Založ si blog

Keď si prečítate Jakuba Fila, už viete všetko, čo má vedieť uvedomelý občan! Načo stádo identických novinárov za ním?

„Milá Markíza, my sme nezabudli – Dezoláti v uliciach!“

 

To len ľudia v médiách sa vedia tak sťažovať, že keď nenakúpiš v ich obchode ale naproti alebo nenakúpiš nič, tak ich vraj nenávidíš a šíriš nenávisť voči médiám!

Isto podľa nich cítim nenávisť k médiám, keď som si dovolila televízor vyhodiť už pred rokmi do pivnice, veď neobjektívne informujú už dávno!

Sťažujte sa, sťažujte, kde som nebola v reštaurácii a dovolila si obedovať doma a kde som nebola na dovolenke a povinne nepodporila cestovné kancelárie a koho som povinne nesledovala!

Nenávidím podľa vás aj tie reštaurácie, kde som nebola, aj tie cestovky, s ktorými som necestovala, aj tie obchody, ktoré som nenavštívila, aj tie televízie a noviny, ktoré som ignorovala.

A to vraj vyrieši trh a kvalita ponúkaného!

 

Tak prečo reštaurácie nevykrikujú o dezolátoch, ktorí si z nenávisti varili doma, prečo nevykrikujú cestovky o fašistoch, ktorí z nenávisti sedeli doma? Nie, to je špecialita novinárov v televíziách a novinách, že z nenávisti k nim nie ste debil, čo by to pozeral – jednostranné názory, ako k nám prúdia z Afriky len ženy s deťmi, ako vám stačí jeden sveter a ako presne máte volať po tretej svetovej a zbrojení!

 

Najprv občanom nadávajú do dezolátov a fašistov a potom vy ich nenávidíte, keď si povinne nenecháte nadávať od nikým nevolených len novinárov?

 

Nesledovala som vás roky a nebudem ani ďalšie roky! Televízor zostane v pivnici a ušetrím si nielen peniaze, ale hlavne čas na vašom primitívnom tovare. 

Nepoznám ani vašich moderátorov, ani vaše televízie, ani vaše reklamy! Mne už život dávno neotravujú televízie a rozhlas!

 

Čakala som verejné diskusie odborníkov k najzávažnejším témam, na čo majú občania Slovenska právo! Bola by som sa dozvedela, či sa už vedú, ale nekonali sa, výlučne jednostranné diskusie!

 

Pokúšala som sa pozrieť si nejaké predvolebné diskusie, ale bola to strata času, ešte sa to zhoršilo drzosťou moderátorov urážať divákov ako dezolátov a fašistov, hoci obhajoba nacistov SS vás nezaujíma, fašisti sú pre vás len bežní občania na ulici!

 

Musia vám stačiť prvovoliči a mladí, ktorých nadchne aj jeden sveter navyše za uvedomelosť! 

Musia vám stačiť čitatelia SME a povinne uvedomelí umelci! Mne tým pracovná príležitosť neujde, keď vás nebudem papagájovať!

Nečakám na rolu uvedomelej celebrity, že mám migrantom doniesť starý sveter alebo pretŕčať sa s tým proti sankciám.

 

 

Teším sa na volebné a povolebné rozbory u slobodných médií, čo vy nie ste! 

A keby ste ich zakázali a scenzúrovali, radšej budem upratovať kuchyňu aj bez hudby, ale ani rozhlas si nepustím. Ten už sme tiež zahodili.

Budeme žiť ako v totalite – čakať, kedy vás vyhodia!

Dočkali sme sa vtedy, raz sa dočkáme aj teraz! 

 

 

Televízni vysielatelia žiadajú: NEŠÍRTE VOČI NÁM NENÁVISŤ!

 

„Asociácia televíznych vysielateľov Slovenska reagovala na to, že vyvrcholenie predvolebnej kampane prinieslo nielen súboje politikov a politických subjektov, ale aj očierňovanie a obviňovanie médií, okrem iných aj súkromných televízií., informuje SITA.

Asociácia televíznych vysielateľov Slovenska (ATVS) apeluje na verejne činné osoby, aby nešírili nenávisť voči médiám. Verejnosť i politici by podľa ATVS mali chápať, že nezávislé médiá sú dôležité pre fungovanie demokracie na Slovensku. Asociácia reagovala na to, že vyvrcholenie predvolebnej kampane prinieslo nielen súboje politikov a politických subjektov, ale aj očierňovanie a obviňovanie médií, okrem iných aj súkromných televízií.

