Založ si blog

Prevrat urobili komunisti, ŠTB-áci a ich tajní nasadení v SZM. Ešte mali problém dostať ľudí do ulíc, keby nebolo aj fingovanej vraždy!

O zinscenovanom divadle masovej „spontánnosti“:

 

 

Nežná revolúcia je romantický pojem pre vopred ohlásený politický prevrat!

 

Že bol ohlásený, to viem aj ja osobne od mojej mamy, ktorá dennodenne sledovala politiku. Vtedy ešte nebol internet, takže počúvala rozhlas v ruštine aj v španielčine. Hlavne, čo sa deje v Rusku, že sa ten politický prevrat blíži. 

 

Odvtedy som si stale myslela – Kedy to už bude? Zdalo sa mi to také nepredstaviteľné, že by sa náš socializmus, naša doba temna (nepoznali sme čo aj horšie príde), čo som si myslela, že bude až do našej smrti, raz môže vážne zmeniť!

 

Ja som mala spomienkový odhad, že som to vedela dva roky dopredu, že bude „spontánny“ politický prevrat. A dnes som si v tomto dokumente vypočula, že naozaj dva roky sa to dopredu vedelo z Ruska. Teraz chápem, prečo mama počúvala správy v ruštine, o čom sa u nás o vývoji v Rusku nehovorilo.

 

Typický obraz mojej mamy na starobu bol, že sedí ako slečna Marplová, štrikuje a počúva z rádia politické správy.

Keďže chcete byť zásadne opakom svojho rodiča a robiť niečo iné alebo nové, tak zásadne ma politika vôbec nezaujímala a darmo sa ma snažila získať pre pletenie. A veď načo, veď nás všetkých obštrikovala ona a každý deň mi podávala politické správy ako na tanieri – Toto si prečítaj, toto je zaujímavé, aj mi v tých niekedy aj povystrihovaných článkoch podčiarkovala, čo je najdôležitejšie.

Dnes v podstate robím len to, čo ona. Ale toho sa nikdy nedožila, aby to videla. Keby ma uvidela, veľmi by sa smiala a keby ma videla pri politike aj pliesť. Škoda, že sa toho nedožila a nemohla som jej povedať – Úplne ťa teraz vo všetkom chápem. Žijem celkom ako ty. –

 

 

Tento dokument som doteraz nevidela, ale dlhší a oveľa podrobnejší k prevratu a s dôkazmi o študentovi Šmídovi.

Ale tento je dobrý v tom, že je stručnejší pre tých, ktorí to nemajú záujem podrobne skúmať a sú tam dôležité veci zhrnuté do 24 min.:

 

 

 

 

 

 

Najlepšie zhodnotenie tohto pripravovaného štátneho a nespontánneho prevratu, z ktorého len slovo nežná je pravdivé (keďže nikoho naozaj nezabili), má Chmelár. On to tam vsetko zachytáva a vysvetľuje tak, ako to novinári nerobia!

 

Je to naozaj najlepšie zhodnotenie „Nežnej revolúcie“, v čom všetkom nás klamali!

 

 

 

Začalo sa to lžou, pokračovalo to rozkrádaním a skončilo sa to neonormalizáciou

 

 

 

 

Z nežnej revolúcie nás najviac pre súčasnosť môže zaujímať, že aj na politický prevrat v roku 2018 potrebovali niekoho mŕtveho, aby dostali ľudí do ulíc!

 

No tentoraz v dobe internetu by nestačilo vraždu len predstierať a preto zavraždili Kuciaka a mladú ukážkovú dvojicu, aby dostali ľudí do ulíc! 

 

A tomuto pomáhali jeho vlastní kolegovia – progresívni novinári, aby dostali ľudí do ulíc, čo bola celkom rovnaká politická požiadavka zo zahraničia!

Určite nemyslím, že ako vrahovia alebo že by vedeli, kto si objednal jeho vraždu, vraždu mladej ukážkovej dvojice. To len ako užitoční idioti, že na to poslúžila vražda ich kolegu!

 

 

Prečo v roku 1989 naozaj niekoho nezavraždili a dali si takú námahu, o ktorej je aj v tom dokumente, len predstierať ju?

 

V tom dokumente je veľmi logická odpoveď, že preto nechceli nikoho naozaj zavraždiť, lebo potom by boli komunistov po prevrate trestne stíhali! Prevrat urobili komunisti a ŠTB-áci a ich tajní nasadení v SZM. Ešte mali problém dostať ľudí do ulíc, keby nebolo aj fingovanej vraždy!

 

Aby ich nestíhali, bolo veľmi dôležité, aby prebehla ako „nežná“, teda bez vraždy a následného stíhania komunistov.

