, len vám slepo veria a zatlieskajú hocčomu, čo len znie ako fakty!

 

 

 

Tu je ukážka v čom mladý Šimečka klamal:

 

Odkaz Šimečkovi

 

 

 

 

Presne preto ho potom ich novinári necitovali, lebo oni sú od Šimečku múdrejší, len nie sú zo Šimečkovej rodiny, aby aj kandidovali ako múdrejší!

 

To Jakub Filo by také hlúposti nenatrieskal, ale najprv by si zistil, čo môže trieskať a nebudú to zjavné klamstvá!

 

 

Čo za poradcov to má Šimečka, lebo toto nemal zo svojej hlavy, keď ich novinári sú v trieskaní klamstiev opatrnejší?

Napríklad by neurobili chybu, aby tvrdili sumu v eurách, keď sme ešte eurá nemali a nekritizovali by Michelka, že on pumpoval štát o tisíce.

Michelko mu ľahko dokázal klamstvá a navyše dodal, že on už v žiadnej takej funkcii nie je a nikdy nebral dotácie na vlastné knihy!

 

Ako si teda vaši čitatelia a voliči overovali fakty?

 

Nič, rovno slepo mu tlieskali, lebo tak ostro to znelo a pôsobilo to ako fakty!

 

======

 

To my si informácie overujeme, lebo predpokladáme, že môžu byť zavádzajúce aj od koaličných politikov!

 

Preto sa čaká aj na alternatívne zdroje a čo na to druhá strana. Čítajú sa rôzne zdroje, porovnáva sa, hľadá, kto má pravdu a v čom už zavádzal, čo nepovedal. Na alternatíve sa nežerú politici aj s topánkami ako na progresívnej strane, kde ich voliči nič iné nečítajú, nič si nezisťujú, len slepo veria všetkému!

 

Čo si myslíte, ktorí teraz len slepo veria svojim? 

 

Tí, čo sú naučení hľadať v rôznych zdrojoch a diskusiách s opačnými názormi, alebo vaši, ktorí nečítajú nič iné okrem vás, lebo za nich aj myslíte vy?

 

Čo ste ich odnaučili overovať si informácie a len slepo vám veriť, lebo vraj to za nich všetko robíte vy?

 

 

Mladý Šimečka len otvoril ústa a už mu nekritické ovce všetko zožrali, vôbec nad tým nerozmýšľali, lebo veď to znie ako fakty!

 

Jasné, takých jednoduchých voličov má aj druhá strana, ale vládna koalícia ich nevyhlasuje za intelektuálnu elitu!

 

 

===

 

 

Ukážka progresívnych oviec intelektuálnej elity pod mladým Šimečkom:

 

 

 „Bravo! Konečne kvalitné ostré a napriek tomu slušne opozičné video.

👍🏻👍🏻👍🏻

 

Důležité je že zazněly závažné, byť bohužel nepříliš veřejně známé informace. 👍

 

Pán Šimečka, paráda,opakujem sa, ale robíte to veľmi dobre👌

 

ja som oceňovala vašu až príliš slušnu rétoriku, ale ona viedla akurat do prázdna. Pokračujte teraz takto a kľudne pritvrdte, lebo toto, čo sa tu teraz deje a bude diať, nebude mať so slušnosťou a kľudom nič spoločné…..

 

Dávajte takéto statusy a my ich budeme zdieľať. Tie statusy sa dostanú aj k ich voličom a snáď sa im otvoria oči.

300x palec hore

 

no oci sa im neotvoria. Su slepi, hluchi a hlupi, ked prehliadaju preslapy ich vodcu, ktoreho nam tu opat dotiahli k moci, ktoru teraz priehrstim a drzo zneuziva a ublizuje.

 

Tebe vôbec nevadí, že Šimečkovci takto cicajú obrovské peniaze zo štátneho rozpočtu? Prečo si na seba nezarobia sami, sú neschopní?

 

 na tie dotacie sa vypracovavaju projekty. Nic ti nebrani vypracovat dobry projekt a uspiet s dotaciou. Ten ucel pouzitia kazdej dotacie je presne dany a nie je to tak, ze dostanes tie peniaze len tak a rob si s nimi co chces.

 

Mne sa asi sníva 🥹🥹Konečne! Takéto veci má robiť líder opozície! Len tak ďalej

 takto sa to robi do psej matere

 

To bolo trefne!

 

Konecne

 

 

 výborne p. Michal Šimečka. Na hrubé vrece patrí hrubá záplata. Dovolím si poznámku – na Slovensku Euro bolo zavedené od 01.01.2009, takže p. Svetlana Ficová dostala dotáciu v našich korunách = 8 miliónov 257 tisíc a 150 Sk.

 

 

 100 bodov len donho

👍

 Konečne ostrejšia komunikácia. Len tak ďalej!

 

 

Toto je Simecka na ktoreho sme cakali🙏🙏🙏

 

Do 800 komentárov, ako ho za klamstvá žerú!

 

 

 

 

To ja, keby som hľadala argumenty, tak isto nie pod mladým Šimečkom, ktorý je len reprezentatívny panák a povie len to, čo mu nadiktovali len jeho poradcovia a na takejto úrovni.

 

Vedela by som, že mám ísť hľadať do ich politickej strany SME alebo Denník N, kde sedia ich výkonné hlavy na politiku, keďže jej hlavná zložka je ideovopolitická propaganda!