 

Len pluralita názorov sa z mainstreamu akosi vytratila…

 

Naša rada

 

My by sme iba radi dodali, že keď štandardné mainstreamové médiá začnú zamestnávať profesionálnych moderátorov a nie premotivovaných politických aktivistov, ktorí útočia na každého s iným názorom, tak sme presvedčení, že ako politici, tak aj obyčajní ľudia ich začnú brať o trochu vážnejšie. Takto tendenčný a jednostranne zameraný mainstream tu totiž bol naposledy za totality!“

 

https://www.hlavnydennik.sk/2023/09/29/televizni-vysielatelia-ziadaju-politikov-nesirte-voci-nam-nenavist

 

 

Mne už život dávno neotravujú televízie a rozhlas!

 

A z toho, čo som stihla vidieť, sa to len zhoršilo!

Rada si pozriem slobodné médiá, čo vy nie ste!

 

 

 

Ale áno, rada si pozriem SME alebo Denník N, čo nové plánujú progresívni totalitní extrémisti so svojimi oligarchami pre sprostý národ Slovákov.

Potom už načo vás, čo ste len ich identický odvar? 

Kto by pil 100x vyluhovaný čaj a sledoval navlas rovnaké správy s navlas rovnakými jednostrannými diskusiami?

Napríklad s jedným Sabakom pre všetky médiá?

 

 

Ako otravovaný občan médiami žiadam,

aby nás asociácia televíznych vysielateľov neotravovala, keď predáva nekvalitný a primitívny tovar – len odvar SME a Denníka N!

 

Ak si z vás niekedy niečo pozriem, vždy to bude len ako Silvestrovský program k voľbám!

Ten aj tak bude najlepší na Denníku N, tak neviem, na čo existujete?

 

 

Keď si prečítate Jakuba Fila (SME), už viete všetko, čo má vedieť uvedomelý občan! Načo stádo identických novinárov za ním?

 

 

 

 

.

„Ficova země“

02.12.2023

Ja som s výsledkom volieb veľmi spokojná. Oproti tomu, že som tak na 99 % očakávala výhru progresívnej totalitnej koalície a prenasledovanie občanov tvrdou cenzúrou, na ktorú už mali pripravený program aj peniaze, je to ako dar z neba! Teda, keď to vôbec nečakáte! Pre mňa je dôležité, aby to u nás nevyzeralo ako v Česku, že vláda a ich médiá označujú za [...]

Porovnanie progresívnych médií, čo prenasledovali ešte aj liberálov, s domácim násilníkom!

30.11.2023

V predchádzajúcom článku som opísala, ako aj voči mne nepriateľské médiá prenasledovali ešte aj liberálov, ktorí sa celé roky angažovali napríklad za práva homosexuálov (ako ja), aby ich ľudia nevyháňali z rodín, ale chápali ľudskú rovnoprávnosť. Aby sme sa dožili, že ešte aj voči liberálom budú ich rodiny a okolie huckať, ak nebudú jednotne myslieť a [...]

Dezinformácie súkromného mainstreamu neomarxistov!

30.11.2023

Úplne prvý šok zo sfanatizovania bývalých liberálov som zažila v roku 2015, ešte na SME ako blogerka. Mala som len nevhodné otázky v článkoch – Ako budeme neprispôsobivých migrantov vracať, keď podľa mňa sa vracať nebudú dať? Toto boli ideologicky zakázané otázky! (na vyradenie blogera) Nimi ste na seba upozornili, že nepatríte k uvedomelým [...]

gaza

Izraelská ofenzíva v Pásme Gazy má podľa Hamasu už vyše 15-tiscí obetí

02.12.2023 15:50

Ministerstvo zdravotníctva v Gaze od 11. novembra bilanciu aktualizuje nepravidelne.

kolóna

600 kamiónov. Kolóna na Ukrajinu má takmer 17 kilometrov. Cez Maďarsko je to ešte horšie

02.12.2023 15:06

Maďarsko obmedzilo vstup kamiónov smerujúcich na Ukrajinu.

slávnostný snem SMER jazdiareň fico

Dvojnásobné ceny plynu? ÚRSO pripravil Smeru „darček“. Jurisa zaškrtím vlastnými rukami, hovorí Fico

02.12.2023 13:23, aktualizované: 13:46

„Nebudeme siahať na dosiahnutý sociálny štandard,“ skonštatoval Fico. Na mysli mal vianočný, rodičovský či trinásty dôchodok.

COP28 Harrisová

Vyše 110 krajín strojnásobí kapacitu obnoviteľnej energie, USA prispejú do fondu tromi miliardami

02.12.2023 12:53, aktualizované: 15:30

Spojené štáty chcú v boji s otepľovaním Zeme presadiť aj zníženie emisií metánu, ktorý je škodlivý pre klímu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,406
Celková čítanosť: 5430839x
Priemerná čítanosť článkov: 3863x

Autor blogu

Kategórie