Založ si blog

Každý deň čítam, ako sa ich nadutí hlupáci – ich vraj intelektuálni čitatelia, rozčuľujú, že či nás majú vychovávať!

Mám tu veľa materiálu o manipuláciách denníkov SME a N za minulé dni, to by som mohla písať aj tri články denne. Ale nechce sa mi pokračovať, tak rovno prejdem na celkový dojem z ich čitateľov, ktorým sa obyčajne nevenujem, len keď som chcela ukázať, aký účinok majú na nich novinári.

 

Každý deň čítam, ako sa ich nadutí hlupáci – ich vraj intelektuálni čitatelia, rozčuľujú, že či majú dezolátom traktoristom vysvetľovať ako malým deťom, že za svoju volebnú účasť musia niesť zodpovednosť!

 

To ako keby sa nejaký jehovista alebo mních v kláštore rozčuľoval, že či mi má vysvetľovať bibliu! Ešte ani jehovisti k takej drzosti nedospeli!

Včera som na námestí v Košiciach šla okolo nejakého stánku, kde mali plagát, že urobia ľuďom školenie o niečom biblickom zadarmo!

Slušne tam stáli a po nikom nevykrikovali, že je nacista, keď sa nezastaví a ide ďalej! Nikto sa tam nerozčuľoval, že či ma má teraz vychovávať ako malé decko!

 

Doťahujete sa na radikálnych islamistov v porovnaní s jehovistami.

 

 

Nielen ja vás považujem za hlupákov. Ako osobne by som sa s takým hlupákom tiež nepriatelila, je dosť aj iných normálnych ľudí, je ich oveľa viac než vás a to aj v Česku.

 

Kľudne sa môžete rozčuľovať, že či ma máte prevychovávať ako malé decko!

 

Ale iné ako terorizmus vám nezostane. Ľudia si vás naozaj všimnú len vtedy, keď budete po iných strieľať. Nie každý má medzi vami rodinu, aby ho to ešte zaujímalo!

 

Kto iný vám tu ešte okrem mňa venuje pozornosť? Nikoho tu nezaujíma, čo si na SME alebo pre nich na nočníku píšete. Za celé roky tu nebol jediný bloger, ktorý by vás čítal a ešte sa čudujú, že to niekto dokáže.

 

 

A vy riešite, že čo im máte ako malým deťom vysvetľovať? 

 

To akokeby sme tu my riešili, že ako vás máme obliecť.

 

 

Tak ste dopadli v tej bubline! Potrestáte nás, že odídete a potom nikto si vás neplatí, aby si prečítal, že nikam neodchádzate!

 

 

 

 

Môžete nás vydierať jedine členmi rodiny, žiadnymi argumentami pri vašej logike a fanatizme. 

 

 

A preto ste to robili!

 

 

 

 

 

No väčšina ľudí medzi vami nikoho nemá, nemáte ich čím vydierať, aby vám venovali pozornosť.

To som tu bola asi len ja, aby som čítala, ako sa vám nechce vychovávať ľudí, ktorých máte vychovávať a ktorí vám nevenujú pozornosť.

 

 

 

.

Čitateľ SME: „Niekedy mam pocit, ze aj Marx by bol pre nich pravica a vlavo od nich su snad iba pol Pot a Mao Ce-tung. . . „

10.06.2024

Nie vždy sú čitatelia SME a N vymytí do správnej podoby, niekedy sa vymývajú ťažšie (majú viac rozumu než progresívni novinári). Pozrela som aj na český iDnes a aj tam ide vymývanie ťažšie. Aj pre morálne uvedomelých bola Nerudová Danuše – Blbuše. Nasledujú komentáre ťažšie vymývateľných: Čitatelia SME dnes ku článku: Krajná pravica [...]

Kde je táto blogerka SME Anna Brawne scenzúrovaná? Nikde, pracuje pre stranu, ktorá voličov iných strán vyhlasuje za nacistov a ľudský odpad!

08.06.2024

Na blogoch SME blogujú blogeri, ktorým nevadí, že SME cenzúruje iné názory. Podľa mňa toto charakterizuje ich boj za demokraciu a že im nevadilo, že ľudí s inými názormi než vyžadovanými, nálepkovali ich novinári ako nacistov a dezolátov, keď povinne nevolili ich stranu. Akoby sa im páčilo, keby ich niekto umlčiaval a cenzúroval? Jednou z tých žien, [...]

Progresívci si zas strelili do nohy, teraz zrušením Dannyho Kollára

03.06.2024

V minulosti sa nepohodlní ľudia na výstrahu vešali. Iných to malo zastrašiť alebo zastrašilo, aby sa neopovážili nesúhlasiť s niečim takto tvrdo presadzovaným. Dnes sa ľudia nevešajú, ale scenzúrujú a zablokujú akokeby neexistovali. Rovnako to má iných zastrašiť, aby sa neopovážili nesúhlasiť s niečim tvrdo presadzovaným. Vraždenie vymenilo vymazanie, čo je [...]

Geert Wilders

Wilders, Le Penová, či Salvini. Lídri ultrapravicových strán rokovali o spolupráci na úrovni EÚ. AfD nepozvali

13.06.2024 17:40

Cieľom je získať väčší vplyv pri formovaní európskej politiky.

nehoda, D1, horná streda

Vodiča, ktorý na D1 pri Hornej Strede usmrtil dvoch hasičov, stíhajú na slobode

13.06.2024 17:23

Muži vo veku 27 a 43 rokov následkom nárazu utrpeli zranenia, ktorým na mieste podľahli.

Thermalpark v Dunajskej Strede.

Pod vodou bola údajne až 7 minút. Tínedžerka, ktorá sa topila na kúpalisku, zomrela

13.06.2024 16:50

Podľa riaditeľa boli plavčíci na mieste činu a okamžite zasiahli.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,520
Celková čítanosť: 5595566x
Priemerná čítanosť článkov: 3681x

Autor blogu

Kategórie