Založ si blog

Prevrat urobili komunisti, ŠTB-áci a ich tajní nasadení v SZM. Ešte mali problém dostať ľudí do ulíc, keby nebolo aj fingovanej vraždy!

O zinscenovanom divadle masovej „spontánnosti“:

 

 

Nežná revolúcia je romantický pojem pre vopred ohlásený politický prevrat!

 

Že bol ohlásený, to viem aj ja osobne od mojej mamy, ktorá dennodenne sledovala politiku. Vtedy ešte nebol internet, takže počúvala rozhlas v ruštine aj v španielčine. Hlavne, čo sa deje v Rusku, že sa ten politický prevrat blíži. 

 

Odvtedy som si stale myslela – Kedy to už bude? Zdalo sa mi to také nepredstaviteľné, že by sa náš socializmus, naša doba temna (nepoznali sme čo aj horšie príde), čo som si myslela, že bude až do našej smrti, raz môže vážne zmeniť!

 

Ja som mala spomienkový odhad, že som to vedela dva roky dopredu, že bude „spontánny“ politický prevrat. A dnes som si v tomto dokumente vypočula, že naozaj dva roky sa to dopredu vedelo z Ruska. Teraz chápem, prečo mama počúvala správy v ruštine, o čom sa u nás o vývoji v Rusku nehovorilo.

 

Typický obraz mojej mamy na starobu bol, že sedí ako slečna Marplová, štrikuje a počúva z rádia politické správy.

Keďže chcete byť zásadne opakom svojho rodiča a robiť niečo iné alebo nové, tak zásadne ma politika vôbec nezaujímala a darmo sa ma snažila získať pre pletenie. A veď načo, veď nás všetkých obštrikovala ona a každý deň mi podávala politické správy ako na tanieri – Toto si prečítaj, toto je zaujímavé, aj mi v tých niekedy aj povystrihovaných článkoch podčiarkovala, čo je najdôležitejšie.

Dnes v podstate robím len to, čo ona. Ale toho sa nikdy nedožila, aby to videla. Keby ma uvidela, veľmi by sa smiala a keby ma videla pri politike aj pliesť. Škoda, že sa toho nedožila a nemohla som jej povedať – Úplne ťa teraz vo všetkom chápem. Žijem celkom ako ty. –

 

 

Tento dokument som doteraz nevidela, ale dlhší a oveľa podrobnejší k prevratu a s dôkazmi o študentovi Šmídovi.

Ale tento je dobrý v tom, že je stručnejší pre tých, ktorí to nemajú záujem podrobne skúmať a sú tam dôležité veci zhrnuté do 24 min.:

 

 

 

 

 

 

Najlepšie zhodnotenie tohto pripravovaného štátneho a nespontánneho prevratu, z ktorého len slovo nežná je pravdivé (keďže nikoho naozaj nezabili), má Chmelár. On to tam vsetko zachytáva a vysvetľuje tak, ako to novinári nerobia!

 

Je to naozaj najlepšie zhodnotenie „Nežnej revolúcie“, v čom všetkom nás klamali!

 

 

 

Začalo sa to lžou, pokračovalo to rozkrádaním a skončilo sa to neonormalizáciou

 

 

 

 

Z nežnej revolúcie nás najviac pre súčasnosť môže zaujímať, že aj na politický prevrat v roku 2018 potrebovali niekoho mŕtveho, aby dostali ľudí do ulíc!

 

No tentoraz v dobe internetu by nestačilo vraždu len predstierať a preto zavraždili Kuciaka a mladú ukážkovú dvojicu, aby dostali ľudí do ulíc! 

 

A tomuto pomáhali jeho vlastní kolegovia – progresívni novinári, aby dostali ľudí do ulíc, čo bola celkom rovnaká politická požiadavka zo zahraničia!

Určite nemyslím, že ako vrahovia alebo že by vedeli, kto si objednal jeho vraždu, vraždu mladej ukážkovej dvojice. To len ako užitoční idioti, že na to poslúžila vražda ich kolegu!

 

 

Prečo v roku 1989 naozaj niekoho nezavraždili a dali si takú námahu, o ktorej je aj v tom dokumente, len predstierať ju?

 

V tom dokumente je veľmi logická odpoveď, že preto nechceli nikoho naozaj zavraždiť, lebo potom by boli komunistov po prevrate trestne stíhali! Prevrat urobili komunisti a ŠTB-áci a ich tajní nasadení v SZM. Ešte mali problém dostať ľudí do ulíc, keby nebolo aj fingovanej vraždy!

