Založ si blog

„jak je Západ poštval do války, nechal beze zbraní chcípat, a potom nakonec zradil, aby chránil Izrael, a nemusel obětovat své vlastní finanční zisky“

USA přitom mají 8000 vozidel M-113 ve skladech a 5000 v arzenálu!“

 

„Západní mocnosti tak nemají problém za den vystřelit na ochranu Izraele víc raket, než Kyjevu dodaly za celou válku“

 

 

Progresívni šialenci sústavne len Slovákom obúchavajú o hlavu, že Ukrajine nedodávame zbrane, čo my sme im už dali všetko a nemáme ani na vlastnú ochranu!

Ale USA sa už boja kritizovať, že ich do tejto vojny provokovaním všetkých červených čiar dostali a teraz im odmietajú pomoc!

 

Naozaj nerozumiem tejto ich nenormálnej logike, že my sa máme zamýšľať nad sebou, čo sme im všetko dali a nemajú sa zamýšľať tí, čo im pomáhali len starými šrotmi, že im akože pomáhajú a nieže im nerozdali všetko, ale nič účinné na záchranu a nič s čím by mohli vyhrať!

 

Lebo je to, ako od začiatku hovoríme, len hra na pomoc a len divadlo na pomoc a Ukrajinu obetovali na LEN oslabenie Ruska!

Dopredu vedeli, že prehrá a napriek tomu ju zneužili, aby sa tu len hrali na pomoc Ukrajine!

 

A čo je úplne najhoršie a najsvinskejšie, hoci už všetci vedia, že prehrala, celkom zbytočne tam nechávajú zomierať ďalších a ešte mobilizovaných vojakov do prehratej vojny!

 

Existuje od toho niečo svinskejšieho?

 

Vyhovárať sa na Rusko, že to napíšte Putinovi, je slabomyseľnosť! Určite Rusko nezaujíma, čo si tu o tom myslia nejakí progresívci alebo dezoláti! Ale nás ma zaujímať naša strana, či naozaj pomáha alebo len zneužíva Ukrajinu! 

 

Kedy bolo obhajobou zlej a zradnej stratégie, keď ľudí necháte nezmyselne umierať, že to povedzte opačnej strane, aby ich vo vojne nezabíjali?

 

To bola a je zradnosť USA a západu, že sa tu na pomoc Ukrajine len hrali a tú pomoc len predvádzali a dávali im len šroty! Že dobre vedeli, že takto len prehrajú a boli s tým v pohode, že no a čo, tak prehrajú! A že ich nikdy naozaj nezaujímali tie obete!

 

A toľké zbytočné obete na životoch!

 

Teraz nie sú schopní ukončiť prehratú vojnu a preto ako najhoršie svine nechávajú zomierať ďalších a ďalších Ukrajincov v nevýslovných mukách s úbohou obranou! A ešte tam posielajú na smrť už aj ženy!

 

A toto má byť tá pomoc!

 

 

Taký oblb, ako ste nám predvádzali na propagande s migrantami! Všetci progresívci sa tu cítili ako vysoko morálni, že ako tým zachraňujú migrantov! A kto tej debilnej propagande neveril, toho vyhlasovali za nemorálneho fašistu!

 

Teraz celkom rovnako! Ako sa cítite teraz, keď už vám dochádza, že toto bola dopredu prehratá vojna a všetky tie úmrtia boli zbytočné a ešte ste ich pomáhali tam naháňať? Máte za to vyššiu morálku?

 

Tak čítajte, v akých mukách tam zomierajú a LEN na oslabenie Ruska v dopredu prehratej vojne!

 

Vždy bola prehratá! Bola prehratá od začiatku a vás len KLAMALI, že to tak nebude!

 

Bolo na to x dôkazov, ktoré chce nechceli počuť a schvaľovali ich naháňanie na smrť!

 

Len nevedomosť a to, že vás len klamali a zmanipulovali, je vám ospravedlnením. Lebo nikto normálny by s tým nesúhlasil, keby to vedel dopredu, že ich USA napokon zradí a nechá bez pomoci!

 

Ale písali sme vám to, že USA sa nebude ohrozovať a ani žiadne ďalšie západné štáty a obetujú na to a na LEN oslabenie Ruska len sprosté východné!

 

A do toho ste nás chceli zatiahnuť, aby aj my sme boli také zbytočné obete! 

 

Toto ste robili vlastným ľuďom a spoluobčanom! Akokeby my sme o tom rozhodovali a nemali tiež byť len zbytočné obete!

 

 

 

„Za posledných pár týždňov Západ nielenže prišiel na to, že Ukrajina nemôže vyhrať, ale dostal sa aj do stavu paniky a nevedia, čo teraz robiť.

 

Upozornil na to britský analytik Alexander Mercouris v rozhovore s Dannym Haiphongom.