Takže použili len fingovaná vraždu, ktorá sa ľahšie dala v dobe bez internetu len predstierať!

 

 

Dnes sú zločinci a objednávatelia farebných revolúcií tak arogantní, že dajú zavraždiť aj akýkoľvek počet ľudí (Ukrajina), lebo s pomocou predajných médií každá pravda dostane nálepku – len konšpirácia alebo hoax!

 

Ale pripomeňte mi, čo som tvrdila a bol to hoax? A dnes to nie je pravda?

 

A tak paradoxne samotní novinári bránili tomu, aby bola vražda ich kolegu vyšetrená!

Dnes sa Kuciakom najviac oháňajú tí, čo ako užitoční idioti pracovali pre objednávateľov vraždy Kuciaka! Presne pre tie progresívne zahraničné politické sily!

 

Nevedomky pracovali pre jeho vrahov!

 

Som zvedavá, či aj toto raz vypláva na povrch s dôkazmi v nejakých dokumentárnych videách.

 

Teda, vôbec nie je náhoda, že objednávateľov vraždy nemajú! To sú zahraničné politické sily za progresívnymi novinármi!

 

 

A na to naozaj nemusíte byť detektív, aby ste celkom dementne neverili, že ktokoľvek bude vraždiť tak, aby proti sebe poštval celú spoločnosť a priam reklamnou vraždou, ktorá by bola prisladká takou dvojicou aj len pre film!

Stále budú dôležité otázky, v čí prospech, kto to presadzoval, kto bránil takej kritike a kto to vyhlasuje za hoax!

 

 

 

.

Jedná se prostě o válečný akt proti Maďarsku s cílem přivodit ekonomický kolaps v zemi.

23.07.2024

„Ukrajina samozřejmě by tento krok proti dvěma členským zemím EU nikdy neprovedla, a to ani na povel Američanů, pokud by neměla ujištění od někoho vysoce postaveného z vedení EU, že to nebude mít negativní dopad na přístupové rozhovory Ukrajiny. Západní médiá nepokrytě přiznávají, že cílem je energetická destabilizace Maďarska a Orbánovy [...]

Ako si dalo USA rozpracovať v analýze Rand Corporation – ako vyprovokovať vojnu s Ruskom, ktorá Rusko len oslabí!

22.07.2024

Novinári musia mať obzvlášť ťažkú karmu, keď je to rozhodnutie, či hodíš do pece tisíce nevinných obetí alebo kariéru novinára! Už som o tom písala v minulosti, aké rôzne dôkazy sú na to, že táto vojna s Ruskom bola vyprovokovaná. Len jedným z dôkazom je 300 stranová analýza Rand Corporation tesne pred vojnou s Ruskom. A viete, ako ste na [...]

Keď je Fico a Smer zlodej, prečo sa nevyšetrili žiadne ich korupčné kauzy?

22.07.2024

Nikdy ma nezaujímala domáca politika a nikdy som netvrdila, že jej rozumiem. Iste je to tým, že ma politika vôbec nezaujímala a takto ma celkom minula aj éra mečiarizmu. Takto si žijú ľudia, čo sa vôbec nezaujímajú o politiku, ani netušia, čo sa v nej deje, či v domácej politike alebo zahraničnej. Ako som už mnohokrát písala, bola som osamelá matka s tromi deťmi a [...]

Carsten Breuer

Generál Breuer: Rusko obracia pozornosť svojej armády na Západ, zvažujem najhorší možný scenár

23.07.2024 16:58

Ako zdôvodnenie týchto odhadov nemecký generál uviedol vlastné analýzy, správy spravodajských služieb a vyhlásenia spojeneckých síl, ako aj vyjadrenia ruského prezidenta.

Šéfka Tajnej služby USA Kimberly Cheatleová

Šéfka Tajnej služby USA po atentáte na Trumpa rezignovala

23.07.2024 16:45, aktualizované: 16:55

Cheatleová oznámila, že pokus o vraždu Trumpa bol za posledné desaťročia najväčším operačným zlyhaním agentúry.

Jasper, požiar, Kanada, upchatá diaľnica, evakuácia

Krízová situácia v Kanade: Plamene zachvátili tisíce kilometrov štvorcových, vypukol dopravný chaos

23.07.2024 16:26

Podľa záberov zverejnených na sociálnych sieťach v oblasti vypukol dopravný chaos, keď sa ľudia za tmy hromadne vydali na vozovky zahalené dymom.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,561
Celková čítanosť: 5639078x
Priemerná čítanosť článkov: 3612x

Autor blogu

Kategórie