 

Aby ich nestíhali, bolo veľmi dôležité, aby prebehla ako „nežná“, teda bez vraždy a následného stíhania komunistov.

Takže použili len fingovaná vraždu, ktorá sa ľahšie dala v dobe bez internetu len predstierať!

 

 

Dnes sú zločinci a objednávatelia farebných revolúcií tak arogantní, že dajú zavraždiť aj akýkoľvek počet ľudí (Ukrajina), lebo s pomocou predajných médií každá pravda dostane nálepku – len konšpirácia alebo hoax!

 

Ale pripomeňte mi, čo som tvrdila a bol to hoax? A dnes to nie je pravda?

 

A tak paradoxne samotní novinári bránili tomu, aby bola vražda ich kolegu vyšetrená!

Dnes sa Kuciakom najviac oháňajú tí, čo ako užitoční idioti pracovali pre objednávateľov vraždy Kuciaka! Presne pre tie progresívne zahraničné politické sily!

 

Nevedomky pracovali pre jeho vrahov!

 

Som zvedavá, či aj toto raz vypláva na povrch s dôkazmi v nejakých dokumentárnych videách.

 

Teda, vôbec nie je náhoda, že objednávateľov vraždy nemajú! To sú zahraničné politické sily za progresívnymi novinármi!

 

 

A na to naozaj nemusíte byť detektív, aby ste celkom dementne neverili, že ktokoľvek bude vraždiť tak, aby proti sebe poštval celú spoločnosť a priam reklamnou vraždou, ktorá by bola prisladká takou dvojicou aj len pre film!

Stále budú dôležité otázky, v čí prospech, kto to presadzoval, kto bránil takej kritike a kto to vyhlasuje za hoax!

 

 

 

.

„Ficova země“

02.12.2023

Ja som s výsledkom volieb veľmi spokojná. Oproti tomu, že som tak na 99 % očakávala výhru progresívnej totalitnej koalície a prenasledovanie občanov tvrdou cenzúrou, na ktorú už mali pripravený program aj peniaze, je to ako dar z neba! Teda, keď to vôbec nečakáte! Pre mňa je dôležité, aby to u nás nevyzeralo ako v Česku, že vláda a ich médiá označujú za [...]

Porovnanie progresívnych médií, čo prenasledovali ešte aj liberálov, s domácim násilníkom!

30.11.2023

V predchádzajúcom článku som opísala, ako aj voči mne nepriateľské médiá prenasledovali ešte aj liberálov, ktorí sa celé roky angažovali napríklad za práva homosexuálov (ako ja), aby ich ľudia nevyháňali z rodín, ale chápali ľudskú rovnoprávnosť. Aby sme sa dožili, že ešte aj voči liberálom budú ich rodiny a okolie huckať, ak nebudú jednotne myslieť a [...]

Dezinformácie súkromného mainstreamu neomarxistov!

30.11.2023

Úplne prvý šok zo sfanatizovania bývalých liberálov som zažila v roku 2015, ešte na SME ako blogerka. Mala som len nevhodné otázky v článkoch – Ako budeme neprispôsobivých migrantov vracať, keď podľa mňa sa vracať nebudú dať? Toto boli ideologicky zakázané otázky! (na vyradenie blogera) Nimi ste na seba upozornili, že nepatríte k uvedomelým [...]

polícia sneh

Na D3 pri Čadci v smere do Poľska havaroval kamión, úsek uzavreli

02.12.2023 16:31

Vodiči úsek obchádzajú cez mesto a stoja v kolónach už od Kysuckého Nového Mesta.

gaza

Izraelská ofenzíva v Pásme Gazy má podľa Hamasu už vyše 15-tiscí obetí

02.12.2023 15:50

Ministerstvo zdravotníctva v Gaze od 11. novembra bilanciu aktualizuje nepravidelne.

kolóna

600 kamiónov. Kolóna na Ukrajinu má takmer 17 kilometrov. Cez Maďarsko je to ešte horšie

02.12.2023 15:06

Maďarsko obmedzilo vstup kamiónov smerujúcich na Ukrajinu.

slávnostný snem SMER jazdiareň fico

Dvojnásobné ceny plynu? ÚRSO pripravil Smeru „darček“. Jurisa zaškrtím vlastnými rukami, hovorí Fico

02.12.2023 13:23, aktualizované: 13:46

„Nebudeme siahať na dosiahnutý sociálny štandard,“ skonštatoval Fico. Na mysli mal vianočný, rodičovský či trinásty dôchodok.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,406
Celková čítanosť: 5430844x
Priemerná čítanosť článkov: 3863x

Autor blogu

Kategórie