 

Podľa neho také šialené nápady ako údery hlboko do Ruska či vyslanie západných vojakov na Ukrajinu svedčia o zúfalstve Západu.

Stalo sa niečo úplne iné. Ukrajinská ofenzíva vlastne úplne zlyhala. A trvám na tom: Rusi ich porazili. Existuje určitá neochota prijať skutočnosť, že ofenzíva nielenže zlyhala sama osebe, ale boli aj porazení. Rusi ju zastavili, v zárodku odrezali. Ukrajinci utrpeli obrovské straty a technika, ktorú Západ dodal Ukrajine, bola zničená. A keď sa to stalo, začali sa upokojovať a hovorili: „Pozrite, teraz bude patová situácia“. Žiadna patová situácia však nenastala.

 

A v určitom momente posledných týždňov, a možno niekedy v januári, konečne došlo k poznaniu: Rusi túto vojnu vyhrajú. Prevyšujú Západ v delostreleckých nábojoch, bezpilotných lietadlách, tankoch, v každom mysliteľnom zbraňovom systéme, ktorý pôsobí na Ukrajine, a naše F-16 nebudú mať na bojisku žiadnu hodnotu – prídu príliš neskoro, bude ich príliš málo a Rusi ich budú zostreľovať. Navyše prišlo pochopenie, že rakety protivzdušnej obrany, ktoré Ukrajina má, dochádzajú a nie je ich čím nahradiť.

 

Teraz už aj ľudia ako Ian Martin začínajú rozprávať o scenároch, podľa ktorých Kyjev v júli padne. Začínajú hádzať vinu jeden na druhého: teraz sú obviňovaní republikáni, pretože nikdy neschválili alokáciu 61 miliárd dolárov – boli o tom články vo „Financial Times“, ktoré hovorili o „zrade Ukrajiny“ a podobne. Dnes teda vidíme vzájomné výčitky a pokusy zvaliť vinu na niekoho iného.“

 

 

USA, Francie a Británie vystřílely za jedinou noc na ochranu Izraele více protivzdušných raket, než Ukrajina za celou válku dostala!

 

Až jim a jejich příbuzným jednou dojde, jak je Západ poštval do války, nechal beze zbraní chcípat, a potom nakonec zradil, aby chránil Izrael, a nemusel obětovat své vlastní finanční zisky“

 

USA přitom mají 8000 vozidel M-113 ve skladech a 5000 v arzenálu!“

 

 

„V posledních pořadech jak u Hájka (Video z 9.4), tak u Bureše (Video z 13.4)jsem tvrdil, že Washington válku na Ukrajině, navzdory mediálním výkřikům a tvrzení český médií a fialové party,) úmyslně sabotuje. Další doklad pro toto moje tvrzení předložili včera sami Ukrajinci. Podle jejich údajů jim USA dodaly jen 600 obrněných vozidel M-113, která jsou sice stará, ale jako jediná dokáží aspoň trochu efektivně transportovat zraněné vojáky do týlu k ošetření. USA přitom mají 8000 vozidel M-113 ve skladech a 5000 v arzenálu! Ukrajinská soldateska tak musí zraněné vojáky evakuovat auty, které drony snadno ničí, a která nedokáží projet přes bahnitá ruská pole, a která se neustále rozbíjejí. K tomu všemu si musí vojáci platit opravy těchto vozidel z vlastního, protože jejich velitelé jim žádné peníze ani náhradní díly nedávají. Kam mizí miliardy západní pomoci,  je tak opět jasnější. USA a Západní mocnosti tak nemají problém za den vystřelit na ochranu Izraele víc raket, než Kyjevu dodaly za celou válku. USA sami mají několik tisíc moderních houfnic uskladněných v kalifornské poušti, ale Ukrajině dodávají jen stovky děl, hlavně šroty, které střílely ještě na Hitlerčíky. (Podrobně MAP 1932) Podle Ukrajinců se Západ zbytečně soustředil na dodávky granátů 155mm a munice, kdežto hlavní problémy ukrajinské armády jsou v naprosté nevybavenosti transportními prostředky. A na frontovou linii tak není možné dopravit ani zásoby, ani munici, ani z ní evakuovat raněné!  