 

Čiže, čo napíše k tomu napríklad Filo a hlavne, čo už nenapíše, hoci to mladý Šimečka natrieskal!

 

 

Takže, relevantný politik PS na manipulácie s verejnosťou je skôr Jakub Filo – zástupca šéfredaktorky SME. 

 

To je komunikácia politickej strany Progresívne Slovensko, čo najskôr nájde alebo nenájde nejaké argumenty.

 

 

Preto sa aj zaoberám ich novinármi, lebo toto je politická strana PS a nie tí pandrláci PS na tlačovkách, čo len akože reprezentujú stranu!

 

 

 

Jakub Filo a progresívci majú smolu, že nie je Jakub Šimečka. Taký líder by bol nebezpečnejší (aj fanatik), nielen protežovaný rodinný pandrlák na čom strácajú, lebo nejako aj tí len slepo veriaci voliči progresívcov cítia, že tento nemá na lídra.

 

 

A presne takto sa rozdávajú aj granty – protežovaným ako je potom aj Šimečkova družka, matka, strýko…

 

 

Iste, je pekná, pôvabná, má talent, dostala ocenenia ako aj starý Šimečka alebo Jakub Filo, keď je tak angažovaný!

 

Vy sami viete, že keby mali iní granty ako protežovaní, mohli by sa ukázať ako oceňovaní aj iní!

 

 

Že je to o kontaktoch a odmene za uvedomelosť a angažovanosť a hlavne o týchto schopnostiach!

 

 

Koľko je ešte pôvabných tanečníc, čo mohli mať tiež ocenenia, keby ich mal kto predať? Koľko je ich len v SND, na čo sa peniaze nenašli, keď tam drú inak než Šimečková!

 

Najlepšou ukážkou je sám Filo, čo na mieste mladého Šimečku by bol lepší a jemu by nemuseli písať, čo má povedať!

 

Alebo Samo Marec, čo by nerobil tak sprostú progresívnu politiku, aby ste takto dopadli!

 

 

 

No Šimečkovci dostali prednosť. Pritom starý Šimečka vám odstrašil svojim nacizmom a ľudským odpadom voličov, mladý Šimečka má konečne gule, keď klame. Reprezentuje zjavom a Oxfordom.

 

A Samo Marec ich úslužne zdraví, že samozrejme, neodvážil by sa ich kritizovať! To nejako zažehlí na pive, že má viac rozumu, aby to niekoho z vás neurážalo!

 

 

 

.

Najprimitívnejší ľudia sú najbohatší na zamilovania

22.05.2026

Vraj bytosti z vyšších svetov sa na našu planétu inkarnujú, hoci vôbec nemusia, kvôli sexu a jedlu. To vo vyšších svetoch vraj nemáte, takú ťažkohmotnú lásku a zážitky z jedla. Pôžitky z hmoty. Vlastne sme tu taká primitívna dovolenka akokeby u nás niekto chcel pobudnúť v pralese pre drsnejšie zážitky. Malo by to logiku, keby to tak bolo. Nič tu nie je [...]

Starnutie

21.05.2026

Ešte v 56-ke som sa cítila na 30, ako som sa necítila ani v 30-tke. Ešte som si kúpila novú minisukňu. Do poslednej chvíle som si držala vedomie mladej sviežosti. Potom to prišlo, náhle, už sa nemôžem klamať lebo nevojdem do šiat, ktoré som nosila 20 rokov. Pritom vôbec som viac nejedla, prišlo to s vekom. To si len Filip Sulík myslí, že žerieme, musela by som byť [...]

Za vznik progresivizmu môžu zaostalí konzervatívci a zaostalí veriaci!

20.05.2026

Môj článok z roku 2023: 9. septembra 2023 Aj keď nie ste veriaci, mali by ste veriť takej zákonitosti, že extrémizmus na jednej strane roztáča extrémizmus na opačnej strane. Jednoducho – keď sa kyvadlo príliš vychýli na jednu stranu, zákonite sa pohne príliš na opačnú. Teda, kto podporuje extrémizmus na svojej strane, pomáha extrémizmu aj na [...]

Iran War Strait of Hormuz

Bez jedla i vody, výplaty, v neistote. V Hormuzskom prielive uviazlo 20-tisíc námorníkov

22.05.2026 23:16

Niektorí nedostali už od minulého roka svoju skromnú mzdu 100 až 200 dolárov mesačne. K internetu sa môžu pripojiť iba na chvíľu, aby mohli kontaktovať svojich blízkych.

Mexico EU

EÚ a Mexiko podpísali obchodné dohody. Leyenová: Formujeme lepšiu budúcnosť. Saková kvituje

22.05.2026 22:45, aktualizované: 23:24

Obe strany sa dohodli aj na prehĺbení politickej spolupráce v čase rastúcej globálnej neistoty.

Belgium F-35 Jets

Poliaci už majú najsmrteľnejšie americké stíhačky. Minister: Zmenia tvár celej armády

22.05.2026 22:07

Do Poľska prileteli prvé stíhačky F-35, ktoré tamojšia vláda objednala v roku 2020.

Sikorski

Americkí vojaci do Poľska? Sikorski je rád, ale povedal aj to, čo ho potešilo ešte viac

22.05.2026 21:36

Rozhodnutie ocenil aj nemecký šéf diplomacie. „Každý jeden vojak NATO na východ od Nemecka je nasadený na správnom mieste.“

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,420
Celková čítanosť: 6608301x
Priemerná čítanosť článkov: 2731x

Autor blogu

Kategórie