===

 

Další voják, který si včera v kyjevských médiích stěžoval byl Mychajlo z elitní 80. letecké úderné brigády. To je elitní ukrajinská brigáda, která existuje celou dobu její existence. 80. brigáda nyní bojuje u vesnice Klishchiivka jižně od Bachmutu a kyjevská média často popisují horror válku, kterou tam Ukrajinci prožívají. Podle Mychajla se nyní do bojových pozic nedá dostat jinak, než projít několik kilometrů pěšky od sběrného bodu, kam zajíždějí auta. Jenže na sběrné body s vybudovanými zemljankami neustále ve dne v noci útočí ruské drony. Ty visí nad sběrným bodem, a jakmile zjistí, že se v něm shromáždili Ukrajinci vletí do zemljanky a vybuchnou. Mychajlo včera popsal horrorové scény, jak vypadá taková zemljanka zasažená dronem, a jak dlouho umírají zranění ukrajinští vojáci, pro které stejně žádná pomoc nakonec nepřijede. A i když, ani v autě nejste v bezpečí, protože ruské drony ničí cokoli, co se v hloubce několika desítek kilometrů od fronty pohybuje. Podle Michajla a dalších veteránů je jakákoli cesta na ruskou frontu nyní cestou smrti, a nikdo už nepočítá, že několikadenní misi na frontě přežije. Podle dalších vojáků, se už zhroutil v důsledku ruských útoků veškerý zásobovací systém ukrajinské armády ve frontovém pásu, a vojáci soldatesky jsou vysíláni do boje a úmyslně rozkazy drženi na pozicích dokud nevystřílejí všechny náboje a nevypijí všechnu vodu. Žádné zásobování přitom už neexistuje. (Mnohem více děsivých podrobností najdete i s fotkami zde v angličtině, ale jde o kyjevské médium)

 

Pokud tyto všechny informace jako já srovnáte s českým mainstreamem, chce se Vám z českých médií a fialových politiků blít! Většina současných ukrajinských vojáků byla do boje nakomandována rozkazy a polapena při brutálním lovu komisařů kyjevské soldatesky na rekruty. Nejsou nacisté, banderovci, a ani by za prohnilou Ukrajinu nebojovali. Až jim a jejich příbuzným jednou dojde, jak je Západ poštval do války, nechal beze zbraní chcípat, a potom nakonec zradil, aby chránil Izrael, a nemusel obětovat své vlastní finanční zisky, zachovají se nejspíš jako Češi a Moravané, kteří osobně zažili zradu spojenců Francie a Británie v roce 1938, a potom inklinovali k SSSR a Rusku.

 

 

Proč se nábor nedaří je zřejmé z vyjádření vrchní seržantky Iryny a jejího velitele Oleha pro kyjevská média. Podle obou veteránů války je ruská palebná a dronová převaha už několik měsíců tak intenzivní, že znemožňuje odsun raněných z bojiště, a ti se musí několik kilometrů doplížit k ošetřovnám sami. Iryna, která od počátku války velí vyprošťovací záchranářské jednotce, (mimořádně odvážná a obětavá žena), si každou svoji akci nahrává na kameru, aby ukrajinským soudům mohla dokázat, proč musí tak často rozhodnout, zraněné ponechat svému osudu, protože jejich vyproštění a odvoz k ošetření by znamenaly smrt celého záchranného týmu. Iryna médiím včera přiznala, že 7 vojáků bylo zaživa zanecháno zraněných v zavalené zemljance, protože pro hustotu ruské střelby je nebylo možné nejprve vyprostit, a potom to už bylo zbytečné. Potvrdila také, že na poslední záchranné misi musela zanechat na pozicích 23 zraněných vojáků, protože se k nim nebylo pro ruské drony možné přiblížit. Se zraněnými udržovala několik hodin rádiové spojení, ale ti pak nahlásili, že Rusové se blíží, a požádali o dělostřeleckou palbu na svou pozici. Ani toto hrdinské rozhodnutí zraněným Ukrajincům nepomohlo. Ukrajinská děla se nejprve na jejich souřadnice netrefila, a pak jim došla munice. Rusové buď zraněné ale bojující Ukrajince vyhodili do vzduchu i se zemljankou, nebo je možná dorazili, protože byli ranění, řekla Iryna. Jak Iryna tak Oleh médiím přiznali, že vyšší velení ukrajinských vojsk vydává stále častěji nesmyslné a zmatené rozkazy, kterými jen ženou obyčejné vojáky na sebevražedné mise. Oba dva veteráni 67. brigády přiznali, že byli veliteli posláni do Avdijivky na naprosto nesmyslnou misi, protože už nebylo jak ani čím zraněné vojáky evakuovat. Ti byli nakonec na rozkaz ponecháni osudu, ale ústup z Avdijivky byl nařízen pozdě a jedinou úzkou stezku vedoucí z města dokonce díky zmateným rozkazům velitelů zaminovali, takže ustupující zbytky ukrajinské pěchoty byly likvidovány na úzké cestě nejen Rusy, ale i ukrajinskými minami.

 

Další, kdo včera drakonicky kritizoval idioty ve velení soldatesky, byl zdravotník 42. mechanizované brigády Vitalij. Ten kyjevským médiím přiznal, že celá nevycvičená 42. brigáda, zformovaná teprve v dubnu 2023, byla ihned v červnu vržena do ofenzívy proti Rusům u města Kremina, a utrpěla za několik dní naprosto likvidační ztráty, protože vůbec nikdo v celé brigádě ani netušil, co má dělat, a jak má bojovat. Podle Vitalije zdravotníci brigády museli ošetřovat až 300 zraněných denně, ale přitom žádný ze zdravotníků ani neměl jakýkoli zdravotní výcvik, nebo kvalifikaci.“

 

 

Miesto toho to len používali a používajú len na politický boj za vlastnú stranu, akokeby Slovensko rozhodovalo o výhre alebo prehre Ukrajiny! Čo my sme im dali už všetko a ešte kritizujú, že súkromné zbrojovky stále dodávajú zbrane! Lebo majú byť extrémisti, aby EÚ mohla Slovensku zobrať eurofondy, že sme extrémisti a takto sa dostali k moci!

Extrémisti sme naopak boli vo vojenskej pomoci Ukrajine! Žiadny štát sa vojenskou pomocou Ukrajine tak neohrozil, ako práve Slovensko!

 

Túto našu pomoc budú splácať slovenskí žobráci, pričom západ sa neohrozil, ani USA! Ešte si na tom ich zbrojovky zarobili!

 

A to kvôli dopredu prehratej vojne so státisícami zbytočne mŕtvych a len obetovaných na LEN oslabenie Ruska!

 

 

Ale na kritiku USA si netrúfajú!

 

To váš už nezaujíma, však? Ako poslušných vazalov už nie! Hlavne, aby sa vaša PS za stratu veta, kvóty a federalizáciu dostala k moci!

 

 

 

 

 

.

Aj mnohí novinári podporovali Hitlera. Akí to boli ľudia? Neboli nacisti?

28.05.2024

Novinári mu robili propagandu a vydávali absolútne zlo za dobro. A pritom pracovali pre nacizmus. Máte z týchto slov dojem, že ich neprirovnávam k nacistom? Tu máte dôkaz, že ich neprirovnávam a je to len moja slobodná tvorba: Denník N Newsfilter 27.5.: V Markíze sa píše história. Prítomní sú hrdinovia aj kolaboranti „Šimečka pritom Fica k Hitlerovi [...]

Každý deň čítam, ako sa ich nadutí hlupáci – ich vraj intelektuálni čitatelia, rozčuľujú, že či nás majú vychovávať!

25.05.2024

Mám tu veľa materiálu o manipuláciách denníkov SME a N za minulé dni, to by som mohla písať aj tri články denne. Ale nechce sa mi pokračovať, tak rovno prejdem na celkový dojem z ich čitateľov, ktorým sa obyčajne nevenujem, len keď som chcela ukázať, aký účinok majú na nich novinári. Každý deň čítam, ako sa ich nadutí hlupáci – ich vraj intelektuálni [...]

Aby ste mali predstavu o IQ čitateľov na Denníku N

24.05.2024

Šnídl ich takto očividne manipuluje a výraz na jeho čitateľov, že sú len ovce, je slabý. To je nedostatočná rozumová činnosť! Atentátnik a Slovenskí branci na videu: nesedí Kaliňákova verzia o pacifistovi, ktorého zradikalizovali až médiá [...]

Peter Pellegrini

Prieskum SANEP o dôvere k politikom: Len jednému viac ľudí dôveruje ako nedôveruje

30.05.2024 07:00

Zuzana Čaputová je stále v prvej trojke politikov s najväčšou dôverou, Ivan Korčok je na tom lepšie ako Michal Šimečka, vyplýva z prieskumu SANEP-u.

Európsky parlament / EP /

Prieskum SANEP po atentáte: Kto má najväčšiu šancu dostať sa do europarlamentu? Hore je to tesné

30.05.2024 07:00

Poslancov zo Slovenska do Európskeho parlamentu by podľa aktuálneho prieskumu spoločnosti SANEP poskladalo šesť politických strán.

Ruský útok, Charkov, požiar, hasiči, vojna na Ukrajine, hypermarket

ONLINE: Charkov bol opäť pod paľbou, bilancia úderu zo soboty sa vyšplhala na 19 mŕtvych

30.05.2024 06:10, aktualizované: 08:29

Ruská armáda opätovne zaútočila na Charkov, vypálila naň najmenej osem striel.

Litva, NATO

Rusi testujú hranice NATO v Pobaltí. Čo urobí Západ?

30.05.2024 06:00

Šéf Kremľa Vladimir Putin v roku 2016 vyhlásil, že sám nevie, kde sa končia hranice Ruska. Zároveň povedal, že to bol vtip. Smeje sa ešte niekto?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,515
Celková čítanosť: 5584950x
Priemerná čítanosť článkov: 3686x

Autor blogu

Kategórie